MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Logo väljakuulutamine

Go down 
+9
Everleigh
Viinamari
Cilen
*Nastik.
Mezilane
Natu
Audrey
Naughty
nasicc
13 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorTeade
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Logo väljakuulutamine - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Logo väljakuulutamine   Logo väljakuulutamine - Page 2 Icon_minitime13/5/2012, 17:45

Minupoolt sai see vist ka päris korralikud punktid, aga ma ei saa juu öelda, et see mulle kõige rohkem meeldis. Very Happy Muidu minu enda meistriteos solvuks selle peale! Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Logo väljakuulutamine - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Logo väljakuulutamine   Logo väljakuulutamine - Page 2 Icon_minitime13/5/2012, 18:14

Minu oma sai kolmanda koha. lol!
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Logo väljakuulutamine - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Logo väljakuulutamine   Logo väljakuulutamine - Page 2 Icon_minitime13/5/2012, 18:18

Ei no jahm, nüüd oleks küll õige aeg öelda, milline kelle oma oli Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Logo väljakuulutamine - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Logo väljakuulutamine   Logo väljakuulutamine - Page 2 Icon_minitime13/5/2012, 18:55

Üldse mitte... Evil or Very Mad
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Logo väljakuulutamine - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Logo väljakuulutamine   Logo väljakuulutamine - Page 2 Icon_minitime13/5/2012, 19:05

Nii suur uudishimu? Very Happy
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Logo väljakuulutamine - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Logo väljakuulutamine   Logo väljakuulutamine - Page 2 Icon_minitime13/5/2012, 19:20

hmm... ma ei teadnudki et hääletada juba sai
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Logo väljakuulutamine - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Logo väljakuulutamine   Logo väljakuulutamine - Page 2 Icon_minitime13/5/2012, 19:23

nasicc kirjutas:
Nii suur uudishimu? Very Happy

Uudishimulik on mu teine nimi Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Logo väljakuulutamine - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Logo väljakuulutamine   Logo väljakuulutamine - Page 2 Icon_minitime13/5/2012, 19:28

Pm päris tore mõelda, et kõik ei saanudki hääletada. Kus te oliteeee? confused
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Logo väljakuulutamine - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Logo väljakuulutamine   Logo väljakuulutamine - Page 2 Icon_minitime13/5/2012, 19:34

Mina unustasin ka hääletada. Embarassed
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Logo väljakuulutamine - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Logo väljakuulutamine   Logo väljakuulutamine - Page 2 Icon_minitime13/5/2012, 19:42

Häbi, häbi! *viibutab näpua*
Tagasi üles Go down
Natu
Totaalne lumememm, noh!^.^
Natu


Female Postituste arv : 270
Age : 25
Asukoht : Kodus

Logo väljakuulutamine - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Logo väljakuulutamine   Logo väljakuulutamine - Page 2 Icon_minitime13/5/2012, 19:43

Min olen tublii, mina andsin oma hääled ära... viimasel minutil, aga mis sest Very Happy
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Logo väljakuulutamine - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Logo väljakuulutamine   Logo väljakuulutamine - Page 2 Icon_minitime13/5/2012, 20:20

ma arvan et see läks sellepärast nii, et see ei olnud ninaees. Ma ei leidnud praegu kaa seda teemat üles, vaid kaevasin portali jooksvate teemade juurest Very Happy
Inimesed, reklaamige enda projekte
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Logo väljakuulutamine - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Logo väljakuulutamine   Logo väljakuulutamine - Page 2 Icon_minitime13/5/2012, 20:23

Mina ei oska sellekohapealt kommenteerida, sest teema muutub ju kohe punaseks kui sinna on mingi uus teade tekkinud ja sellisel juhul on raske ju, et see märkamatuks jääb. Loomulikult juhul kui kõiki aktiivseid teemasi jälgitakse.

Aga ega enam pole ju midagi teha. Asi on ju valitud. Neutral
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Logo väljakuulutamine - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Logo väljakuulutamine   Logo väljakuulutamine - Page 2 Icon_minitime13/5/2012, 21:46

Teeme uued valimised? Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Logo väljakuulutamine - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Logo väljakuulutamine   Logo väljakuulutamine - Page 2 Icon_minitime13/5/2012, 21:48

Siis veniks see kõik taas mitu kuud.. Very Happy

Aga midagi põnevat võiks jälle tulla. Very Happy Mulle meeldiks. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Logo väljakuulutamine - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Logo väljakuulutamine   Logo väljakuulutamine - Page 2 Icon_minitime13/5/2012, 22:52

Ei no kui mõned inimesed ei tea, et midagi sellist toimub ja ei saa hääletada, kuigi tahaks, siis oleks see õige. Võib-olla osalevad ka siis ka teised vanemad foorumiliikmed. Paar inimest seda tõesti otsustada tegelikult ei saaks.

EDIT: üleüldse- igasugune aktiivsus võistlustel hääletamisel on ikka eriliselt madal.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Logo väljakuulutamine - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Logo väljakuulutamine   Logo väljakuulutamine - Page 2 Icon_minitime14/5/2012, 00:02

...nagu on madal ka üleüldine eestlaste poliitiline kultuur. Very Happy

Ma nõustun, et oleks võinud olla rohkem hääletajaid (ja võib-olla rohkem aega?), kuid siinkohal mainin ka ära, et olen Naughtyga nõus. Teema on punane, kui sinna midagi postitatud on ja see teema siin ei ole ka kuhugi vabasse teemasse peidetud. Kui foorumis käia ja natukenegi süveneda, peaks see asi ikka ette jääma.

Ma leian, et uus valimine oleks theHappie jaoks ebaaus. Logo on ilus ja ma pole kuulnud ühtegi mõjukat argumenti, miks see ei peaks sobima.

Ja selle logoga peavad elama ka inimesed, kes foorumit veel avastanud ei ole. Inimesed vahetuvad ja kogu foorumi eluea sees oleks hääletanud inimeste arv endiselt suures plaanis väike. Hääletasid enamus hetkel aktiivseid foorumlasi - kes siin tõesti midagi teevad: kirjutavad, kommenteerivad, niisama suhtlevad. Ma oleksin võinud lasta oma õel hääl anda, kuid sellel poleks mõtet olnud - ta ei ole siin foorumis, ta ei kirjuta, ta ei viitsi lugeda. Selliseid hääli meil niikuinii vaja pole.

Vaja on asjast huvitatud inimeste hääli ja kuigi kahjuks mõned ei saanud seda anda, ei tohiks see teha olematuks nende inimeste hääli, kes teemat tähele panid ja oma arvamust avaldasid.
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Logo väljakuulutamine - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Logo väljakuulutamine   Logo väljakuulutamine - Page 2 Icon_minitime14/5/2012, 00:15

Vot nii...päriselt ka kui mina oleks theHappy ja nüüd mingid uued valimised tuleksid, siis mina tunneksin ennast väga rõvedalt. Ausalt ka. Ma usun, et igaüks tunneks, sest uued valimised muudaksid ju tulemusi! Neutral

EDIT: Ja natuke inimlikust võistluse võitja ja teiste osaliste vastu poleks ju palju palutud!
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Logo väljakuulutamine - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Logo väljakuulutamine   Logo väljakuulutamine - Page 2 Icon_minitime14/5/2012, 00:42

Um, jahm, tulemuste muutuse peale ma esimese hooga tõesti ei mõelnud... Neutral Viga vist selles, et ma olen liiga into võitnud logosse ja usun sellesse 100%.

Ei no siis las parem jääb nii nagu jääb. Ma ei taha et tulemused muutuks No

See peaks olema pisike õppetund, et tasub pisut rohkem tähelepanu pöörata, mis foorumis toimub. Mis teha, et teatud grupp inimesi satub siia peaaegu iga päev. We just can't stay away, I guess... Seevastu mõned eksivad siia jällegi üsna harva ju.

Ma siinkohal soovikski teada (kui ma võin üldse seda küsida), mitu kasutajat hääletusel osales?
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Logo väljakuulutamine - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Logo väljakuulutamine   Logo väljakuulutamine - Page 2 Icon_minitime14/5/2012, 12:49

We just can't stay away Very Happy Just täpselt Audrey Very Happy
Tagasi üles Go down
theHappie
Vapper lohetapja
theHappie


Female Postituste arv : 132
Age : 24
Asukoht : Eesti, Järvamaa

Logo väljakuulutamine - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Logo väljakuulutamine   Logo väljakuulutamine - Page 2 Icon_minitime14/5/2012, 14:18

Oi te räägite alles minust taga. Very Happy
Kui te oleks uued valimised teinud... Noh, ma oleksin üle elanud, kuigi veidi vastik tunne oleks küll olnud, et kas see oli tõesti niiiiiiii jube siis... Very Happy

Aga kui te väga tahate kõik uuesti teha, siis no palun väga: elan üle. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Logo väljakuulutamine - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Logo väljakuulutamine   Logo väljakuulutamine - Page 2 Icon_minitime14/5/2012, 15:03

Mitte sinu logo pole jube, vaid jube on see, kui tähelepanematud mõned siinsed kasutajad on, et nad ei pane tähele, et midagi sellist toimub.
Tagasi üles Go down
Natu
Totaalne lumememm, noh!^.^
Natu


Female Postituste arv : 270
Age : 25
Asukoht : Kodus

Logo väljakuulutamine - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Logo väljakuulutamine   Logo väljakuulutamine - Page 2 Icon_minitime14/5/2012, 18:16

Kas just kõik on tähelepanematud? arvatavasti mõned ju lihtsalt ei viitsi oma häält anda ja arvavad, et küll teised teevad selle ise nende eest ära. scratch Mina kuulun selliste sekka, kes lihtsalt ei viitsi kuskil osaleda eriti ega ka oma häält kuskile anda.

PS. Seekord tegin erandi Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Logo väljakuulutamine - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Logo väljakuulutamine   Logo väljakuulutamine - Page 2 Icon_minitime14/5/2012, 18:20

Selline mõtlemine on sügavalt nende enda probleem. Me räägime rohkem ikka nendest, kes tähelepanematuse tõttu hääletada ei saanud ja nüüd seda ette heidavad, et me ei ole üritust piisavalt reklaaminud! Neutral
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Logo väljakuulutamine - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Logo väljakuulutamine   Logo väljakuulutamine - Page 2 Icon_minitime14/5/2012, 18:23

Mina olin ka tähelepanematu! Neutral

Aga noh, peamine on see, et logo on nüüd olemas ja see oran¾ asi võiks seal ülevalt uttu tõmmata. :)
Muidu ma koguaeg vaatan seda ja ise ka ei saa aru, miks ma seda teen.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Logo väljakuulutamine - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Logo väljakuulutamine   Logo väljakuulutamine - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Logo väljakuulutamine
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 5Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Logo valimine (3.05.2012-10.05.2012)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Võistlused :: SNLHMN-i logovõistlus-
Hüppa: