MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Külgetõmme. Slash. M.

Go down 
4 posters
AutorTeade
H6umy
Kojamees
H6umy


Female Postituste arv : 29
Age : 30

Külgetõmme. Slash. M. Empty
PostitaminePealkiri: Külgetõmme. Slash. M.   Külgetõmme. Slash. M. Icon_minitime5/5/2012, 22:42

Mis minuga toimub? Ma ei suuda uskuda, et ma mõtlen tema peale. Kell on 2 öösel. Mõtles Jude, ta ei suutnud magama jääda. Ta polnud Robertiti näinud juba kaks nädalat – sellest ajast saadik, kui viimane puhkusele läks.

Ta võttis laualt mobiili ja kõndis rõdule. Taevas oli selge, ilm oli jahe, kuid see mõjus kosutavalt. Jude võttis pakist sigareti ja süütas selle. Ta üritas maha jätta – Roberti saabumisega kõik muutus. Ta tõmbas pika mahvi ning alles siis märkas telefoni enda käes.

Ta kõhkles, ta ei teadnud, kas see, mis ta tegema hakkab, on hea mõte.

Ta otsustas, et see on täiesti normaalne – Robert on ta parim sõber. Nad ei tea üksteist küll aastaid, aga neil klappis kõik juba esimest momendist alates.

Jude valis numbri ja lasi kutsuda. Ta tahtis katkestada, kuid Robert suutis juba vastata.

’’Hei, mees, mis toimub,’’ kuuldus mobiilist, ’’kas Eestis pole mitte kell 2 läbi?’’
’’On küll, ma.. ma just jõudsin koju.’’ See oli vale, Jude ei teadnud, mida muud õelda.
’’Said mõne tüdrukuga sina peale, eks?’’ Jude kujutles Robertiti silma pilgutamas, ’’mis toimub muidu?’’
’’Oh, midagi, ma lihtsalt.. ma igatsen sind, Robert.’’ Jude ei suutnud ise ka uskuda, et ta seda ütles.

Muidugi ma igatsen oma parimat sõpra, see on normaalne. Ma pole teda näinud juba kaks nädalat. Sõbrad võivad ju seda üksteisele õelda!

’’Mina sind ka, semu, aga kell 2 öösel mõtlen ma arvatavasti küll muudele asjadele kui sinule,’’ naljatas Robert.

Miks ma tunnen väikest pitsitust kõhus. Mis see minusse puutub, mida ta seal teeb?

’’Nagu ma ütlesin, siis ma jõudsin just koju ning mõtlesin, et sul on alles päev. Ma peaksingi arvatavasti magama minema.’’
’’Loomulikult, mees, varsti näeme ka, ma tooks sulle mõne seksikas latiino kaasa, kui võimalus oleks. Tead, nad tõesti oskavad tantsida,’’ Robert irvitas.

**
Robert jõudis tagasi täpselt kuus päeva pärast seda mobiilikõnet. Nad olid mõlemal ühise sõbra sünnipäevapeol.

Jude oli nii õnnelik Robertit nähes, et unustas end täiesti ning ruttas teist meest kohe kallistama.

’’Rahulikult nüüd,’’ naeris Robert, kuid kallistas sõpra vastu.

Robert oli muutunud - ta tõmmu nahk oli veel pruunim. Tumedad juuksed olid pikemaks kasvanud – hoidsin lohakalt - ja ta tumedad pruunid silmad sädelesid veelgi rohkem.

’’Ma pean tõsiselt endale puhkust küsima,’’ ütles Jude Robertit silmitsedes.
’’Järgmine kord läheme koos,’’ vastas Robert silma pilgutades, ’’sa oled muutunud. Näen, et ma pole ainuke, keda juuksur taga otsib,’’ lisas mees Jude juuksed tõmmates.

Jude oli seda igatsenud – Roberti väikeseid tahtamatuid puudutusi. Kui tahtamatud need ikka olid? Kui nad kahekesi olid, siis ei toimunud nende vahel midagi sellist – lihtsalt väikesed õrritamised Roberti poolt. Asjad läksid käest ära siis, kui nad olid seltskonnas. Neil oli juba kindel seltskond, kellega nad ringi liikusid, ning Robert oli alati see kõige eksentrikem neist. Kõik teadsid, et mõelmad mehed – Jude ja Robert – on heterod, et nad on lihtsalt head sõbrad. Kuid Jude oli hakanud viimasel ajal end ebamugavalt tundma, kui Roberti käsi liikus tema õlgadelt taljeni või kui Robert Jude'i jalgu riivas – kas siis kogemata või mitte. Kuid ta siiski igatses teda. Jude teadis, et midagi on temaga toimumas, ta ei teadnud, mis, või siis ei suutnud seda tunnistada. Ta oli kindel, et ta on heteroseksuaalne. Mitte kunagi varem pole tal ühegi mehe vastu sellist külgetõmmet tundnud. Tal oli olnud mitmeid tüdruksõpru. Ta on armastanud naisi nii, nagu iga hetero neid armastab. Teisest küljest pole tal ka kunagi sellist sõpra olnud nagu Robert.

Robert nautis iga hetke Jude’ga, ta teadis täpselt, mida ta teeb. Julgust andis juurde see, kui Jude temast eemale tõmbus või teistega rääkima läks. Kõik see ebamugavus Jude ümber andis Robertile just hoogu juurde.

Ka nüüd ei hoidnud Robert end tagasi, ka teised tulid teda tervitama, kuid ta vaatas vaid Jude'i.

’’Eye-sex käib juba, miks te end kohe paljaks ei võta?’’ naljatas Rebeca. Eye-sex oli järgmine, mis oli Roberti puhul tavaline, vähemalt Jude suhtes. Robertilt küsiti tihti, kas ta riietab Jude mõttes lahti. Robertil oli hea huumorimeel, ta naljatas enda üle ja ka teised tegid seda, ilma, et mees oleks solvunud.

Robert oli ka mees, kellele jäi alati viimane sõna: ’’Me juba kohtusime ennem Jude juures, ma hetkel mängin kõik uuesti läbi.’’ Robert vaatas ainiti Jude ja ta suule ilmus kaval naeratus.

Kõik ümberringi naersid, Jude läks naeruga kaasa, kuid ta teadis, et Robert oli ta võltsnaeru läbi näinud. Taaskord tundis Jude, et midagi on valesti.
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Külgetõmme. Slash. M. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Külgetõmme. Slash. M.   Külgetõmme. Slash. M. Icon_minitime5/5/2012, 23:09

Meeldib, ootan uut.

Pikemaid osasid! Alguse kohta ei oska midagi veel öelda.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
SugarPiece
Kuri põhjapõder(???)
SugarPiece


Female Postituste arv : 193
Age : 27

Külgetõmme. Slash. M. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Külgetõmme. Slash. M.   Külgetõmme. Slash. M. Icon_minitime6/5/2012, 02:29

Veider.. Kahtlane. Kas Jude on mees? Kas Jude pole mitte naise nimi? Kas nad hakkavad geideks? Gei-stoori? Mul oli väga veider seda ette kujutada..
Tagasi üles Go down
H6umy
Kojamees
H6umy


Female Postituste arv : 29
Age : 30

Külgetõmme. Slash. M. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Külgetõmme. Slash. M.   Külgetõmme. Slash. M. Icon_minitime6/5/2012, 11:46

SugarPiece, vabandust, ma mõtlesin, et Slash ütleb kõik ära. Nad mõlemad on mehed.

___________________________

Sünnipäeva puhul võeti napse, kuid Jude’il polnud tahtmist end täis juua. Ta jälgis Robertit, kes ütles toosti, ja mõtles nende esimeste kohtumiste peale.

Mehed kohtusid üheksa kuud tagasi. Oli Jude’i 25-aasta sünnipäev. Talle korraldati üllatuspidu kesklinna lounge’is. Seal oli palju rahvast, teiste seas ka Robert. Kahe mehe ühine sõber tutvustas Robertit seltskonnale. Oma elava ja avatud iseloomuga sai ta kohe kõikide lemmikuks. Jude’iga said nad läbi alates hetkest, kui Robert talle õnne soovis. Algas tugevast käepigistusest ning juba rääkisid mehed kirjandusest, mis neid paelus. Flirtimine ei alanud muidugi kohe tollest hetkest, aga mõlemad tundsid end üksteise seltsis mugavalt.

Gei-naljad said alguses ühel klubitiirul, kui silmnähtavalt purjus naine libistas end Jude’ile sülle ja soovis talt joogi väljategemist.

Robert nihutas end Jude’i kõrvale ja sosistas naisele: ’’Vabandust, preili, aga ma olin esimesena järjekorras.’’
Naine arvas vihjest aru saavat ja vastas: ’’Alati on need kõige ilusamad just homoseksuaalid.’’

Mõlemad naersid ning tol hetkel ei olnud Jude’il ebamugav. Kõik oli nali ja ta teadis, et selleks ka see jääb. Ta isegi ei mõelnud teiste variantide peale.

Aga mis siis juhtus?

Jude ärkas transist ja märkas, et nüüd vaatas Robert ka teda.

Kui kaua juba? Kas ma vahtisin teda kogu see aeg?

Robert kõndis ta juurde ja istus ta kõrvale, pani käe Jude’i toolileenile. Jude tundus Roberti sõrmi oma seljal. Robert ei paistnud midagi tähele panevat. Jude kallutas end ette poole ja kõhatas.

Talitse ennast, mis sul viga on?

’’Ma ootasin soojemat vastuvõttu, kuna sa mind n i i väga ju igatsesid,’’ tõgas Robert, ’’sa tundud liimist lahti, mis toimub?’’

Sina, sina oled lahti, oma üleoleva naeratusega, mis on samal ajal nii armas ja süütu – just väikeste naerukortsukeste tõttu su silmade ümber.

’’Ma olen lihtsalt väsinud.’’

’’Ma tean, mis selle vastu aitab!’’ Robert istus Jude’ile veel lähemale ja hakkas ta kaela mudima. ’’Sa oled lihtsalt liiga pinges.’’

’’Wow, mida kuradit, Robert!’’ Jude hüppas toolilt püsti.

’’Mis sul viga on?’’ Robertil oli ikka veel irve näol.

’’Sina oled... Ma lähen koju.’’ Jude kõndis minema.

Pole võimalik, et ma kujutan seda kõike endale ette. See ei ole küll enam mäng, nali. Mida Robert enda arust teeb?

Robert järgnes Jude’ile.
’’Ma tulen sinuga kaasa, ma arvan, et me peame rääkima.’’

Millest? Su biseksuaalsusest? Ükskõik, mis sa ka ei ürita, ma olen hetero ja kavatsen selleks jääda.


Nad jõudsid Jude’i korterisse.

’’Mida sa teed, Robert? Kõik need puudutused, väikesed komplimendid, õrritused,’’ küsis Jude ürpis vihaselt.

’’Ma olengi ju selline, sa tead mind, ma olen kõigiga selline.’’ Robert keeras Judele selja, ’’hoopis sina peaksid ütlema, miks see kõik sind nüüd nii väga häirib?’’ Robert vaatas üle õla Jude poole, ’’alguses võtsid sa isegi kõike seda naljaga, nüüd oled sa muutunud, nii kalk.’’

’’Ma ei saa sellega hakkama, see pole õige. Ma olen hetero, aga kõik juba ootavad meie seksivideot.’’

’’Võib-olla peaksime me neile selle andma,’’ Robert kõndis Jude'i juurde.

’’Mi –,’’ Jude tundis Roberti huuli enda omadel. Roberti pehmed huuled surusid Jude omadele. Jude’i aju käskis Roberti eemale lükata, aga ta ei suutnud. Selle asemel ta avas veidikene oma suu ja vastas Roberti huultele. Musi ülahuultele; ta tundis, kuidas Robert hammustas samal ajal õrnalt ta alahuult. Jude liibus Robertile lähemale ja haaras Robertilt ümber kinni. Robert mängis mehe juustega ning Jude tundis Roberti keelt enda keele vastas. Jude värises. Ta teadis, et ta ei tohiks seda tunda, kuid just seda oli ta nii kaua oodanud, mis siis, et ta sellest aru ei saanud. Robert tõmbas Jude enda vastu, mõlemad mehed hingeldasid.

Robert astus eemale. ’’Mis sa ütlesidki, selle hetero koha pealt?’’

Jude ei suutnud uskuda, mis just juhtus. Ta kukus diivanile ja haaras kätega oma peast.

Ma olen hetero, mulle meeldivad naised.

’’9 kuud ja lõpuks saad sa aru, 9 kuud – tegelikult 7 – aga 9 kuud sellest ajast, mil me kohtusime. Ma olin sügavalt pettunud, kui arvasin, et oled täielikult hetero.’’

’’Mida sa.. millest sa räägid?’’ pomises Jude, ta ei teadnud, mida õelda, ta ei teadnud, kuidas käituda. Seda kõike oli tema jaoks liiga palju.

’’Saad sa aru nüüd? Sa meeldid mulle ja sellest suudlusest võin ma aimata, et see on vastastikkune.’’

Robert liikus Jude’le uuesti lähemale, haaras ta pea oma käte vahele ja naeratas. Jude lükkas Roberti käed kõrvale.

’’Ei, ei, ei, mul ei ole su vastu tundeid. Sa oled mu sõber, võib-olla natuke enamat kui sõber, aga selles suhtes ei ole midagi romantilist.’’

’’Oh, ole nüüd, Judesie. Me lausa põlesime.’’

’’Lõpeta, Robert, see on rumalus, sulle pakuvad naised huvi, naised. See, mis praegu toimus, oli lihtsalt eksperiment. Soov teada, kuidas on teist meest suudelda. Me kõik mõtleme sellest aeg-ajalt, aga see ei tee meid vähem heterodeks.... Ma arvan, et sa peaksid koju minema.’’

Robert vaatas Jude üllatunult, siis hakkas naerma.
’’Ma saan aru, seda kõike on liiga palju, ma helistan sulle homme.’’

Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Külgetõmme. Slash. M. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Külgetõmme. Slash. M.   Külgetõmme. Slash. M. Icon_minitime6/5/2012, 13:44

Hehee, mulle meeldib Very Happy I'm a slash fan Very Happy

Aga eestlane nimega Jude...

Ma ei saa midagi parata, et kujutan ette, et tegevus toimub mõnes teises riigis Razz

Uut Wink
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Sponsored content





Külgetõmme. Slash. M. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Külgetõmme. Slash. M.   Külgetõmme. Slash. M. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Külgetõmme. Slash. M.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Armastusjutud (vanemad)-
Hüppa: