MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Camp Rock :D

Go down 
+20
FlyWithMe
HellouKitty1
Audrey
padjanägu, [h]
Superstar
Prince Kirameki
Britney
KillerCandyFuck
Miley Cyrus
Samantha Williams
Keiti
Krissu
Sixx-
nasicc
Pingu
ThatsMe
Astrid.
Diana.
swessu
Griffu.
24 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Camp Rock :D - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Camp Rock :D   Camp Rock :D - Page 2 Icon_minitime23/5/2009, 16:40

Muide selle naeratuse pärast ma seda lõpuni ei vaadanud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Camp Rock :D - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Camp Rock :D   Camp Rock :D - Page 2 Icon_minitime29/5/2009, 21:06

Pärishea film oli.Aga see naeratus jälle ja ebamäärane lõpp nagu,et keegi kolmas napsas võidu ja...Mitchie oleks pidand võitma ju.
Tagasi üles Go down
HellouKitty1
Teise astme kurjuse abiline
HellouKitty1


Female Postituste arv : 9
Age : 29

Camp Rock :D - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Camp Rock :D   Camp Rock :D - Page 2 Icon_minitime17/10/2009, 23:32

Tahaks täiega näha tundub äge:)
Disney pealt saaks näha aga mul pole:(
Keegi oskab õelda, kust seda võiks veel näha peale Disney?
Tagasi üles Go down
FlyWithMe
Juudijõulupuu
FlyWithMe


Female Postituste arv : 241
Age : 29
Asukoht : EiKunagiMaa

Camp Rock :D - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Camp Rock :D   Camp Rock :D - Page 2 Icon_minitime11/3/2010, 19:37

Oeh.. Seda filmi olen ma nii palju vaadanud. Ja jah, ei tea küll kelle pärast. JB!! Ofc. Tundus alguses kuidagi nii hea film. Eitea, enam ei istu eriti see film. Disney filmid viskasid üle.
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Camp Rock :D - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Camp Rock :D   Camp Rock :D - Page 2 Icon_minitime11/3/2010, 20:08

Kusjuures, mina, kes ma seda filmi aint poole silmaga jälgisin (kuna ma tsillisin snlis, jou) nägin filmiviga seal, muhahahahaha.
Nad seisid selle Mitchiga mingi asja peal, seal järve ääres ja siis see Demi oli, et.. OMG, MA TEAN TEANTEANTEANTEAN. Aint, et tegelt oli ta seal esimest aastat ja kui keegi oleks üldse teadnud, et see mehike sea enne hääletust ütleb, et konkurss võimisiganesasi on läbi, siis oleks see pidand pigem Mitchie olema, eks?
Aga ma niisama ilgun tegelt.. noortekas, ega need Duffiga siis tegelikult paremad ei ole. Üks Disney kõik. Very Happy
Tagasi üles Go down
FlyWithMe
Juudijõulupuu
FlyWithMe


Female Postituste arv : 241
Age : 29
Asukoht : EiKunagiMaa

Camp Rock :D - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Camp Rock :D   Camp Rock :D - Page 2 Icon_minitime12/3/2010, 23:53

Camp Rock 2-e Sneak Peek: