MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Ihukaitsja

Go down 
3 posters
AutorTeade
-Julius-
Tasane



Male Postituste arv : 1

Ihukaitsja Empty
PostitaminePealkiri: Ihukaitsja   Ihukaitsja Icon_minitime19/4/2012, 16:58

Üks esimesi lühijutte. Igasugune kriitika teretulnud...

-------------------------------------

Ihukaitsja


Kostus nõrk matsakas vastu ust. Ihukaitsja Tim piilus tuppa. Ta nägu tabas pilv sooja kookoselõhnalist auru. Kirjutuslaua taga paistsid kaks ülikondades kuju ning mõlemad neist olid vajunud oma pehmetesse nahktoolidesse. Õuest tulev tänavavalgus reetis kuue purgi ja meetrise figuuri silueti keset kirjutuslauda.
"Vennas, asi on otsas. Süsi on otsas." Rein täitis käsku ning astus uksevahelt tagasi. Pood polnud kaugel.
Kui ta toodud kraamiga sisenes lõi Triplex aktsiaseltsi omanik John parajasti purke kokku Grundam gruppi nõukogu esimehega Andres. Johni rinnataskust hiilgas eelmise aasta Klack. Aafrika mustpuidust kere, titaaniumist ots. Gurude seisukolt parim sulepea. Tim teadis, et antud eriseeriat toodeti ainult 13 tükki. Ta teadis ka, et ühe oli Putin kinkinud Berlusconile, lisaks omas Putin ühte ka ise. Klack-i sulepeade ümber oli tekkinud kultus.
John oli arvatavasti märganud hetkeks seisvajäänud pilku ning kohendas oma ülikonna ülaosa. Ta lasi näppudel hellalt üle sulepea käia.
Tim mängis tola. Jõudnud kirjutuslauani sirutas ta käe otse Johni pintsaku esitasku poole. John haaras ta näppudest, kuid samal hetkel tõmbas Tim taskust kortsus tšeki. Tal oli vaja alkkirja. John vaatas hetkeks talle otsa ning vabastas käe, manades suule naeratuse. John oli seda klassi inimene, kelle naeratuse ehtsust Tim enam määrata ei suutnud. Selliseid inimesi oli vähe.
Sulepea tundus käes soe.
Tim kirjutas tšeki ülanurka oma nime. Pulss kiirenes, ta naeratas.
Andres puhus Timile näkku tossurõnga.
"Laseks selle raamatupidamisest ehk mööda?" Andrese libistas käe alt välja sajase.
"Muidugi.." Vaikuses oli kuulda kuidas tšekk krabises ning prügikasti maandus.
Tim nägi Johni avatud kätt, kuid ta käsi hakkas koos sulepeaga värisema.
John ootas sekundi ning sulges siis tühja käe. Ta naeratas taas.
"Sertifikaadita, seega koopia" lausus John ning pilgutas vasakut silma.
Tim viskas sulepea üle Johni, kes uimasusest tingituna alles hetk hiljem karjuma hakkas. Õuest kostus õrn kõlks.
John jooksis aknale, segadusest hakkas Andres aga naerma.
Tim katsus toast välja astudes oma rinnataskut.
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Ihukaitsja Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ihukaitsja   Ihukaitsja Icon_minitime30/4/2012, 22:23

Hmm.. nii keeruline oli lugeda. Või olen ma hetkel lihtsalt liiga unine, et midagi taibata. Very Happy
Aga iseenesest.. Meeldis. Kuigi kohe kindlasti mitte minu teema, sest pool juttu jäi mulle täiesti arusaamatuks. Laughing
Aga kuna sa oled arvatavasti poiss siis ma ei kurda. Very Happy Mina isiklikult tüdrukuna poleks kunagi millegi sellise peale tulnud. Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Ihukaitsja Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ihukaitsja   Ihukaitsja Icon_minitime30/4/2012, 22:32

Nõustun Cileniga. palju jäi arusaamatuks ja lugeda oli üsna raske.

Kuid siiski selles oli midagi, mis pani selle jupikese ka minule meeldima. Seega goood(Y)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Ihukaitsja Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ihukaitsja   Ihukaitsja Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Ihukaitsja
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Lühijutud ja mõtteterad-
Hüppa: