MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)

Go down 
+27
Gerdyke
Ellukas
Toadily Insane
Chrissu:*
®ebra
R.
Shadowpaw
kiizukutsu
liiisake17
liisucatye
karrrui
Getzzzu
Kärolyn
Metsakas(s)
loveu4ever
Wissel
SugarPiece
Herbts
AliceInWonderland XD
Griffu.
Dragomira
C0oozz
Cilen
Smile*
Mezilane
nasicc
Hippi
31 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41, 42  Next
AutorTeade
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 39 Icon_minitime14/2/2016, 21:21

Aga ma arvan, et vähk ja neitsi oleks parem valik Very Happy 4 juuli ja hmmm Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 39 Icon_minitime14/2/2016, 21:22

Aaa, et ma oleks võtnud oma sünnipäeva ja siis... näiteks 7. september? Very Happy

Psh, ei Karro, Chad ei ole neitsi Very Happy Selle sõna mõlemas tähenduses.
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 39 Icon_minitime14/2/2016, 21:32

Pigem 31 august.. Ja ma ei mõelnudki et Chad on Very Happy Mu vend on ka neitsi, forever Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 39 Icon_minitime14/2/2016, 21:35

Kas sulle ei sobi nende sünnipäevad? Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 39 Icon_minitime14/2/2016, 21:47

Aga kui Cahd oleks neitsi, siis ta oleks nagu mu venna haha Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 39 Icon_minitime14/2/2016, 21:54

CHAD* Andestamatu kirjaviga!

No su vennaga ei anna teda võrreldagi.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 39 Icon_minitime23/2/2016, 16:34

Uus osa on tegelikult üsnagi valmis, natuke kohendada vaja ja nii edasi. Lubasin küll eilseks õhtuks aga mul oli nii kohutavalt unine olla, et ma ei suutnud seda muuta. Ideaalis loodaksin täna-homme üles panna, kuid eks näeb, kuidas mul täna peale trenni olla on Very Happy Ja homme on vabariigi aastapäeva puhul vastuvõtt. Nii et jah, katsun esimesel võimalusel uue osa teile lugemiseks üles panna :)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 39 Icon_minitime23/2/2016, 21:29

Esialgu pidi selle osa nimeks olema 'Muutus'. Täna muutsin siis ära selleks, mis ta nüüd on. Kuigi oma peas ma olin sellest osast ammu juba mõelnud, oli seda kirjutada ikkagi väga keeruline. Seetõttu ärge imestage, kui kuskil on sõnastus veidi nihu Very Happy

Aga ma loodan, et teile meeldib.

PS: Järgnev osa sisaldab palju suudlusi ja Chad teeb mehetegusid Very Happy



25. Öö

Istusin vannitoas ja lihtsalt ootasin. Olin seda juba kaua teinud, vahepeal ka ühe ajakirja läbi lugenud, kuid kellaaja järgi otsustades tundus, et võiksin veel seal natuke aega olla.
Võpatasin, kui keegi tugevalt uksele prõmmis: „Summer, kurat, mida sa teed seal?“
Kent kõlas kurjalt, kuid ma teadsin, et tegelikult ta seda polnud.
„Ee, midagi,“ hüüdsin vastu ja vaatasin seda segadust, mis ma korraldanud olin. Kraanikausis oli värvitops, pintsel, pesumasina peal juuksevärvi karp ja kasutusjuhend laiali... Oleks võinud äkki tõesti juuksurisse minna? Oleks vähemalt tulemuses kindel saanud olla ja ei peaks nüüd ise pabistades ootama, mis lõpptulemuseks on.
„Kui sa midagi ei tee, siis äkki oleksid nii lahke ja läheksid teeksid seda mitte midagit näiteks oma toas edasi? Ma tahan vetsu. Ja kohe.“
„Mul on siin seda vaja teha,“ vastasin ja turtsatasin naerma. „Mine käi õues ära?“ pakkusin lõbustatult. „Meestel käib see nii märkamatult...“
Kuulsin Kenti ukse taga naermas. „Kas ma olen sinu meelest vahepeal koeraks muutunud, et õues puudele jalga tõstmas käin?“
„Eih,“ vastasin ja silmi pööritades ajasin end püsti. Lõin segadusele käega ja klõpsasin ukse lahti, et ise mõneks ajaks vannitoast väljuda.
Kent astus vannituppa aga pöördus siis mind vaatama: „Oot, mis asja... sa... teed?“ Ta näole ilmus lai irve. Nojah, ma teadsin, et kilemütsiga ma näen naeruväärne välja. Ilu nõuab ohvreid, nagu öeldakse.
„Juukseid värvin, lollpea.“
„Miks?“
„Hakkasin oma heledaid juukseid igatsema,“ vastasin, kuid see kõlas rohkem küsimusena.
„Naiste soenguvahetus pidi olema seotud elus edasiminekuga või midagi sarnast?“ kohmas Kent ja uudistas värvipakendilt pilti,  et aimu saada, mis värvi mu juuksed
peagi olema peaks.  
„Nii nad räägivad... Eks ma siis jätan kõik, mis olnud, minevikku.“ Kehitasin õlgu aga mitte sellepärast ei otsustanud ma oma juukseid värvida. Esialgu selleks, et Chadi... üllatada, kuid nüüd tundus, et olin alateadlikult või kuidagi tõesti muutuse kasuks otsustanud hetkel, kui üks eluetapp läbi sai.
„Chad saab kreepsu, kui näeb..,“ lõkerdas Kent naerda ja ma ärritusin selle mõtte peale. See on viimane asi, mida ma tahan. Ma tahan olla tema jaoks endine... Selline nagu alguses. „Kõik ikka läheb vastu sügist tumedaks, sinna heledaks.“
„Kas sul mitte polnud tohutult suur vajadus vetsu pääseda, või mis?“
„Ja-jah,“ naeris Kent ja tõmbas ukse kinni. „Mu õde blondistub, oh my god..,“ kuulsin teda ohkamas.
„Kent, see on kõigest helepruun!“ hüüdsin.
„Blondiin,“ kostis vend vastu.
„Helepruun!“ kordasin ja kui pilk vannitoatule lülitile seisma jäi, otsustasin Kentile väikese õppetunni anda- kustutasin tule ära.
„Kuule, mida! Pane tuli põlemaaa! Ma ei näe midagi!“
„No täpselt- sa ei näe isegi värvidel vahet teha,“ laususin ja jätsin Kenti pimedasse vannituppa asjatama, olles enda üle kohutavalt uhke, et teda pisut kiusata sain.


Kogu see sehkendamine juustega oli võtnud mul nii kaua aega, et kui ma juukseid päris viimast korda loputasin, tundsin end lausa unisena, kuid une pidin õhtuks jätma. Juukseid kuivatades mõtlesin, millal Chad ometi jõuab. Kas ta on üllatunud mu värvimuutusest? Kas talle meeldib? Ei meeldi? Mida ma siis teen, kui ta pole sellega rahul? ’’Siis sa värvid tagasi tumedaks, Summer,’’ ütlesin vaikselt iseendale.
Peeglist vaatas mulle vastu ilusate helepruunide juustega tüdruk. Naeratasin oma peegelpildile. Tumedad juuksed muutsid mu näo kuidagi liiga heledaks, helepruun oli päris hea. Võib-olla ühel päeval muudan veelgi heledamaks. Samasuguseks nagu ma olin meie esimesel suvel..?
Oma toas vahetasin riided ja otsustasin väikese minikleidi kasuks, mis ilusti ümber keha oli. Kammisin juuksed kohevaks ja lasin neil vabalt oma õlgadele langeda. Igaks juhuks värvisin ripsmeid ja jaurasin jumestuskreemiga samuti, et enda meelest viimase peal välja näha. Peale seda jäi üle vaid oodata.
Mul oli isegi naljakas tõdeda, et iga kord viimasel ajal, kui ma Chadi siia enda juurde ootasin, ei teadnud ma iialgi, kus teda oodata. Kas ukse või akna taga. Kuigi ta polnud enam mingi saladus ja mina ning tema polnud enam saladus, oli üsna loogiline, et ta tuleb välisukse taha, koputab, uks avatakse ning ta kutsutakse sisse. Kui ema sattus seda tegema, siis ta rääkis Chadiga ainult nii palju kui vajalik oli. Vähemalt oli areng seegi.
Kui aus olla, meeldis mulle, kui Chad tuli minu juurde akna kaudu. Nii ei teadnud keegi, et ta oli minu juures ja see tegi iga korra, teatud määral põnevaks. See oli nii romantiline, justkui mõnes filmis...
Ma oletasin, et kui Chad tuleb, tuleb ta alles hilja õhtul. Umbes siis kui päike loojumas on. Viimasel ajal oli ta alati pimedaks siia jõudnud ning ma eeldasin, et ka see õhtu ei saa olema erand.

„Ou, tibi, kes sa oled ja kus mu õde on?“ hüüdis Kent irvitades, kui ma kööki sammusin ja külmkapist midagi süüa otsima hakkasin. Kuna midagi isuäratavat ei leidnud, otsustasin mikrokas lihtsalt kuumi juustusaiu teha. Ladusin saiaviiludele juustu ja sinki ning pistsin taldriku umbes minutiks ahju.
„Kas te lähete täna välja, et sa end üles lõid?“
„Ei,“ raputasin pead ja jälgisin mikrokas keerlevat taldrikut. „Lihtsalt panin kleidi selga.“
„Ja-jaa, vean kihla, et kui Chad sind nii näeb, siis ta jookseb karjudes minema.“
Mikrokas hakkas piiksuma ning ma võtsin oma taldriku välja. Kent pätsas mu selja tagant möödudes ühe juustusaia ning hävitas selle kahe suure ampsuga.
Üritasin teda jalaga tagumikku lüüa, kuid ei saanud talle pihta. Kent lihtsalt naeris lõbustatult ja sammus siis tagasi oma kohale, kus ta oli istunud, söönud ja mingit ajakirja sirvinud.
Valasin klaasi mahla ja sõin oma saiad sealsamas püstijalu ära, seejärel pidasin plaani natuke aega telekat vaadata aga kuna ema ja isa olid süvenenud mingi jutusaate vaatamisse, tulin elutoast tulema ja läksin sama targalt kööki tagasi.
„Ma ka ei tea, millal ta tuleb,“ ütles Kent mu ilmet nähes. „Katsu olla, sa oled nagu armunäljas pubekas. Mine laki varbaküüsi või midagi.“
„Ma pole iial varbaküüsi lakkinud,“ torisesin vennale vastu ja valasin omale uue klaasitäie mahla. Paha mõte, mõtlesin. Arvestades seda, mis mul plaanis oli.
Varsti kuulsime tugevat lühikest koputust ning jäime Kentiga üksteist jõllitama.
„Noh, mida sa passid nüüd?“ kergitas ta üllatunult kulme, kuid ma ei suutnud kohapealt liikudagi. Äkki on see hoopis Lexie, mitte Chad? Samas kas Lexie tuleks sellisel kellaajal? Ma kartsin pettuda, seetõttu ka ust avada...
„Okei-okei, ma lähen,“ venitas Kent laisalt ja tatsas esikusse.
Natukese aja pärast kuulsin madalat jutuvadinat ja naermist ning hääled muutusid valjemaks. Kui ma selgelt neid kuulsin, valasin viimase sõõmu mahla kurgust alla ja silusin igaks juhuks juukseid ja jäin sõrmedega tööpinda trummeldades ootama Chadi reageeringut sellele, milline ma välja nägin. Aga ma võisin kihla vedada, et Kent valgustas teda juba selle koha pealt...
Lõpuks ilmus Chad nähtavale. Mu süda jättis ühe löögi vahele ja üritas seda siis kuidagi korvates tormiliselt edasi kapata. Ta nägi nii kena välja... Puhas, võluv, sarmikas. Mu pilk peatus ta riietel, mis olid kahtlaselt... liiga korras, kuid ma ei vaevunud selle peale üldse mõtlema, kuidas see võimalik oli. Esimesel suvel sellist asja polnud. Kuidas nüüd? Need ei saanud olla ka Kenti riided, kuna Kent oli Chadist tunduvalt kiitsakam.
Chad naeratas mulle, tuli mu selja taha, libistas käed mu piha ümber ja suudles mind tervituseks kaelale. Juuksed jäid küll natukene ette aga hiljem minu toas kindlasti mitte...
„Tere õhtust, ilusake,“ sosistas ta. „Kent ütles, et värvisid oma juuksed punaseks aga mul hea meel näha, et otsustasid parema värvi kasuks.“ Ta naeris.
„Mh!“ turtsatasin ja kissitasin Kenti suunas silmi. „Ta kiusab mind, kogu aeg,“ kurtsin Chadile, mille peale mõlemad naersid.
„Sina mind ka,“ nentis Kent.
„Sina alustad iga kord.“
Kent eiras mind ja viis oma kasutatud nõud kraanikaussi. Ma ei pannud tähelegi hetke, mil ta köögist kadus ja me Chadiga kahekesi olime jäänud.
„Tahad midagi süüa?“ küsisin vaikselt Chadilt. Toetasin oma pea tema vastu ning sulgesin silmad. Issand, ta lõhnas ka nii hästi. Ma üritasin mitte mõelda, kuidas see võimalik on, vaid hoopis nautida meie koosolemist. See on kõige olulisem...
„Ei,“ vastas ta lühidalt.
„Oled söönud?“
„Jah.“
Ta libistas oma käed pisut allapoole ning aeglaselt, mööda mu keha, taas üles. Mul oli nii hea, kuid ma oleks tahtnud ümber pöörata. Ta silmadesse vaadata... Põimisin oma sõrmed tema omadega.
„Ma ootasin sind nii väga.’’
„Kuidas sul olla on?“ küsis Chad vaikselt. Esialgu ma ei taibanud, kuskohast selline küsimus järsku tuli, mõne sekundi pärast taipasin, et ta küsis seda seepärast, et vahepeal oli toimunud nii mõndagi... Loomulikult ta tundis huvi, kuidas ma peale teatud sündmusi end tunnen.
„Sinuga koos on väga hea.“
„Tore kuulda.“
„Kõik on rahulik, ma ei karda enam,“ laususin ja haigutasin poolteeseldult, et me edasi minu tuppa liiguks. Seal saame segamatult koos olla.

Mu tuba oli üsna pime, kuid mitte nii pime, et midagi näinud ei oleks. Ma ei lülitanud tuld põlema, vaid jäin korra keset tuba kohmetunult seisma. Olin sisenedes kohe toa seestpoolt lukku keeranud.
Vaatasin, kuidas Chad oma pusa üle pea tõmbas ning selle tugitooli viskas. Seejärel astus ta akna juurde, et see natuke lahti teha. Toas oli õhk tõesti natuke liiga soe.
Liikusin vaikselt Chadi poole ning kui ta pöördus, sirutasin oma käed ta kaela ümber, et teda suudelda. Tundsin, et see mõjus talle üllatusena ja mulle meeldis see. Chad vastas mulle kirglikult ja isegi karmilt. Ta käed olid ümber mu peenikese piha ning ta surus mind tugevalt enda vastu ja ma tundsin, kuidas ma olen varsti lausa nii hingetu, et ma pean ta endast eemale lükkama, et hingata saaksin.
Justkui mu mõtteid lugedes, peatus Chad momendiks, kallutas pead teisele poole ja jätkas veelgi tormakamalt meie suudlust. Tundsin, kuidas ta käed üle mu puusade tagumikule liikusid, seda kergelt pigistasid ning seejärel liikusid tema käed taas mu külgedele. Mu keha läbistas värin, kui tundsin, kuidas Chad mu kleiti ülespoole rullima hakkas. Hakkasin kõige toimuva ees juba hirmu tundma, kuid samas üritasin end rahustada mõttega, et ma olen seda juba ammu tahtnud ju. Ma tahan ainult teda, tema on see õige, temaga on seda õige teha...
Mu käed libisesid Chadi kaela ümbert allapoole, tema rinnale ning kohmakalt üritasin ma teda tema t-särgist vabastada. Chad naeris vaikselt ja aitas mind natuke.
„Sa oled nii närvis, oled ikka kindel, et...?“
Noogutasin ja viskasin ta käest särgi rabades selle pusa kõrvale tugitooli. Värisevate kätega asusin tema vööd lahti tegema, kuid Chad surus taas oma huuled minu omadele ja ma ei suutnud oma käte tegevust kontrollida. Mu käed jäid tema kergelt lihaselisele kõhule, samal ajal kui tema omad silitasid mu keha ja rullisid mu kleiti aina ülespoole.
Teadvustasin endale, et kaugel pole see hetk, kui ma seisan tema ees, jalas vaid mustad pitspüksikud- nii alasti pole ma tema ees veel olnud... Ja ta oli ikka veel oma teksastes.
Tundsin, kuidas Chadi keel minu omaga kohtus ja ma olin oma paanikas täielikult pead kaotamas. Mis siis saab, kui ta kleidi mu seljast ära võtab ja aluspüksid ka ja... Appi, kuidas see üldse käib!? Ja ma veel arvasin, et mina võtan täna õhtul ohjad üle ja olen äärmiselt seksikas girlfriend. Vale, vale, vale... Ma olin täielik paanikaosakond ja iga hetk minestamas, sest Chad lihtsalt võttis mind hingetuks ja üllatas mind totaalselt. Või kas ta sai äkki aru, mis mul plaanis oli? Või oli tal sama plaan minuga? Ma ei suutnud eriti selgelt mõeldagi, rääkimata oma keha kontrollimisest.  
Chad langetas oma käed ja ma kuulsin vööpandla kõlksatust. Tundsin, kuidas ta oma vöö avas ja lõpuks teksad allapoole lükkas ning neil maha langeda lasi. Ta käed leidsid taas oma koha mu kehal, kui ta pükstest välja astus ja mind õrnalt voodi poole lükkas.
Tõstsin oma käed, kui Chad mu kleiti üle rindade lükkama hakkas nii et ta saaks selle üle mu pea seljast ära tõmmata. Kleit langes meie kõrvale põrandale. Olime mõlemad aluspükstes- mina oma pitspüksikutes, Chad bokserites. Tundsin teda oma alakõhu vastas ja kas hirmust või ootusärevusest eelseisva ees, hakkasin üle keha kergelt värisema.
Chad lükkas mind õrnalt voodile pikali ning ma aitasin end küünarnukkide abil voodi keskele. Toetasin pea patjadele ja jäin vaatama, kuidas Chad minu juurde tuli. Üritasin sügavalt sisse-välja hingata ja normaalselt rütmi säilitada, kuid märgates, et Chad vabanes veel oma viimasest riideesemest ja seegi lõpuks põrandal hommikut ootama jäi, tegi mu süda paar saltot ning hingamine oli muutunud katkendlikuks.
Mu rind tõusis ja langes kiirelt ja kuigi ruum oli väga hämar, tundsin ma, kuidas Chadi pilk ainiti minul püsis. Mu silmad otsisid tema omasid, peaaegu nagu abipaluvalt. Juhendusi ootavalt...
Kõverdasin põlvedest oma jalgu, kui Chad mu peale tuli. Ta käed silitasid mu keha, tema niisked huuled otsisid minu omasid ning avastasid mu keha ka mujalt... Vaatasin lage, hingasin täiesti kaootiliselt ega suutnud end lõdvaks lasta, kuigi üritasin oma paanikat maha suruda. Tema käsi rändas alla mu püksikutesse ja ma tõin kuuldavale midagi kiunatuselaadset. Chadi käsi peatus ning ta huuled liikusid mu kõrva juurde.
„Kas sa kardad?“ sosistas ta.
„Pigem nagu... ei tea kuidas... olla..,“ vastasin vaevukuuldavalt, õigeid sõnu otsides.
„Kas sa pole enne..?“
Raputasin õrnalt pead. Millegipärast ma olin alati arvanud, et ta teab seda. Või vähemalt aimab. Või siis... jah. Eks tal võis olla ka omajagu alust teistmoodi arvata...
„Kavatsesin end hoida...“ Tahtsin lisada, et tema jaoks, kuid tundus, et Chad mõistis seda ütlematagi. Ta naeratas viivuks. Justkui tänulikult või tunnustavalt.
„Kas sa oled..,“ küsisin, häbenedes oma uudishimu, kuid samas leidsin, et mul oli õigus teada, kui ma juba olin otsustanud end talle anda.
Chad mühatas, kuid ei vastanud konkreetselt ei või jah. Mis tema enesekindlat käitumist puudutas, siis sellest sain aru, et ma kohe kindlasti pole tema esimene vallutus. Aga ma tahaks olla vähemalt tema viimane...
„Sshhh, lase end vabaks,“ sosistas Chad ja jätkas suudlusega.
Ta vasak käsi hoidis mu nägu, parem käsi lükkas püksikuid mööda mu reisi allapoole, kuni ma kergitasin oma jalgu, et ta need ära võtta saaks.
Ja hetk hiljem oli Chad tagasi mu peal, veelgi rohkem vastu mind kui varem. Värisesin üle kogu keha, kuid tema suudlusele vastates tundsin ka meeletut iha, mis kogu mu hirmu tahaplaanile jätmas oli. Mu peas tiirles palju küsimusi, kuid neile polnud enam mingit lootustki vastuseid saada. Võisin vaid tunda ja tajuda.
Libistasin oma käed tema kaela ümber, kõverdasin jalgu natuke rohkem kui enne ning avasin end talle rohkemgi veel. Surusin oma keha tema oma vastu ja nautisin Chadi tugevate käte puudutust, õrnu silitusi, meie enneolematut lähedust. Mu selg kaardus veidi, kui tundsin alakehas kerget valusööstu, mis kestis vaid lühikese hetke. Mu hääl värises, kui ma tema huulte vastas õrna ohke kuuldavale tõin. Chad liigutas end alguses kergelt ning meie uus suudlus mõjus mulle kui valuvaigisti, muutes selle kõik, mis ta tegi, nii heaks...
Kui ta tempot tõstis, katkestasin suudluse ning ahmisin õhku, tundes all kehas mõnusat survet. Chadi huuled liikusid ahnelt mu kaelalt allapoole ning siis jälle tagasi üles. Ta võttis mu käed, me sõrmed olid vaheliti põimitud, kui ta neid meist eemal hoidis, mu voodipeatsis olevatesse patjadesse surus. Lükkasin oma keha Chadile vastu, kui ta aeglustas oma liikumist. Tahtsin oma käsi tema juustesse peita, neid sasida, kuid ta hoidis minu käsi enda omadega endiselt tugevalt kinni. Ta keel leidis kirglikus suudluses taas minu oma. Olin nii piiri peal, et ei suutnud end enam korralikuks vastusuudlusekski kokku võtta. Lasin tal kõike juhtida ning nautisin teda ja seda meeletut erutust, mis kogu mu keha oma võimusesse oli haaranud. Mu hingamine aina kiirenes ja kiirenes, süda peksles ning pinge mu alakõhus aina kasvas ja kasvas. Chad liikus taas tugevalt ning ma tundsin pisaraid silmis, kui mu sisse kogunenud pinge ootamatult vallandus ja ma seejärel end kogu oma hingega talle andsin.


Viimati muutis seda Audrey (23/2/2016, 23:43). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 39 Icon_minitime23/2/2016, 23:05

No mis ma oskan kosta...

Peatükk Joshua oli mega ja tegelikult ütlen ausalt, et väga väga vajalik. Vähemalt minujaoks. Nüüd sai justkui endal ka selgeks, et punkt sinna, aga samas pean tunnistama, et ma siiamaani ei oska kuidagi uskuda sellesse, et ta nüüd ongi läinud. Koguaeg on ta ussitanud ja olnud ja nüüd boom, pole.

See selleks. Peab vist tõdema jah, et miskit on sündimas. See kirjutamistuhin on üks ütlemata hea asjandus, eriti kui see juhtub sinuga, aga samas kui me nüüd siin kõik hirmsalt ära harjume, et NPl potsatab uusi osasi nagu sügisel õunapuult õunu, siis mis hakkab saama kui tuhin üle läheb ja see pikk ja igavikuna tunduv ootamine taaskord meie meeli kurvaks muutma hakkab. Loodan, et seda ei juhtu.
Pealegi tahtsin veel seda mainida, et just nende kõige kõige viimaste osadega on ilmnenud märgatav areng sinu kirjutamises. Ise ka ei usu, et sulle seda praegu ütlen, aga see on tõsi Kõik tundub kuidagi nii ehe kui sinu kirja pandut lugeda. Lugedes, jooksevad sündmused filmina silme eest läbi ja kusjuures selles jutus on kõvasti hea filmi materjali. Ja tõega, mingi täiega suur krõks on sinu seest läbi käinud, et sa nüüd veelgi üüber paremini kirjutad.

Ja no see magustoit seal lõpus. Sina juba tead, mismoodi inimesi end hästi tundma panna.  Lõpp oli nii nii magus, et pidin lausa kaks kordalugema, et aru saada, kas see nüüd siis tõesti juhtus, et ega Summer nüüd jälle mingit und ei näe ja sa meid siin salamisi ei kiusa nagu sulle meeldib. :) Õelusekott oled sa nagunii, seda ei maksa sulle meeldegi tuletada, aga jahm, magustoit oli võimas.

PS: Mulle meeldib väga kui sa mind asjadega kursis hoiad, missiis, et mul pole alati võimalust kohe tormata kui miskit tuleb, aga mulle meeldib.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 39 Icon_minitime23/2/2016, 23:32

Mis minagi oskan vastu öelda, eks see tunne mõnes mõttes on õige. Las jäädagi see tunne, et oot-oot, ta ikkagi on täitsa läinud..?

Mismõttes miski on sündimas? Very Happy Eks ma üritan selle pärast ka tubli tüdruk olla, sest ega ma ei tea kaua mu vabadus kestab... Ja siis vaevalt nii palju aega jälle kirjutamiseks on.

Kusjuures ma ise tunnen ka veidi, et mingi areng on nagu toimunud... Aga eriti hea on seda ikka teistelt kuulda, sest ise olen ikkagi enda õige suurem kriitik,nii et kummardan, punastan ja tänan! Eks siin ole süüdi selle jutukese tähendus mulle endale ka... Ja Summeri+Chadi lugu väärib üüüberhealt kirja panemist :)

Ja see tiramisu seal lõpus oli ikka täitsa päriselt. Ei ole nii, et Summer ärkab ja avastab, et kurat, nii head und nägi Very Happy Mulle meeldib, et sulle meeldis nende koosolemine. Kauaoodatud 'kaunikene' ju Very Happy

Aga jah, aeg on käes viimaseks ringiks... :)
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 39 Icon_minitime23/2/2016, 23:36

Viimseks kringliks! Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 39 Icon_minitime23/2/2016, 23:40

Nii omg ma lugesin läbi. 
Kuna mul on väike eelis, et ma saan mõndasid kohtasid juba varem lugeda kui teised, siis mul oli juba mingi aimdus olemas sellest Very Happy 
Aga see osa oli väga super. Kas Summer jääb rasedaks ka sellest korrast? U know? No protection was mentioned here! Very Happy See oleks awesome. Väikesed Summerid ja Chadikesed maailma vallutamas. Awww.. I want one of those! Very Happy 
Kusjuures ma käisin täna just perekooli foorumit lugemas, kus seal on siis 'veeburarikuu triibutajad' kes üritavad siis rasedaks jääda. Uskumatu mõelda, et osad inimesed päriselt ka näevad aastaid vaeva, et endale lapsi saada. Nagu.. Omg, palju lapsi me siis lihtsalt minema oleme visanud? Very Happy Kuigi ma ei kujutaks ennast veel emana ette, samas ma ei kujutaks Summerit ka veel rasedana ette. Ma tunnen et ka Summer oleks nagu osa minust kohati.. Very Happy Samas ma arvan, et Summer on juba osa meist kõigist, sest me oleme nende loole nii kaua kaasa elanud Very Happy  
Ma vist ajan segast juba, my clue to stop it and leave Very Happy 

Aga jah.. Mis edasi juhtub? Kas asi on piinlik nende vahel? Samas nad mõlemad tahtsid seda ju. Uu peale magustoitu võiks selline deep vestlus olla, et mitmega Chad ikkagi olnud on, ja et häbelikult rääkida kui hea või halb Summer oli haha Very Happy Jumh.. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 39 Icon_minitime23/2/2016, 23:55

Tubli, et läbi lugesid. Ma vahepeal parandasin vigu ja muutsin sõnu või lisasin hoopis neid Very Happy

Kusjuures mul korra käis mõte läbi, et Summer võiks kohe hopsti rasedaks jääda sellest korrast aga siis hakkasin mõtlema, et um... no-no-noooo. Aga eks vaatab, mis radu kaudu ma lõpuni lähen. Kunagi kindlasti nad paljunevad aga see on suure tõenäosusega siiski looväline asi juba. Ja üleüldse kas koos..?

Nii tore, kui sa Summeriga samastud Very Happy Aga eks temas ole siiski kõige suurem osa mind... Võib-olla see jutt on just selle pärast ka nii kallis.

Ma ise arvan, et see polnud neil ainuke kord tiramisutada Very Happy Et korra tegid veel ja siis oli uneaeg ja eks nad hommikul üksteise kaisus ärkavad Very Happy Aga ma arvan, et see hommik, kui nad nii ärkavad järgneb hoopis juba ühele teisele ööle, mitte konkreetselt sellele ööle. Aga eks näis... Ja no ma ikkagi jään oma seisukohale, et Summer on see lucky girl, kel oli ideaalne esimene kord oma elu armastusega ja ta lihtsalt pabistas natuke, kuidas olla ja mis kuhu ja nii edasi Very Happy Sellist deepi vestlust neil ei ole peale seda. Vist... Vaatab, kuidas ma uues osas kirjutan :)

Aga mis tegelikult edasi saab, siis seda sa ju ka juba tegelikult tead. Ja mul on planeeritud sellesse ossa lisaks sellele kõige suuremale pommile veel väiksemaid granaate, mis Summeri jalgealuse tõsiselt kõikuma löövad... :)
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 39 Icon_minitime24/2/2016, 00:05

Sa oled NIIIII kuri lihtsalt Very Happy Väikesed granaadid ka veel.. Aah Very Happy 
Fuck, ma ootan uut osa igatahes.. Kuna sa mind piinad kogu aeg fb's, siis oleks õiglane kui ma sind vastu piinan ei loe enne kui sa jutu lõpuni kirjutad Very Happy hehehe Very Happy 
Samas mu uudishimu ei laseks mul seda teha hah Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 39 Icon_minitime24/2/2016, 00:09

Muhahahahahhaaa, eriti kuna sa tead, MIS TULEMAS VEEL ON! Very Happy Twisted Evil
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 39 Icon_minitime24/2/2016, 13:44

Ohhhhh sind. Very Happy

Lugesin tegelikult juba eile õhtul läbi, aga olin iPadis ja seal ma pole siia sisselogitud ja mul on siin mingi iks-parool ja siis ma ei viitsinud tahvlis sisselogimisega jamada. (Me. Wants. A. Personal. iPad. NOW.) Very Happy

Et siis see esimene osa, Joshua, mis veel lugemata oli - hää. :) Selline closure tunne ja eks oli huvitav teada ka saada, mis siis ikkagi juhtus täpsemalt. Aga mind nüüd paneb muretsema, et mis siin küll edasi tulla võib, kui the big bad surnud on. Või kas ta on ikka surnud...? (Vahepeal mulle tundus, et sa vihjasid, et ta pole surnud, aga cmon... Very Happy)

Ja siis see teie "magustoit". Very Happy Ma vist mingi hetk siin mõtlesin/kommenteerisin ka, et jube kaua nad tglt üksteist armastanud ja väga platoonilised veel. Well, not any more. Very Happy Kuigi see, kuidas sa siin neid asju läbi lillede kirjeldasid (ja kommentaarides "tiramisutamine" ütlesid Very Happy) oli päris koomiline. Vahepeal itsitasin-turtsusin lugedes ja siis kutt küsis, mis on, ja siis ma lugesin talle paar lauset ette ja ta oli mingi: "Okeeeeiiii...." ja naeris ka. Very Happy

Kommentaare selle osa kohta oli ka lõbus lugeda.Very Happy

Aga noh, eks sa siis kirjuta edasi, sest ma tahan ka teada, mis toimuma hakkab. Very Happy

Btw, Karro - jää FBs lihtsalt vait ja küll ta siis kirjutab. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 39 Icon_minitime24/2/2016, 14:09

Oh mind Very Happy

Joshua on päriselt surnud. Aga jaa, eks mina tean ja Karro ka teab, mis tulemas on Very Happy

Nii. Magustoit. Sa tahad öelda, et see, kuidas see kirjas oli, oli naljakas? Ja teatud mõttes paha? Mis sind naerma ajas? Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 39 Icon_minitime24/2/2016, 16:20

Nassic ma isegi vähe vastan talle Very Happy Ta räägib, et mis ta mõtleb et mis edasi võiks juhtuda ja siis ma vahepeal annan ona mõtteid, siis jagan oma arvamust ja siis ta vahepeal piinab mind jutu lõikudega, sest et tahaks ju ikkafi tervet asja lugeda Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 39 Icon_minitime24/2/2016, 16:33

Mhm, eile öösel Karro kiunus ja niutsus, kui ma talle kõigest rääkisin Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 39 Icon_minitime24/2/2016, 18:19

Omgomgomgomg, ma toesti naudin sinu kirjutatu lugemist niiiiii vägaa!!!!

Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 39 Icon_minitime24/2/2016, 22:35

Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 39 Icon_minitime24/2/2016, 22:52

*Tõstab nina upakile*

Miks Karro nõnda palju teab? Evil or Very Mad


Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 39 Icon_minitime25/2/2016, 01:41

Sest Karro mu sister ju Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 39 Icon_minitime26/2/2016, 22:55

Hea küll! pig
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 39 Icon_minitime26/2/2016, 23:31

Ma hetkel kusjuures enam rohkematele inimestele ei tahagi rääkida NP-st Very Happy Tema reaktsioonidest piisab Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 39 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)
Tagasi üles 
Lehekülg 39, lehekülgi kokku 42Mine lehele : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41, 42  Next
 Similar topics
-
» Need pisiasjad... 77/77

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Armastus-
Hüppa: