MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum

PortalHomeCalendarKKKOtsiKasutajagrupidRegistreeriLogi sisse

Share | 

Need pisiasjad II 34

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Mine lehele : Previous  1 ... 22 ... 40, 41, 42
AutorTeade
Cilen
Magus maius

Female Postituste arv : 2005

PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II 34   8/11/2017, 08:16

Kaua oodatud kaunike, nii uue osa mõttes kui ka mu kommentaari. Very Happy Väga vabandan selle pärast, foorum on nii unustusse vajunud, et ma ise ka unustan selle ära.

Igatahes, mulle väga meeldis, et sa tõid selle nö selgitavama osa sisse, miks Josh niiviisi käituda võis jne. Pealegi mulle lihtsalt meeldib lugeda, kuidas Chad (Chase) ja Summer lihtsalt aega veedavad ilma, et kumbki neist mingit jama ei korraldaks jälle. Very Happy

Ja ega lõpp vist enam väga kaugel pole? Kahjuks või õnneks, aga pigem ikka õnneks, sest ma ei elaks üle, kui neil peaks jälle mingi draama tekkima, sest seda oleme me nende aastate jooksul küllalt saanud. Nad on väga kodused tegelased mu jaoks, nii et ma nüüd lihtsalt soovin, et nad palju lapsi saaksid ja õnnelikult elu lõpuni elaksid. Ma südamest loodan, et sul on samad plaanid. Very Happy

Otseloomulikult ei väsi ma kordamast, et ma armastan su kirjutisi südamest ning sa suudad need nii tõetruult kirja panna, et lausa amazing. Ja ma imetlen sind, et sa ikka veel kirjutad! Mina andsin sellise tegevusega juba ammu alla ja kui aus olla, siis ei kutsu tagasi ka. Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Audrey
Queen B ehk ADMIN

Female Postituste arv : 9448

PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II 34   17/11/2017, 22:02

Ja ma sain alles nüüd vastama Very Happy Töö juures nii kiire-kiire enne 20ndat et brrrr.

Ma ei teagi, kuidas mul see mõte tuli aga thank god et tuli, mingi lisapõhjus, miks Joshua tegi asju, mida ta tegi. Ma ei teagi, kaua ma neil chillida lasen Very Happy Jamade suhtes ärme enne õhtut hõiskame eks ole Very Happy

Minul on ikkagi see plaan, et see ümber kirjutada, või noh, kui mõtlema hakata, siis peaks lihtsalt esimese NP ümber kirjutama, NP2 on tunduvalt paremini kirjutatud kui tiineka Autsi kirjutatud NP1.

Tundub, et ma pean üldse aega leidma, et kirjutada... Toppisin Hapra Wattpadi üles ja nüüd see hakkas järsku jube palju tähelepanu saama-praegu näiteks oma ¾anris 7-ndal kohal Very Happy NP-d seal veel pole, võib-olla kunagi, kui ümber kirjutama hakkan, panengi uue versiooni sinna.

TEOSTE ''HINGEMATTEV'', ''HABRAS'', ''HABRAS: HAAVATAV'', ''NEED PISIASJAD'', ''NEED PISIASJAD 2''  JA ''TOBEY'' AUTORIÕIGUSED KUULUVAD ALATES TEOSE LOOMISE HETKEST VAID TEOSE AUTORILE KELLEKS ON E.P., PSEUDONÜÜM AUDREY. NIMETATUD TEOSTE KASUTAMINE TEISTE ISIKUTE POOLT ON LUBATUD VAID TEOSE AUTORI LOAL. IGASUGUNE TEOSTE KOPEERIMINE JA SELLE AUTORINA ISEENDA ESITAMINE ON VASTUOLUS AUTORIÕIGUSE SEADUSEGA.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili

Need pisiasjad II 34
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 42, lehekülgi kokku 42Mine lehele : Previous  1 ... 22 ... 40, 41, 42
 Similar topics
-
» Need pisiasjad... 77/77