MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Vaeslaps ja 3 Iphone'i (Kaasaegne muinaslugu :D)

Go down 
3 posters
AutorTeade
Natu
Totaalne lumememm, noh!^.^
Natu


Female Postituste arv : 270
Age : 25
Asukoht : Kodus

Vaeslaps ja 3 Iphone'i (Kaasaegne muinaslugu :D) Empty
PostitaminePealkiri: Vaeslaps ja 3 Iphone'i (Kaasaegne muinaslugu :D)   Vaeslaps ja 3 Iphone'i (Kaasaegne muinaslugu :D) Icon_minitime23/3/2012, 16:36

Siin siis minu üks koolitöödest, mille üle me pinginaabriga pikemat aega naersime Very Happy


Elas kord 21. sajandil vaeslaps, kel oli Nokia mobiiltelefoni esimene mudel.
Kuigi palus tüdruk võõrasemalt kogu aeg Nokia,Samsungi või muu firma paremat telefoni, seda ta ei
saanud.
Igapäev palus ta võõrasemalt:" Palun, osta mulle uus telefon. See siin on vana ja väsinud. Helistada üldse ei saa enam."
Ja igapäev sai ta vastuseks:" Millleks sulle uut telefoni vaja? Sul pole ju isegi sõpru, kellele helistada, peaksid üldse õnnelik olema, et siingi elad," nii see jutuajamine lõppeski.
Ühel päeval otsustaski tüdruk kirikusse minna, et omale telefoni välja palvetada ning mida veel- tahtis ta endale kolm telefoni saada ning milliseid- Iphone'i eelviimast mudelit. ( Ega orb nendest Iphone'idest midagi mõiganud, kuid oli juhtunud inimeste seat kuulma, et kolmas mudel oli neljandast parem)
Palvetas tüdruk ja palvetas, kuni Jumala häält kuulis ütlemas:" Selliste küsimustega pöördu Steve Jobsi poole, sest ega mina ei mõika nendest tänapäeva leiutistest midagi."
Seepeale plika vastas talle:" Kallis Jumal, kas sa siis ei tea, et Jobs ammu juba otsad andnud!"
"Tean, tütreke, tean. Mina näen siit ülevalt kõike. Kahju mehest, nii tark oli, mis OLI, ON ikka ta ju meil Tehnoloogiajumal nüüd."
"Aga kuidas ma peaksin tema poole pöörduma?"
"Noh kõigepealt peaksid põrandale Apple'i logo joonistama ning ohverdama midagi. Parem oleks ka küünlad kuskile asetada muidugi."
Kui vanamees oli oma jutu lõpetanud, kõndiski orb koju.
Kodus nägi ta ränka vaeva õuna joonistamisega. Neiu aina kritseldas ja kustutas, kritseldas ja kustutas, kuni joonistus oli enam-vähem sarnane märgiga, mis on Iphone'ide tagaküljel joonistatud. Nagu Jumal oli soovitanud pani vaeslaps toas igalepoole põlevad küünlad. Ka õuna keskele viskas ta ohvriks oma vana Nokia, seejärel hkkas aga tüdruk enda meistriteose ümber kepslema kõva häälega hüüdes:" Steve Jobs, kutsun su siia, et annaksid mulle Iphone'i... ei hoopis kolm Iphone'i, et ma saaksin helistada, netis surfata ja "Taptap Revenge'it" , mängida..." järsku kukkus tüdruk jõuetusest kokku.
Ärgates ei leidnud orb enda toast enam ei joonistust ega ka rariteetset Nokiat, selle asemel aga lebas kolm uhiuut Nutitelefoni, kõik erineva värviga.
Rõõmust kargas tüdruk põrandalt püsti ja jooksis tervele korterile ringi peale, mis peale kõik ärkasid ning temaga õiendama hakkasid.
Näitas vaeslaps neile oma kolm telefoni, vaatepildist läksid tema võõrasvanemad hulluks ning nad toimetati hullumajja. Aga vaeslaps elab veel tänagi vabaduses oma kolme Iphone'iga, mis tüdruku elu õnnelikus teevad.[/justify]

PS. vabandan rohkete kirjavigade pärast, kui need peaksid tekkima Very Happy
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Vaeslaps ja 3 Iphone'i (Kaasaegne muinaslugu :D) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaeslaps ja 3 Iphone'i (Kaasaegne muinaslugu :D)   Vaeslaps ja 3 Iphone'i (Kaasaegne muinaslugu :D) Icon_minitime28/3/2012, 17:41

Võib naerda, sest ma naeran juba praegu? Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Vaeslaps ja 3 Iphone'i (Kaasaegne muinaslugu :D) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaeslaps ja 3 Iphone'i (Kaasaegne muinaslugu :D)   Vaeslaps ja 3 Iphone'i (Kaasaegne muinaslugu :D) Icon_minitime28/3/2012, 17:41

Võib naerda, sest ma naeran juba praegu? Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Vaeslaps ja 3 Iphone'i (Kaasaegne muinaslugu :D) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaeslaps ja 3 Iphone'i (Kaasaegne muinaslugu :D)   Vaeslaps ja 3 Iphone'i (Kaasaegne muinaslugu :D) Icon_minitime28/3/2012, 17:42

miks seda kaks korda tuli xDDD ?
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Natu
Totaalne lumememm, noh!^.^
Natu


Female Postituste arv : 270
Age : 25
Asukoht : Kodus

Vaeslaps ja 3 Iphone'i (Kaasaegne muinaslugu :D) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaeslaps ja 3 Iphone'i (Kaasaegne muinaslugu :D)   Vaeslaps ja 3 Iphone'i (Kaasaegne muinaslugu :D) Icon_minitime28/3/2012, 17:42

Ma naersin ka kui seda kirjutasin Very Happy
Tagasi üles Go down
harrypotterifänn
200 posti tüüd
harrypotterifänn


Female Postituste arv : 210

Vaeslaps ja 3 Iphone'i (Kaasaegne muinaslugu :D) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaeslaps ja 3 Iphone'i (Kaasaegne muinaslugu :D)   Vaeslaps ja 3 Iphone'i (Kaasaegne muinaslugu :D) Icon_minitime4/7/2013, 01:17

hahahaha,ma rääkisin seda sõbrannale,ta naeris end herneks,ja siis mõtlesime teise lõpu,õigemini tema mõtles:ühega ta musitas,teisega mängis ja kolmandaga tegi telefone(midaiganes).Aga hea oli see igatahes,kui päriselt ka niioleks,oleks mul maailma parimat telefoni 54345342 eklemplari ja ma oleksin rikas
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Vaeslaps ja 3 Iphone'i (Kaasaegne muinaslugu :D) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaeslaps ja 3 Iphone'i (Kaasaegne muinaslugu :D)   Vaeslaps ja 3 Iphone'i (Kaasaegne muinaslugu :D) Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Vaeslaps ja 3 Iphone'i (Kaasaegne muinaslugu :D)
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Yhe suwe muinaslugu (V. osa)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Lühijutud ja mõtteterad-
Hüppa: