MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 2012.

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3
AutorTeade
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

2012. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012.   2012. - Page 3 Icon_minitime20/11/2012, 17:01

48. Videvik
2012. - Page 3 Tn_eefv-7jkdzq
lk.arv: 457
arvamus: Videvikust on saanud minu masenduse leevendaja. Ma võtan selle kätte alati siis, kui tunnen, et kõik on halvasti. Algus on tore. Mulle meeldib lugeda Bella igapäevaelust: koolist, kodust ja sõpradest. Minu meelest oleks see raamat väga hästi läbi löönud ka siis, kui Edward oleks normaalne olnud.
Siis kui James Bellat taga ajama hakkas, muutus see nii depressiivseks ja halvaks. Ma kuulsin kuskilt, et alguses plaanis autor selles osas Edwardi ja Bella ära tappa või midagi sellist. Mul on hea meel, et ta seda ei teinud.
lemmiktegelane: Alice
punktid: 8/10
lahedad kohad: ''Kuulsin, et viid mu tüdruku pesapalli vaatama.''
''Jah, selline plaan meil oli küll.''
''Noh, ta on teie meeskonnale tubli täiendus.''
......
''Kuhu sa lähed, Bella?''
''Pesapalli vaatama. Sulle ei paista see mäng enam huvi pakkuvat, aga ma olen kindel, et teistel on lõbus ka ilma sinuta.''
''Sa lähed valele poole.''
Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

2012. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012.   2012. - Page 3 Icon_minitime26/11/2012, 17:23

49. Blood promise
2012. - Page 3 7d96c077168c3e872890a7524e9849d3
autor: Richelle Mead
lk.arv: 493
sisu: The recent Strigoi attack at St. Vladimr's Academy was the deadliest ever in the school's history, claiming the lives of Moroi students, teachers and guardians alike.
Even worse, the Strigoi took some of their victims with them...including Dimitri. He'd rather die than be one of them, and now Rose must abandon her best friend, Lissa- the one she has sworn to protect no matter what- and keep the promise Dimitri begged her to make long ago.
But with everything at stake, how can she possibly destroy the person she loves most?
arvamus: Koos kuuenda osaga on see mu lemmikraamat VA- sarjast. Osaliselt sellepärast, et Dimitri on siin kuidagi vabam ja pole nii korralik. Mulle tundub nii, et mida rohkem ma seda loen, seda rohkem hakkab Dimitri mulle meeldima. Alguses oli Adrian temasi pikalt ees. Nüüd aga...mitte nii väga.
Seda lugedes tekkis mul huvi, et mis oleks saanud siis, kui hoopis Rose oleks Strigoiks muudetud ja Dimitri teda päästma tuleks.
lemmiktegelased: Rose, Adrian, Dimitri
punktid: 10/10
lahedad kohad: ''If you could go to college, what would you study?''
''Greek and Roman architecture.''
I decided then it was good thing I wasn't behind the wheel, because I probably would have driven off the road.

Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

2012. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012.   2012. - Page 3 Icon_minitime8/12/2012, 10:55

50. Last Sacrifice
2012. - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcQaEPXeuOiGPKbdBw7y-h-XVDQC2XT6bksaB7rtdmfnsLgNcN9vIA
autor: Richelle Mead
lk.arv: 584
sisu: Rose Hathaway is awaiting wrongful execution and there exists only one man who can stall this terrible fate. Rose must look to both Dimitri and Adrian, the two great loves of her life, to find him.
With her best friend, Lissa, in a deadly struggle for the royal throne, the girls find themselves forced to rely upon enemies and questioning those they trought they could trust...
But what if true freedom means sacrificing the most important thing of all?
Each other
arvamus: Dimitri. Oh issand. Ma pean nüüd järgmiseks lugema raamatut, kus meespeategelane pole nii atraktiivne.
Nüüd, kui ma juba teadsin, kes süüdlane on, oli kuidagi veider lugeda, kuidas nad vahepeal ikka nii mööda panid. Aga see tapmise põhjus. See oli...ma ei tea. Mitte just lahja, aga see oleks võinud põnevam olla.
Sydney muutus minu jaoks palju palju sümpaatsemaks, kui ta enam neid 'kurje ööolendeid' nii väga ei kartnud.
lemmiktegelased: Dimitri, Sydney, Rose, Adrian
punktid: 10/10
lahedad kohad: ''What the hell?'' I asked. ''Is this daring escape sponsored by Honda?''
.....
''If I know you two -and I feel confident I do- Vasilisa is desperately trying to clear your name back at Court while you and Belikov are off on a sexually charged adventure to find her brother or sister.''
Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

2012. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012.   2012. - Page 3 Icon_minitime12/12/2012, 18:40

51. Õhtukool
2012. - Page 3 C-J-Daugherty-Ohtukool_9bbd_5809
autor:C. J. Daugherty
lk.arv: 408
sisu: Allie Sheridani kunagi nii turvaline ja mõnus maailm on purunenud. Kõik algas sellest, kui ta vend kadus. Sellest ajast saadik on Allie teinud kõik, et ta elu veel hirmsamaks muutuks. Ta vihkab kooli, kus ta käib, ja tema meeleheitlikud ettevõtmised viisid lõpuks ta vahistamiseni. Tema vanemad otsustasid seekord midagi ette võtta ja saatsid ta raskestikasvatatavate teismeliste kooli, Cimmeria akadeemiasse. Selgub, et tegu on kummalise kooliga, kus ei tohi kasutada ei arvuteid ega telefone ning ka õpilased pole seal lihtsalt käitumisraskustega, vaid kummaline segu andekatest ja neist, kes pärinevad väga privilegeeritud perekondadest. Alliel on raskusi mõistmisega, kuidas on tema üldse sinna sattunud. Ühel õhtul toimuvad aga ootamatud sündmused, Alliele tungitakse kallale ja talle tundub, et kooliseinte vahel aetakse mingeid saladuslikke asju. Kui suveballi ajal üks tüdruk tapetakse, võtab asi juba ohtliku pöörde ning Alliel on vaja välja uurida, mis seal koolis üldse toimub.
arvamus: See oli taaskord selline raamat, mida ei saanud käest panna ja mis keerles kogu aeg mõtetes. Kuigi mulle hakkas närvidele käima see, et raamat sarnanes kohati teiste noorsoo romaanidega. Samuti ei meeldinud mulle see, et Carter ja Allie tülitsesid alguses kogu aeg. Iseenesest pole sellel ju häda midagi, aga lihtsalt see hakkab natuke tüütuks muutuma, kui iga teise romaani alguses ei saa mees- ja naispeategelane omavahel üldse läbi.
Nõme oli ka see, et seal kasutati nii palju slängisõnu.
lemmiktegelane: Sylvain
punktid: 8/10
lahedad kohad: ''Lugu on nii,'' sõnas ta, ''et ma käitusin vist jälle nagu jobu.''
''Pole hullu,'' vastas Allie rahulikult. ''Vähemalt oled järjekindel.''
Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

2012. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012.   2012. - Page 3 Icon_minitime20/12/2012, 15:15

52. Reedetud
2012. - Page 3 9789949505067
autorid: P. C. ja Kristin Cast
lk.arv: 335
sisu: Vastmärgitud vampiir Zoey Redbird on end Öö Koja koolis sisse seadnud. Lõpuks ometi kuulub ta kusagile, temast tehakse isegi Pimeduse Tütarde juht. Ja mis kõige parem – tal on oma poiss… või lausa kaks. Siis aga juhtub mõeldamatu: keegi hakkab tapma inimteismelisi ning kõik asitõendid viitavad Öö Kojale. Zoey taipab, et võimed, mis ta nii eriliseks muudavad, võivad ohustada tema lähedasi. Siis, hetkel, mil Zoey oma uusi sõpru kõige enam vajab, tabab surm Öö Koda ning Zoey peab leidma vapruse, et astuda vastu reetmisele, mis võib murda ta südame ja hinge ning seada hädaohtu kogu tema maailma.
arvamus: Need sulgudes olevad täpsustused ja liiga pubekalikud kommentaarid ei andnud küll raamatule midagi juurde. Pigem just rikkusid seda. Loren oli tõsiselt kuum. Ma loodan, et nüüd ei selgu, et ta on kuri. Kuigi see oleks reaalne ja miski ütleb mulle, et nii lähebki. Mul hakkas ausalt öeldes Erikust kahju, kui Zoey teda nii külmavereliselt pettis.
Huvitav, millise neist kolmest kutist Zoey valib? Ma südamest loodan, et mitte Heathi. Ma üritan küll teda kogu aeg endale meeldivaks kujutada, aga see ei õnnestu kuigi hästi.
Stevie Raest on kahju.
lemmiktegelased: Loren, Aphrodite
punktid: 9/10
lahedad kohad: See tekitas minus soovi iseennast maha jätta.
.....
Ta vaikis ja ma vannun, et isegi need olendid kuulasid ootusrikkalt.
Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

2012. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012.   2012. - Page 3 Icon_minitime27/12/2012, 11:25

53. Tüdruk, 16. Lühikesed jalad
2012. - Page 3 Image_show
autor: Sue Limb
lk.arv: 203
sisu: Jessi poissõber annab tüdrukule mõista, et häbeneb teda. Ja nad hakkavad üksteist vältima. Lisaks läheb Jessil vahepeal kõik nii metsa, kui üldse minna saab. Aga ta oskab geniaalsete valede ja hea huumorimeelega sellistest olukordadest suurepäraselt välja tulla.
arvamus: Pealkiri on kuidagi kahtlane, lakooniline. Ja tagakaanel olev kirjeldus oli totaalselt vale. Muidugi oli see asjaolu äärmiselt häiriv, kuigi sisu õnneks ei mõjutanud. Raamat ise oli naljakas. Lausa koomiline, kuidas Jessil mitu halba asja korraga juhtus ja kuidas ta nendest geniaalselt välja tuli.
lemmiktegelane: Jessi
punktid: 9/10
Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

2012. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012.   2012. - Page 3 Icon_minitime29/12/2012, 11:09

54. Vampiiripäevikud: Taaskohtumine
2012. - Page 3 9789985326626_vampiiripaevikud-taaskohtumine_151
autor: L.J. Smith
lk.arv: 244
sisu: Elena surmast on möödunud pool aastat, lähenemas on keskkooli lõpetamine ning Bonnie ja Meredith püüavad oma eludega edasi minna. Siis aga juhtub Meredithi sünnipäevapeol midagi, mis nende elud taas pea peale pöörab. Ning Elena võtab hauatagusest maailmast Bonniega ühendust. Fells Churchi ähvardab oht, mis on suurem kui kunagi varem, ning Elena käsul kutsutakse Itaaliast tagasi Stefan, kes tüdrukule antud lubadust pidades astub vastu kõige tugevamale vaenlasele, kellega ta iial silmitsi on seisnud. Kuid koos vennaga saabub linna tagasi ka ohtlik ja võluv Damon, kelle motiive ei oska keegi aimata.
arvamus: Kohati läksid sündmused liiga kiiresti. Aga nii mulle meeldibki. Damoni oli seal minu jaoks liiga vähe, kuid mu arvamus Stefanist tõusis. Kuigi Damonit ta raudselt ei ületa.
Mulle tegelikult üldse ei istu need kolmandas põhivormis kirjutatud raamatud (väljaarvatud ''Harry Potter''). Need jäävad alati kuidagi kaugeks.
lemmiktegelane: Damon
punktid: 8/10
lahedad kohad: ''Ma olen mängimisest väsinud, pojake,'' ütles ta, ajas end sirgu ja viskas kepi käest. ''Nüüd on aeg surra.''
Ta võttis Stefanilt valge saarepuu käest sama kergelt, kui oleks seda lapselt võtnud. [..]
Bonnie silmad olid liiga pimestatud, et midagi näha, sest tema silme ees tantsisid hallid täpikesed, aga ta kuulis väga selgesti häält: see oli külm ja ülbe ja täis täielikku veendumust. Lihtsalt neli sõna, kuid need muutsid kõik.
''Hoia mu vennast eemale.''
Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

2012. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012.   2012. - Page 3 Icon_minitime31/12/2012, 10:57

Loetud raamatuid: 54
Loetud lehekülgi: 18 505
Tagasi üles Go down
Sponsored content





2012. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012.   2012. - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
2012.
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Logo valimine (3.05.2012-10.05.2012)
» 2012
» 2012
» 2012
» «2012»

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Võistlused :: Enim loetud raamatuid aastas :: MyMystery-
Hüppa: