MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 The hunger games

Go down 
+14
*Nastik.
Smiley Girl
Mezilane
Tuki
MyMystery
Hippi
nasicc
GossipGirl
Audrey
Prince Kirameki
Pingu
Karolin
White Wolf
Cilen
18 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

The hunger games Empty
PostitaminePealkiri: The hunger games   The hunger games Icon_minitime26/11/2011, 10:18

Arutame siis siin sellest raamatust (ka kahest järgnevast osast).
Ja sellest ilmub tuleva aasta märtsil ka film.

Filmi trailer.
Tagasi üles Go down
White Wolf
Inetu päkapikk
White Wolf


Female Postituste arv : 390
Age : 26

The hunger games Empty
PostitaminePealkiri: Re: The hunger games   The hunger games Icon_minitime26/11/2011, 11:53

Mina olen sellest raamatust vaimustuses, kuigi läbi loetud on ainult esimene osa. Agano jõulud tulevad ja särki-värki nii, et võib-olla õnnestub mul enda kinkide seast ka teine raamatu osa leida. Loodame. Very Happy

Filmi trailerit nähes sattusin vaimustusse. Ootan juba kevadet.
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

The hunger games Empty
PostitaminePealkiri: Re: The hunger games   The hunger games Icon_minitime17/12/2011, 21:04

Ma olin esimeset raamatust täielukus vaimustuses . Järmised kaks olid peaaegu sama head kui esimene. Natuke sellest maagiast oli nagu kadunud. ilmselt olin selle maailmaga juba liiga ära harjunud, esimese puhul olin ma natuke aega ¹okis.
Ma ei julge hästi filmi vaadata. Kardan, et see võib hea mälestuse sarjast ära rikkuda. Tavaliselt ei suuda filmid, mis on fantaasiaraamatute põhjal tehtud viimastega võistelda ja siis on mul tükk tegemist selle halva mälestuse kustutamisega. Nagu Eragoniga oli *väristab end*
Mõtleme nüüd kiiresti millegi muu peale.
Kuigi ma enne ütlesin, et esimene raamat oli 3'st parim oli viimase raamatu lõpp minu arust parim Ma igaks juhuks ei ütle rohkem-ei taha teiste jaoks ära rikkuda
kokkuvõtteks:
Soovitan lugeda
Filmi vaadaku kõik omal vastutusel Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

The hunger games Empty
PostitaminePealkiri: Re: The hunger games   The hunger games Icon_minitime21/1/2012, 14:22

Kolmanda raamatu lõpp oli kurb. Ma täpselt ei mäleta, mis seal õeldi, kuid nende lapsed mängisid surnuajal, kus surid 12. ringkonna inimesed. Või midagi taolist. Very Happy
Igatahes, ma loodan, et mu sünnipäeva kink on pilet seda filmi vaatama. Kuigi mu sünnipäev on 12.märts. Very Happy Aga alati võib kinke ka hiljem saada. Very Happy
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

The hunger games Empty
PostitaminePealkiri: Re: The hunger games   The hunger games Icon_minitime23/1/2012, 17:25

hei, ärme siis kohe teistele lõppu ära spoilerda! Very Happy Pane spoilerisse see ikka eks.
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

The hunger games Empty
PostitaminePealkiri: Re: The hunger games   The hunger games Icon_minitime22/3/2012, 11:33

Rakse uskuda, et ma varsti näengi seda.. cheers
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

The hunger games Empty
PostitaminePealkiri: Re: The hunger games   The hunger games Icon_minitime24/3/2012, 19:29

Heh, topeltpost. Sorry.
AGA, see oli fantastiline!
Lihtsalt kirjeldamatult hea! Shocked
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

The hunger games Empty
PostitaminePealkiri: Re: The hunger games   The hunger games Icon_minitime25/3/2012, 14:03

Ma ei ole raamatuid lugenud, sest alati, kui need raamatukogus sees on, maadlen ma kohustusliku kirjandusega, aga kavatsen filmi kindlasti vaatama minna, osaliselt selle pärast, et ma olen selle kohta juba mitmeid positiivseid arvamusi kuulnud, ja osaliselt selle pärast, et seda võrreldakse pidevalt "Battle Royale'iga", mis on üks minu lemmikfilme Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

The hunger games Empty
PostitaminePealkiri: Re: The hunger games   The hunger games Icon_minitime25/3/2012, 15:01

Ma ei tea, miks mind see ei tõmba Very Happy

Aastaid tagasi, kui esimene raamat ilmus ja ma kohe sain selle ei suutnud üldse lugeda ka. I don't know why.

Kui kunagi isu peale tuleb, vaatan ehk filmi uudishimust ära.
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

The hunger games Empty
PostitaminePealkiri: Re: The hunger games   The hunger games Icon_minitime25/3/2012, 15:35

Mulle väga meeldisid nii raamatud kui ka film. Very Happy
Tagasi üles Go down
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

The hunger games Empty
PostitaminePealkiri: Re: The hunger games   The hunger games Icon_minitime20/6/2012, 20:36

1. osa oli väga hea, 2. oli lihtsalt hea ja kolmas on hetkel poole peal. Esimest osa kaks järgnevat igatahes üle ei trumpa. Aga see on ainult minu arvamus Razz
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

The hunger games Empty
PostitaminePealkiri: Re: The hunger games   The hunger games Icon_minitime20/6/2012, 20:44

Haha, lugesin oma komeentaari... Very Happy

Ma käisin sõbrannaga seda filmi siis lõpuks vaatamas. Alguses eriti põnev ei tundunud. Hiljem aga meeldis väga-väga-väga Very Happy
Tagasi üles Go down
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

The hunger games Empty
PostitaminePealkiri: Re: The hunger games   The hunger games Icon_minitime20/6/2012, 20:48

Ma ootan täiega, et saaks filmi juba vaadata. Arvutist Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




The hunger games Empty
PostitaminePealkiri: Re: The hunger games   The hunger games Icon_minitime20/6/2012, 20:55

BRiga on ainus sarnasus see, et kahel autoril tuli sarnane mõte. Collins ütles, et ta polnud THG kirjutamise ajal BRist kuulnudki ja sai sellest teada alles siis, kui THG esimene osa juba kirjastusse saadetud oli.

Mulle meeldisid. Lugesin raamatud eestikeelsena enne, siis läksin filmi vaatama ja enne filmi ostsin ingliskeelse esimese osa. Nüüd on kõik osad olemas. Ootan pikisilmi teist filmi - esimene oli küll pisut lahja, aga peab möönma, et arvestades, kuidas tavaliselt raamatuid linale tuuakse ja milline paskaak sealt välja tuleb, on THG esimene film ülimalt hästi tehtud. Oo, ja viimati ajas mind nutma "Eagle Eye", THG ajal käisid tujud seinast seina - iga kord, kui Alex Ludwig ekraanile ilmus, kilkasin "CATOOOOOO!" ja töinasin (no spoilers) kohas nagu titt. Nii et jah. Bring it on, uus re¾issöör.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

The hunger games Empty
PostitaminePealkiri: Re: The hunger games   The hunger games Icon_minitime20/6/2012, 23:56

Ma lugesin ammu need eestikeelsed ära... esimene oli nii hea ja originaalne... ja siis edasi oli pigem meh. Võrdlen seda Snyderi Study triloogiaga (esimene oli ka nii hea ja originaalne... ja siis edasi oli see küll ka hea, aga selline tüüpilisem fantaasia. Kahju, et eesti keeles vaid üks raamat, Mürgiõpetus, on...)

THG filmiga oli nii, et vanemad olid vist SPAs ja tulid Tallinnasse... meil õega oli aga vaja Tallinnas hommikupoolik sisustada. Mul oli kindel laks: Näljamängudele. Tahtsin õde ka kasa. Oi kuidas ma lobitööd tegin. Tegin treilerile supakad, et ta aru saaks absull kõigest (muidu ta arusaamine suht hea) jms. Very Happy Ta ikka ei teadnud, kas tulla v ei... karm tundus asi.

Ja siis ta tuli. Ja märtsist saati kuulan ma nüüd iga päev, et miks mul on raamatud ingliskeelsed, sest ta tahab ABSULL kõigest aru saada ja miks raamatute ees pildiraam on (mujal pole kohta) ja et raamatukogus on nii pikk järjekord ja et millal DVD juba tuleb ja et ta ostab DVD ja et ta vaatab kogu aeg neid intervjuusid youtube'ist ja... Very Happy

Mul on siin üks väike fänn. xD Suht armas tglt. Very Happy

Aga film minu jaoks... alguses käis see värisemine närvidele... aga siis harjusin ära, läksin asja sisse ja... ja selle värinata poleks asi üldse see olnud. Minu arust super film. :)
Tagasi üles Go down
Hippi
Vapper lohetapja
Hippi


Female Postituste arv : 130
Asukoht : Keila

The hunger games Empty
PostitaminePealkiri: Re: The hunger games   The hunger games Icon_minitime21/6/2012, 00:09

Lugesin esimese ära ja olen teise osa poolepeal. Käib ikka allapoole.
TEAM GALE!
Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

The hunger games Empty
PostitaminePealkiri: Re: The hunger games   The hunger games Icon_minitime21/6/2012, 10:26

Ma olen ka TEAM GALE! Very Happy
Tagasi üles Go down
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

The hunger games Empty
PostitaminePealkiri: Re: The hunger games   The hunger games Icon_minitime22/6/2012, 01:35

Sain viimase osa ka läbi nüüd ja pean tunnistama, et mulle meeldis lõpp täiega Very Happy
Tagasi üles Go down
Hippi
Vapper lohetapja
Hippi


Female Postituste arv : 130
Asukoht : Keila

The hunger games Empty
PostitaminePealkiri: Re: The hunger games   The hunger games Icon_minitime22/6/2012, 02:35

Sain just teise osa läbi. Hämmastav! Mul on KOHE kolmandat vaja Very Happy
Lõpp oli hea, aga algus venis.
Tagasi üles Go down
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

The hunger games Empty
PostitaminePealkiri: Re: The hunger games   The hunger games Icon_minitime23/6/2012, 10:04

Esimene osa oleks mulle meeldinud ilma armastuseta. Siis oleks sellest saanud minu silmis super raamat. Aga noh, sellisele ei saa väga järge kirjutada ja tänapäeval on saagad hinnas...
MUidu jah, esimene oli väga hästi kirjutatud ja kaasahaaarav. Ülejäänud raamatud läksid liiga tavalisse rööpasse.
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

The hunger games Empty
PostitaminePealkiri: Re: The hunger games   The hunger games Icon_minitime23/6/2012, 14:33

Ma loen praegu esimest osa.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Külaline
Külaline




The hunger games Empty
PostitaminePealkiri: Re: The hunger games   The hunger games Icon_minitime15/7/2012, 19:02

Alustasin esimese raamatuga kuskil kaks-kolm kuud tagasi. Lõpetasin tahtmisega, et tahan VEEL! Lugesin - või peaks ütlema, et ahmisin - teise koheselt läbi, kuid selle lõpp kuidagi ei meeldinud mulle. Kolmanda lõpp oli vapustav.
BEST BOOK EVER!
Very Happy
Tagasi üles Go down
Smiley Girl
Tasane



Female Postituste arv : 1

The hunger games Empty
PostitaminePealkiri: Re: The hunger games   The hunger games Icon_minitime29/10/2012, 20:52

Ma võtsin täna raamatukogust Näljamängude raamatu. Kuna kõik soovitasid Very Happy
Okei, ja vb vanemad lähevad reedel ära, siis saame vennaga teha Hunger Games'i filmiõhtu Very Happy
3 tundi pikk ju :)
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

The hunger games Empty
PostitaminePealkiri: Re: The hunger games   The hunger games Icon_minitime30/10/2012, 19:19

Vähem kui kaks ja pool tundi on ju Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

The hunger games Empty
PostitaminePealkiri: Re: The hunger games   The hunger games Icon_minitime30/10/2012, 19:31

Veitsa feil.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Sponsored content





The hunger games Empty
PostitaminePealkiri: Re: The hunger games   The hunger games Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
The hunger games
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Muu-
Hüppa: