MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Mangaa! (L)

Go down 
2 posters
AutorTeade
Bubblegum
Juubilar
Bubblegum


Female Postituste arv : 167
Age : 24
Asukoht : Kodu.

Mangaa! (L)  Empty
PostitaminePealkiri: Mangaa! (L)    Mangaa! (L)  Icon_minitime25/10/2011, 13:18

Kes teist siis mangat loevad? Ma loen praegu "Say I love you" ja see on lihtsalt niii hea. Noh, vahepeal tundub, et see kaldub twi poole, aga noh... Jamh. Kohati nilbe on see ka, aga ma need osad siis libistan silmadega üle, sest nilbused mulle peale kohe üldse ei lähe.
Bleachi lugesin ka vahepeal, aga see muutus kuidagi üksluiseks ja jätsin pooleli.
Rääkige siis ka mangast!
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Mangaa! (L)  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mangaa! (L)    Mangaa! (L)  Icon_minitime25/10/2011, 16:00

Hetkel loen ma sellist mangat nagu Pandora Hearts, kuna see on piisavalt põnev ja müstiline, aga kahjuks tuleb selle uusi peatükke nii kaua oodata. 07-Ghost on samuti väga hea, aga ma ei suuda isegi meenutada, millal ma seda viimati lugesin, kuna selle peatükid ilmuvad veel harvem. Minu lemmiktegelasel on tõsine foobia, nimelt kardab ta naisi Embarassed Mõlemast mangast on olemas ka anime, aga need lõppevad ära just selle koha peal, kus tegevus tõeliselt lahti läheb Laughing

Kõige parem manga, mida ma kunagi lugenud olen, on Spiral: The Bonds of Reasoning (või Spiral - Suiri no Kizuna). See algab nagu harilik detektiivilugu, kus poiss, keda süüdistatakse mõrvas, kavatseb üles leida tegeliku süüdlase, aga peagi selgub, tal on mängida hoopis teine ja palju olulisem roll ning et see võib nii temale kui kõigile teistele halvasti lõppeda. Ma soovitan soojalt seda lugeda, kellel vähegi viitsimist on Very Happy Hana-Kimi oli samuti mu kauaaegne lemmik (manga on palju parem kui draamaversioonid) ja He's Dedicated to Roses (mis on tegelikult manhwa) meeldis mulle ka, aga minu lemmikut need ületada ei suuda Razz

Aeg-ajalt loen ma ka yaoi mangat, aga üldiselt eelistan ma siiski shounen mangasid. Shoujo mulle eriti peale ei lähe Wink

Minu kasutajanimi on tegelikult võetud just ühe mangategelase järgi. Prints Kirameki on tegelane Kaori Yuki lühikeses mangas Gravel Kingdom.
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
 
Mangaa! (L)
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Muu-
Hüppa: