MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 This is the end of our trust! [ ÜHEOSALINE!]

Go down 
2 posters
AutorTeade
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

This is the end of our trust! [ ÜHEOSALINE!] Empty
PostitaminePealkiri: This is the end of our trust! [ ÜHEOSALINE!]   This is the end of our trust! [ ÜHEOSALINE!] Icon_minitime4/10/2008, 20:29

Enivei, koolis kirjutatud jutt Very Happy Mingi ühe või kahe vaheka ajal Razz
Klassiõdedele meeldis, aga kas ka teile?
Kriitikat!

---

"Jälle? Sa tegid seda jälle?!" ahhastas tütarlaps ja vaatas pisaraid pungil silmadega poisisle otsa.

"Äliss, see on viimane kord! Ausalt!"

"Ei, ma ei usu sind! Kaur, kaks korda sa lubasid ja sa ei pidanud seda! Ma ei saa sind enam uskuda! See on kõik!" sõnas Äliss ja pööras poisile selja.

"Lõpp millel? Äliss, ma palun sind!"

"Lõpp meie usaldusel! Ka mina palusin sind, kuid sa ikka tegid seda!" tütarlaps hakkas poisist aeglaste sammudega eemalduma. "Sa lubasid, et oled minuga, kuid ikkagi sa jõlgud ringi teistega! Ma lootsin... Ma unistasin ja kõik selle suutdad purustada vaid hetkega!"

"Älisssssss!" anus noormees.

"See on kõik, kõik, kõik, kõik, kõik, kõik, k õ i k, KÕIK! Lõpp meie suhtel, meie usaldusel!"

Tütarlaps lahkus joostes ja koju jõudes lukustas ta end oma tuppa. Ta kirjutas kirja ja neelas teadlikult tablette. S u r m a v a annuse tablette.

"Äliiiissss!" hüüdis ema, kui mõne tunnipärast koju jõudes. Naine läks teadlikult oma tütre tuppa ja kiljatas - voodil lebas tema ainsa tütre elutu keha, voodi kõrval vedelemas tablettide purk. ¹okis, helistas naine kiirabisse, olemas lootus, et ta tütar on elus. Ka Kaur sai telefonikõne ja tormas kiiresti kohale.

"See on lõpp meie armastusel, meie elul, meie USALDUSEL!" oli paberil kirjas...
Tagasi üles Go down
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

This is the end of our trust! [ ÜHEOSALINE!] Empty
PostitaminePealkiri: Re: This is the end of our trust! [ ÜHEOSALINE!]   This is the end of our trust! [ ÜHEOSALINE!] Icon_minitime4/10/2008, 22:34

Meeldis
kuigi ma olen selliseid.. samalaadseid jutte veel lugend, aga noh, ikkagi meeldis ;p
alguses on üks kirjaviga ka muide ;D
ja vaatas pisaraid pungil silmadega poisisle otsa.

aga jah, muidu oli väga hea Very Happy
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

This is the end of our trust! [ ÜHEOSALINE!] Empty
PostitaminePealkiri: Re: This is the end of our trust! [ ÜHEOSALINE!]   This is the end of our trust! [ ÜHEOSALINE!] Icon_minitime5/10/2008, 14:11

Kirjaviga, noh, minuga juhtub selliseid asju Very Happy
Tänud muidu ^^
Tagasi üles Go down
Sponsored content





This is the end of our trust! [ ÜHEOSALINE!] Empty
PostitaminePealkiri: Re: This is the end of our trust! [ ÜHEOSALINE!]   This is the end of our trust! [ ÜHEOSALINE!] Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
This is the end of our trust! [ ÜHEOSALINE!]
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Ebaaktiivsed kaustad :: Diana looming-
Hüppa: