MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Qon que dereho frento a mi corazon? [ ÜHEOSALINE! ]

Go down 
AutorTeade
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Qon que dereho frento a mi corazon? [ ÜHEOSALINE! ] Empty
PostitaminePealkiri: Qon que dereho frento a mi corazon? [ ÜHEOSALINE! ]   Qon que dereho frento a mi corazon? [ ÜHEOSALINE! ] Icon_minitime4/10/2008, 20:11

Üritasin kirja panna tunded sellest, kuidas ja miks purunes mul üks suhe.
See on juhtunud päriselt ja minuga Very Happy
Mingi nõmedik kukkus välja, aga jamh pirat
Riillaiftoori Very Happy

Ilusat lugemist!


---

Üks tobe mäng. Mul oli abi vaja ja ma valisin Sinu. Seal oli paljuid teisi, kes oleks saanud mind abistada, aga ma valisin just Sinu!
Hakkasime kirjutama ja meil oli hea läbisaamine. Samal õhtul küsisid Sa mu msn'i. Mõtlesin ja otsustasingi anda.
Märkamatult möödus kuu aega. Tasapisi hakkasin ma Sinusse armuma. Jälle astusid Sina esimese sammu, küsides mu telefoni numbrit! Kõhklesin ja kahtlesin, mõtlesin ja jälle kõhklesin. Kus juures ma andsingi. Peale seda elavnes meie suhtlus msn'is veelgi. Mul oli kahju õhtul arvutist ära minna, samas oli hommikul hea tagasi tulla. Kuid siis ma veel ei teadnud, et kogu aee unelm võib hetkega puruneda...

Meil oli jutt, et ma helistan sulle ja ma tegingi seda. K o h u t a v! Ma rääkisin kiiresti, kuna polnud varem ühelegi poisile helistanud. Närv oli sees, kuid sina ei mõistnud seda...
Kell oli täpsemalt 20.38, kui teatasid mulle, et meiega on kõik over! Tardusin... Ma ei suutnud seda uskuda! Ei teadnud, kas nutta või naerda. Näpistasin end mitu korda, lõpuks lausa küünistasin endal nägu valust krampis ja pisarad aeglaselt mööda põski alla voolamas.
Mõtlesin ka veel järgmisel hommikul, et see on uni. Paari tunnipärast jõudis mulle kohale karm reaalsus. See oligi tõsi!

Veel eile olin ma sulle musi, tibu, kallike ja kes kõik veel. Mul on tunne, et sa ei tea siiani, kui palju sa mulle haiget tegid! Ja nüüd ma võtan endale õiguse küsida: "Qon que dereho frento a mi corazon?!" See tähendab: "Mis õigusega sa murrad mu südame?!"

Tagasi üles Go down
 
Qon que dereho frento a mi corazon? [ ÜHEOSALINE! ]
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Ebaaktiivsed kaustad :: Diana looming-
Hüppa: