MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Boys Before Flowers

Go down 
4 posters
AutorTeade
Stardoll
200 posti tüüd



Female Postituste arv : 203
Age : 27
Asukoht : Seal kus sind ei ole!!!

Boys Before Flowers Empty
PostitaminePealkiri: Boys Before Flowers   Boys Before Flowers Icon_minitime9/8/2011, 14:47

Et... Kas keegi on seda vaadanud või vaatab? Seda saab DramaCrazy leheküljelt.
Tegemist on Korea draamaga, millel on inglise keelsed subtiitrid. Minu arust on väga hea sari, aga vahepeal ajab täiega nutma.
Et jamh. Soovitan täiega.
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Boys Before Flowers Empty
PostitaminePealkiri: Re: Boys Before Flowers   Boys Before Flowers Icon_minitime9/8/2011, 16:58

Ma olen vaadanud ära selle sarja Jaapani versiooni esimese hooaja, mis oli väga hea, aga teise hooaja poole peal sai mul isu otsa. Mind tüütas ära, kuidas tüütud kõrvaltegelased kogu aeg peategelaste vahel susisid (Rui ja Shigeru!) ja nende suhetesse sekkusid ning filmini ma ei jõudnudki. Olen mõelnud ka Korea versiooni vaadata, kuid selle episoodid on tunduvalt pikemad ja neid on palju rohkem, nii et ma ei ole kindel, et mul selle jaoks aega jääb. Kuna teema on Korea versiooni kohta, siis ei oska ma selle kohta erilist arvamust avaldada, aga mitmed mu tuttavad on seda Jaapani versioonist paremaks pidanud ja juba idee iseenesest on minu arvates vaatama kutsuv Razz

Jaapani versiooni saab vaadata siin:

http://www.dramacrazy.net/japanese-drama/hana-yori-dango/

Korea versiooni saab vaadata siin:

http://www.dramacrazy.net/korean-drama/boys-before-flowers/

Olemas on veel ka Taiwani ja Hiina versioonid, aga mul ei ole õrna aimugi, kas need võiksid olla huvitavad või mitte. Nii palju ma tean, et Taiwani versioonis on tegevus viidud ülikooli, aga see on ka kõik Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Stardoll
200 posti tüüd



Female Postituste arv : 203
Age : 27
Asukoht : Seal kus sind ei ole!!!

Boys Before Flowers Empty
PostitaminePealkiri: Re: Boys Before Flowers   Boys Before Flowers Icon_minitime9/8/2011, 18:49

Mina eelistan siiski Korea versiooni, sest osad on pikemad ja huvitavamad. Igas osas toimub midagi huvitavat. Mulle meedlib see, et ka mehed julgevad seal nutta ja see, et nad maandavad närve esemeid pekstes. See ei ole küll hea, aga ma ei tea... Mulle meeldib.
Ja tutvustaksin ka seda, muidu ei ole vaatajaid:D
Tegevus toimub Shinwa's. Gu Jun Pyo on ülikena mees, kes armub Geum Jan Di'sse. Gu Jun Pyo on Shinwa presidendi poeg. Jan Di on vaene tüdruk, kelle vanemad omavad mingit koristusfirmat.
F4 on 4 rikkurit, kes on kõik poisid. Gu Jun Pyo, Young Ji Hoo, Song Wo Bin ja So Yi Jung. Pm armuvad siis Ji Hoo ja Jan Di. Gu Jun Pyo jätab Jan Di maha ja siis võtab ta uuesti tagasi, aga Jun Pyo ema sekub sellesse, sest tema tahab, et ta poeg võtaks endale naiseks rikka ja kena naise.
Tglt toimub tegevust hästi palju.
Tagasi üles Go down
Bubblegum
Juubilar
Bubblegum


Female Postituste arv : 167
Age : 24
Asukoht : Kodu.

Boys Before Flowers Empty
PostitaminePealkiri: Re: Boys Before Flowers   Boys Before Flowers Icon_minitime30/8/2011, 23:12

Jep. Olen. Ma õega koos vaatasin. Tänu sellele olin ma koguaeg kella 02.00 öösel üleval.
Tagasi üles Go down
Tuuletallaja
Piraat
Tuuletallaja


Female Postituste arv : 22
Age : 25
Asukoht : Tallinn

Boys Before Flowers Empty
PostitaminePealkiri: Re: Boys Before Flowers   Boys Before Flowers Icon_minitime2/11/2011, 22:08

SEE ON MU LEMMIKDRAAMA VIIENDAST KLASSIST ALATES!!!
Ma ei tea just, miks see veel ikka lemmik on, aga kahtlustan, et tegemist on parima storyline'ga, mida tean. Vaatasin seda animed, mis 1997 aastal sai tehtud ning sellest algaski see k-draamade hullus... Jaapani versioon "Hana Yori Dango" (mis tegelikult peab ju originaal olema) ei olnud minu arvates nii hea.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Boys Before Flowers Empty
PostitaminePealkiri: Re: Boys Before Flowers   Boys Before Flowers Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Boys Before Flowers
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Boys doing girls crazy

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Muu-
Hüppa: