MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kõik see võib uuesti alata kui me seda ei peata ! 1 osa .

Go down 
+4
Lammas
ThatsMe
kutsuke123
kekukenekallis15
8 posters
AutorTeade
kekukenekallis15
Tasane



Female Postituste arv : 3
Age : 31

Kõik see võib uuesti alata kui me seda ei peata ! 1 osa . Empty
PostitaminePealkiri: Kõik see võib uuesti alata kui me seda ei peata ! 1 osa .   Kõik see võib uuesti alata kui me seda ei peata ! 1 osa . Icon_minitime4/10/2008, 17:22

Ma olen Silver, ma olen 15. Mul on üsna kena välimus, kuid mul endal tüdrukut hetkel pole . Mul on 2 õde , üks õde Jennifer kutsutakse ka Jenniks ja teine õde Keku. Jennifer on üks suur tibi, ta vingub palju ja ta ei puudu üheltki peolt . Ta on Blond nagu tavalised tibid üldse . Ta on üsna pikk ja tal on ilusad sinised silmad. Jenn on 16. Keku aga hästi korralik, ta on 14 ja ta käib küll moekalt riides kuid ei saa suurt tähelepanu. Ta õpib neljadele ja viitele. Ta ei käi absoluutselt mitte ühelgi peol, kuid laagris kuhu ma ka lähen muutub kõik.
Ma pakin asju, et homme laagrisse sõita, väljasõt toimub homme hommikul audentese parklast, ja mu mõlemad õed tulevad ka sinna kaasa .Laager toimub laulasmaal ja laagri nimi on Kutimuti . Olen seal laagris piisavalt käinud, et tean kõike mis seal toimub . Laager on väljast poolt vaatates selline vana ja nõme kuid kui sisse minna on laagri seeshoone ülimalt ilus . Jõuame siis laagrisse . Esimene asi on vaja anda või näidata on tervisetõend . Mina olen laagris küllalt käinud ja tean kõiki kasvatajaid piisavalt kuid mu 2 õde ei ole seal kordagi käinud ja nemad ei tea laagrist mitte midagi , mis seal on toimunud või mis seal enne oli . Edasi saadetakse meid tuppa . ( poisid ja tüdrukud eraldi) . Mina saan nr 14 tuppa ja mu õed saavad 3 tuppa . Ma teadsin et laagris on mega karm kord , kuid õdedele alles räägitakse sellest . Kui kõik laagerdajad on kohale jõudnud siis kõlab vile mis märgib et kõik peavad maja ette minema , nimelt algab avarivistus kus selgitatakse kõik ära. Kui rivistus on ära olnud siis võib tagasi tuppa minna . Toad on veel kolmesed , neljased ja viiesed , Tuba nr 14 on neljane ja nr 3 tuba on viiene . Ma olen ühes toas Rasmuse , Martini ja Jonniga . Ma tean neid kõiki . Mu õed olid aga koos Marleeni , Britu , ja Simonega . Ma näitasin õdele laagrit kus miski toimub . Laagris on erineivaid inimesi ja kokku on meid 40. Laager kestab 10 päeva .

Marleen on hästi tore tüdruk, ta on 15 ja tal on helepruunid juuksed ja rohekad silmad, iseloomult on ta Keku sarnane, pidudel ta käib kuid mitte palju ja ta on rõõmsameelne ja abivalmis alati .

Britu on hästi sõbralik , siniste silmadega tüdruk , ta on 14 ja kena välimusega , õlgadeni ulatuvad tumepruunid juuksed.

Simone on hästi ülbe, paks ja ta tahab alati kõigile halba, laagris ta ei meeldi mitte kellelegi ja öösiti ta norskab.

Rasmus on kena poiss ta on 15 , ta oskab skeitida ja on hull jaka pro nagu ka kõik teised kes on toas nr 14, Rasmusel on tumepruunid juuksed ja pruunid silmad, ta on selles laagris 5 aastat .

Martin on kah hull jalka proo ja käib skeitimas. Tal on blondid juuksed ja sinised silmad. ta on hästi sõbralik ja lahke ja tüdrukute vast pole iialgi ülbe.

Jonn on mustapeaga poiss, tal on rohelised silmad ja jalka pro. Ta saab kõigiga üli hästi läbi ja teeb koguaeg nalja igalpool.


Me läksime poistega jalkaväljakule jalkat taguma ja varsti jõudsid sinna ka mu õed. Ma kuulsin kuidas Jenn Kekuga räägib oma vinguval toonil.

Jenn: Pidin ma siia laagrisse üldse tulema, saad aru ma pean magama naris ! Ja veel allkorrusel naris ! Oleks et Üleval aga Simone nüüd magab üleval !

simone norskaaab! karjus Martin jenniferile jalkaplatsilt kui ta oli nende juttu kuulnud.

uuh, mis kepikas poiss ! ütles jenn Kekule ja kiirendas oma sammu et kiiresti Martini juurde jõuda.
Keku raputas ainult pead selle peale, aga ta oli sellega nii harjunud et Jenn iga ettejuhtuvat nunnut kutti sebima läheb. Kekul polnud, aga midagi teha ja ta läks ka poiste juurde.

Käis järgmine vile mis tähendas seda, et on vaja sööma minna.

Noh tibud lähme sööma . ütlesin ma oma õdedele, et nad söögist ilma ei jääks.

Jenn ja Keku kiirendasid sammu et kähku sööma saada poisid võtsid asja rahulikult, ega söögist ilma ei jää keegi.

Mis asja , sa juba niikiiresti hakkad sebma tsikke? Ennem oleks vaja neid ikka tundma õppida ju ? imestas Martin.
usu mind, ma tunnen neid juba piisavalt. ütlesin ma ja hakkasin naerma.
Klassiõed? Päris Martin uuesti.
Õed! ütlesin ma ja vaatasin millise näo Martin pähe teeb. See ilme oli ikka üsna naljakas.
Õed? Karjus Martin üle jalkaplatsi.
Silver :Mhm,
Su õed on päris kenakesed ! arvas Jonn.
silver:Mnjaa, välimuselt, kuid koos elada on nendega õudus, noh Kekuga veel aga Jenniga.. Muud midagi ei kuule kui ainult vingumist.

Me jõudsime sööklasse ja söökla järjekord oli üsna pikk. Kuid lõpuks kui toit kätte oli saadud siis istusin ühes lauas Jonni, Martini ja Rasmusega.

Mul läks tass mahla ümber ja see voolas Martini sülle ja siis ta viskas mulle oma piima tassi pähe. Ja siis nii see algas Toidusõda!
Pärast tõidusõda pidi muidugi tuba nr 14 kogu söökla ära koristama sest meie olime alustanud seda, mis ma teha sain et mul mahlatass ümber läks ja Martin mulle kohe Piima pähe valas. Pärast muidugi olid kõik need meie vahetuse 54 last pesemis järjekorras sest kellel oli kartulipuder parima pluusi peal ja kellel oli Piim, mah l või keefir juustes.
Ja mu õde Jennifer oli kahjuks sattunud järjekorra taha otsa ja vingus seal jälle ja kui ta mind nägi siis hakkas minu peale karjuma et mina olevat alustanud seda toidusõda.

Jenn: Vaata mind! Mul on Keefir, piim ja Õunamahl segamini juustes ! See rikub ju mu juuksed ära !
Silver: jajah, mina ei ole selles süüdi ja pealegist Mitte Keegi ei viitsi su vingumist kuulata ju !
Jennifer: No, ah Midaiganes ma võin vait kah olla !



Jätkan ?
Tagasi üles Go down
kutsuke123
Piraat
kutsuke123


Female Postituste arv : 15
Age : 31

Kõik see võib uuesti alata kui me seda ei peata ! 1 osa . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik see võib uuesti alata kui me seda ei peata ! 1 osa .   Kõik see võib uuesti alata kui me seda ei peata ! 1 osa . Icon_minitime4/10/2008, 18:11

eluhhää ja mega põnev jutt Very Happy
ootan juba põnevusega uut Wink
Tagasi üles Go down
ThatsMe
Tsiklimees
ThatsMe


Female Postituste arv : 444
Age : 28
Asukoht : Wonderland.

Kõik see võib uuesti alata kui me seda ei peata ! 1 osa . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik see võib uuesti alata kui me seda ei peata ! 1 osa .   Kõik see võib uuesti alata kui me seda ei peata ! 1 osa . Icon_minitime4/10/2008, 20:25

Ei,väga kena.mulle meeldib (:
UUT!
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/kryssu10
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 31
Asukoht : Lalalalambamaa

Kõik see võib uuesti alata kui me seda ei peata ! 1 osa . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik see võib uuesti alata kui me seda ei peata ! 1 osa .   Kõik see võib uuesti alata kui me seda ei peata ! 1 osa . Icon_minitime4/10/2008, 22:02

Mullekaa meelbib:)
Uut!
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Kõik see võib uuesti alata kui me seda ei peata ! 1 osa . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik see võib uuesti alata kui me seda ei peata ! 1 osa .   Kõik see võib uuesti alata kui me seda ei peata ! 1 osa . Icon_minitime4/10/2008, 22:34

Minakirjutasin seda ka kunagi Very Happy:D
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
kekukenekallis15
Tasane



Female Postituste arv : 3
Age : 31

Kõik see võib uuesti alata kui me seda ei peata ! 1 osa . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik see võib uuesti alata kui me seda ei peata ! 1 osa .   Kõik see võib uuesti alata kui me seda ei peata ! 1 osa . Icon_minitime4/10/2008, 22:43

bbrit . kirjutas:
Minakirjutasin seda ka kunagi Very Happy:D
Jep kirjutasid.
Tagasi üles Go down
Unknown Artist
Muinasjulle
Unknown Artist


Male Postituste arv : 428
Age : 32
Asukoht : Maast madalast mõttega mängudes

Kõik see võib uuesti alata kui me seda ei peata ! 1 osa . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik see võib uuesti alata kui me seda ei peata ! 1 osa .   Kõik see võib uuesti alata kui me seda ei peata ! 1 osa . Icon_minitime8/10/2008, 18:38

tiba tibilik, aga täitsa hea
Tagasi üles Go down
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

Kõik see võib uuesti alata kui me seda ei peata ! 1 osa . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik see võib uuesti alata kui me seda ei peata ! 1 osa .   Kõik see võib uuesti alata kui me seda ei peata ! 1 osa . Icon_minitime1/3/2009, 11:00

Sjuper ! Laughing
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Kõik see võib uuesti alata kui me seda ei peata ! 1 osa . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik see võib uuesti alata kui me seda ei peata ! 1 osa .   Kõik see võib uuesti alata kui me seda ei peata ! 1 osa . Icon_minitime1/3/2009, 15:45

Mõned asjad ei meeldinud jutus, aga ikkagi ootan uut.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kõik see võib uuesti alata kui me seda ei peata ! 1 osa . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik see võib uuesti alata kui me seda ei peata ! 1 osa .   Kõik see võib uuesti alata kui me seda ei peata ! 1 osa . Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kõik see võib uuesti alata kui me seda ei peata ! 1 osa .
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Live life the fullest... (3/...) (Alustasin uuesti teisest osast peale)
» Ma teadsin seda..

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Armastusjutud (vanemad)-
Hüppa: