MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Las gracias, porque el actuar como usted cuidaron

Go down 
3 posters
AutorTeade
NoWay
Teise astme kurjuse abiline
NoWay


Female Postituste arv : 8
Age : 27

Las gracias, porque el actuar como usted cuidaron Empty
PostitaminePealkiri: Las gracias, porque el actuar como usted cuidaron   Las gracias, porque el actuar como usted cuidaron Icon_minitime21/7/2011, 21:57

Jutt on veel valmismis järgus. Ma ei luba, et kirjutan kiiresti, aga ma luban, et ma kirjutan. Pealkiri tähendab: ''Aitäh, et käitusid nagu hooliksid''Kui on kas või üks lugeja, kes sooviks järgmist osa, siis kirjutan kindlasti edasi :)

I OSA

Suvi ei tõota head-pean minema maale ja olema terve suvi eraldatud tsivilisatsioonist, ning seal lihtsalt orjama. Samal ajal, kui sõbrannad käivad konsertitel, rannas ja veedavad koos lõbusalt aega. No muidugi, vabandust, ka minul on seal üks asustamata järveke, olekski juba peaaegu unustanud. Oeh, ma hakkan kõiki ja kõike igatsema.

''Dalia, tee ruttu, me hakkame juba minema!''hüüdis alumiselt korruselt kärsitu häälega kolmekümne kaheksa aastane naine.''Kohe, ema. Veel viimased asjad!'' Pikkade tumepruunide lokkis juustega viieteistkümne aastane tüdruk haaras ukse juures seisva koti, viskas viimase pilgu peeglisse ja tormas trepist alla. Istudes autosse sõnas sõbralik meeshääl irooniliselt:''Madame, me juba mõtlesime, et Te ei tulegi.''Dalia vaid muigas. Kohe muutus ta nägu kortsuliseks. ''Kas ma tõesti pean veetma järgmised 39 päeva eraldatuna tsivilisatsioonist kuskil asustamata kohas?''. ''Kallis, me oleme sellest juba korduvalt rääkinud. Vanaema oleks väga kurb, kui sa talle appi ei läheks. Mõtle, kui sina oled juba 61-aastane ja keegi ei tule sulle appi ega sind vaatama,'' üritas ema tütre vingumisele lõppu teha. Kuid see ei õnnestunud. ''Räägi mulle, mida ma teen 39 päeva kohas, kus pole ilmselt ühtegi elavat hinge peale mamma ja minu, kohas, kus poel õiget poodigi ja kus iga hetk võib metsast välja tulla mõni näljane karu või hunt ja just minu endale õhtusöögiks välja valida.'' Nüüd lausus ema juba pahasemalt:''Kuule, lõpeta ära! Seal on ühe väikse küla kohta päris suur pood. Mets asub vaanema majast 600 meetri kaugusel ja paari saja meetri pärast on ka teisi suvilaid ja elukohti, niiet sul saab seal kindlasti tore olema.'' Dalia ei oskanud selle peale kosta muudkui ''jaajah''. Ema üritas veel midagi rääkima hakata, kuid Dalia igrnoreeris teda pannes pähe kõrvaklapid ja hakates kuulama üht oma hetkelist lemmikut laulu ''Another day in paradise''.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Las gracias, porque el actuar como usted cuidaron Empty
PostitaminePealkiri: Re: Las gracias, porque el actuar como usted cuidaron   Las gracias, porque el actuar como usted cuidaron Icon_minitime21/7/2011, 22:05

Umm, tead mis asjad on lõigud? Rolling Eyes Võiksid neid kasutada.

''Räägi mulle, mida ma teen 39 päeva kohas, kus pole ilmselt ühtegi elavat hinge peale mamma ja minu, kohas, kus poel õiget poodigi ja kus iga hetk võib metsast välja tulla mõni näljane karu või hunt ja just minu endale õhtusöögiks välja valida.' - kuidagi väga ebamugav lause minu jaoks.

Jutt on pisut ettearvatav või lihtsalt... ma ei tea.
Aga ma muidugi ootaksin järgmist osa, sest see osa oli liiiiiiiiga lühike. Loodan, et järgmine on pikem.
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Las gracias, porque el actuar como usted cuidaron Empty
PostitaminePealkiri: Re: Las gracias, porque el actuar como usted cuidaron   Las gracias, porque el actuar como usted cuidaron Icon_minitime21/7/2011, 22:10

Täpselt, mis Audrey ütles: tõepoolest, kuidagi lühike ja natuke ettearvatav. Häiris võib-olla see, et otsekõne oli kaldkirjas.

Aga püüa järgmise osaga esmamuljet muuta Wink
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Sponsored content





Las gracias, porque el actuar como usted cuidaron Empty
PostitaminePealkiri: Re: Las gracias, porque el actuar como usted cuidaron   Las gracias, porque el actuar como usted cuidaron Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Las gracias, porque el actuar como usted cuidaron
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Armastusjutud (vanemad)-
Hüppa: