MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Tee 35/35 #LÕPETATUD#

Go down 
+28
Toadily Insane
®ebra
Shadowpaw
kiizukutsu
*Nastik.
Getzzzu
loveu4ever
kiku979
itsJustMe
AiveMe
Lammas
Aphrodite
Natu
Mezilane
theHappie
pisipreili
nasicc
shine
rebasekutsikas
Herbts
SugarPiece
Balerina
MerkaaaTibuuu
Cilen
Audrey
FlyWithMe
Karro
Naughty
32 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33  Next
AutorTeade
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 29 Icon_minitime29/6/2012, 22:31

Ma teadsin, et sina mõistad! Wink
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 29 Icon_minitime29/6/2012, 22:43

Ma mõistan alati. Mine vaata korra NP viimast postitust ja ma loodan, et sa oled ka sama mõistev Very Happy
Tagasi üles Go down
pisipreili
Piraat
pisipreili


Female Postituste arv : 22
Age : 39
Asukoht : pärnu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 29 Icon_minitime2/7/2012, 10:39

ei me unusta Very Happy oleme siiamaani ootanud ja ootame ka edasi.
võta asja rahulikult
päikest ja jõudu.
Tagasi üles Go down
pisipreili
Piraat
pisipreili


Female Postituste arv : 22
Age : 39
Asukoht : pärnu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 29 Icon_minitime12/7/2012, 20:26

millal osa saab???
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 29 Icon_minitime12/7/2012, 21:02

Mnjaa, Birx... Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 29 Icon_minitime13/7/2012, 00:17

TÄNA SAAAB!!!!! Very Happy

Tegelikult ma arvasin et saan rutem, aga poleks iial arvanud, et mõttega oma jutu lugemine nii kaua aega võib võtta. (: Korra isegi mõtlesin, et parandaks vead ka ära, aga siis oleks kõik veelgi kauem aega võtnud ja selleks mul kahjuks hetkel aega raisata polnud, seega vead jäävad paegu nii nagu nad on, aga selle eest saate uue osa. Millal sellele järgneb järgmine ma lubada ei oska, aga ega ta tulemata jää. Pealegi kurb uudis teile on see, et see on selline ,,üsna rahulik'' osa. xD

Enjoy! (:




27. peatükk


Mõistatus



Nagu tavaliselt, järgnes ühele veinile ka teine. Mismoodi Sander selle alt salaja toonud oli, pole õrna aimugi, kuid tähtis oli see, et nüüd oli uus pudel veini joomiseks valmis. Mu mõistus ja keha teadsid, et see, mida me teeme on kohutavalt vale, kuid ilmselt meie mõlema räsida saanud emotsionaalne pool vajas seda lõõgastavat ravi. Vähe pole kuulnud seda juttu, et alkohol ei aita mitte ainsatki mure leevendada, aga kui elada vaid hetkes, siis võin tunnistada, et tol hetkel oli meil mõlemal hea. Tunne oli palju vabam kui tavaliselt ning ma suutsin rääkida asjadest, millest ei oleks kaine peaga juttugi teinud. Nii saidki paljud minu sees elavad tuõinded Sanderile paljastatud, mida teadsin vaid mina ise. Ma ei ole eriline tunnetest rääkija ning kui päris aus olla, siis olen selle kohapealt üsna kinnine. Ma võin oma tunnete, valu, meeleheite ja ängistuse kätte lämbuda, kuid isegi siis ei suuda ma nendest erilise õhinusega rääkida.

,,Ma ei ole sinult kunagi julgenud küsida...’’alustas Sander mingi veidra keerutamisega, mis polnud temale üldse kuigi omane. Kui teda miski vaevas, siis ta rääkis sellest peaaegu igasuguste eriliste pingutusteta, kuid nüüd jäi mulje nagu ta pelgaks midagi. Loomulikult võis viga olla ka minus, sest kui aus olla, siis olin endale päris korraliku portsu veini kõrist alla valanud ning hiljem pudelilt lugedes, avastasin, et see polnudki kuigi lahja kraam. Igaljuhul pead nokkis korralikult ning muidu rahulikus rütmis lööva südame, pani justkui mingi ime läbi kiiremini põksuma. Tegelikult oli kohati tunne, nagu see taoks nii kõvasti, et teeb lausa haiget ning kui vaikides istuda, siis võis selgelt kuulda, mismoodi veri peas olevates veresoontes kohises ning meeletul kiirusel mooda tihkeid sooni aina sügavamale ajju tungis.

,,Mis?’’küsisin temalt ning andsin oma sooja naeratusega märku, et ta võib oma küsimuse julgelt lõpetada. Hetkel oli mul tõsiselt ükskõik, mida see küsimus sisaldas või mis see endaga kaasa toob ja kas ma üldse oskangi sellele vastust anda. Nägin Sanderi veidi kogelevast ilmsest, et ega kergelt see küsimus tema huulilt ei tulnud, kuid oli näha, et küsimata ta seda ka ei jäta.

,,Ma pole julgend sinult kunagi küsida seda, kuskohas te Robiniga tuttavaks saite ja kas ka tema tunneb sedasama, mida sina?’’ suutis ta pika kogelemise järel lõpuks ennast piinava küsimuse välja küsida.

Jõllitasin teda suu pärani, sest ei osanud sellist küsimust oodata. Tõde on see, et Sander pole mitte kunagi pärinud Robini kohta. Veelvähem nii veidraid küsimusi küsinud. Kogusin veidi mõtteid enne kui vastasin ning kulistasin veel mõned lonksud poolikust veiniklaasist.

,,Ma hääletasin! Tähendab Neleli hääletas, et me saaksime tema vanaema juurest koju sõita ning Robin oli see autojuht, kes meid peale võttis. Hiljem saime kokku uuesti tänu Neleli lollustele. Mitte, et ma selle üle nüüd kurdaks või midagi, aga lihtsalt tol hetkel tundusid tema mõtted nendega taas kokku saada jaburad.’’seletasin võimalikult selgelt, sest kui aus olla siis oli minu tekstist juba päris raske aru saada.

,,Ja sa tahad väita, et see oli armastus esimesest silmapilgust?’’küsis ta üllatunult ning vaatas mind veidi altkulmu.

,,Jaburus! Ma ei usu selliseid asju, aga mingi veider tõmme oli see, mis meid lähedasemaks tegi ning mis sundis meid taas ja taas kokku saama. Eks kõige olulisemaks määrajaks sai see...matk...’’pomisesin viimased sõnad peaaegu sosistades. Millegipärast oli sellest matkast rääkimine minujaoks raske. Mitte selle õnnetuse pärast vaid just sellepärast, et miski, mille pärast me sinna metsa Robiniga kahekesi jäime on endiselt minujaoks suur müsteerium, mis pidi saama lahenduse, kuid tema äkiline otsus lahkuda nurjas selle. Nüüdseks olen ma juba hakanud kahtlustama, et see oligi mingi totter plaan, kuidas meid sinna kahekesi jätta, kuid tol hetkel ei osanud ma arvatagi, et selle põhjuseks võis olla see, et Robin oli juba siis minust veidi huvitatud. Nüüd tundub see suhteliselt loogiline, sest oli ju tema see, kes esimesena rannas oma tunnetest rääkis.

Minu mõtisklemine ja veidi eemal viibiv olek muutis meeleolu kuidagi kurvaks. Vaatasin anuval pilgul Sanderile otsa, mis pidi andma märku sellest, et mul pole lihtne neid asju meenutada ning veel vähem nendest rääkida. Kusjuures ma teadsin, et ta mõistab. Sander on üks mõistvamaid inimesi üldse, keda ma tundnud olen. Ta on alati seal, kus teda vajatakse, teda võib usaldada ning tema kõige erilisemaks omaduseks on see, et ta ei pea vajalikuks esitada liigseid küsimusi. Nii oli ka praegu. Ta jättis selle teema sinnapaika ning viis sujuvalt ja valutult teema millelegi meeldivamale.

Pärast teema muutust rääkisime vaid lõbusatest asjadest, tegime nalja ning esitasime üksteisele mingeid tobedaid küsimusi, mille vastused olid veelgi tobedamad. Tundsin nagu oleksime kaks alaealist, kes hilja öösel välja on hiilinud ning nüüd kuskil rahulikus kohas oma jutujoru ajavad.
Naermine ajas vere peas veelgi tormlevamaks ning kohin, mis sellega kaasned hakkas vaikselt kuulmist häirima. Üritasin veidi rahuneda ning hingasin sügavalt sisse ja siis välja. Vaatasin lustleva naeratusega Sanderile otsa ning see, mida ma nägin ehmatas vere küll nii tahkeks, et südamerabanduseni oli vaid väike samm. Ehmunult hõõrusin kätega silmi, et see pagana viirastus kaoks, sest olin enam kui veendunud selles, et minu silmad nägid midagi, mida nad lihtsalt soovisid näha.

,,Kas kõik on korras?’’küsis Sanderi murelik hääl ning üsna pea tundsin tema sooja kätt oma paljal õlal. Mitte paljal sellepärast, et oleksin seal alasti istunud, vaid lihtsalt seetõttu, et kandsin lühikesi tudukaid ning valget maikat.

Raputasin veidi pead, mis polnud küll kuigi hea idee, sest see tekitas peavalu ning kerge pöörituse, kuid vähemalt nägin nüüd teda, keda nägema pidin, mitte kedagi, kelle nägemine oleks viirastuslik kujutlem. Miks pidi ta ilmuma igale poole? Kord ilmus ta unes, siis näen teda nii reaalselt, et oleksin võinud pea anda, et tema oli see, kes mind teelt üles korjas. Ja nüüd näen teda juba kellegi teise asemel. Kas tõesti saab üks inimene olla selliseks kinnisideeks või kas on üldse võimalik kedagi selliselt igatseda?

,,Kõik on korras.’’ütlesin põgusalt naeratades ning hõõrusin käeseljaga oma laupa, millele oli tekkinud külm higi. Tegelikult ei olnud kõik korras. Enesetunne muutus veidralt kiiresti halvemuse poole ning kohin peas aina valjenes. Kõik toimus nii kiiresti. Pea oli nagu tiksuv pomm, mis kohe kohe oli valmis õhku lendama ning minu ihuliikmed olid justkui igasuguse liikumisvõime kaotanud. Nende liikumine sarnanes süldi värisemisega ning peagi kattis ka minu keha külm higi.

,,Eeee...mulle ei tundu, et kõik korras on.’’ütles Sander nihkudes mulle lähemale ning jõllitas mind kahtlustavalt. Ta asetas oma peaaegu tühja veiniklaasi ettevaatlikult põrandale ning seejärel haaras oma tugevate kätega minu ümbert kinni. Kuna minu reaktsioonivõime oli töökorrast ära, siis toimus see kõik minujaoks nii kiirelt nagu oleks keegi linti edasi kerinud ja siis järsult stopi peale pannud, sest järgmisel silmapilgul lamasin ma pehmes ja mugavas voodis, mis minu veidralt lõtvunud ihuliikmeid hellitas ning soe tekk, mille kellegi käed mulle peale asetasid, tekitas sooja ning meeldiva turvatunde.
Viskasin veel viimase tänava pilgu voodi ees seisvale inimesele, kuid kahjuks olid minu silmad juba otsapidi unedemaal, sest voodi ees seisis vaid kellegi tume kogu.

Tõstsin taaskord oma väsinud käe pöidla, et keegi peatuks. Tundsin ennast veidralt, et sedasi üksinda hääletan, kuid jaksu omal jõul edasi liikumiseks mul polnud. Taevas lõõmas kõrvetav päike ning selle laotuses ei paistnud ainsatki pilveräbalat, mis kasvõi korraks palava päikesepaiste varjaks. Veel ja veelkord proovisin autosi, mis üksteise järel minust möödusid, peatada, kuid mitte ükski neist ei paistnud mind märkavat. Meeleheitlikult katsusin oma põlenud käsivarsi ning juba varsti pidin näolt, mis samuti tulitas, ära pühkima kipitama paneva pisara. Kuidagimoodi suutsin veel ühe jala teise ette seada, et kasvõi millimeetri kaupa edasi liikuda. Vedelikupuudusest andis märku kõrbekuiv kurk ning kuivanud huuled. Pilku tõstes nägin kaugusest tulevat autot. Ootasin kannatlikult auto lähenemist ning varakult seadsin oma vaimu valmis. Ma lihtsalt pean selle auto peatama. Minu üllatuseks see peatuski. Veidralt võttis auto hoo maha juba enne kui olin jõudnud näppugi tõsta. Vaatasin juhipoolsest aknast sisse, et juhti tervitada ning seejärel temalt abi paluda, kuid juhti nähes tärkasid järsul kõik minu siiani kuumas kärbanud meeled.

,,Robin?’’ lasin kuuldavale nime, mis kostus minu kuivanud kurgust üllatavalt valjult. Selle peale ta vaid naratas.

,,Kuidas sa...’’alustasin küsimuse esitamisega, kuid tema veider käitumine peatas mind. Ta asetas oma nimetissõrme suu ette, et ma vaikiksin.

,,Ma olen sulle lähemal kui sa arvatagi oskad!’’lausus ta sõnad, mis kostusid minuni justkui kaugelt kostev kaja. Mind pani võpatama see tuttav hääl, see võluv tuttav hääl, mida olen ihanud juba nii kaua kuulda ning nüüd kui oli käes taaskord see hetk...


Võpatades avasin silmad ning vaatasin ehmunult toas ringi. Kompisin oma käsi, et mingitki tõestust saada, kuid kätel polnud enam neid valusaid põletusi, mis olid reaalseks tunnistajaks sellele, et see oli taaskord üks tobe unenägu.

Tavaliselt ma ei võtnud ühtegi oma unenägu kuigi tõsiselt, kuid viimaselajal on jäänud mulje, et need justkui tahaksid mulle midagi öelda, aga ma lihtsalt ei suuda mingeid mõistusele vastuvõetavaid seoseid leida.

Kõik lihased valutasid veidralt ning oma peast ei taha ma rääkidagi. See oli nüüdseks tõega nagu lõhkenud pomm ja nüüd ei jää üle muud kui see tohutu valu ära kannatada. Külm higi polnud siiani minu kehealt kuhugi kadunud ning enesetunde järgi võisin kindel olla, et tänane päev möödaub tõenäoliselt voodis.

Vaatasin põrandale, kus oleks pidanud olema Sanderi magamisase, kuid seal polnud ei magamiseks mõeldud aset ega ka Sanderit. Kompisin kätega mööda kummutipeaslet, et leida oma mobiili, kuid peaaegu koheselt meenus mulle, et ma ei viibi enda toas ning ilmselt vedeles minu mobiil kusagil minu toas. Väljas sirava päikese järgi võisin eeldada, et kell oli juba kusagil keskpäeva paiku.

Hingasin sügavalt sisse ning seejärel pahinal välja. Tunne oli endiselt väga räbal, kuid ma ei kavatsenud tänast päeva voodis veeta, sest miski minu sees käskis tegutseda. Ma pean teadma, kas äkki ongi minu unenägudel mingi tähendus ja võib-olla ongi ta tagasi. Samas piinas mind mõte sellest, et kui ta on tagasi, siis miks ei ole ta veel minuga ühendust võtnud. Äkki siiski oli tema see, kes mind sealt teelt üles korjas ning siis koju tõi, sest ainuke, kes ei tea, et ma enam oma endises kodus ei ela, ongi tema.

Kõik need mõtted leevendasid minu halba enesetunnet ning kiirelt lipsasin oma tuppa, et end korda sättida ning seejärel kõigile nendele küsimustele selged vastused saada. Aitab sellest piinlemisest ning teadmatuses elamisest. Teen kõik selleks, et täna saaks kõik selgeks. Maksku mis maksab.


Viimati muutis seda Naughty (2/8/2012, 23:14). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 29 Icon_minitime13/7/2012, 14:44

Uhhuu.
Tundub, et see osa oli nagu sild mingisugusele tegevusele. natukene segane oli, aga ma süüdistan selles oma vaest pead. Very Happy Ma. Tahan. Robinit.
Kuidas üle nii pika aja jälle kirjutada oli? Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 29 Icon_minitime13/7/2012, 15:30

Mulle ka meeldis. Kuidagi... :)
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 29 Icon_minitime13/7/2012, 15:34

Oooohhhh!
Täitsa lõpp, et sa uue osa kirjutasid. Very Happy
Mulle väga meeldis.
Ahaa, ja varsti saab Robinit ka, eks? Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 29 Icon_minitime14/7/2012, 00:46

nasicc: Kirjutada oli tore ja Sille just see see ongi. Sild väga tähtsale tegevustikule, sest no juttu otsad tuleb juba mingil määral kokku tõmmata ju.

Cilen: Ja Robinit saab varsti, ausõna!

Audrey:Tänan Wink
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 29 Icon_minitime18/7/2012, 01:39

Uuuuuuuut, Birgit. Paluuuun. Ma nüüd ise hakkan ka NP kallal tegutsema. Who cares about sleeping right? Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 29 Icon_minitime18/7/2012, 22:01

Audrey: Ma ei magagi väga...ma pole sellises olukorras, et magada ning ma pole oma elutegevust siiani veel päris korda saanud, aga ma kirjutan hetkel ühte uut juttu, mille idee mulle üksöö pähe torkas. Aga samas kirjutan ka Teed ja Belli ja Baxi lugu, seega jah mul on tööd küllaga, aga ma loodan et äkki täna kirjutan Teed ka, sest tahaksin selle jutuga ühelepoole juba saada, see on nii pikale veninud ja ma ise oleksin enda üle väga uhke kui ma selle lõpuks ka valmis saaksin Wink
Tagasi üles Go down
pisipreili
Piraat
pisipreili


Female Postituste arv : 22
Age : 39
Asukoht : pärnu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 29 Icon_minitime19/7/2012, 05:20

no nii nüüd sain ka lõpuks selle juttu läbi loetud Very Happy võtis aega mis võttis Very Happy:D
nats pettumus kui tegelt aus olla kuna nii pikk vahe oli siis nagu sisimas ootasin põnevamat osa,aga jah see olen ju mina Very Happy midagi nagu oli puudu või siis lihtsalt ei jõudnud mulle selle tegevuse käik kohale veel.
Aga jään huviga uut osa ootama.Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 29 Icon_minitime19/7/2012, 21:50

Kõik osad ei saagi põnevad olla ja minu pikk paus ei olnud tingitud sellest, et ma põnevat osa kirjutasin. Lihtsalt suvi on ja eks aega pole ju meile kõigil küllaga. Ning ma vajasin aega ka selleks, et oma jutt täielikult läbi lugeda, et vaikselt hakata jutu otsi kokku tõmbama.

Ning see oligi üks selline lihtsalt mõtteid täis osa, mis viib lõpuks välja põnevama tegevuseni. Wink
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 29 Icon_minitime19/7/2012, 23:06

Minule igatahes meeldis selline mõnus vaheosa nagu Wink
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 29 Icon_minitime19/7/2012, 23:08

Jaaaaa. Very Happy

Millegi targema peale hetkel ei tulnud. Neutral
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 29 Icon_minitime19/7/2012, 23:36

Sa NP all vastasid millegile pm samamoodi Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 29 Icon_minitime19/7/2012, 23:38

Jaa. Very Happy

Tähendab, mulle meenus see jah. Very Happy
Nüüd kui sa seda ütlesid.. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 29 Icon_minitime19/7/2012, 23:49

Jaaa Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 29 Icon_minitime19/7/2012, 23:51

Jaajaaa Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 29 Icon_minitime20/7/2012, 00:03

Mina rohkem Birgiti teemas OT-d ei aja
Tagasi üles Go down
AiveMe
Tasane
AiveMe


Female Postituste arv : 2
Age : 28

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 29 Icon_minitime22/7/2012, 14:29

uskumatult hea jutt ! :)
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 29 Icon_minitime22/7/2012, 15:40

AiveMe: Ma tänan! Wink
Tagasi üles Go down
itsJustMe
Teise astme kurjuse abiline



Female Postituste arv : 8
Age : 26

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 29 Icon_minitime25/7/2012, 17:33

Sain lõpuks kõik osad loetud! cheers
Ütlen kohe ära, et jutt on väga-väga super, kuigi vahepeal jäi mulje, et linnas ainult agressiivsed ning narkootikume tarbivad mehed ongi Very Happy
Igatahes ootan uusi osasid!
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 29 Icon_minitime26/7/2012, 21:12

itsJustMe: Päris nii tegelikult ei ole, aga jah linnas on see ikka päris kõrgel tasemel. Elan ise linnas ja tean. Aga mis ma tahan sulle südamele panna ongi see, et lihtsalt minu jutus on mõned sellised hullemat sorti vennikesed esindatud. Ja ma olen väga rõõmus, et sulle meeldib Wink
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 29 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Tee 35/35 #LÕPETATUD#
Tagasi üles 
Lehekülg 29, lehekülgi kokku 33Mine lehele : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Armastus-
Hüppa: