MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Tee 35/35 #LÕPETATUD#

Go down 
+28
Toadily Insane
®ebra
Shadowpaw
kiizukutsu
*Nastik.
Getzzzu
loveu4ever
kiku979
itsJustMe
AiveMe
Lammas
Aphrodite
Natu
Mezilane
theHappie
pisipreili
nasicc
shine
rebasekutsikas
Herbts
SugarPiece
Balerina
MerkaaaTibuuu
Cilen
Audrey
FlyWithMe
Karro
Naughty
32 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 27 ... 33  Next
AutorTeade
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 21 Icon_minitime15/4/2012, 14:15

1/3 lugesin läbi. Väriseeeeeeeee Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 21 Icon_minitime15/4/2012, 14:16

õel oled ju! Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 21 Icon_minitime15/4/2012, 14:22

I'll be Twisted Evil
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 21 Icon_minitime15/4/2012, 15:20

Igatahes ma jään siis sinu õelusest pakatavat kommentaari ootama! Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 21 Icon_minitime15/4/2012, 15:50

Nii. Olles läbi lugenud seitse osa, mis on sellest jutust 1/3 saan ma juba nii mõndagi öelda...

Mulle meeldis see algus. Selline omamoodi järsk, mitte, et 'elas kord...'.

Nii, mida ma ette heidaksin? No seda, et kuigi asi on ladusalt kirjutatud, on teatud kohad pisut halva sõnastusega. Et nagu vale sõna on sattunud. Ja vale sõna teeb lugemisrütmile haiget. Saan näite tuua kohe algusest põhimõtteliselt:

Sina kirjutasid: Nimelt tuleme Neleliga tema vanaema juurest, kes muidu on väga armas inimene, aga kui selleks, et tema maitsvaid pannkooke süüa, pean 20km koju kõndima...

Minu versioon: Tulime Neleliga tema vanaema poolt... jne.

kes muidu on väga armas inimene jätab mulje, nagu vanaema oleks muudel päevadel üksi seal kui vana lahkus ise, aga kui pannkoogisöödikud külas käivad on üks suur kurimuri. Ja nagu ta omaks ka selles süüd, et tüdrukud jalgsi koju kõmpima peavad. Minu meelest oli see lausejupp pisut ebavajalik. Sõna 'nimelt' ka tsipa häiris.

Hum... Jep, lugu kulgeb ikka üsna kiirelt. Juba esimese osa lõpus satuvad nad nende tüüpidega kokku ja on väääga etteaimatav, et nad kohtuvad veel ja et Enelyl ja Robinil susisema hakkab.

Kuigi ma olen ka pisut järsult otsustav inimene, on minu meelest Enely ja Neleli mõte sinna matkale minna ikkagi pisut liiga kiire. Oleks võinud paar päeva sellist sõbrustamist olla ja siis see matk. Võib-olla Neleli ongi selline pisut hoolimatu tüüp... Ma olen ka periooditi. Et teen järske otsuseid. See aga ei tähenda, et ma ei kardaks. Eks ma ikka põen pisut, mis saama hakkab.

Ja Eneli ja tema äikesekartus- just like me! ALMOST! Ma juba mõtlen, et kui see äikesehooaeg siin lahti läheb jälle, sooviks ma oma lemmikpoisi kaissu pugeda ja end seal kindlalt tunda, samal ajal kui ta naerab ja ei mõista, mida ma ometi kardan, mida ma ometi värisen, mida ma ometi nuuksun... Ja ta tiriks mind rõdule vaatama, kuidas välgunooled linna hävitavad. Ja ta hoiaks mind hästi tugevalt kinni ja naeraks iga mu võpatuse peale, mida mürin ja sakiline välgunool minus tekitaks. Ja mõistaks alles siis, et ma tegelikult ka kardan äikest, mitte ei räägi seda niisama... Et mu paanikahoog on tingitud suurest hirmust, et üks sähavatus hävitab hetkega mu kodu...

Aga jah. Lugu kulgeb kiirelt. Võiks pisut hoogu maha võtta. Teatud kohad on pisut ebamugava sõnastusega. Hakkas silma sõna 'käija' kuigi oleks pidanud olema 'käia' Very Happy

Ja um, kuskohas see Robin üleüldse elab ja kuidas ta üldse nii lambist sisse jalutab Eneli koju või nii? Shocked Siin majas, kus mina elan, ei lastaks mingit võõrast tüüpi välisuksest kaugemalegi...
Ja õõh, kui paha poiss Robin selle jalutamaminekuga oli. Vaene tüdruk peab karkudega koperdama ja... Evil or Very Mad

Minu jaoks tuli see armastusavaldus ka Robini poolt pisut liiga ruttu. Kas nii vara just päris suur armastus on, kuid noh, hoolimine ikka. Selline magneetiline vajadus teise järele või nii. Ma usun, et mõikad mida ma silmas pean... :)

Ja ma tahtsin midagi kindlasti veel öelda aga ei tule lihtsalt meelde. Öösel lugesin tegelt ka. Aga eks siis tuleb meelde kui edasi loen.

Aa, see koduukseni saatmine. Kui oleks suudlus olnud, oleks see liiga cliche olnud. Kuigi... oot-oot... neil olid õhumusid? Very Happy Hm, okei. Ma hoidsin esimesel korral hinge kinni, kui tüüp mind autoga koju viis ja awkwardilt 5 korda järjest üksteisele head ööd soovisime, mõlemad teadlikud, kuidas tegelt asja lahendama peaks, kuid see oleks lihtsalt liiga avara toimunud Very Happy

Muidu mulle siiski meeldib. Jutt on ladus. Saab samastuda. Ei ole ajuvabadusi täis... Reaalne. Seega siiski, ma loodan, et ma sind ära ei hirmutanud. Mulle meeldib see lugu. Pisikesi vigu on meil kõigil aga ideaalsus on kauge perfektsus, kuid ometi käegakatsutav (see on minu ütlus). Ja sa oled siin foorumis üks selline, kellel see käegakatsutav on. Mõnede jaoks jääbki see kaugeks. Ja ma loodan, et sa mu vastu pikka viha selle kriitika eest ei pea. Minu jaoks oled sa siiski paljulubav kirjutaja. Miks mitte kirjanik- sest kirjanik on minu silmis hoopis teine mõiste. Me oleme kõik siin siiski alles kirjutajad.

Nii et jahm, mulle siiski meeldib. Väga.

PS: Ma muide jubedalt tahaks teada selle loo senist wordcounti. Julgen pakkuda, et tänu su pikkadele osadele on see number üsna suur. Aga ma tahaks siiski teada palju sõnu sul on :)
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 21 Icon_minitime15/4/2012, 16:16

Okei! Kui see kõik oli nüüd alles seitsme osa põhjal, siis ütleks ma, et wow! Very Happy

Sa tegelikult ei pea kartma, et ma nüüd su peale solvunud vms. Ei ma ei ole, sest üldjuhul ma talun kriitikat ja üritan sellest siiski õppida. Mulle on jah seda korduvalt öeldud, et ma kiirustan kuidagi seda juttu kirjutades ja teatud asjad on jäänud minujaoks teisejärguliseks ja kui sa nüüd edaspidi veel seda juttu loed, siis tekib veel kidlasti sellised olukordi, et misasja, kuskohas jne. Pm Robini elukoha mainimist ei ole ma ilmselt sellepärast kunagi vajalikuks pidanud, et ma teadsin kohe alguses, et mõne ajapärast ta läheb ära ja pikemaks ajaks. Ma tean, et see veidi pinnapealne käitumine, aga see selleks. Vähemalt te teate, kus Sander elab! Very Happy

Lõpu osades on minumeelest tegevus veidi aeglasemaks muutunud ja ma olen üritanud seda isegi veel aeglasemaks muuta, kuid liiga aeglane tegevus muudab minumeelest jutu liiga igavaks, seega lõppmatuseni ma seda aeglustama ei kavatse hakata.

Pealegi sõnastus ei ole mul jah kunagi kiita olnud, seega ei oska ma selle peale muud midagi öelda, et ausalt ka, ma ikka püüan paremini! Olen alati püüdnud. Rolling Eyes

Kuigi see kommentaar siiski enamjaolt kubiseb kriitikast, meeldib see mulle kohutavalt. Ei teagi miks. Rolling Eyes Äkki sina tead? confused

Muidu minu jutul on kokku praegu 40 897 sõna. Very Happy Pole väga palju! Neutral

Jään siis ka ülejäänud kommetaari ootama.!!! Wink

Küll on hea, et ma selle ikka üle elasin. Kuigi kutsusin Sille koos endaga lugema, sest kartsin üksinda seda teha!!! Hahaha Laughing




Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 21 Icon_minitime15/4/2012, 16:56

Wow mismõttes? Very Happy

Miks see meeldib? Ma ei tea. Ma üritan kommis pisut õpetada ka ja näedsa ma isegi kirjutasin isegi endast sinna Very Happy

No see on päris korralik hulk juba. Mul NP on ümmarguselt 87 000 sõna. Habras ja Habras: Haavatav annavad koos kokku üle 70 000 juba :) Kuigi raamatutes loetakse rohkem vist tähemärke, mida peab olema vist vahemikus 200 000 kuni 400 000 noorsooromaani puhul. Vist. Aga ma ei anna pead, et mul õigus on.

Um, kutsusid meie Sille samaaegselt seda lugema? Very Happy Haha, vaesekene.

Ja et peamiselt kriitika. Äkki selles ongi süüdi see, et ma olen oma ootused sinu suhtes üsna kõrgele sättinud. Muide, millal sa tõsisemalt sahtlisse kirjutama hakkasid?? Suspect

Aga see polnud kuri kriitika, mis sest, et ma pisiasjade pärast bitchin siin. Hea tagamõttega ikka. Kui mulle see ei meeldiks, siis ma poleks siin vigisemas ka käinud, et damn, tahaks aega, et seda lugeda saaks Very Happy

Mul on üks lemmikkirjutaja siin foorumis vähemalt juures. Ja neid lemmikuid võin ma vaid ühe... võib-olla isegi kahe käe sõrmede abil üles lugeda. Varbaid pole vaja appi võtta. Vot nii.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 21 Icon_minitime15/4/2012, 17:09

*piiksatab* Ma olen elus! xD (Pärast selle kommentaari lugemist. Very Happy)
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 21 Icon_minitime15/4/2012, 17:10

Wow, selles mõttes, et seitsme osa kohta tuli nii pikk kommetaar. Hea tunne tekkis, ma pole vähemalt ainuke, kellele meeletult juttu meeldib puhuda.! Very Happy Very Happy

Ja ma usun, et just see ongi meeldimise põhjus, et sinu kommentaar oli väga õpetlik ja sa samastasid mõningad asjad endas minu jutus esinevate situatsioonidega. Sweet! Embarassed

No vaevalt see utt mul nüüd 200 000 sõnani künndib, aga pikk tuleb ta kindlasti, ma vähemalt loodan, et tuleb! Eks aeg näitab! Razz

Jah seesamune meie Sille oli mulle tugevalt moraalseks toeks. *aplausi paluks talle* Cool

Huvitav, kas see, et sa ootused kõrele oled seadnud on hea või halb. Mhh, ei oskagi kohe öelda. Olenev vist millisest küljest vaadata! Very Happy

Lemmikkirjutaja Embarassed Embarassed

*tunneb ennast meelitatuna* Embarassed
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 21 Icon_minitime15/4/2012, 17:27

Pisike parandus- mitte 200 000 sõna vaid tähemärki. Sõna maja= 4 tähemärki vms Very Happy

Nojah, see äikese asi oli mul juba siis paras piin talle esimest korda seletada. Tüüp lihtsalt ei saa aru, kuidas ma seda niimoodi kardan Very Happy Nii et jahm. Ta on ainuke kelle juurde ma varjule tormi ajal minna saan aga siis on kindel laks ka, et ta kiusab mind sellega. Aga üksi ma oleks paanikas...

Ja tegelikult on see halb. Kui asi minu ootustele ei vasta, pillun kriitikanooli Very Happy

Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 21 Icon_minitime15/4/2012, 17:30

Nad võiksid nüüd nii hea plaani välja mõelda, et lõpuks Tanel nende ees nutab ja palub andestust. Twisted Evil

Aga Sander on nii nunnu. Razz Mulle tegelikult nii meeldib lugeda neid kohti, kus poiss päästab tüdrukut kurja inimese käest. Very Happy

See kõlas vist kahtlaselt. Very Happy

Ma ootan nüüd siis uut osa. Exclamation
Selle võiks ruttu saada. Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 21 Icon_minitime15/4/2012, 17:32

Ja siis võib Taneli suu seestpoolt liivapaberiga üle käia ja talle Surnumere vett suuloputuseks anda! Tuleb kogu see jubedus tast välja pesta kuidagi. (A) Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 21 Icon_minitime15/4/2012, 17:35

Nii nunnu. Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 21 Icon_minitime15/4/2012, 17:36

Selge!!!

No selle äikese teema panin ma sellepärast sisse, et mina reaalselt istun tekiall peidus kui äikest lööb. Ma äikest ei kardagi niiväga, seda ma võin isegi vaadata, aga kui müristab, siis hoidke alt. Ma jooksen toast siukse vilega tekialla petu ja mind sealt ennem välja ei saa ka kui just ei röögita, et maja põleb! pale

Äike on üks jubedamaid asju üldse, mida ma tean. Olen pidanud ühe kohutavalt suure äikesetormi ajal üksi kodus olema. Voolu ei olnud. Istusin pimedas toas teki alla ja lihtsalt ulgusin omaette ja ootasin kuniks see mööda läheb. Öö otsa sain sedasi ulguda ja peale seda ma lihtsalt helistan ükskõik kellele, kes külla tuleks, kui juba näen, et äikesepilved lähenevad.

Jube asi. No

Ära siis nüüd neid ootusi liiga kõrgeks siis sea. Muidu kisub asi nutuseks ju! Evil or Very Mad


Cilen: Mis on nunnu?
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 21 Icon_minitime15/4/2012, 17:39

High five, Naughty. Ma kardan äikest ja müristamist meeletult. Mu vanemad on kaalunud mulle isegi rahustite kirjutamist paluda Very Happy

Kunagi kui ma väike olin, jäid teised tohutu tormi kätte välja lõksu. Isa ja vanim vend olid saunamajas üle õue. Teine vend ja ema olid kasvuhoones.
Mina siis olin meie kolliga esikus ja ma kallistasin koera ja ulgusin nutta. Õues oli meeletu tuul, nagu orkaan, meeletu rahe... Meeletu mürin... Ja kõik see minu sünnipäeval, 4. juulil.
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 21 Icon_minitime15/4/2012, 17:42

Whuhh, välk on jube!!! Very Happy

Cilen: Ma ei märanud sinu kommentaari ka seal üleval pool. issand kuidas te kõik täna minujaoks nii märkamata olete jäänud! Very Happy

Ma proovin nii ruttu kui ma raatsin, uue osa panna. pool on valmis, aga ma täna võtsin endale vabaduse tuunida ühte oma arvutist leitud juttu. Very Happy

Ja Audrey ma olen sahtlipõhja juba päris kaua kirjutanud. ma vist kunagi mainisin ka sulle et ma vist olin neliteist või kolmteist kui kirjutama hakkasin. Noh mitte just päris ammu, aga kka olen jah. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 21 Icon_minitime15/4/2012, 17:53

Aa, mina vist alustasin 11 või 10 aastaselt. Kirjutasin mingi jutu, kus mingi mees läbi lumetormi mingi tule poole jalutas ja sattus mingisse veidrasse kohta... Nagu ajas tagasi jms. Igatahes on mul meeles, kui vend selle arvutist leidis ja kogu pika jutu oma tüdrukule telefoni ette luges Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 21 Icon_minitime15/4/2012, 17:56

Miks ta seda tegi??? lol!
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 21 Icon_minitime15/4/2012, 17:57

Sest 10/11 aastase kohta oli see jube hea Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 21 Icon_minitime15/4/2012, 18:05

Selge! Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 21 Icon_minitime15/4/2012, 18:18

Lausa ilmselge. Appi, ma piinlen siin. Tahaks kirjutada aga tahaks õue riisuma ka minna. Ilm on megailus lihtsalt :)
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 21 Icon_minitime15/4/2012, 18:35

Kindlasti kirjuta! Küll neid ilusaid ilmasi veel tuleb! Very Happy

Ma ka kirjutan!
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 21 Icon_minitime15/4/2012, 18:40

Kirjutangi :) Äkki täna õhtul saate juba teada, millega Auts hakkama sai.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 21 Icon_minitime18/4/2012, 16:04

Sille ei saa närvidele käia ja SELLINE PAUS????? Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 21 Icon_minitime18/4/2012, 18:31

Selline paus jah! Neutral

Lihtsalt vaja koolis lõputööga seoses niipalju asju ajada, et pole kaks päeva ühikassegi jõudnud. Neutral

Aga usun, et homme või täna äkki, ei oska öelda! Rolling Eyes
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 21 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Tee 35/35 #LÕPETATUD#
Tagasi üles 
Lehekülg 21, lehekülgi kokku 33Mine lehele : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 27 ... 33  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Armastus-
Hüppa: