MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Tee 35/35 #LÕPETATUD#

Go down 
+28
Toadily Insane
®ebra
Shadowpaw
kiizukutsu
*Nastik.
Getzzzu
loveu4ever
kiku979
itsJustMe
AiveMe
Lammas
Aphrodite
Natu
Mezilane
theHappie
pisipreili
nasicc
shine
rebasekutsikas
Herbts
SugarPiece
Balerina
MerkaaaTibuuu
Cilen
Audrey
FlyWithMe
Karro
Naughty
32 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 33  Next
AutorTeade
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 3 Icon_minitime8/3/2012, 13:23

Hah... jeah. Very Happy
A ma harjunud ja sõbrad teavad... avalikus kohas on veider. Very Happy

Aijaaa... Very Happy
Okei, paneme teemakohast teksti siis ka: UUUUUUT! Very Happy Ja ma loodan, et peategelane värvib järgmises osas oma juuksed roheliseks. ;D
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 3 Icon_minitime8/3/2012, 13:32

*naerab kogu südamest*
Jeeeeee, minu jutu peategelane on selleks liiga äpu:D Seega usun et unistus ta on ja selleks ta ka jääb, kuigi samas...Eile tuli mul oma jutuga seoses üks üllatavalt hea mõte, seega...Ah las ta siis jääda saladuseks:D

Seega võib sinu jutul isegi jumet olla.Very Happy

Tead sa andsid mulle praegu sellise inspiratsiooni laksu, et ma siin nüüd hoolega kirjutan, seega võib loota, et täna öösel jõuab uus osa siia:) Mitte küll Enely roheliste juustega, aga siiski.Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 3 Icon_minitime8/3/2012, 13:36

See oli nagu lapse nina all kassipojaga lehvitamine ja siis selle naabri-Mallele andmine. Very Happy Hea mõte ja meie ei tea... Very Happy

Jeeeeeee! Very Happy
Ma tglt peaks ise ka kirjutama hakkama. Very Happy Teen endale ühe kannu teed ja äkki saab enne perega kohvikusse minekut isegi valmis. Very Happy Kui ma muude asjadega palju ei tegele... Very Happy

Aga jah... Enelyga annab peale roheliste juuste paljutki teha. Very Happy Seega ma juba ootan. Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 3 Icon_minitime8/3/2012, 13:39

Kle räägi mulle ka mida ma sinu juttudest/ jutust lugeda võiksin. Audrey juba enda omadest soovitas midagi, ühe sain läbi, aga viskaks kunagi sinu oma(de)le ka pilgu peale või mis???
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 3 Icon_minitime8/3/2012, 13:43

No sa tegelikult loed juba Mike Goldwini. Very Happy (Mille peale sa midagi öelda ei osanud. Very Happy)

Ja siis... Korter number 52 oli omal ajal aasta järjejutt...

*kratsib kukalt* Very Happy Ma lõpetan alati jutu ära ja siis olen mingi et mida hekki ma kirjutasin. Very Happy

Hetkel meeldivad mulle kaks lõpetamata juttu, Lugu ühest mehest, tema naisest, elust ja armastusest (kolm osa üheteistkümnest, ei tegele sellega praegu) ja Põrgu (20 osa, aga pole pool aastat kirjutanud... nõudis energiat, mis mul siis uuesti MGle kandus.... aga Põrgu tegelased ainsad, kes minuga rääkinud on. Very Happy).
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 3 Icon_minitime8/3/2012, 13:48

Issand kui ruma * taob pead vastu klavai*
Eile veel naersin Audrey üle kui tema küsis minult minu jutu kohta *naerab veelkorra* kuigi tema oli ka minu juttu juba lugenud, aga polnud autorile tähelepanu pööranud. Ise süüdistasin teda veel, et mismõttes ta ei tea, kelle juttu ta luges, aga ise olen täpselt samasugune. Embarassed

Häbi, häbi, bäbi... Embarassed

Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 3 Icon_minitime8/3/2012, 13:51

*naerab* Very Happy

Mina sind (õnneks) ei süüdista. Very Happy Lihtsalt naeran. Very Happy

Ühes foorumis, kuhu mind veeti, rääkis chatis keegi minuga nagu ta teaks mind. Very Happy Ja veel teaks mind hästi. Very Happy No ja siis ma seal nädal aega bluffisin vastu, rääkisin hästi sõbralikult jms. Ja siis ta pani oma juttu mingisuguse vihje... Very Happy Ja siis ma olin headdesk: Sa oled Ines või?! Ja siis ta solvus... xD (Ei tea, kas oled temaga kokku puutunud. Very Happy p2hklike/padjan2gu. Ühesõnaga, me oleme tglt väga head sõbrad. Very Happy)
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 3 Icon_minitime8/3/2012, 13:56

Konkreetselt temaga vist mitte, aga kui ma lugesin Audrey juttu Need pisiasjad, siis nägin tema kommentaare.

No ma ei teaks, et mul siin foorumis selliseid tuttavaid väga oleks. Ainult üks tüdruk, kes mulle seda kohta soovitas, tal on isegi kasutaja, kuid ta ise ei käi siin enam, vähemalt mulle tundub nii.

Aga see siis oli jälle üks sinu õnnelik äpardus:D
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 3 Icon_minitime8/3/2012, 13:59

Noh... mul on hea meel, et ta sulle seda kohta soovitas. Very Happy (Kuigi kahju, et teda ise siin eriti pole. Very Happy) Viimasel ajal on kõik head kirjutajad ja foorumi elushoidjad nagu kadunud kusagile... Very Happy

Jah.... Me saime sellest üle. Raskuste ja katkise portselaniga, aga saime sellest lõpuks ikka üle. Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 3 Icon_minitime8/3/2012, 14:06

Ma vaatasin ka, et kui ma kasutaja tegin, siis elu ikka nagu käis siin, aga nüüd kui ma olen igapäev online olnud, pole väga peale Audrey ja veel mõne kasutaja kedagi näha olnud. Noja täna oled sina, Bubblecum, CrazyFruty ja Prince Kirameki ka.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 3 Icon_minitime8/3/2012, 14:07

Jupp... midagi tuleks ette võtta, aga ma ei tea, mida. Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 3 Icon_minitime8/3/2012, 14:15

No võib ju olla, et lihtsalt kiired ajad, minul on jah hetkel vabad päevad ja saan siin niisama seanahka vedada, aga ega siis teised peavad ikka koolis käima ja muud sellist jama tegema.Very Happy

Usun, et ega väga midagi ei saagi ette võtta, sest ega vägisi ei tiri inimesi foorumisse. Ükspäev (06.03.2012) niigi tuli üks uus kasutaja(CrazyFruty) , kes kohe teema tegi ja kirjutama hakkas. Kirjutas mulle ja uuris selle foorumi kohta!

Nii, et väga kurvad me olla ei saa:)
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 3 Icon_minitime8/3/2012, 14:19

Mnjaaa. Tru dat. Very Happy

Ma loodan, et mina inimesi minema ei peleta. xD Ma olen mõnes kohas kriitikaga äge olnud ja siis keegi ütles, et nähes, et mina olen kommenteerinud, jätab süda löögi vahele ja lugedes on näost veri ära valgunud. :/ Very Happy Tegelikult olen ma väga sõbralik. Very Happy

Ma küll pole selle CrazyFrutyga väga kokku puutunud. Very Happy (Kuigi vist lugesin tal ühte lugu, peaks hiljem kommenteerima.) Aga ta meeldib mulle. Very Happy Saatis huvitava küsimusega PMi mulle. Very Happy (Mida snlhmn tähendab. Very Happy) Ja mulle meeldib, et ta end koju tahab viia asjadega. Very Happy

Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 3 Icon_minitime8/3/2012, 14:26

Jah, ta küsis seda minult, aga kuna ma siin selline suht värske ringi uitaja, (sellesmõttes, et kasutaja on juma aasta aega, aga pole ringi vaadanud siin eriti) siis ei osanud talle vastata ja soovitasin sulle või Audrey'le kirja saata, et nemad kindlasti teavad ja aitavad. Kuid hiljem küsisin igaks juhuks Audrey'lt sama asja ja siis ta mainis seda, et selle leiab foorumi pealehelt ilusasti ülesse ka. Kuna see oli nii alla ei osanud seda märgatagi. :)

Kriitika ei saa inimesi ära peletada, see saab ainult inimesi vigatest õppima panna ja edasist töök'iku arendada.

Nii et DON'T PÕE!Very Happy:D
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 3 Icon_minitime8/3/2012, 14:28

Hah. Very Happy See on äge, et kõik aitavad kõiki. Very Happy

Aga... seda on valus taluda. Very Happy Või noh, toredam on kuulata kui tore su jutuke on. Very Happy
Ja ma TRYin. Very Happy (Mida iganes ma siin just ka ei proovinud. Very Happy)
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 3 Icon_minitime8/3/2012, 14:33

Mina nt ootan alati, et keegi minu jutu kohta kriitikat teeks, sest see aitab mul ennast käsile võtta ja kuidas siis muudmoodi ma tean, et ma halvasi või vigaselt teen? Inimesed, kes kriitikat ei talu ei saa ju kooliski korralikult käia, minu meelest on osade koolide õpetajad päris kriitilised. *mõtleb enda kooli õpetajate peale*
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 3 Icon_minitime8/3/2012, 14:39

Kriitika on teatud koguses hea. Ja ka siis hea, kui sa tõesti oled võimeline midagi muutma. (Sinu kriitika ühele loole oli VÄGAGI abiks, nagu ma nägin.) Aga liigne kriitika on paha... näiteks hakkan ma alles nüüd, kus ma oma ajalooalaseid teadmisi päriselus vajan ja nendega hakkama saan, aru saama, et ma ei ole ajalooalaselt nii loll nagu õpetaja mulle (ja üleüldse klassile) mõista andis, kui ta jälle selle peale meid lollideks nimetas, et me ei teadnud, kellega mingisugune Jüri Mets abielus oli. (Mingisugune poliitik ja mingisugune kirjanik olid abielus ja ta ei suutnud mõista, kuidas me ei teadnud seda... mõlemad suht mõttetud tegelased ka veel.)
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 3 Icon_minitime8/3/2012, 14:44

Tihtipeale on jah õpetajate kriitika selline veidi mõnitav ja mite üldse abistav, aga kes ütles, et elu karm pole. :)
Millisele loole mina kriitikat tegin, kas ma olen loll või polegi ise märganud, et kriitika on mu seest teiste peale voolama hakanud * mõtleb kohkunult ja üritab meenutada*

Kui nii ongi, siis on see sellepärast, et õhutada teisi ka kriitikat kasutama. Very Happy *irvitab õelalt*
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 3 Icon_minitime8/3/2012, 14:48

Elu, uus lehekülg. Very Happy

Arvamust tuleb avaldada! Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 3 Icon_minitime8/3/2012, 14:51

Just täpselt Laughing

Aga ma siis nüüd lähengi teen oma mõned vajalikud ettevalmistused, et minu päev täna eriline oleks ja siis õhtul/öösel kirjutan nii hoolega, et uus osa on naksti homme varahommikuks siin üleval nii et kui keegi homme siia tzekkab saab lugeda.:) *naerab ja mõtleb ,,Oo millised plaanid!''*
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 3 Icon_minitime8/3/2012, 14:53

*naerab* Very Happy

Kena päeva siis. ;D
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 3 Icon_minitime9/3/2012, 11:05

Olenemata sellest, et inspiratsiooni nappus tahab jalust maha niita on siiski uus osa valminud ja ainult tänu nasicc'ule kelle kommentaarid lillade, roheliste ja muud sellist kahtlast värvi juuste kohta, andsid mulle edaspidiseks vägagi vajamineva inspiratsiooni süsti jätkan selle jutu kirjutamist. Suured tänud sulle nasicc

See osa on veidi lühem kui teised, sest eilne õhtu venis naistepäva tõttu veidi pikemaks kui oodanud olin ja alles täna hommikul kribasn veel mõned lõigud juurde. Vähemalt valmis sain:D

Ja teie armsad inimesed, kes te seda juttu loete *loodab siiralt, et lugejaid on rohkem kui üks* andke palun ka tagasisidet, mis aitab edaspidiseid osasi kirjutada. Tänud!!!


7.peatükk

Abitu



Vastu tahtmist avasin silmad, sest olin veel liiga unine, et rõõmsalt ärgata. Oleksin tahtnud veel magada, kuid aknale langevate vihmapiiskade sabin häiris mind ning tahest tahtmata hakkas uni vaikselt kaduma. Vaatasin oma toa ukse kohal olevat seinakella, mis näitas alles kaheksat. Vaatasin veelkorra aknast välja ning kohe kui mulle oli kohale jõudnud tõsiasi, et väljas ei ole täna päikest muutusin reipamaks. Mulle meeldis selline ilm nagu oli täna. Just selline sombune, mitte liiga märg ilm, aga vähemalt ei olnud seda meeletut palavust, mida ma tõsiselt pelgan.

Võtsin voodi kõrvalt kargud ning komberdasin võimalikult vaikselt kööki, et mitte kedagi äratada. Oletasin, et kõik magavad veel, sest oli laupäeva hommik ja isegi ema, kes tavaliselt on suhteliselt varajane ei ärka laupäeval nii vara.

Köögis valitsesgi täielik vaikus, kõik magasid nii nagu olingi arvanud. Vahepeal oli nii mõnus üksinda köögis hommikusööki süüa ja asjade üle järele mõelda. Mõtlemiseks ma seda ilusat hommikut aga raisata ei soovinud, seega otsustasin midagi süüa teha. Tahtsin ema ja Erikut üllatada, kui nad ärkavad ning nende jaoks on nagunii üsna ebatavaline kui mina süüa teen, eriti veel hommikul. Täna olin aga hoopis teistsuguses tujus ja soovisin oma päeva veelgi rõõmsamaks muuta laupäeva hommikuste traditsioonilisete pannkookidega mustsõstra moosi ja külma piimaga.

Külmkapist võtsin piima ja natuke mune ning seejärel komberdasin oma karkudega mööda kööki ringi, otsides kappi, kust võiks jahu leida. Õnneks olid pannkoogid üks selliseid toite, mille valmistamisega sain hakkama ka kinnisilmi. Valmistasin taigna ning seejärel võisingi küpsetamist alustada. Kiirelt valmis üks pannkook teise järel ja endalegi märkamatult olin küpsetamisega ühelepoole saanud. Haarasin taldrikult ühe pannkoogi, määrisin sellele veidi moosi, keerasin selle sõrmede vahel rulli ning kugistasin selle endale alla. Kui olin juba oma teise pannkoogiga ühelepoole saanud, kuulsin kellegi raskeid samme trepist alla tulemas. Eeldasin, et see oli Erik, sest ema kõndis alati väga vaikselt ja üldse mitte nii lohakalt. Varsti ilmuski nurga tagant välja Erik, kes nägi välja selline nagu poleks öö otsa magada saanud. Mind see eriti ei üllatanud, sest ta nägi alati hommikuti selline välja.

,,Hommik!’’ pomises ta vaikselt ning viipas lohakalt käega.

,,Hommik! Padja oleksid võinud voodisse jätta!’’ ütlesin endamisi naerdes.

,,Sa oled nii vaimukas õeke...’’ ütles ta ringutades ning seejärel haaras taldrikult ühe pannkoogi. ,,Ja mailma kõige armas kokk!’’ lausus ta pannkooki mäludes.

,,Miks sa nii vara üleval oled’’ küsis ta nüüd juba veidi reipamalt.

,,Seda peaksin mina sinult küsima. Üsna ebatavaline, et sa nii vara ärkvel oled.’’ Ütlesin vaikselt pomisedes ning piilusin äsja lugema hakanud ajalehe tagant välja.

,,Mul on jah täna mõngingad plaanid. Ei saanud ju päeva maha magada.’’ Selgitas Erik olukorda.

,,Räägi siis!’’ käskisin ajalehte kokku voltides ning seejärel viskasin selle ükskõikselt lauale.

,,Muidugi...!’’ ütles ta naeratades.

,,Noh..!’’ sosistasin ning liikusin talle üle laua lähemale nii, et olin peaaegu kõhuli laua peal.

,,Unista edasi!'' Ütles ta naerdes ning sikutas mind õrnalt hobusesabast, mille olin lohakalt ennem pannkookide valmistamist teinud.

,,Erik...’’ porisesin vakselt ,,miks sa mulle rääkida ei taha?’’ küsisin ning saatsin talle kurja pilgu.

,,Sest ma tean, et see ei meeldi sulle ja ma ei taha sinu head tuju rikkuda. Üldse, miks sa täna nii heas tujus oled?’’ küsis ta kavalalt naeratades.

,,Sa vahetad teemat!’’ jonnisin edasi.

,,Jätame parem selle jutu!’’ ütles ta justkui iseendale.

,,Sa tahtsid mulle eile midai rääkida!’’ vahetas Erik jälle teemat, kuid seekord ei püüdnudki ma teda takistada.

,,Jah, ma tahtsin sulle rääkida, et Georg või noh meie isa on tagasi!’’ sosistasin vaikselt, sest kartsin, et ema võib kuulda.

Erik vaatas mulle küsivalt otsa ning lõppetas sõrmedega laual trummeldamise.

,,Millal? Mida ta tahab?’’ nõudis Erik vastuseid, millele ma ei osanud vastata.

,,Ma ei tea millal ta Ameerikast Eestisse tuli, aga mina nägin teda eile ja seda miks ta siin on ei tea ma ammugi.’’ Selgitasin olukorda.

,,Sa nägid teda?’’ küsis Erik üllatunult.

,,Ja, ma isegi rääkisin temaga. Ta käis siin eile kaks korda. Esimest korda käis lõuna ajal, ennem kui ma arsti juurde minema hakkasin ja teist korda siis kui ma õhtul koju tulin. Ema istus temaga siin meie elutoas ja nad arutasid midagi.’’ Vuristasin talle ilma pausiteta ette kõik, mida teadsin.

,,Millest nad rääkiksid?’’ ei jätnud Erik oma küsimuste esitamist.

,,Erik ma ei tea millest. Tean ainult seda, et ema on tema poolel ja tahab, et me ta ära kuulaksime.’’ Vastasin ning vaatasin Erikut nägu krimpsutades.

,,Ebareaalne, me pole teda elusees näinudki. Seitsetesist aastat!’’ pomises Erik endamisi.

,,Sa ei kavatse teda ju kuulata?’’ küsisin imestunult.

,,Kas sina ei taha teda ära kuulata?’’ küsis Erik jälle sosistades.

,,Nalja teed? Loomulikult mitte ja loodan, et sina seda ka ei tee.’’ Laususin vihaselt.

,,Sul on õigus. Ta ei ole meie isa ja ta ei kuulu meie eludesse. Ta ei ole seda ära teeninud!’’ sisistas Erik läbi hammaste, tõusis ning kadus oma tuppa.

Erikul oli õigus. Loomulikult ei olnud Georg ära teeninud isegi seda, et me teda kuulaksime ja miks me oleksime pidanudki. Üleüldse ei mõista ma, mida ta meist saada tahab, kas ta tõesti arvab, et ema annabki talle andeks ja võtab ta tagasi. Sellisel juhul ei tunneks ma oma ema ära, see lihtsalt ei oleks loogiline.

Ma ei kavatsegi kogu tänast päeva raisata selliste asjade peale mõtlemiseks. Koristasin natuke köögi lauda ning seejärel läksin oma tuppa mobiili otsima. Lülitasin selle sisse, sest polnud seda eile enam teinud, kuna kartsin, et keegi helistab ja langeb samuti minu viha ohvriks. Valisin Neleli numbri ja helistasin. Lasin pikalt kutsuda, aga keei ei vastanud. Ilmselt ta magab veel, ega taha kelleagi rääkida või siis lihtsalt ei kuule.

Oleksin tahtnud välja värsket õhku hingama minna, aga ei tahtnud üksi karkudega välja minna. Kuidagi ebaturvaline tundus, seega otsustasin mõned tunnid toas veeta, seniks kuni Neleli tagasi helistab.

Mõtlesin, et lähen alla televiisorit vaatama, kuid ennem kui jõudsin oma toa uksegi avada, helises mobiil. Kiirelt komberdasin mobiili võtma ja nägin, et helistaja oli Neleli ema, mis oli veidi kahtlane, sest seda juhtus päris harva, et tema mulle helistas. Ennem oleks ta minu emale helistanud kui minule.

,,Kuulen!’’ vastasin kõnele.

,,Enely! Sa pead kohe meie poole tulema Neleliga on midagi lahti, palun tee ruttu!’’ kuulsin Neleli ema paanilist ja värisevat häält. Mulle tundus, et ta nuttis, kuid võisin selles ka eksida.

,,Aga...’’ tahtsin asjas selgust saada, kuid ta katkestas mind.

,,Sa pead siia tulema ja ise nägema! Kas tuled?’’ küsis ta hääletoonil, mis oli kohe kohe täielikult murdumas.

,,Jah, ma olen nii kiiresti kui võimalik seal!’’ laususin viimased sõnad ning lõpetasin kõne.

Kiirustades hakkasin ema tuppa minema, vaatama kas ta on juba ärkvel, kuid oma toast välja astudes kuulsin, kedagi all kolistamas. Kiirelt liikusin alla, oleksin isegi trepil peaaegu kukkunud, kuid õnneks jäin siiski püsti.

,,Ema!’’ hõikasin teda juba poolel trepil, mille peale kuulsin tema tasast kõndimist.

,,Enely! Mida sa kolistad seal?’’ küsis ema ehmunult.

,,Kas sa saaksid mind kohe Neleli juurde viia?’’ küsisin hingeldades, sest see karkudega ringi tormamine võttis täielikult võhmale.

,,Kas sellega on tõesti nii kiire?’’ küsis ema veidi pahuralt.

,,Ema! Sellega on väga kiire!’’ laususin nõudvalt ning saatsin emale ühe õela pilgu.

,,Olgu! Lähen vahetan riided!’’ nõustus ta ning seadis sammud ülesse.

Tõmbasin ka endale õhukese pusa peale, sest tundus, et väljas on päris jahe ja pealegi sadas õrnalt vihma. Närviliselt karke mudides ootasin ema, kes oli üleval juba liiga kaua. Tahtsin teda juba hõigata, kuid siis kuulsin tema rahulikke samme, mis mind närvi ajasid, sest ta polnud ikka veel taibanud seda, et asjaga oli kiire.

,,Kas lähme juba?’’ küsisin kärsitult ning vaatasin küsivalt emale otsa.

,,Võtmed, võtmed...!’’ ütles ta vaikselt endamisi ning hakkas koridoris ringi vaatama.

,,Kuhu sa nad panid?’’ küsisin aina rohkem ärritudes.

Näha oli, et minu närveldamise tõttu hakkas ka tema vaikselt närvi minema ning ennast veidi kiiremini liigutama. Vaatasin ka ise veidi ringi, et võtmeid kiiremini leida ja polnudki eriti kaugele vaja vaadata.

,,Siin! Läki nüüd!’’ ütlesin emale võtmeid visates.

Õnneks ei olnud Neleli juurde pikk maa ja ema ei saanud minult väga midagi pärida, sest esiteks ma ei teadnud isegi, mis lahti oli ja teiseks ei olnud ma kindel, kas võin sellest üldse talle rääkida, sest miks muidu Neleli ema ainult mulle julges helistada. Arvan, et ta ei tahtnud asja suure kella külge pana, sest selline ta juba kord oli. Tema jaoks on alati tähtsam olnud see, mida inimesed arvavad ning mulle on jäänud mulje, et Neleli heaolu ei ole talle kunagi eriti korda läinud. Sellest siis ka minu üllatus kui ta nii murelikult helistas.
Mu peast jõudis selle lühikese aja jooksul läbi käia nii palju igasugu jaburaid mõtteid, kuid õnneks ei jõudnud ma mitte ühegi juures põhjalikult kaalutleda, sest juba varsti nägin Neleli maja paistmas.

,,Kas ma ootan su ära?’’ küsis ema uudishimulikult.

,,Ei ema! Ma saan nüüd ise! Sa võid koju minna!’’ laususin veidi kamandavalt.
Olgu, helista kui midagi on! Eks?’’ käskis ema.

Hüppasin ühel jalal auto tagaukseni ning võtsin sealt oma kargud ning koperdasin nedega majani.

Ennem kui uksekella lasin tõmbasin sügavalt hinge, sest olin juba pabistama hakanud. Kuulsin kellegi kiireid samme ukseni kõndimas juba ennem kui kella jõudsin lasta, seega ei pidanud ma vajalikuks seda teha ja lihtsalt koputasin.

,,Issand kui tore, et sa siin oled!’’
lausus Neleli ema ning hakkas mind kiirelt tuppa tirima.

,,Mis siis juhtunud on?’’ küsisin ärevalt ning vaatasin Neleli ema hirmunud silmadesse.

,,Ma ei tea! Ta ei räägi mitte midagi, lihtsalt istub seal enda toas ja vaatab tühjusesse!’’ selgitas ta olukorda ning jälle kuulsin tema häält murdumas.

,,Kas ma võin minna?’’ küsisin viisakusest, kuigi teadsin, et ma võin.

,,Mine kallike, mine!’’ ütles ta ning saatis mind Neleli toani.

Kõheldes koputasin tema toa uksele, sest arvasin, et veidi alatu oleks sinna lihtsalt sisse sadada. Ükskõik millises olukorras ta ka polnud. Peale väikest pausi koputasin uuesti, sest keegi ei vastanud. Hakkasin juba ise ka endast välja minema, sest mu pähe hakkasid kogunema jälle igasuguseid jubedaid mõtteid.

,,Ma arvan, et sa võid sisse minna!’’ ütles Neleli ema mulle kätt õlale pannes.Nogutasin talle ning seejärel avasin vaikselt ukse. Kõik see, mida Neleli ema oli rääkinud vastas tõele. Tuppa sisenedes nägin voodil istuvat tüdrukut, kes meenutas mulle kedagi, kuid ei olnud päris see elujõuline ja lustakas tüdruk, keda pidasin enda sõbrannaks. Ta lihtsalt istus seal, kallistas patja ning vaatas tühjusesse. Ta poleks nagu märganudki, et ma tuppa sisenesin.

Vaikselt liikusin talle lähemale, sest esimest korda elus, kartsin temaga rääkima hakata. Ma ei tundnud teda äragi. See ei olnud see tüdruk keda mina teadsin. Nelelit sedasi rivist välja lüüa oli peaaegu, et võimatu.

Istusin vaikselt ta voodiäärele ning lihtsalt vaatasin oma abitut sõbannat, keda piinas miski ja mina, kes oleks pidanud talle toeks olema ei suutnud isegi midagi öelda, mis oleks teda kasvõi lohutanud või ilmaruumi tagasi toonud. Tundus, et ta viibis üldse kuskil mujal, mitte siin meie juures. Kuskil palju kaugemal.

Vaatasin ta käsivart, mis ta veidi läbipaistva pluusi alt välja paistis ning mille alt võis selgelt näha suuri sinikaid ja verevalumed. Tundsin, kuidas miski mu sees keerama hakkas ning klomp kurku tekkis.

,,Neleli? Kes seda tegi?’’ küsisin vaikselt ning tundsin, kuidas miski kurgus pitsitama hakkas.

Nägin Neleli silmanurgast allavoolavat pisarat ning see oligi viimane piisk minu karikasse. Võtsin ta tugevalt enda embusesse ning ei suutnud ka ennast tagasi hoida vaid nutsin koos temaga.





Viimati muutis seda Naughty (14/5/2012, 13:06). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 3 Icon_minitime9/3/2012, 11:22

Esiteks olen ma praegu väga meelitatud näoga. Very Happy Ja naeratan. Very Happy Ja üleüldse on mõnus olla. Very Happy (Sest ma olen oma lemmikkohas, rahvusraamatukogus. Very Happy) Mõnus oli istuda ja mõnus oli lugeda ja ma vaatan kunstisaalist Tallinnat ja tunnen end hästi. Very Happy

See osa meeldis. Mina ise ei oska süüa teha... peaaegu üldse mitte. Ainult mingeid veidraid pannkook-omlette, kuna ma reaalsuses kumbagi õigesti teha ei oska. Very Happy A need on head, nii et ma ei kurda. Very Happy Esimesed pannkoogid, mis me sõbrannaga tegime, olid valged ja ei jäänud kokku. Hiljem leidsime, et oleks pidanud muna ka ikka panema. Very Happy

Aga mulle meeldis! :)

Nüüd huvitab, kas Neleli sai ainult peksa või on seal midagi veel... Eks järgmises osas vist saab teada. :)
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 3 Icon_minitime9/3/2012, 11:58

No aga milleks mune raisata:)Very Happy

Mul õnneks söögitegemisega probleeme pole. Nimelt elan vaikselt juba natuke pereelu moodi asja nii, et pean seda igapäev tegema:)

Ma pole kindel veel kui hulluks ma seda asja puhuda tahan, aga arvan, et mitte nii hulluks.!

Oled meelitatud sellest, et saad rahvusraamatukogus olla?
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 3 Icon_minitime9/3/2012, 12:02

Just! Very Happy

Noh... siis küll. Very Happy Kuigi alati võib leida mehe, kes sinu eest süüa teeb. (I) Very Happy

Selge. Mul on hea meel. Very Happy Kuidas iganes need eri värvi juuksed sind ka sellisele mõttele ei toonud. Very Happy

Ei, et ma inspiratsiooniallikas olen. Very Happy
Rahvusraamatukogus olemise pärast on mõnus olla. Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Tee 35/35 #LÕPETATUD#
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 33Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 33  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Armastus-
Hüppa: