MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Vampiirist Vend

Go down 
2 posters
AutorTeade
_Massu_
Tasane
_Massu_


Female Postituste arv : 2
Age : 27

Vampiirist Vend Empty
PostitaminePealkiri: Vampiirist Vend   Vampiirist Vend Icon_minitime6/6/2011, 10:52

Kas vampiirid on olemas?Seda ma ei tea.Aga lugusid olen ma nendest lugenud.Hurmavad olevused.Sa oled nendest lummatud.Ja kui sa oled kord neil käes siis ei jäta nad juhust kasutamatta ja tapavad su ära.On olemas nii kurjad kui ka head vampiirid.
Headest võtame näiteks S.Meyeri Cullenid.Ja on ka üks olevus veel.Kerry.Jumalik olevus.On ta hea või halb?Seda ma ei tea aga ma uurin välja.


Oli ilus suve hommik,kui see kõik algas.Meil oli perega plaanis Hill Towni minna.Pere all mõtlen ma ennast,isa ja emat.Ärkasin üles kolina peale,mis tuli rõdult.Ajasin ennast püsti ja läksin rõdule.Kedagi ei olnud.Panin rõdu ukse kinni.Keerasin selja ja rõduuks läks lahti.Vaatasin uuesti.Vaikus!.Panin ukse siis kinni jälle ja nüüd veel lukku.Läksin riidekapi juurde.Valisin riided ja läksin alla.
''Hommik!''ütlesin emale ja isale,kes kohvi jõid.
''Hommikust kullake.Võileivad on külmkapis.''ütles ema ja võttis sõõmu kohvist.Kuulsime kolinat teises toas.
''Mis see oli?''küsin emalt ,kes läks vaatama.
''Ah niisama tuul.''kogeles ta.
''Tuul?Õues on täiesti tuule vaikne.''ütlesin talle.Ta tegi nägusid.
''Ma lähen telekat vaatama.''ütles isa .Ema läks järgi talle kohe.
''Kas see oli tema?''küsis isa emalt.Kuulasin salaja ukse taga.
''Jah,me peaksime Jenniferile temast rääkima.''ütles emal.Kellest?
''Ma ei tea.See ei ole vajalik tema jaoks.''ütles isa talle,isa hääles oli kuulda viha.
''Ma tahan teada!''ütlesin neile.
''Jennifer ei ole viisakas kuulata juttu peal.Ja sul ei ole vaja teada.''ütles isa vihaselt.
''Harry ma arvan ,et Jennifer on juba küllat vana teada.Kui sa ei ütles siis ütlen mina.''ütles ema talle.Ta tegin nägusid.
"See kellest me räägime on sinu vend.Kerry.''alustas ema.
''Vend?Mul on vend?Kus ta on?Miks te varem ei rääkinud?''küsimused jooksin üle mu huulte.
"Me ei tea ,kus ta on.Aga kui see juhtus oli su vend 16.Nagu sinagi praegu.Ta sai hammustada ühelt kõige julmemalt olevuselt.Kui me su venna leitsime oli ta suurtes valudes.Kutsusime igast maakonnast arste aga keegi ei oskanud teda aidata.Möödus neli päeva ja su vend ärkas.Valud kadusid.Iga päev ta muutus.Ta nahk oli kriit valgeks,keha ehitus oli tugevam.Silmad ,mis olid sinised muutusid kollakateks.''seletas nüüd isa juba.
''Ühel õhtul ,kui su ema tahtis temaga rääkida oli su vend kadunud.See tuba ,kus sa oled oli su venna oma.Puud,mis akna all seisid olid juurtega maas välja kisud.Ja ajapikku taipasime ,et su vend muutus üheks nendeks.Ema leidis see kirja hommikul laua pealt.''ütlest ta ja võttis ümbriku ning andis mulle.Tegi selle lahti.Seal oli kiri.
''Jennifer.Kui sa loed seda siis oled sa kindlasti minust juba kuulnud.Jah ,ma muutusin vampiiriks aga palun ära karda mind.See kõik on meie vanematele raske.Ma tulin tagasi.Sinu jaoks.''
Tagasi üles Go down
_Massu_
Tasane
_Massu_


Female Postituste arv : 2
Age : 27

Vampiirist Vend Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampiirist Vend   Vampiirist Vend Icon_minitime6/6/2011, 10:55

[b]See mu esimene järjekas .Nii ,et ootan kriitikat Surprised
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Vampiirist Vend Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampiirist Vend   Vampiirist Vend Icon_minitime6/6/2011, 14:54

ohhh jälle vampiiriteema ...
igal juhul, jälle see tavapärane uuskirjutajate viga : pärast kirjavahemärke tuleb panne tühik, muidu on ebamugav lugeda :) Ka kirjavigu oli päris mitu ja laused väga lühikesed.

aga loeks edasi
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Sponsored content





Vampiirist Vend Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vampiirist Vend   Vampiirist Vend Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Vampiirist Vend
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Ulme (vanemad)-
Hüppa: