MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Suvine komöödia

Go down 
4 posters
AutorTeade
Liisumsi.
Tasane



Female Postituste arv : 3
Age : 26

Suvine komöödia Empty
PostitaminePealkiri: Suvine komöödia   Suvine komöödia Icon_minitime13/4/2011, 18:37

Okei, et tahaks siis teie arvamust ka, et kas teen edasi v mitte.

Liis oli 14 aastane tüdruk. tal läks koolis suht hästi, tal oli palju sõpru ning perekond, kuhu ta mitte kunagi kuuluda ei tahtnud. enamasti ta ema mölises temaga, aga mõnikord võttis vaevaks ka kena olla. Igatahes see suur seiklus algab suvel.

Okei, emps ütles, et tal on mulle üllatus...Kahtlen, kas see on midagi normaalset. Varsti tuli ema koju ja ta pidi teada saama, mis teda ees ootab. Ema teatas : "Tead, ma mõtlesin, et sa võiksid suvel midagi huvitavat teha." Vaatan kahtlustava pilguga..."Panin su kirja ühele võistlusele, kus 3 tüdrukut ja 3 poissi, teid jagatakse paaridesse ja teil on iga päev mingi lahe ülesanne," ütles emps, ta oli kahtlaselt rõõmus. Äkki sellepärast et must lahti saab!? oli seda nüüd veel vaja siis ? ütlen vaikse häälega. "Kusjuures kõik toimub Hispaanias, ja ilma minuta, oled nüüd piisavalt suur..." teatas ema. Okei, asi hakkab veits põnevamaks minema. Aga kes teised kaks tüdrukut on ? tuli mul meelde küsida. "Need võid ise kaasa valida, aga pead kiirelt otsustama."Hmm , läheb raskeks, aga arvan, et valin Kati ja Mammu, nad on mu sugulased...

Lõpuks oli see päev käes...

See on alles sissejuhatus, kui lugejaid on, kirjutan edasi. Nüüd edasi läheb minu arust põnevaks. Aga jahh, kriitikat ,
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Suvine komöödia Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvine komöödia   Suvine komöödia Icon_minitime13/4/2011, 19:01

Alguse kohta on midagi üsna raske öelda, kuid tundus kuidagi jube kiire ja liiga selline ettearvatav.
Aga ma ootan järgmist osa, enne kui kriitikanooli laskma hakkan Wink
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Suvine komöödia Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvine komöödia   Suvine komöödia Icon_minitime13/4/2011, 19:05

esimene osa oli kahtlaselt lühike. ja kui sa kavatsed mingit lugu kirjutada, siis eal tavaliselt selliseid väljendeid nagu "igatahes, okei, mölises"...
tundub selline natuke reidikas :) sorri, aga kirjuta ikka edasi, eks näis.
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Suvine komöödia Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvine komöödia   Suvine komöödia Icon_minitime13/4/2011, 19:25

On üpriski ilmselge, mis seal võistlusel toimuma hakkab... Very Happy
Aga kirjavahemärgid. Liiga palju tühikuid, ning samas liiga vähe. Eesti keele grammatika, kullake.

See on sissejuhatus, right? Eeldaks siis, et järgnevad osad on pikemad.
Järgmise osa juures vaatan siis, kas jään lugejaks või ei. : )
Edu sulle. Very Happy
Tagasi üles Go down
Liisumsi.
Tasane



Female Postituste arv : 3
Age : 26

Suvine komöödia Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvine komöödia   Suvine komöödia Icon_minitime13/4/2011, 20:10

*Hispaaniasse sõitmise päev*

Kati ja Mammu elasid Pärnus, niiet nad tulid Tallinnase eile õhtul, et täna koos lennujaama minna. Suhteliselt ukse juures oligi kolm poissi. Meile oli teada, kes kelle paariline on, sest meile saadeti kiri, mis oli juhise moodi. Hetkel ma armastan oma ema...Olen kindel, et sellest tuleb parim suvi mu elus. Kui sain teada, kes kes on kallistasin automaatselt oma paarilist. Võin vanduda, et ta oli neist kolmest kõige ilusam, vähemalt esmapilgul, kuigi ka Alexil ja Marxil polnud viga. Minu paarilise nimi oli Nick. Mul on mingi imelik suhe kallistamisega... Lennukis oli väga naljakas. Õppisime üksteist põhjalikult tundma.

*Lennujaamas*

Meid ootas üks naine, kellel oli silt käes meie nimedega. Läksime tema juurde ning ta juhatas meid taksode juurde ning ütles midagi taksojuhile. Ise ta kaasa ei tulnud. Takso viis meid suure villa juurde. See oli suur ja modernne. Õues oli ka bassein. Siis hakkasime ennast sisse kolima.Ukse küljes oli kiri. Meile tundus see juba supermodelli saatega, seal oli ka paberil vihjed. Kirja lõppu oli pandud igale paarile taha number. Alguses ei teadnud, mida see võiks tähendada ning astusime majja sisse. Üleval korrusel oli kolm ust ning igalühel üks number. Saime aru, et need need numbrid seal kirjas olidki. Astusime sisse...Igas magamistoas oli üks suur voodi. Ma pidin pikali kukkuma. Mõte "see ei ole võimalik" ei lahkunud mu peast ning ma jäin nagu post seisma. Nick ütles: "Tore üllatus, tundub et peame ühes voodis magama...Halloo, kõik korras, Liis?" Sel hetkel tulin arvatavasti reallsusesse tagasi...

Loodan, et see veits pikem, teeksin edasi, kuid pean õppima. Igatahes ootan tagasisidet ja ettepanekudi , mis võiks tulevikus juhtuda või mis teile meeldiks. Proovin kunagi pildid igast tegelasest ka lisada.
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Suvine komöödia Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvine komöödia   Suvine komöödia Icon_minitime13/4/2011, 21:54

Ei näe pilte. : )

Anywayz... veits pikem? Kaks rida võib-olla jah. xD

Kriitikat? See on lihtsalt NII OBVIOUS, mis juhtuma hakkab. Okei, raske on kirjutada, ka mul, pean tunnistama, et tekiks salapära ja nii, aga see jutt on täiesti tüüpiline reidikas, kuigi kordades lühem.
KIRJELDUSI! Emotsioone! Dialooge!
Pole eriti mõtet kirjutada juttu, kus üks osa on kakskümmend rida pikk ning kus kirjutatakse, et ärkas üles, läks autosse, sõitis kooli ja siis tagasi ning läks magama. Täiesti pointless.

Sul on veel palju-palju-palju arenemisruumi.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Suvine komöödia Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvine komöödia   Suvine komöödia Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Suvine komöödia
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Armastusjutud (vanemad)-
Hüppa: