MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Mälestused igavikku. (1. osa; Lõpetatud!)

Go down 
3 posters
AutorTeade
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Mälestused igavikku. (1. osa; Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Mälestused igavikku. (1. osa; Lõpetatud!)   Mälestused igavikku. (1. osa; Lõpetatud!) Icon_minitime29/9/2008, 15:46

Pidime koolis pajatuse kirjutama, kasutades 10 epiteeti, 3 võrdlust, üht metafoori ja 3 isikustamist.
Mõtlesin, et panen enda pajatuse ka siia üles. Suhteliselt väike. Ja ma vaatasin seal teiste lugusid kuulates, et minu lähenemine asjale oli totaalselt erinev. Very Happy Ma kirjeldasin mingit ühte momenti... pigem ei kirjeldanudki... samas, kui teised kirjutasid midagi muinasjutu-laadset. Very Happy
Õpetaja jäi muidu rahule. (H) Kuigi epiteedid oleksid võinud rohkem kunstilisemad olla vms. Very Happy
Alguses see niisama meeldis mulle, a kui ma magam jäin ja mõtlesin, siis iga täht, silp ja sõna omandasid mu mõttes nagu tohutu sügavamõttelisuse. Very Happy
Niisiis. Kui keegi ka sellest kahest lausest mingi mõtte leiab ja jagada tahab, on see teretulnud! :) Ma ise veel enda mõtteid ei avalda... Very Happy Nendega muidu see jama ka, et raske sõnadesse panna, kui ma ei kasuta neidsamu sõnu. Very Happy
Okei. Tglt mul tekkis praegu taun tunne... Very Happy Sest see oli ikka nii kardinaalselt erinev, et... Noh, nvm. Very Happy
Loodan, et meeldib. :)

Mälestused igavikku.

Nukrapoolne vaikiv neiu vaatas ilmetult kui näotu kass enda ees laiuvasse põhjatusse sügavikku, kuhu hetke eest oli langenud tema armsa elatunud vanaema kalleim vara: aegadest kõnelev vana ning rääsunud fotoalbum. Album, mis oli vanale naisele toeks olnud kõige raskematel aegadel, olles avatud ning abivalmis kuni rauga, kes oli sitke kui vana praetud kana, surmani, tuues taas ellu ilmekalt liikuvaid mänguasju nagu me võime praegu rütmiliselt liikumas näha minu roosakaid huuli, kui ma teile sellest pajatan.


_______________________________________________________________________
Okei. Minu sissejuhatus tuli ka pikem, kui tekst ise... XD
Tagasi üles Go down
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

Mälestused igavikku. (1. osa; Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mälestused igavikku. (1. osa; Lõpetatud!)   Mälestused igavikku. (1. osa; Lõpetatud!) Icon_minitime21/3/2009, 15:38

Mulle meeldib (Y)
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Mälestused igavikku. (1. osa; Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mälestused igavikku. (1. osa; Lõpetatud!)   Mälestused igavikku. (1. osa; Lõpetatud!) Icon_minitime21/3/2009, 15:51

See tuletas mulle midagi meelde Very Happy
Hea.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Mälestused igavikku. (1. osa; Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mälestused igavikku. (1. osa; Lõpetatud!)   Mälestused igavikku. (1. osa; Lõpetatud!) Icon_minitime21/3/2009, 17:59

Heh. Very Happy
Tore, et meeldib. :)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Mälestused igavikku. (1. osa; Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mälestused igavikku. (1. osa; Lõpetatud!)   Mälestused igavikku. (1. osa; Lõpetatud!) Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Mälestused igavikku. (1. osa; Lõpetatud!)
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Nasiccu looming-
Hüppa: