MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Je me perds

Go down 
AutorTeade
Emma
Nobenäpp
Emma


Female Postituste arv : 1198
Age : 26
Asukoht : In my dreams...

Je me perds Empty
28012011
PostitamineJe me perds

Laul: Jena Lee- Je Me Perds
Tuju: oleneb laulust, aga üldiselt hea vist

Oh hello,

täna oli...hea päev, ma arvan. Hommikul oli eeltund, arrghhh. Mõtlesin isegi eile, et äkki ei läheks kooli, aga eip, koolis on Krissu ja Maria ja Leena ütles, et ta ka vb, aga teda polnud-.- Ja Karl ei olnud mu soengut näinud, ja pealegi veel kõik ülejäänud, ämn, khm, lemmikinimesed. Mul neid palju Razz Igatahes, läksin kooli, jõudsin isegi õigeks ajaks, kuulasin klassijussi juttu veerand tundi, siis tegime töö, mida ma eriti ei osanud (Mis on roosaken?? Tallinna gooti stiilis ehitised?? WHO CARES??) ja siis vabaks. Välja, nagu alati, mind vahetundide ajal klassist ei leia... Väljas saab rääkida paremini ja inimesi näha ja mingi tropikari ei passi ümber ka. Well, geo hakkas, mul tegemata ofc, aga õnneks mul selline hästi tark best nagu Krissu, kes laseb mul maha kirjutada Razz Nii, geo tuli... siis veel prantsuse keel... see tund eriti nalja ei saanud, eile oli parem, õpsile kukkus ruloo pähe täpselt minu vastamise ajal ja kuna ma pm maha lugesin sel ajal kui ta selle rulooga jamas sain viie...Mõnus. Razz Nii, mata, mingid sõltuvused ja funktsioonid ja ma ei tea, mis x asjad veel. Ma enamus aja kirjutasin seal tunnis. Siis tuli SÖÖGIVAHETUND, see kõige ilusam hetk päevas... Aga see vahetund oli ainult üks kohal, kaks ülejäänut olid kas võistlusel või ma ei tea kus.

No okei, töpa. Suht kohe tunni alguses ma ei viitsinud seal olla ja otsustasime Mammuga, et lähme kohvikusse. Jooksime klassist välja, treppidest alla, ostsime võileivad, Mourey oli ka seal, luuseril polnud raha, võttis arve peale Razz Igatahes, siis sadas sinna sisse ei keegi muu, kui prantsa õpetaja!! Me olime Mammuga nagu WUUUT, selle jobuga ainult kokku põrkabki. Siis hakkas mingi:
"Oh issand, mis tund teil on?? Te ikka täiesti parandamatud." Oh really?? Tänud. Tõmbasime uttu aga mulle tuli meelde, et mul oli iPod ju gardekas...läksime võtsime ära, vahepeal vaatasime poiste töpa klassi sisse, aga need ei märganudki xD Siis tsillisime veel kooli peal, lõpuks otsustasime, et FAIN SIIS, peaks tundi minema. Läksime, õps ei öelnud midagi, kuna meil asju ei olnud, pidime pilutama hakkama, suht pool klassi tegi seda, sest kellelgil polnud asju kaasas. Täiesti pointless töö, aga lihtne ja Defrage mängis iPodis nii et polnud hullu. Nii, tund lõppes ära, meie läbi söökla Mariat otsima ja tunniplaane vaatama jne. Maria leidsimegi üles, siis passisime trepi peal Leesikate pildi juures, aww (L) Mingi 3 seitsmendikku ja minust 2 kuud vanem (ehk siis Krissust ikkagi 10 kuud noorem, aga Krissu meie klassis ju) kaheksandik, kaks neist emolt riides, ühel juuksed mustaks värvitud, woohoo (Y) Siis tuli jälle üks piinav töpa ja sinna tuli Lippus!! Oi, kõik olid häpid...aga ta on juuksed maha ajanud!! Sad Sad Aga jah, siis sai ka teine töps läbi ja MINU AJASTUS!! Täiesti armastan seda, kuidas ma suudan alati täpselt õigel hetkel klassist välja astuda, või trepil tulla täpselt sealt ülesse ja samal hetkel, kui mõni inimene keda ma vältida/stalkida üritan. No mdea.

Kahjuks on olemas ka selline asi nagu tunnikell, mis tähendas vene keelt -.- Kuigi lebo oli, mind pandi õpsi ette istuma ja ma niisama chillisin seal, tegin harjutusi kaasa ja puha (A) Ja oligi viimane tund- kirjandus -.- Lebo kuubis, kuigi mul kõik asjad tegemata ja esitamata jne. Shit happens noh. Jap, siis gardekasse elu kiirusel, oi, kes must mööda läks (L) Nojah, panin riidesse, ja siis Krissu ja Getuga linna, trammi peale hullult jooksime, siis tramm hakkas sõitma, avastasin, et Karl oli peatuses! Ma olin nagu faaakkk, miks me jooksime??? Krissu veel ütles, et ärme jookse... Igatahes, vaatasin tüübile otsa, ta jumala vahtis MULLE (või no fain, Krissu väidab, et meile mõlemale) otsa ja kuna MINA ei hakanud kõrvale vaatama, siis senikaua, kui trammmaja taha kadus, vahtisime üksteisele otsa. Suht fcking geniaalne Razz Vähemalt nägi mu soengu ära, kuigi nojah, müts oli peas...

Linna siis, Krissu läks koju, Getu vahetas raha ära (selle tüdruku ärimisoskused on jumalikud) ja siis läksime Hessi...oh, memories, memories, ülesse ei saanud küll minna -.- Aga all oli siiski fun- issand inimesed vaatasid meid nagu segaseid, jahume seal oma klassi jobudest poistest ja kõigist nendest ülimalt segastest suhetest meie koolis, ja oh jumal, kui ma sain teada, keda ta linna peal koos on näinud...Ja ma veel mõtlesin, et ei tohi välja lobiseda. Hah, ta teadis isegi. Siis läksime tsillisime Virus, mõtlesin küll trenni mitte minna, aga samas, ainult veerand tundi oli trennini, nõme tundus koju minna, läksin siis trammi peale ja trenni, Maris oli juuksevärvi nähes üllatunud, Maria ehmus ja siis ütles, et sobib hästi, ma olin nagu succeeeeeesssss!!! Trenn oli hästi mõnsa, edasi ei võtnud, kuigi pidime, tal video ei avane ja ei saa samme vaadata... Lõpus tulid mingid algajad, kellel järgmisena tund, pealt vaatama, ma olin nagu TRA TÕMMAKE UTTU täiesti võimatu on teiste ees trenni teha, halloooo. Aga jah, Katarina küsis mult, et oota, kas minu klassist tappis keegi end ära?? Ja siis ma seletasin jälle... Oeh, jah. Tormasin koju siis, arvutiiii, msn, masendus, muusika, msn, masendus, etc. Karl nägi mind ka, naiss, ei vahtinud suvakat. Razz Kirjutasin Audreyle vastuse ja nüüd siin..rahustan klassiõde XD Appi, lihtsalt nii irw:
appi
appi, mis ma talle ütlen??
ma kardan
appi, inxu, ma värisen
ta ei vasta!!

Oi, noor ja roheline xD TSIIIS, kas ma olin ka selline kunagi?? Miks ma nii reidipede juttu ajan?? Ei tegelt ka, miks??

Ah vahet pole. Ma just avastasin, et ma näen ikka liiga emo välja- mustad teksad, tumesinine pluus, msut jakk, mustad juuksed ja tukk, mustad küüned. Naiss (H) Aga nagu Krissu ütles, ma pole emo, ma lihtsalt äge inimene Razz

Päris pika postituse saab ühest päevast. JA NII ONGI!!

Emma

P.S. MU JUUKSUR!! APPI KUI KENA!! Oeh, ma kujutasin ette, et mingi nunnu gei...aga ta oli veel nunnum!! Lihtsalt liiga, liiga ilus JA gei JA te oleksite pidanud tüübi käelihaseid nägema. Ja ta oli ülinumpsilt sõbralik kaaa ja tuli välja, et ta kellegi vanema poisi meie koolist, juuksur ka ( ??)

Aga Hey You hakkas mängima, ma lähen masen nüüd kuskil nurgas.
Tagasi üles Go down
Share this post on: reddit

Je me perds :: Comments

No Comment.
 

Je me perds

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Varia :: Blogid :: Emma blogi.-
Hüppa: