MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Lühijutt: Rest in peace

Go down 
+4
Diana.
Liina
Disaster
Prince Kirameki
8 posters
AutorTeade
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Lühijutt: Rest in peace Empty
PostitaminePealkiri: Lühijutt: Rest in peace   Lühijutt: Rest in peace Icon_minitime25/9/2008, 18:29

Jokela&Kauhajoe.
**


Mitte kunagi varem polnud ta tundnud sellist õudust.
See ei olnud hirm, see oli midagi kaugelt hullemat. Hirm oli ta maha jätnud juba siis, kui ta jooksis mööda koridori, põigeldes kõrvale oma selja tagant tuleva kuulirahe eest, taustaks tema kaasõpilaste, tema sõprade, tema kalliste inimeste karjed. Ainult üks soe käsi tema peos ning paar jalgu, mis tema kõrval, temaga ühes tempos jooksid, olid need, mis takistasid teda tol kriitilisel hetkel meelemõistust kaotamast.
Nüüd oli see kõik kadunud.
Sõnatult jõllitas poiss enda ees olevat vereloiku. Tüdruk, kes alles hetk tagasi oli hinganud, oli nüüd täiesti elutuna tema käte vahele vajunud, silmad suletud. Tema valge pluus, mis varjas saatuslikku haava, oli verest läbi imbunud ning ta oli kahtlemata surnud. Surnud, igaveseks läinud.
Oli nii palju asju, mida poiss tüdrukule öelda oli tahtnud, kuid polnud kunagi öelnud. Talle oli alati tundunud, et neil on ees veel terve elu, kuid nüüd oli nende jaoks määratud aeg ootamatult otsa lõppenud ning kõik, mida ta endas kandnud oli, oli jäänud ütlemata.
Sügaval sisimas oli ta tüdrukut alati armastanud, juba ajast, kui nad olid veel lapsed, kui nad olid üksteist usaldanud, kui nad olid kõiki saladusi teineteisega jaganud, jätmata midagi varju. Armastus, mida ta tema vastu lapsepõlves tundis, ei olnud kunagi kuhugi kadunud. Isegi siis, kui tüdruk ta südame julmalt purustas ja kellegi teise kasuks otsustas, ei muutnud see poisi tundeid. Tüdruk oli tema jaoks alati kõik olnud.
Ta lükkas tema tuhmblondid juuksed näo eest kõrvale ja vaatas veel korraks talle otsa. Juba oli surm oma maski ta näole asetanud. Tema põsed, mis alati õnnest õhetasid, olid oma värvi kaotanud. Tema silmad oli pärani lahti ja nende sära oli kustunud. Ta huuled, mis alles loetud tunnid tagasi olid olnud võluvalt roosad ja mille suudlemisest poiss terve elu unistanud oli, olid nüüd külmad ja kahvatud. Kivist Külaline oli need nii ahnelt endale võtnud.
Poiss ei öelnud sõnagi, kui ta tundis, kuidas külm relvatoru talle otsaette surutakse. Ta pööras silmi ja vaatas otsa tumedates riietes noorukile, kes tema ees seisis, näol jäine ilme.
Poiss ei teadnud ta nime, kuigi nooruk oli alati tema vaateväljas olnud. Ta nägi teda tihti kooli koridoris seismas, üksi ja kõigi poolt hüljatuna. Nad õppisid koos samas inglise keele rühmas, kuid ka samas klassiruumis viibides ei vahetanud nad kordagi ainsatki sõna.
Vaadates nooruki silmadesse, nägi poiss ehedat valu, kannatusi ja surmaiha.
Ta teadis, miks noormees seda kõike teinud oli, miks oli ta oma käed süütute inimeste verega määrinud. Ta oli alati üksi olnud, ta oli elanud üksi, ainult iseenda jaoks, ja polnud kedagi, kes oleks elanud tema jaoks. Surm oli midagi, milles ta ei soovinud üksi olla. Ta kavatses kellegi endaga kaasa viia. Saatuse tahtel oli neid elusid, mida ta võttis, rohkem kui neid, millele tal õigus oli.
Poiss pigistas ettevaatlikult tüdruku jahtunud kätt ning vaatas noormehele otsa, suutmata pead kõrvale pöörata. Tema ees seisis keegi, kes oli julmalt mõrvanud tema sõbrad ning ainsa inimese, keda ta iial armastanud oli. Ka ta ise tundis end surnud olevat, kuigi ta süda lõi veel, pumbates verd läbi ta keha.
„Sa oled koletis,“ sosistas ta elutul toonil. „Sa oled koletis!“ Ta vabastas oma vasaku käe tüdruku piha ümbert, asetas tema õrna surnukeha ettevaatlikult vastu seina ning tõusis seejärel täies pikkuses püsti, vaadates mõrvarile otsa.
„Ta ei teinud sulle kunagi midagi halba,“ sosistas poiss ja tundis, kuidas soolased pisarad ta nägu niisutavad.
„Ta jäi mulle ette,“ lausus noormees külma rahuga. „Ma sihtisin sind, kuid tabasin teda. Üks elu teise eest tundub olevat õiglane vahetuskaup.“
„Siis tapa mind,“ lausus poiss, vaevumata oma pisaraid, mis temast kohati nõrga mulje jätsid, tagasi hoidma. „Siis tapa mind,“ ütles ta tõsiselt. „Mida sa veel ootad? Nüüd, kui sa võtsid tema elu, pole mul mingit põhjust siia maailma kauemaks jääda. Sul on võimalus kordki midagi head teha. Tapa mind ja ära lase mul kauem kannatada.“
„Sul veab,“ lausus noormees, olles oma relvale kiire pilgu heitnud. „Mul on kuul ka sinu jaoks...“
Sõnad lämbusid tema kurgus. Kõlas mitu lasku, kui kaks relvastatud politseinikku ruumi tormasid. Noormees oli surnud veel enne, kui ta põrandale vajus. Relv pudenes tema sõrmede vahelt ning kukkus maha. Temast välja valguv veri voolas põrandale, segunedes tüdruku verega ning määrides kogu laudpinna erepunaseks.
„Me saime ta kätte,“ pomises üks politseinikest mikrofoni.
Relv, mille tulistaja pillas, oli poisi jalge ette kukkunud. Ta kummardus ja korjas selle üles, silitades ettevaatlikult selle külma pinda, nagu oleks tegemist armsa lemmiklooma krussis karvaga.
Seejäres surus ta toru oma meelekohale.
Päev, mis tema jaoks lõppemas oli, pidi olema täiesti tavaline päev, kuid kõik oli läinud teisiti kui plaanitud. Kõigest tunni jooksul oli poiss kaotanud kõik, mida ta kunagi kalliks oli pidanud. Ta heitis tüdrukule, kelle murtud keha seina najale naaldus, viimase pilgu ning talletas selle igaveseks endale mällu. See oli ainus, mille ta endaga igavikku kaasa sai võtta.
„Hei, mida sa...“ ahhetas üks politseinikest ehmunult.
Ja poiss vajutas päästikule.


Viimati muutis seda Prince Kirameki (7/4/2009, 17:59). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Disaster
Juudijõulupuu
Disaster


Female Postituste arv : 240
Age : 30
Asukoht : At the Freakshow .

Lühijutt: Rest in peace Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lühijutt: Rest in peace   Lühijutt: Rest in peace Icon_minitime25/9/2008, 21:20

Mm , äge lühijutt, kui see üldse lühijutt on . x)
Tagasi üles Go down
Liina
Musafriiik
Liina


Female Postituste arv : 619
Age : 31
Asukoht : Muhu :D

Lühijutt: Rest in peace Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lühijutt: Rest in peace   Lühijutt: Rest in peace Icon_minitime25/9/2008, 21:22

Ühel ajal nii jube ja nii hea... cheers Super!
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Lühijutt: Rest in peace Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lühijutt: Rest in peace   Lühijutt: Rest in peace Icon_minitime26/9/2008, 19:57

Liina võttis mult sõnad suust Very Happy
Lugesin seda juttu ja samal ajal kerkisid mu silme ette pildid, nagu film või mis iganes. Väga hästi kirjutatud:) cat
Tagasi üles Go down
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Lühijutt: Rest in peace Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lühijutt: Rest in peace   Lühijutt: Rest in peace Icon_minitime26/9/2008, 23:17

Üliüliülihea lihtsalt. No super...Ma ei oska midagi rohkemat öelda... I love you
Tagasi üles Go down
spring
Veriveri loveable
spring


Female Postituste arv : 867
Age : 28
Asukoht : outer space

Lühijutt: Rest in peace Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lühijutt: Rest in peace   Lühijutt: Rest in peace Icon_minitime27/9/2008, 20:39

Tõsiselt hea.
Ja lõpp oli... selline... super ja samas nii... kurb ka.
Oeh. :)
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Lühijutt: Rest in peace Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lühijutt: Rest in peace   Lühijutt: Rest in peace Icon_minitime27/9/2008, 22:44

*nutab*
oota, las ma kogun ennast natukene..

nii, okei, enamvähem. ma tahtsin öelda, et see on tõsiselt südamesse tungiv, kuigi küllaltki tavalise jututeemaga jutuke. kuid olenevata sellest tavalisest teemast ongi just hea jutu lihtsus. mulle on alati sellised jutud meeldinud, jutud, mis ajavad nutma. ma kirjutasin isegi neid lühijutte täitsa kaua.
väga hea ja ilus (L)
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Külaline
Külaline




Lühijutt: Rest in peace Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lühijutt: Rest in peace   Lühijutt: Rest in peace Icon_minitime3/1/2009, 18:56

Sa kirjutad tõega hästi.
Sõnad jäävad kängu, nagu liba kord ütles.

Ma ise elasin Soome veresaunu väga raskelt üle, olgugi et tegemist pole Eesti ja minuga. Aga mu klassivend on umbes samas olukorras ja ühel päeval võib ta meid kõiki maha lasta.
Elasin seda juttu lugedes väga kaasa. See on suurepäraselt kirjutatud, vaatasin seda ka oma kriitilise eesti-keele-õpsi-pilguga, lause-ehitus, sünonüümid, kõik on suurepäraselt paigas. Kiitos, ystävä.
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Lühijutt: Rest in peace Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lühijutt: Rest in peace   Lühijutt: Rest in peace Icon_minitime20/3/2009, 19:26

Lihtsalt vapustatud olen.See on lihtsalt niiii eriline.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Lühijutt: Rest in peace Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lühijutt: Rest in peace   Lühijutt: Rest in peace Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Lühijutt: Rest in peace
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Love, happiness, peace

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Prince Kirameki looming-
Hüppa: