MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kus kirjutate oma lugusid?

Go down 
+14
Marmelaad
Sunshine
*Nastik.
Audrey
Pingu
Sixx-
Prince Kirameki
Keku
Maarit
Espada
Emma
YouShouldKnow
Mirei
Sulesepp
18 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Kus kirjutate oma lugusid? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kus kirjutate oma lugusid?   Kus kirjutate oma lugusid? - Page 2 Icon_minitime8/1/2014, 16:29

Hmm, kus... ka mul üldiselt ikka oleneb asjaoludest. Enamasti ikka arvutis ja ilma mustandita. Kõik mis kirja läheb see ka jääb. Muidugi kui ma paberile kirjutan ning siis arvutisse ümber trükin, siis muutub enamasti mõte ja sündmuste käik (kui pole just kindlat stseeni mis peab olema täpselt selline nagu ma esialgselt kirja olen pannud). Ma ei kirjuta tavaliselt ühte sama asja peaaegu mitte kunagi Very Happy

Aga kus nagu koha mõttes, siis kodus on tavaliselt kõige loogilisem paik aga ma olen ka tööjuures näiteks kirjutanud neli A4 paberit täis. Kui mõte ikka jookseb siis ma viilin kohustustest ning poen peitu ja kirjutan xD Päeval pole see võimalik, siis teen märkmeid ainult, aga öösiti (öötöö) kui aega ikka on siis ma hea meelega panen kirja.
Teine mu lemmik koht on laeval. Mu praegune jutt arenes seal välja ning esimesed peatükid tulid seal ning jälle - ma olin tööl seal Very Happy
Ma olen kohutav viilija ja ma ei suuda isegi end süüdi tunda Very Happy
Tagasi üles Go down
 
Kus kirjutate oma lugusid?
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Hetkel kuulan...

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Vaba teema-
Hüppa: