MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Just The Way You Are

Go down 
+14
EITC.
Murtagh
Tennu
Sulesepp
Shallalla
PINK
YouShouldKnow
LittleMissy
Frezia
Senseless.
Audrey
Maarit
Mirei
Emma
18 posters
Mine lehele : 1, 2, 3  Next
AutorTeade
Emma
Nobenäpp
Emma


Female Postituste arv : 1198
Age : 26
Asukoht : In my dreams...

Just The Way You Are Empty
PostitaminePealkiri: Just The Way You Are   Just The Way You Are Icon_minitime3/1/2011, 02:46

Nii juhtub kui segada kokku Tron, Banged Up Abroad, Eminem ja Kid Cudi. Razz

Pealkiri pole tegelikult suvakas. See tuleb viimases osas, sest jah, mul on lõpp juba valmis mõeldud, tuleb lihtsalt mõni öö veel mitu tundi muusikat kuulata ja kirjutada ja oodata lennukit, kuigi mina ei ole kuhugi minemas.

Nii et, ma ei vastuta, aga k r i i t i k a t Wink

Kummide vilinal peatus must sportauto koolimaja ees. Ei, see ei olnud tõsi. See pole võimalik. "Amy, hüppa sisse!" hüüdis mu venna üle rahvamassi. David. Ma polnud teda näinud juba...kolm aastat? See oli pikk aeg. Ja niimoodi lihtsalt lampi minu kooli ette ilmuda, kui minu andmetel on tal veel karistus kanda, ei ole eriti normaalne. "Amy, mine!" hüüatas Scar ja tiris mu ülekäiguraja juurde. Ma nägin, kuidas ta käed kergelt värisesid. "Hei, Scar!" tervitas David näilise kergusega meid, kui me ta auto juurde jõudnud olime. Scar hoidis mul ikka veel randmest kinni. "Scar," pomisesin ma ja tüdruk vabastas mu haardest. "Sorry.." Põrnitsesime mõlemad maha. Tumesinine küünelakk oli päris õnnestunud valik, peaks märkima. "Kas sa kinni ei peaks istuma?" alustas Scar veidi väriseva häälega. Seda tahaks me kõik teada. "Ma sain enne tähtaega vabaks, hea käitumise eest, ema ajas advokaatidega asju.." Nii et seda mu ema minu eest nii väga varjanud oligi. Tõstsin pilgu. David vaatas mind, silmis mingi arusaamatu pilk. "Ma mõtlesin, et tulen sulle kooli järele, kuna sul täna midagi pole ja meil on õhtul....õhtusöök või midagi." Jah, ma kujutasin täpselt ette, mida ema oli kavandanud. Kadunud poja tagasituleku puhul üks perekondlik õhtusöök. "Kas me saame Scari ka ära visata?" alustasin ma kõige lihtsamatest asjadest. Nii et need olidki minu esimesed sõnad üle kolme aasta. Jah, kulla venna, mind ausõna ei koti, kuidas kurat sa vanglast välja said või kuidas sul läheb, lihtsalt, kas sa saaksid mu parima sõbra ka koju viia? "Muidugi," naeratas David, avas meile ukse, ootas kuni me sisse ronisime, lõi selle pauguga kinni ja istus siis rooli.

"Elad sa ikka samas kohas, Scar?" heitis David meile tahavaatepeeglist pilgu. "Eeh...jah," oli Scarlett veidi segaduses. Süütevõti. Kõrvalistmel oli veepudel. Ja rahakott. Taipasin äkki, et see polnud ju Davidi auto. "Kust sa auto.." pomisesin ma ebamääraselt. Kurk kuivas. Pea käis ringi. Scar paistis enam-vähem sama närvis. "Sõber laenas. Ta on ise reisil, alles kahe kuu pärast tuleb tagasi." Noogutasin. See oli kuidagi nii kummaline, rääkida nüüd, pärast seda kolme aastat...kust ta auto sai. Mul oli Davidile ainult üks küsimus. Kuid tundus, et pärast nii pikka aega oli täiesti võimatu seda küsida, sest isegi kui olime Scarletti tema maja juures maha laslnud ja ta mind kallistades vaikselt sosistas "Kuula ta ära. Ja siis helista.", ei suutnud ma midagi öelda. Sõitsime vaikides kodu poole. "Kas sul poissi ka on?" Nii et, sa tuled täiesti ette hoiatamata vanglast ja ilma ühegi selgituseta, mis toona toimus, küsid sa mult kas mul poiss ka on?? Sa oled hale, ausõna. "Ei ole," pressisin ma üle huulte. Pärast hetkelist vaikust vaatasin talle tahavaatepeeglist otsa. "Ja isegi kui oleks, siis ma ei leia, et see väga sinu asi oleks." Ta sai vist vihjest aru ja oli vait ning jälgis pingeliselt teed. Peatusime meie maja ees. "Amy, ma ei taha..." Olin juba autost välja hüpanud. Kuulsin, kuidas David süütevõtme välja tõmbas ja autost välja hüppas. "Oota, Amy..." Otsisin oma seljakotist võtit. Kuskil peab see ju olema...Leitud. Avasin ukse ja jooksin oma tuppa. Otsisin kotist oma suured kõrvaklapid-neid ma tundide ajal ei kasutanud, sest siis oleks see näha ka kõige isiootsemale õpetajale. Kõrvaklapid pähe, ühendus iPodiga, play. Memories. Rohkem teemasse vist ei saagi. David haaras mul õlast. Pause. "MIDA?" karjusin ma oma vennale näkku. Ta ei olnud erinevalt minust eriti kasvanud. Ta oli minust vaevu 3 sentimeetrit pikem. "Amy, ma ei taha, et sa mind vihkad, lase ma..." "TEAD MIS? MIND ABSOLUUTSELT EI HUVITA SEE, MIDA SINA TAHAD. POLE JUBA 3 AASTAT HUVITANUD. AGA MINA TAHAN SEDA, ET SA MU TOAST KAOD JA KOHE!" Mulle ei meeldi teiste ees nutta. On olnud üks poiss, peale mu isa, venna ja klassikaaslaste (süüdistage algklasse), kelle ees ma nutnud olen. Ja ta murdis mu südame. Mu esimene armastus. David vaatas mulle otsa, neelatas, keeras siis ringi ja lahkus. Vajusin põrandale. Kuidas ta julges tulla, loota, et ma teda kuulan, tuletada mulle meelde Teda...

all the crazy shit I did
tonight
those will be the best memories
I just wanna let it go for the night
that would be the best
therapy for me

Põrand oli külm. Roomasin voodile. Hing hakkas nuttust kinni jääma. Vaevalt, et ma kunagi nii meeletult nutnud olin. Ei, olin küll. Ühe korra. 21. juuli. Kõige kohutavam päev mu elus. No olgu, siis korra olin. Aga see oli natuke teistmoodi. Ta oli siiski mu vend, mitte mu poiss. Telefon värises. Sõnum Scarilt.
Kuidas on?
Jah, kuidas on? Virutasin telefoni vastu mu kirjutuslauda. Aku kukkus tagant. Oh, suurepärane. "Cinderella man" hakkas kõrvaklappides mängima. Aitab. Seda kõike oli liiga palju. Järgmine lugu. Järgmine. Järgmine.
And if I die before I wake, I pray the lord my soul to take
But please don't cry, just know that I have made these songs for you
And if I die before I wake I pray the lord my soul to take
'Cuz I'm ready for a funeral

I totally am.
Tagasi üles Go down
Mirei
Kojamees
Mirei


Female Postituste arv : 38
Age : 31
Asukoht : A white wonderland

Just The Way You Are Empty
PostitaminePealkiri: Re: Just The Way You Are   Just The Way You Are Icon_minitime3/1/2011, 03:08

Ei, see on esimene kord siin foorumis, kui ma saan siiralt öelda, et keegi kirjutada oskab. Ma eeldan, et esimene osa on mulje tekitamiseks ja me hakkame kunagi aru saama, mis toimub, seega pig
Tagasi üles Go down
Emma
Nobenäpp
Emma


Female Postituste arv : 1198
Age : 26
Asukoht : In my dreams...

Just The Way You Are Empty
PostitaminePealkiri: Re: Just The Way You Are   Just The Way You Are Icon_minitime3/1/2011, 03:18

Jaa, selgitused tulevad järgmistes osades Wink Aga aitäh muidu!! Razz
Tagasi üles Go down
Maarit
Naljatila
Maarit


Female Postituste arv : 90
Age : 29
Asukoht : Tallinn

Just The Way You Are Empty
PostitaminePealkiri: Re: Just The Way You Are   Just The Way You Are Icon_minitime3/1/2011, 09:54

Mulle meeldis, 13. aastase kohta hästi kirjutatud!
Võiksid võib-olla natuke rohkem lõike teha, või kui mina näiteks kirjutan, siis ma alustan peaaegu iga otsekõnet uuelt realt, muudab lugemise kergemaks. Mul kadus näiteks mitmel korral praegu järg ära aga see võis olla ka sellest, et ma olen alles kohutavalt unine...
Igal juhul tahaks järgmist osa ka lugeda, enne, kui midagi targemat öelda saan. :)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Just The Way You Are Empty
PostitaminePealkiri: Re: Just The Way You Are   Just The Way You Are Icon_minitime3/1/2011, 13:35

Emma, ma lugesin ja mõtlesin, et sa oled kirjutama hakanud. See on teine jutt vist? Very Happy
Ja pealkirjaga tuli mul meelde kohe Bruno Marsi nunnu lugu Very Happy *õhkab* Eniveis, I like it.
Tagasi üles Go down
Senseless.
Kojamees
Senseless.


Female Postituste arv : 30
Age : 26

Just The Way You Are Empty
PostitaminePealkiri: Re: Just The Way You Are   Just The Way You Are Icon_minitime3/1/2011, 14:20

Mm.. Armas on nüüd küll vale sõna, aga hea oli küll. :)
Kõik tuli kohe silme ette ja hea oli ettekujutada. :3
Mõnus.
Tagasi üles Go down
Emma
Nobenäpp
Emma


Female Postituste arv : 1198
Age : 26
Asukoht : In my dreams...

Just The Way You Are Empty
PostitaminePealkiri: Re: Just The Way You Are   Just The Way You Are Icon_minitime3/1/2011, 19:49

Maarit Aitäh, lõigud saabuvad Very Happy

Audrey Jaa, teine jutt... Pealkiri selle järgi ka, see on lihtsalt nii-nii nunnu lugu, ma ei või Very Happy

Senseless Aitäääh...Very Happy
Tagasi üles Go down
Frezia
Võlur
Frezia


Female Postituste arv : 54
Age : 27
Asukoht : Kolme põrsakese kivimajas ;)

Just The Way You Are Empty
PostitaminePealkiri: Re: Just The Way You Are   Just The Way You Are Icon_minitime3/1/2011, 20:58

Ohhhhh,ma armastan seda.
Miks ma pole seda varem lugeda veel saanud.Pähh
Aga jah,mulle meeldib see jutt.Väga hea on Very Happy
Tagasi üles Go down
Emma
Nobenäpp
Emma


Female Postituste arv : 1198
Age : 26
Asukoht : In my dreams...

Just The Way You Are Empty
PostitaminePealkiri: Re: Just The Way You Are   Just The Way You Are Icon_minitime3/1/2011, 21:18

Sest ma alles eile kirjutasin selle ja sind polnud öösel sees. Very Happy
Tagasi üles Go down
LittleMissy
Juubilar
LittleMissy


Female Postituste arv : 171
Age : 28
Asukoht : aga mis see sinu asi on ? :)

Just The Way You Are Empty
PostitaminePealkiri: Re: Just The Way You Are   Just The Way You Are Icon_minitime4/1/2011, 01:54

ma lihtsalt pidin sisse logima ja ütlema, et see jutt oli väga hea :)

EDIT: tahtsin lisada, et kuulan juba mitmendat korda samanimelist laulu ja ma totaalselt armastan seda laulu. nii et see nimi kutsus mind juba lugema Razz
Tagasi üles Go down
YouShouldKnow
Suur ja laisk lohe
YouShouldKnow


Male Postituste arv : 108
Age : 29
Asukoht : Tallinn

Just The Way You Are Empty
PostitaminePealkiri: Re: Just The Way You Are   Just The Way You Are Icon_minitime4/1/2011, 02:15

Nagu ma aru saan, siis erinevatelt teistest, saan ma vist isegi enam-vähem aru, mis toimub (H)

Aga keset ööd, tulevad vastikud mälestused, masemõtted...

niiet, pean tõdema, hästi kirjutatud!

Oota, kes nüüd ütles, et ta kirjutada ei oska, ah? AH?? Very Happy
Tagasi üles Go down
Emma
Nobenäpp
Emma


Female Postituste arv : 1198
Age : 26
Asukoht : In my dreams...

Just The Way You Are Empty
PostitaminePealkiri: Re: Just The Way You Are   Just The Way You Are Icon_minitime4/1/2011, 16:58

LittleMissy Aitääh. Ma ka armastan seda laulu,pealkirja otsides hakkas iPod seda mängima ja siis otsustasingi panna Very Happy

Jannu Mina. Very Happy Ja ma arvan seda siiamaani, muide. But eniveis, thanks. Very Happy
Tagasi üles Go down
PINK
200 posti tüüd
PINK


Female Postituste arv : 205
Age : 27

Just The Way You Are Empty
PostitaminePealkiri: Re: Just The Way You Are   Just The Way You Are Icon_minitime4/1/2011, 21:23

niiiihea :)
tahan uuut Very Happy
Tagasi üles Go down
Emma
Nobenäpp
Emma


Female Postituste arv : 1198
Age : 26
Asukoht : In my dreams...

Just The Way You Are Empty
PostitaminePealkiri: Re: Just The Way You Are   Just The Way You Are Icon_minitime6/1/2011, 00:22

Pink Tänan Very Happy Ja saadki.


"Amy..." Keegi raputas mind õlast. Avasin vaevaliselt laud. Ema. "Mis kell on?" mõmisesisin ma unesegaselt. "Kell on juba seitse kullake." Seitse? See tähendas, et olin maganud üle kolme tunni. Kurat."Amy.." Ema istus mu voodiäärele. Ta avas suu, et midagi öelda, kuid pani selle siis jälle kinni. Ta istus niimoodi vaikides minuti, kuni lõpuks alustas: "David...kullake, ma ei õigusta teda, kuid ta on siiski su vend ja ta on muutunud, usu mind. Sa ei pea seda kohe tegema, ma saan aru, kui sa vajad aega. Aga lihtsalt tea, et ma tahaksin, et sa ta ära kuulaks."

Jõllitasin valgesse lakke. Nii et ka tema oli Davidi poolel. Imeline. Ema ilmselt ootas mu vastust. "Ehm, jah," pomisesin ma umbmääraset. "Õhtusöök saab varsti valmis." Noogutasin, pilk kinnitatud väiksele praole laes. Ema tõusis kõheldes püsti ja lahkus. See lagi hakkas mulle juba närvidele käima. Tõusin püsti ja vahetasin särgi ära-see oli magades täiesti kortsu läinud. Kammisin juukseid, pea täiesti tühi. Ma ei suutnud ikka uskuda, et ta on tagasi. See tundus nagu uni- mu vend, kes siiamaani oli minu teada vangis, ilmub musta sportautoga kooli ette, toob mu koju.. See ei ole võimalik.

"Amy, õhtusöök on valmis!" Ohkasin, tõusin voodilt ja lonkisin toast välja. David. Ta seisis nõudekapi juures ja otsis parajasti neljandat taldrikut. Hammustasin huulde ja marssisin läbi köögi. Võtsin oma kohal istet ja põrnitsesin rohelist laualina. David pani vaikselt taldriku mu nina ette. Ma ei tõstnud pilku. Surusin pea kätele. Kõik istusid ilusasti laua taha. Võtsin sõnagi lausumata vastu toidu, mille isa mulle ulatas ja asusin siis tujutult toitu sonkima. Nad rääkisid midagi, kuid ma ei pannud tähelegi, mida.

Sõin kiiresti ära, viisin nõud nõudepesumasinasse ja varjusin oma tuppa. Lebasin voodil, kuulsain muusikat ja passisin internetis. Ma logisin MSNi, kuid panin end kohe offline`i peale, nii et vaid Scarlett teadis, et ma tegelikult sees olen. Ta tahtis teada, mis juhtus. Tegin lühikokkuvõtte. Give him a chance, oli tema soovitus. Aga siis pidi ta minema ja ma kolasin suvalistel lehtedel, et veidigi aega viita. Sam rääkis minuga, tegi tuju paremaks...ta on imeline. Lõpuks küsis ta mult minu aadressi ja teatas, et tuleb mind lõbustama. Naersin ta välja aga andsin siiski aadressi. Never know millal vaja läheb. Ta logis välja ja mu tuju langes taas nulli. Sulgesin läpaka ja võtsin esimese raamatu, mis kätte juhtus ning hakkasin lugema. "Tuulest Viidud" Teist korda. Ma armastasin seda raamatut.

Telefon helises ja ehmatas mu poolsurnuks. Sam?
"Hei, Amy, ma olen su ukse taga. Saad sa mind kuidagi sisse smuugeldada?" Ta oli PÄRISELT siin?"Tõsiselt räägid või?" kontrollisin ma üle.
"Tõsiselt muidugi."
"Okei, mõtlen midagi välja." Lõpetasin kõne ja mõtlesin hetkeks. Mu vanemad olid-avasin ukse ja kontrollisin-elutoas. David ka. Nad ei märkaks, kui keegi mu tuppa lipsaks, sest olid diivanil ja nurga taha ei näinud, aga nad kuuleks, kui ma ukse avaks ja sulgeks. Astusin välja koridori.
"Mu võtmed on kadunud, ma jätsin need vist trepile," hüüdsin ma vanematele, kes selle peale vaid mõmisesid. Avasin vaikselt ukse. Ta oligi seal-Sam. Astusin välja ja sulgesin ukse mu selja taga. Sam naeratas ja kallistas mind.
"Nooh, mis sa kokku valetasid siis?"
"Mul jäid võtmed trepile," muigasin ma. "Tule lähme, nad on elutoas, sa pead ainult hästi vaikselt olema." Avasin ukse ja lipsasin sisse. Sam järgnes mulle ja jäi mu kõrvale seisma. Lükkasin ukse suure pauguga kinni ja võtsin Samil käest kinni. Astusime ühes rütmis üle põranda ja jõudsime õnnelikult minu tuppa. Kergendusohkega sulgesin ukse.

"Mida sa siin teed?" imestasin ma. Sam maandus mu voodile.
"Ma ju ütlesin, et tulen."
"Ja su vanemad?"
"Nad on ära ja mu vend läks peole. Keegi ei tea, et ma siin olen." Turtsatasin. Tahaks ka selliseid vanemaid...

"Nii et, Amy.." Sam vaatas mulle otse silma ja tõmbas mu enda kõrvale istuma. "Miks sa siis kurb oled?" Hingasin sisse.

"Saladusi oskad pidada?"


Ah jaa, ma muideks mainin, et mul on kerge crush mu Sami Very Happy Ma arvan, et sa juba taipad, Krissu, et prototüüp on siin Sam Flynn Very Happy Oh jaa, Tron forever(L)
Tagasi üles Go down
Frezia
Võlur
Frezia


Female Postituste arv : 54
Age : 27
Asukoht : Kolme põrsakese kivimajas ;)

Just The Way You Are Empty
PostitaminePealkiri: Re: Just The Way You Are   Just The Way You Are Icon_minitime6/1/2011, 11:40

Super osa nagu, ruttu edasi. Rutttttu!!!

Aga jah ma suht taipasin,kes siin prototüübiks on. Ära hakka ütlema, et sul temasse ainult kerge crush on, sest ta meeldib isegi minule (vauu) Very Happy

Mulle väga meeldib see stiil, kuidas sa kirjutad. Aga sa ilmselt tead juba minu arvamust. :)

PS:Bitchface ette ja ära siis unusta meie laulukest.Ja sa tead, et Ronaldo ja tema best ruulivad.Aga ma isegi kaalun,ehk olen vallaline, mitte armunud Very Happy
Tagasi üles Go down
Emma
Nobenäpp
Emma


Female Postituste arv : 1198
Age : 26
Asukoht : In my dreams...

Just The Way You Are Empty
PostitaminePealkiri: Re: Just The Way You Are   Just The Way You Are Icon_minitime6/1/2011, 11:47

Of course, Ronaldo (L) ja ta best(L) And yes, vabad ja vallalised, as always Very Happy

*bitchface*

Give him a slap, And take off his stupid head...

Okei, ma jään nüüd vait. Vsjo. Elvis has left the building. Very Happy
Tagasi üles Go down
PINK
200 posti tüüd
PINK


Female Postituste arv : 205
Age : 27

Just The Way You Are Empty
PostitaminePealkiri: Re: Just The Way You Are   Just The Way You Are Icon_minitime6/1/2011, 13:29

heaa,
uuuut :)
Tagasi üles Go down
Emma
Nobenäpp
Emma


Female Postituste arv : 1198
Age : 26
Asukoht : In my dreams...

Just The Way You Are Empty
PostitaminePealkiri: Re: Just The Way You Are   Just The Way You Are Icon_minitime6/1/2011, 13:41

PINK Tänan :) Vaatab, ehk saab isegi täna õhtul...Aga ma ei luba midagi Wink


Viimati muutis seda Emma (6/1/2011, 21:44). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Shallalla
Naerupall
Shallalla


Female Postituste arv : 14
Age : 27

Just The Way You Are Empty
PostitaminePealkiri: Re: Just The Way You Are   Just The Way You Are Icon_minitime6/1/2011, 21:34

Ja, täna õhtul, kui uus osa, siis kõik väga viis.
Rämedalt meeldib see jutt. Very Happy
Tagasi üles Go down
Emma
Nobenäpp
Emma


Female Postituste arv : 1198
Age : 26
Asukoht : In my dreams...

Just The Way You Are Empty
PostitaminePealkiri: Re: Just The Way You Are   Just The Way You Are Icon_minitime6/1/2011, 22:30

"Viskasin Scari pastakaga.
"Mis peale kooli teed?" Ta keerutas mõeldes pastakat sõrmede vahel ja vastas siis: "Kuule, trenni lähen, vahepeal vist passin kooli peal, mul üks järeltöö ka teha."
Ohkasin. Aga samas, ta teeb selle töö kiirelt, pärast seda saaks me veidi kooli peal chillida..

Tunnikell. Lükkasin kiiruga asjad kotti ja tõstsin tooli üles, vinnasin koti õlale ja teinud kindlaks, et Scar teeb vaid paariminutilise inglise keele tunnika, läksime me õpetajate toa juurde inglise keele õpetajat otsima. Kui olime hajameelse õpetaja kinni püüdnud ja too materjalid välja otsinud, läks Scar meie klassi, mis hetkel tühjana seisis, tööd tegema ja mina toetusin aknalaua najale, kõrvaklapid peas.

Nägin muusikaõpetajat alla tulemas. Oh shit. Oli hilja varjuda. "Amy, mida sa siin teed? Ma mõtlesin, miks sind polnud. Tule nüüd.." Edasi ma ei kuulanud, lihtsalt noogutasin ja järgnesin õpetajale, sest olin märganud üht erkrohelises T-särgis kogu mööda treppi alla kiirustamas. Alex. Neelatasin ja viisin pilgu mujale. "Mind pole nimekirjas sees," leiutasin ma kiiresti ettekäände vestluseks, et vältida Alexit, kes minust just möödus. Ma pöörasin hetkeks pead ja märkasin tema pilku minul. Täiesti tühi, külm, vahest isegi õel pilk. Võpatusega vaatasin ma mujale ja kiirustasin õpetaja patramise saatel ülesse. Kurk oli valus. Pea valutas. Pärast tervet seda aastat. Ma lähen lolliks, ausõna lähen.

Aga ka muusikaklassi astudes tabas mind halb üllatus-ainus vaba koht oli Summeri ees. Ja Summerist kaks kohta paremal istus ei keegi muu, kui Jessica. Kui palju ühe poisi endisi või praeguseid tüdrukuid kahte pingiritta mahub, mõtisklesin ma ja võtnud endale noodid, istusin oma kohale. Tund möödus vaevaliselt-saatsin Scarile sõnumi, et mind on kinni püütud ja saan ehk alles poole tunni pärast tulema ja jälgisin, kuidas seierid seinal kohe kuidagi edasi ei liikunud. Ma kuulsin jutkui unes, kuidas Summer oma parima sõbraga vaikselt rääkis. Ma ei kuulnud väga hästi, aga nimi "Alex" käis sealt küll läbi, selle peale võisin ma mürki võtta. Ja Jessica-ma arvan, et terve klass kuulis, kuidas ta mu nime mainis. Tundsin, kuidas kurgus miski nöörima hakkas, kui õpetaja hetkeks klassist välja läks ja Jessica ja Summer naeru kihistades üle pingi sosistasid-minu nime. Ja Alexi nime. Pisarad tikkusid silma. Piilusin kella-tunni lõpuni oli 15 minutit. Ootan siin veel 5 minutit ja siis lähen. Õpetaja tuli tagasi ja pisaratega võideldes ma sellest klassist 5 minuti pärast minema tormasingi.

"Mis juhtus?" küsis Scar, kes koos Hannahiga, kes oli koorist veidi enne mind ära tulnud, aknalaudade juures passis.
"Ei, ei midagi." Vaatasin talle abipaluvalt otsa.
"Lähed sa trenni?" Kim noogutas.
"Tule minuga please gardekast läbi." Kim lehvitas Hannahile ja me läksime-õigemini tormasime, vähemalt minu puhul-treppidest alla. Jõudnud garderoobi, otsisin ma selle seinast tuge, tõmbasin kapuutsi pähe ja vajusin põrandale istuma. Lasin pisaratel voolata, Scar kõrval lohutamas, tõusin siis, panin riidesse ja läksin trenni. Ma pidin olema tugev.

Pidin."
Tagasi üles Go down
PINK
200 posti tüüd
PINK


Female Postituste arv : 205
Age : 27

Just The Way You Are Empty
PostitaminePealkiri: Re: Just The Way You Are   Just The Way You Are Icon_minitime6/1/2011, 22:34

heeaa :)
Tagasi üles Go down
Mirei
Kojamees
Mirei


Female Postituste arv : 38
Age : 31
Asukoht : A white wonderland

Just The Way You Are Empty
PostitaminePealkiri: Re: Just The Way You Are   Just The Way You Are Icon_minitime7/1/2011, 00:18

Sul on tõepoolest üpriski hea stiil, kuid peab mainima, et muljete loomise aeg on läbi - sa tood kiiresti sisse palju erinevaid tegelasi, lastes aimata suhteid nende vahel, kuid ei mingit viidet nende suhete tekkimisele - minu meelset hoitakse meid liiga kaua saladuses loo kohta, kus mõningad tähtsad sündmused on minevikus ja lugu algab sündmusteahela niiöelda keskkohast. Nii kuhjub liiga palju tähtsaid tegelasi, kelle rollidest ja minevikust pole midagi aru saada. Vähemalt mulle tundub nii... rabbit
Aga kui see välja arvat, siis on küll pig , nii et sunny on you crazy diamond
Tagasi üles Go down
Emma
Nobenäpp
Emma


Female Postituste arv : 1198
Age : 26
Asukoht : In my dreams...

Just The Way You Are Empty
PostitaminePealkiri: Re: Just The Way You Are   Just The Way You Are Icon_minitime7/1/2011, 00:35

PINK Tähh :)

Mirei Vot seda ma kutsun kriitikaks. Very Happy Tänan.
Tagasi üles Go down
LittleMissy
Juubilar
LittleMissy


Female Postituste arv : 171
Age : 28
Asukoht : aga mis see sinu asi on ? :)

Just The Way You Are Empty
PostitaminePealkiri: Re: Just The Way You Are   Just The Way You Are Icon_minitime7/1/2011, 00:45

jubehea jutt ikka :)
Tagasi üles Go down
Sulesepp
200 posti tüüd
Sulesepp


Female Postituste arv : 207
Age : 30

Just The Way You Are Empty
PostitaminePealkiri: Re: Just The Way You Are   Just The Way You Are Icon_minitime7/1/2011, 01:20

Ma pean tunnistama et ma algul ei pidand seda juttu millegiks aga lƵpuks ma siiski jƤin seda lugema.
God deam, sa oleks justkui selle MULLE kirjutand.
JƤtka vƵi ma suren.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Just The Way You Are Empty
PostitaminePealkiri: Re: Just The Way You Are   Just The Way You Are Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Just The Way You Are
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3Mine lehele : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Armastusjutud (vanemad)-
Hüppa: