MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Jessica...

Go down 
4 posters
AutorTeade
Nipsu123
Juubilar
Nipsu123


Female Postituste arv : 174
Age : 27
Asukoht : Mingi pommiauk on :D

Jessica... Empty
PostitaminePealkiri: Jessica...   Jessica... Icon_minitime31/7/2008, 18:51

Niisiis..


1.osa

Tirrrrrrrr..Tirises mu äratuskell kõva volüümiga.Jälle ma ei saanud magada ja seda ainult Kevini pärast."Kurat!"Pomisesin ma omaette.."Ma olen ju alles 16 ja juba unetu üheainsa nunnu poisi pärast!!"Ohh,kui vihane ma olen..Kuid siiski."Ma pean ennast riidesse toppima ja kooli minema!"Riided seljas ja juuksed korras,asusin hommikusöögilauda.Jälle olid needsamad pannkoogid,mis olid eile,üleeile,üleüleeile ja ühesõnaga..IGA PÄEV!Nüüd asun ma siis kooli poole,oma üliraske koolikotiga.Niih esimene tund on jälle bioloogia..Ei või olla!! Mina istun jälle Kerlyga-tüdrukuga kes lihtsalt ei suuda vait olla.Aga minu seljataga istub see nummidus-KEVIN.Ta on lihtsalt nii armass.Kevin hüüdis mu nime ja ma vaatasin talle otsa.Ta ütles midagi,aga ma ei kuulnud seda,sest ma uppusin ta kastanpruunidesse silmadesse.Ning järsku ta küsis:"Mis sa arvad siis sellest?"Ma ei osanud ju mitte midagi vastata ja ütlesin:"Okei."Tema jäi mulle muidugi lolli näoga otsa vahtima."Sa tema nime ei küsigi?"Küsis Kevvu.Ma ei saanud enam arugi millest jutt käis aga järsku manitses õpetaja:"Jessica,ära räägi tunni ajal,või tahad sa jälle märkuse saada?"Seda ma muidugi ei tahtnud ja lihtsalt vastasin:"Ei..Ei taha!"Jälle jäin mina lolliks ja seda vaid selle pärast,et Kevin oli nii seksikas.Kui mul need tapvalt vastikud tunnid läbi said hakkasin ma kodu poole jalutama,kui äkki keegi mu seljatagant minu nime hüüdis.See oli Kevin.Ma oleks tahtnud siinsamas talle kaela joosta ja teda suudelda,kuid see polnud lihtsalt võimalik.Järsku ütles ta:"Kas sa oled ikka kindel,et tunnis kuulsid mis ma sulle ütlesin??"
"Ei!" vastasin ma ikka veel ahhetades,et ta minuga rääkima hakkas.Ta kordas tunnis öeldut:"Kas sa tahaksid,et ma tutvustaksin sulle oma venda,sest sa meeldid talle?"Seekord vastasin ma talle kindla ei ja ka seekord jäi ta mulle lolli näoga otsa vahtima"Ise sa ju ütlesid okei,aga miks nüüd siis ei??"Ma vastasin talle:"Ma ei kuulnud su küsimust ju..Ja ma ei taha su vennaga käia,vaid sinuga!" Tal tõmbus kulm kortsu..Kui ma toibusin ja mulle kohale jõudis,mis ma öelnud olin tõmbusin ma üleni punaseks ja keerasin selja,et ta seda tähele ei paneks.Aga ta vastas mulle:"Khm..Sa tahad minuga käima hakata??Okei ma olen nõus sellega!"Ma ei uskunud seda mida ma just kuulnud olin,kuid siiski tahtsin ma rõõmust lakke hüpata,kuigi ma olin õues.Seekord jäin mina lolli näoga talle otsa vahtima.Ning seepeale ta kordas seda:"Hakkame siis käima,kui sa seda tahad!"
Kuid see polnud siiski õige..Ta ütles,kui mina tahan,aga seda peab ka tema tahtma.Mitte ainult mina.Ma küsisin temalt:"Aga kas sina ei tahagi minuga käima hakata??"
Selle peale ta noogutas..Ilmselt tähendas see ,et ta siiski tahab minuga käia.Ma olin ülihäppi.Seepeale ei suutnud ma enda tagasi hoida ja hüppasin talle kaela.Ning tema..Tema suudles mind.
Olin nagu just maailma kõige õnnelikumaks tüdrukuks saanud..Koju jõudes ootas mind veel suurem üllatus..Mu sugulased olid meile külla tulnud..Täpsemalt siis Tädi,tema mees ja 3 tütart.Tütred olid kolmikud ja 12 aastased.Ja nagu selles vanuses ikka..Vingusid nad iga asja peale.Kui äkki keegi koputas uksele..Avama läks mu õde,kes muide oli mu kaksik nii,et enamus inimesi meil vahet ei teinud,isegi emal ja isal läks vahel sassi.Seal oli Kevin.Ta haaras Jessy omale sülle ja suudles teda..
Tagasi üles Go down
Nipsu123
Juubilar
Nipsu123


Female Postituste arv : 174
Age : 27
Asukoht : Mingi pommiauk on :D

Jessica... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jessica...   Jessica... Icon_minitime31/7/2008, 18:52

2. osa

..Peale seda ma enam ei suutnud. Ma jooksin oma tuppa ning hakkasin nutma. Äkki astus tuppa mu ema ja ta ütles:" Jessica, tule tähistama! Jessy on omale poisi leidnud.Ta nimi oli vist..kev..Kel..Kevin."
"See pole Jessy poiss, vaid minu ja ta tuli mulle külla, aga ta muidugi ei aimanud, et see mina pole ning suudles mu lolli õde Jessyt.!"
Ema ütles siis:" Rahune maha. Ära ütle oma õe kohta lollakas, sest ta pole seda, vaid on inimene nagu sinagi. Tule nüüd alla!"
"Kurat küll! Miks mina? Miks pidi just Jessy uksele minema. Ja loomulikult ei ole Jessy loll, ta on ju meie pere armsam. Mina aga olen mittekeegi. Ma tahan ära surra!!" Käratasin ma emale.
Selle peale ema mu toast ka lahkus. Aga siiski pidin ma teada saama, mida nad räägivad. Ma läksin trepi peale. Sealt keegi mind ei näinud. Jessy rääkis:"Nonii..See on siis Kevin ta on 17 ja kalade tähtkuju!"
"Ahsoo, minul polnud sellest õrna aimugi, aga kust Jessy seda siis teadis?"
Kuid äkki tuli mul närvidest jube pissihäda ja ma pidin nende eest läbi kõndima. Otsustasin minna, aga üritada ennast peita. See mul ei õnnestunud. Ema nägi mind. Ta ütles ruttu:"Jessica, tule siia! Jessy tahab sind oma poisile tutvustada."
Ilmselt ema ei uskunud mind.
Kevinil jäi suu lahti. "Jessica? Aga kes mul siis süles istub??"
"See on Jessy, mu õde.. Mina olen Jessica ju!"
Ühe tõukega oli Jessy tema sülest läinud ja Kevin minu juures. Ta suudles mind.
Seepeale jooksis hoopis Jessy minema, sest ta oli ülimalt vihane.
Ma ütlesin oma vanematele:"Okei, kuulge, ma lähen nüüd Kevini juurde. Olen õhtul tagasi!"
Sellega olid mu vanemad nõus ja ma läksin.
Tema juures vaatasime me ühte filmi. See oli draamafilm. Peale filmi umbes 15 minutit me lihtsalt suudesime ja kallistasime.
Kui äkki astus tuppa üks tüdruk..
Tagasi üles Go down
Nipsu123
Juubilar
Nipsu123


Female Postituste arv : 174
Age : 27
Asukoht : Mingi pommiauk on :D

Jessica... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jessica...   Jessica... Icon_minitime31/7/2008, 18:53

3.osa


.. See tüdruk oli Jessy, minu õde. Ta oli ülivihase näoga ning ta jooksis Kevini poole, et teda kallistada. Seda ta tegigi. Kevin muidugi lükkas ta eemale ja karjus:
" Mida sa teha üritad? Jessica on minu tüdruk, mitte sina! Kas said aru?"
Jessy oli nördinud ning nüüd vaatas vihaselt minu poole.. Ta silmad olid sellised, nagu nendest hakkaks kohe tuld purskama. Ma küsisin:
"Miks sa endale ise poissi ei otsi? Miks pead sa alati minu ellu sekkuma? Palun lõpeta see ja ära karga niimoodi sisse.. Uksele koputatakse ka!"
Nüüd oli ta veelgi vihasem, kuid öelda ei suutnud ta midagi. Ta silmad täitusid pisaratega ja Jessy jooksis minema. Nüüd oli minul temast veidi kahju ka, aga siiski.. Kevin on minu poiss ja Jessy ei tohi teda minut ära võtta. Kui äkki Kevin pahvatas:
"Jessica, kell on 11, aga sa pidid ju õhtul tagasi olema!"
Tõsi ta oli.. aeg oli lennanud linnutiivul. Ma ei julgenud kojugi minna. Sest teadagi, mis mind seal ees ootab, taaskord see perekondlik "vestlus" , mis tegelikult sisaldas ainult kellegiga õiendamist. Jah, just seda see tähendas. Kevin saatis mind mu koduni ja suudles mind. Oleksin tahtnudki sinna õue jääda, aga siiski juba ema nägi meid ja ta karjus:
"Mida te teete? Ega see, et te käite, ei tähenda seda, et te siin suudlema peate!"
Me mõlemad Keviniga punastasime ja siis ma läksin tuppa. Enne magamaminekut jõudis ema mulle veel öelda:
"Homme tuleb perekondlik vestlus!"
Nagu ma arvasingi. Taaskord see nõme "vestlus" , kus alati saan ainult mina õiendada, ei keegi teine. Kuid siiski läksin oma tuppa ja vahetasin oma riided. Pesin hambad ja heitsin voodisse. Mõtetes vaid Kevin.
*Hommik*
"Hommik!"karjus keegi.
Hääle järgi oli see ema, aga kes muu see olla saigi. Olin üli väsinud eelmisest päevast, sest siiski oli see minu õnnepäev. Tõusin voodist ja hakkasin end riidesse toppima. Riided seljas läksin alla hambaid pesema. Hommikust ma ei söönud, sest ei tahtnud jälle neid vastikuid pannkooke, mis ajasid mind juba öökima. Kooliasjad valmis pandud, seadsin sammud kooli poole. Poolel teel tuli mulle vastu ka Kevin. Ta suudles mind tervituseks ja jalutasime koos kooli poole. Esimene tund oli Geograafia. See oli tund, millest ma kunagi osa võtta ei tahtnud, vaid saatsin Kerlyniga kirju. Kerlyn oli mu sõbranna.. Õigemini minu parim sõbranna. Temaga me suhtlesime koguaeg ja rääkisime ka kõigest.
Tunnid läbi jalutasin kodu poole, kui Kevin jooksis minu juurde ja ütles:
"Kuule, äkki tuled minu juurde.. Õpime ära ja siis lähed koju."
Ma teadsin, et kodus keegi mind ei oota ning nõustusin. Tema juures õppisime ära ja siis läksime välja jäätist sööma. Jäätised söödud käisime tema poolt läbi. Mina võtsin oma koolikoti ja ta saatis mind koduni. Ukse juures suudles ta mind taas. Aga samal hetkel tuli koju ka Jessy. Ta oli taaskord vihane.. Minu peale. Ta kõndis tuppa ja mina tema järel. Ma lihtsalt pidin midagi ütlema:
" Jessy, rahune juba maha.. Mis ma teha saan, kui ma talle meeldin ja ta mind suudleb!?"
"Aga sa ei pea ju vastu suudlema. Ma ju nägin, et sa tegid seda!" vihastas Jessy taaskord ning jooksis oma tuppa. Mina olin jälle sõnatu. Ma lihtsalt ei saanud midagi teha. Ma ei saanud aru miks pidi kõik mis mulle meeldis, meeldima ka Jessyle?! Arusaamatu.
Õhtul tulid koju ka ema ja isa. Ning isa ütles:
"Jessica ja Jessy, palun tulge kööki, sest mul on teile jutt Kevinist."
"Mis Keviniga juhtus?" ütlesime me Jessyga kui ühestsuust.
Isa vastas:
" Vaadake, me uurisime emaga oma sugupuud..
Tagasi üles Go down
Nipsu123
Juubilar
Nipsu123


Female Postituste arv : 174
Age : 27
Asukoht : Mingi pommiauk on :D

Jessica... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jessica...   Jessica... Icon_minitime31/7/2008, 18:54

4. osa


.. Ja me saime teada, et..
"EI" ütlesin ma emale.
Ma ei taha teada, sest see rikub minu suhte Keviniga. Ma tean seda, sest nii kui nii on see midagi väga halba.
"Hea küll" ütles ema seepeale veidi pettunud näoga."Kui sa ei taha teada, siis ma ei saa seda sulle peale sundida, kuid ühte ma ütlen, see oleks sulle väga kasulik. "
Kuid mina jäin oma ei-le kindlaks. Ma pesin hambad ning jalutasin oma tuppa. Vahetasin riided ning käisin ka du¹¹i all. Peale seda läksin ma kohe magama.'
*Hommik*
Ärtuskell helises jälle väga kõvasti, sest ma magasin sügavalt.
Kui järsku ehmatasin selle peale, et nägin unes ,et ma kukkusin.. Aga siiski, pean ma ärkama. Valisin oma tänased riided välja ning panin need selga. All surusin endale paar öökimaajavat pannkooki sisse. Ning siis pesin hambad ära. Toppisin veel kooliasjad kotti ja asusin kooli poole. Täna Kevin mulle vastu ei tulnud. Ma üritasin sellest küll mitte välja teha, kuid asimuutus väga kahtlaseks, kui teda polnud ka koolis. Aga ma siiski rahustasin end sellega, et küllap ta on haigeks jäänud. Kuigi ta pole mitte kunagi koolist puudunud. Imelik. Tunnid läbi,otsustasin ma siiki Kevini juurest läbi hüpata. Koputasin ta uksele, kuid mitte kedagi ei tulnud. Hoopis tema naaber tuli minuga rääkima:
"Tere kena tütarlaps.. Kevin sõitis oma perega 1 kuuks Hispaaniasse puhkama."
Seda kuuldes olin ma väga nördinud.. Kuid siis lisas see naaber veel midagi:
" Näete, ta jättis selle teile." andes mulle mingi lameda pakikese.
Kojujõudes avasin selle ja seal sees oli arvuti. Just nimelt, arvuti. Ma olin ka enne arvutis olnud, kuid see oli minu esimene mu oma isiklik arvuti..
Tööle pannes, logisin ma kohe msn-i. Sees oli Kevin ning ma hakkasin rääkima:

Jessica(L) says: Tsau, niiet nüüdsest siis ei öelda oma tüdrukutele ka kuhu minnakse jah?:@
Kevvu_Love Jessica_Hispaanias(L) says: Tsau musi:) Aga ma ju ei saanud sulle öelda, sest ema alles täna hommikul ütles seda mulle.
Jessica(L) says: Einotore.. aga sa oleksid võinud helistada ju:(
Kevvu_Love Jessica_Hispaanias(L) says: No sorrry.. ma arvasin et sa magad. ja ei hakanud sind tüütama. anna andeks(L)
Jessica(L) says: okei siis.. pole hullu.. aga see,, et seda läpparit poleks sa küll tohtinud mulle kinkida.
Kevvu_Love Jessica_Hispaanias(L) says: ee.. miks mitte.. see ju meeldib sulle.
Jessica(L) says: jaa..aga kuule ma pean minema.. Kahjuks.
Kevvu_Love Jessica_Hispaanias(L) says: oki.. armastan sind(L) tsauki
Jessica(L) says::O okei:D tsauki

Jessica(L) logged off.
Peale seda, panin arvuti kinni ja jõudsin selle oma padja alla peita, kui äkki astus tuppa minu ema. Ta ütles:
" Ma arvan, et peaksime siiski Kevinist rääkima.."
"Ega mul vist muud üle jää.. okei." vastasin seepeale nukralt.
Läksime alla. Ning ema alustas juttu:
" Vaata, me oleme seda tükk aega varjanud, aga siiski otsustasime, et peame selle välja ütlema.. Tead, et Kevin on..
Tagasi üles Go down
Nipsu123
Juubilar
Nipsu123


Female Postituste arv : 174
Age : 27
Asukoht : Mingi pommiauk on :D

Jessica... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jessica...   Jessica... Icon_minitime31/7/2008, 18:55

5.osa


"Kevin on meie poeg..
Ja veel seda, et me peame koos isaga sulle midagi tunnistama.. Sa pole meie tütar!"
Seda kuuldes jooksin ma oma tuppa, endal pisarad silmist voolamas.
"Kuidas sai see olla võimalik?? Ma olen ju väikesest beebist peale elanud koos nende inimestega. Aga kes siis on minu tõeline ema ja isa?"
Sellele mõeldes ma ka uinusin.
*Hommik*
Päikese ere valgus paistab minu pisikesest aknakesest sisse ja see mind ka äratab. Kella vaadates vajub mu suu põrandale.,
"Kell on 12? Kuidas nii. Täna on koolipäev, kuidas mind ei äratatud, kus on minu niinimetatud ema ja isa?"
Kööki minnes leian ma laualt kirja ja seal seisab:
" Kallis Jessica, me pidime sõitma Hispaaniasse Kevinile järele. Me armastame oma poega ning sina ju meid ei armasta ja meie vastame sellisel juhul samaga. Aga sa pead teadma, et ka Jessy jääb sinuga, sest te olete kaksikud ja ka tema ei ole meie laps. Meil on tegelikult 3 last. Need on Kevin , Ketuly ja Katily. Ma loodan, et sul läheb elus hästi, sest mina Eestisse enam tulla ei kavatse. Ja Kevin on võetud. Tal on tüdruk Marili. Aga see on minu poolt kõik... Ma ei tea kust te raha saate jne, aga ega meid ei huvita ka. "
Head aega!
Taaskord tikkusid mu silmadesse pisarad. Samal hetkel astus oma toast välja Jessy. Ta ütles:
" Mida sa pillid siin jälle? Eriti loll oled ju!"
Seepeale ma lausa karjusin:
"KAS SA TEAD KA MIKS MA NUTAN? TULE LOE SEE KIRI LÄBI JA SAAD TEADA MIKS MA NUTAN!"
Kuid sellepeale ta ainult turtsatas ning valmistas endale teed. Ma hakkasin oma toa poole kõndima, kui kuulsin, kuidas ka Jessy nuuksuma hakkas.. Ning seepeale pöörasin ma otsa ringi ning jalutasin tema poole. Kui äkki jooksis Jessy majast välja.. Ma ei tea kuhu. Kadunud oli ta kogu õhtu ja isegi öö..
Tagasi üles Go down
Nipsu123
Juubilar
Nipsu123


Female Postituste arv : 174
Age : 27
Asukoht : Mingi pommiauk on :D

Jessica... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jessica...   Jessica... Icon_minitime31/7/2008, 18:56

6.osa


*Hommik*
Äratuskell tiriseb jälle väga kõvasti. Kohe, kui olin suutnud end püsti ajada, jooksin ma Jessy tuppa. Jessy toa uks oli lahti, kuid teda ennast seal ei olnud. Hakkasin muretsema. Kui äkki helises telefon.Vastasin ning sealt öeldi:
"Tsau, Kevin olen. Kuidas sul läheb?"
"Ee.. ´Tsau jah.. Kuule, ma ei saa rääkida, tsau!"
Ning kohe panin toru hargile. Ma ei suutnud temaga rääkida peale seda, mida mu ema ja isa mulle kirjutasid. Otsisin külmutuskapist midagi süüa, kuid see hakkas tühjaks saama. Söödud, sedasin sammud kooli poole. Esimene tund oli vene keel. Ma istusin koos Lauraga. Õpetaja rääkis:
" Ma arvan, et enamus teist juba teavad, et Kevin läks 1-kuuks Hispaaniasse puhkusele.Ja sina, Jessica, hakkad tema kodutöid üles kirjutama."
Oma mõtetes ma muidugi karjusin, et miks peab alati selline asi minu peale jääma, ahh?
Mu nägu vajus krimpsu ja õpetaja küsis:
"Jessica, kas on mingeid probleeme sellega?"
"Ei, ei ole."
Kui tunnid läbi said jalutasin ma koju, lootes eest leida Jessy, kuid seda ei juhtunud.
Mure muutus järjest suuremaks. Kui asjad õpitud olid, logisin msn-i ja sees oli Kevin. Ta alustas vestlust:
Kevin says: Tsaukka, miks sa minuga rääkida ei tahtnud hommikul?
Jessica says: No sorri, ma pidin kooli minema ju. Ja ma pean taas minema, sest mu õde on kadunud. Tsau
Kevin says: tsau(L)

Ja ma logisin välja.
Ma tundsin end taas kurvalt. Kus on Jessy? Miks tegid mu vanemad mulle nii? Ma ei taha enam elada!
Olin õhtuni väljas ja otsisin Jessyt, kui äkki ta jooksis nuttes minu poole. Ma ei saanud aru mis toimub. Ta kallistas mind ja jooksis ruttu tuppa. Ma nägin mingit poissi minu poole jooksmas. Seda nähes jooksin ka mina tuppa ja panin ukse lukku. Läksin Jessy juurde ning üritasin teda rahustada. See mul just väga hästi ei õnnestunud.
Lõpuks, kui ta maha rahunes, suutis ta minuga rääkida ja ma küsisin:
"Mis juhtus? Miks sa nutad? Miks see poiss siiapoole jooksis?"
"Juhtus see et.. Ta oli mu poiss, aga ma nägin teda just 5 minutit tagasi teisega suudlemas."
Üritasin teda lohutada, kuid asjatult. Ta oli tundnud sama, mis mina.
Kui äkki helises telefon taaskord. Ma vastasin...
Tagasi üles Go down
Nipsu123
Juubilar
Nipsu123


Female Postituste arv : 174
Age : 27
Asukoht : Mingi pommiauk on :D

Jessica... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jessica...   Jessica... Icon_minitime31/7/2008, 22:43

7.



.. Seal oli taaskord Kevin. Seekord ei visanud ma toru hargile, vaid kuulasin, mida tal mulle öelda on.
"Sorry tibuke, midaiganes ma sulle tegin. Anna andeks."
"Tibuke? Ma pole su tibuke ja üleüldse ma tean, et sul on tüdruk- Marili!"
"Kuidas sina temast tead?" Küsis Kevin seepeale üllatunult.
"Lihtsalt tean, igatahes mul pole aega su halamist kuulata siin.. Said aru?"
"Jahh.. Tsau siis !"
Ja ma lõpetasin kõne. Ma lihtsalt ei suutnud aru saada, kuidas ta julges mulle veel helistada. Jessy juurde tagasiminnes avastasin, et ta ei olnud enam üldse ärritunud, vaid kõik oli kõigeparemas korras.
"Kahtlane" mõtlesin ma endamisi." Siis kui ma telefoni läksin võtma, nuttis ta lohutamatult."
Mis toimub? Asi oli väga kahtlane.
Kui õhtu kätte jõudis, siis ma lihtsalt pidin Jessy endaga ühe klassivenna peole kutsuma. Ta oli nõus.
Pidu oli suur ja seal söödi ning tarbiti alkoholi. See meile ei meeldinud. Kuid kui me sellele peole juba tulime, ei ole meil mõtet siit enam lahkuda. Ka mina ja Jessy jõime veidi ja kui koju oli vaja minna, olime nii purjus, et see osutus võimatuks. Ööbisime Henriku pool.
*Hommik*
Hommiku saabudes, avastasin ma ennast ihualasti magamas ja teised poisid olid minu ümber kogunenud. Ma kiljusin täiest kõrist ning tõmbasin endale teki. Nimelt teki tõmbasin ma Jessy pealt, kes oli samas olukorras nagu mina. Ma ei suutnud uskuda, mis oli juhtunud? Mis öösel toimus? Kuidas mu riided seljast kadusid?
Kõik need küsimused kummitasid mind tükk aega, kuni ma lõpuks tõusin voodist ja panin end ruttu riidesse. Sama tegi ka Jessy. Seepeale me lihtsalt suundusime ruttu koju. Koju jõudes avastasime, et meil oli toas kaks poissi.
Need olid Kevin ja see poiss, kes eile Jessy juurde joosta üritas. Mul vajus suu sõnaotseses mõttes põrandale. Mida tegi Kevin siin? Kuidas ta siia sai üldse? Ta pidi olema kuu aega Hispaanias.
Äkki nägin, et Kevini seljataga oli ka keegi. Ta tutvustas end, kui Kevini õde.
Kas see oli siis tema õde või ei, seda ma teada ei saanud. Rääkisime natuke aega ning siis tuli poistel ja ka sellel tüdrukul lahkuda. Enne lahkumist, aga poisid kallistasid mind ja Jessyt. Jessy eks boyfriend oli juba lahkumas, kuid Kevin suudles mind enne lahkumis. Vastu ma ei hakanud. Ma ei tea isegi miks.
Võibolla ma siis mõistsin, et tunded Kevini vastu on mul endiselt.
Peale poiste lahkumist, läksin ma pesema ja peale mind läks ka Jessy. Me sõime veidi ja siis avastasime, et täna on koolipäev. Mõlemad puudusime. Me ei hakanud ju viimaseks tunniks minema. Arvatavast kõik peolised, kes koju ei läinud, puudusid koolist.
Järsku avastasin ma, et...
Tagasi üles Go down
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

Jessica... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jessica...   Jessica... Icon_minitime5/8/2008, 02:01

ajuvaba aga siiski loeksin ma huviga edasi Very Happy:D
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Jessica... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jessica...   Jessica... Icon_minitime7/8/2008, 15:43

Väga lahe :) jätka.
Tagasi üles Go down
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Jessica... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jessica...   Jessica... Icon_minitime10/8/2008, 21:08

Tõesti ajuvaba Very Happy Aga täitsa meelelahutav oli Very Happy UUT!
Tagasi üles Go down
kiiicu
Tasane



Female Postituste arv : 4
Age : 29

Jessica... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jessica...   Jessica... Icon_minitime4/12/2008, 18:54

teee edasii.. D:
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Jessica... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jessica...   Jessica... Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Jessica...
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Armastusjutud (vanemad)-
Hüppa: