MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Animeeeee.

Go down 
+14
we-came-as-asgardians
-Ene-
NeX
Katu1995
ThatsMe
Keiti
Espada
Unknown Artist
m22sikas
SahhMatt
Elven
swessu
Astrid.
Prince Kirameki
18 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
we-came-as-asgardians
Teise astme kurjuse abiline
we-came-as-asgardians


Female Postituste arv : 6

Animeeeee. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Animeeeee.   Animeeeee. - Page 2 Icon_minitime20/7/2012, 00:16

Ergo Proxy. See on lihtsalt parimatest parim. Mina ei tea kuidas ma siiamaani ilma selleta elatud sain. Mulle veel massiivselt meeldib One Piece. Oh, ja Hellsing. Mangadest on päris head Liar Game ja Majin Tantei Nougami Neuro.

Aga jamh, see thread on vist päris surnud muidu O:
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Animeeeee. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Animeeeee.   Animeeeee. - Page 2 Icon_minitime20/7/2012, 00:38

Väike bump päästab alati.

http://www.anime-planet.com/users/teshrin/anime Enjoy. Ma olen liiga paljusid animesid näinud, nüüdseks (kui vaadata mu vanu postitusi siin teemas, õõh), et neid ette lugema hakata.

Suvehooaeg 2012-st meeldib Kokoro Connect, kevadhooajast vaatan Hyoukat ja ootab Arve Rezzle'it, mis ei taha ega taha tulla.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Animeeeee. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Animeeeee.   Animeeeee. - Page 2 Icon_minitime20/7/2012, 11:03

Oh isver neid animeid on palju, mida olen vaadanud, kuid nõustun nendega, mida siin on nimetatud. Samas mangasid olen rohkem lugenud ja meeldivad ka rohkem.
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Animeeeee. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Animeeeee.   Animeeeee. - Page 2 Icon_minitime23/7/2012, 22:48

Casshern Sins
Devil May Cry
Blue Gender
Black Lagoon
Afro Samurai
Fate Zero 1 ja 2 hooaeg
Death note
Naruto


Need on siis need mis on ära vaadatutest kõige paremad minumeelest olnud.

Hetkel vaatan: Wolf's Rain'i







Viimati muutis seda Naughty (25/7/2012, 10:34). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Animeeeee. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Animeeeee.   Animeeeee. - Page 2 Icon_minitime24/7/2012, 18:22

Naughty, kuule, tõmba oma nimekirja koomale, see ei pea olema sama mahukas nagu kolme teise kasutaja postitused kokku Very Happy
Tagasi üles Go down
socialpoetry
Suur ja laisk lohe
socialpoetry


Male Postituste arv : 106
Asukoht : Tartu

Animeeeee. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Animeeeee.   Animeeeee. - Page 2 Icon_minitime31/7/2012, 21:03

Te olete tõesti palju vaadanud. Very Happy Ise vaatan hetkel ainult kahte animet, ehk Naruto Shippudenit ja One Piece'i, ja rohkem ega kaugemale pole hetkel veel jõudnud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Animeeeee. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Animeeeee.   Animeeeee. - Page 2 Icon_minitime31/7/2012, 23:53

Socialpoetry, sa Naruto esimese hooaja ikka vaatasid ära? Very Happy
Tagasi üles Go down
socialpoetry
Suur ja laisk lohe
socialpoetry


Male Postituste arv : 106
Asukoht : Tartu

Animeeeee. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Animeeeee.   Animeeeee. - Page 2 Icon_minitime1/8/2012, 00:35

Jah, ikka. Very Happy Ja kuna mul oli hea kursakaaslane, kes on suhteliselt tõsine animefänn, siis tema utsitusel olen ka muid hakanud vaikselt vaatama. Oleks aind aega rohkem.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Animeeeee. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Animeeeee.   Animeeeee. - Page 2 Icon_minitime1/8/2012, 14:58

Väga hea, kui silmaring laieneb. :) Soovitan No.6-t, mida just vaatama hakkasin, 11 episoodi, pole suurem ajakulu. Samuti Ao no Exorcist, üks mu lemmikuid, nagu ka Hyouka. Hyouka on on-going, sellele tuleb vist 24-25 episoodi, 15 on väljas + OVA.

Also, müts maha, et sul Naruto vaadatud on... Ma ise pole rohkem vaadanud kui 7 episoodi, Bleach võtab kogu energia ära. x_x Neetud mammutprojektid.
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Animeeeee. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Animeeeee.   Animeeeee. - Page 2 Icon_minitime6/8/2012, 16:10

Ma jätsin Bleachi juba aastaid tagasi pooleli, kuna fillerid ajasid mul isu ära ning üle 200 osa järele vaadata oleks liiga aeganõudev tegevus. Naruto Shippudeniga kipun ma ka viimasel ajal jänni jääma, aga mitte nii hullusti Very Happy

No. 6 on üle prahi, ma vaatasin seda eelmisel aastal. Hetkel on minu suurimad lemmikud Shiki (klassikaline vampiirikas, kus keegi ei sädele ja inimesi langeb loogu) ja Mirai Nikki (tõeline mindfuck), aga mulle meeldib ka Hyouka oma rahuliku kulgemise ja mõnusa huumoriga. MAL näitab muide Hyouka episoodide arvuks 21 Sad
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Animeeeee. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Animeeeee.   Animeeeee. - Page 2 Icon_minitime13/8/2012, 20:20

Jeerum, mõni ikka tõesti vaatab animed Very Happy
Ma olen vaadanud ka, kui noorem olin ja polnud midagi muud oma ajaga teha xD

1. YuGiOh! (Minu suur lemmik nagu ka kaks järgmist Very Happy)
2. YuGiOh GX
3. YuGiOh 5D'd
4. Murder Princess (Sellel oli 1 hooaeg ainult, kus oli 12-16 episoodi. Lühike aga suht norm ajaviide)
5. Digimon (See oli samuti mu üks lemmikutest, kui ma olin 14 aastane vms. Nüüd ma ei leia midagi selles, mis mulle meeldiks :/ )
6. Vampire Knight (Linda utsitas mind seda vaatama. Ei kiida ega laida.)
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Animeeeee. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Animeeeee.   Animeeeee. - Page 2 Icon_minitime13/8/2012, 21:47

Kui ma midagi vaadanud olengi siis ega ma nime küll ei tea...
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Animeeeee. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Animeeeee.   Animeeeee. - Page 2 Icon_minitime13/8/2012, 22:16

Haha xD
Mul oli Murder Princess'ga nii Very Happy
Aga kuna YGO oli mu lemmikuid (on siiani) siis ma mäletan seda selgelt ning Digimon oli lapsepõlve lemmik, siis ka seda mäletan. Teised pidi meelde tuletama Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Animeeeee. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Animeeeee.   Animeeeee. - Page 2 Icon_minitime14/8/2012, 12:03

Digimon... Oh jaa, vähemalt kaks hooaega sai esimese-teise klassi hommikutel ära vaadatud. Enne ei saanud kooligi minna, kui polnud päeva norm Digimoni nähtud. Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Animeeeee. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Animeeeee.   Animeeeee. - Page 2 Icon_minitime14/8/2012, 22:06

Need Digimonid olid nii armsad. Ma mõtlen neid elukaid, kes digimuutusid nunnust väiksest olevusest suureks jõhkralt võimsaks elajaks. Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Animeeeee. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Animeeeee.   Animeeeee. - Page 2 Icon_minitime14/8/2012, 22:11

Ma olen ka seda näinud. Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Animeeeee. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Animeeeee.   Animeeeee. - Page 2 Icon_minitime14/8/2012, 23:05

Mind kutsuti põhikoolis Kolga-Greymoniks just because I was a Japanese freak back then already. Ja siis hakkasin mina nendele ütlejatele vastama: "Ma digimuutun sulle kannaga näkku." Yippie-kie-ay, mofo! Very Happy

Ja kui juba meenutada, then at that time Death Note confused the shoot out of me and don't even get me started on Jigoku Shoujo.
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Animeeeee. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Animeeeee.   Animeeeee. - Page 2 Icon_minitime14/8/2012, 23:11

Digimuutud kannaga näkku xD Very Happy Vot see juba on midagi Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Animeeeee. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Animeeeee.   Animeeeee. - Page 2 Icon_minitime15/8/2012, 10:25

Mul oli ka õega nii, et ei saanud isegi kooli minna. Pidi Digimoni ära nägema xD
Tore anime oli.. kui laps olin Very Happy Nüüd pean tunnistama, et YGO on parem Very Happy
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Animeeeee. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Animeeeee.   Animeeeee. - Page 2 Icon_minitime15/8/2012, 10:39

Ma olen näinud ainult Digimoni esimest hooaega (muidugi mitu korda), kuna teine ei tundnunud mulle enam põnev, mulle ei meeldinud, et Matt ja Tai suureks kasvasid Very Happy Minu lemmikdigimonid olid Võlurmon ja Vere-Garurumon Very Happy

Everleigh, kui sa oled YGO fänn, siis kas sa Yu-Gi-Oh! Zexal'i ka vaadanud oled? 5D's'i vastu see ei saa Laughing
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Animeeeee. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Animeeeee.   Animeeeee. - Page 2 Icon_minitime19/8/2012, 09:50

Digimonis oli Matt liiga kaitsev oma väikevenna suhtes. See ajas mind vahest närvi Very Happy
PK, ma olen mõne episoodi sellest näinud aga kui aus olla, siis mulle see ei meeldinud xD
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Animeeeee. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Animeeeee.   Animeeeee. - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Animeeeee.
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Muu-
Hüppa: