MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kooolkooolkooool.

Go down 
+47
kiku979
DragonFly
Sandara
Tarretis
Getzzzu
Prince Kirameki
MyMystery
Unicorn
AliceInWonderland XD
Merlin.
shine
Lammas
Lily
nasicc
swessu
CrazyFruty
Natu
Mezilane
Naughty
Cilen
Murtagh
spring
*Nastik.
pipisike
Emma
Kärolyn
Everleigh
AlwaysMe^^
GossipGirl
kcissy
Sixx-
accident
Marmelaad
Tuki
Katu1995
black
Karolin
Keku
Griffu.
White Wolf
Karro
Audrey
padjanägu, [h]
Espada
Tricia
TeddyBear
Pingu
51 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 27 ... 35  Next
AutorTeade
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 19 Icon_minitime2/5/2012, 18:53

See on RASKE
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Kooolkooolkooool. - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 19 Icon_minitime2/5/2012, 19:12

Ma täitsa usun, et see on raske aga hiljem tasub see kenasti ära, kui saad hea töö peale.
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 19 Icon_minitime2/5/2012, 20:53

Kässa on nõme. Ma vihkan õmblemist. Twisted Evil
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Kooolkooolkooool. - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 19 Icon_minitime2/5/2012, 20:57

Miks sa Cilen õmblemist vihkad? Neutral
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 19 Icon_minitime2/5/2012, 20:58

Seepärast, et ma suudan selle alati imelikke hääli tegema panna. Very Happy
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Kooolkooolkooool. - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 19 Icon_minitime2/5/2012, 20:58

Oi jumal, õmblemine oli kõige jubedam asi :S Õnneks lõppes koos teise veerandiga nüüd töpa igaveseks!! Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Kooolkooolkooool. - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 19 Icon_minitime2/5/2012, 20:59

Äh, küsin veelkord: Mis teil selle vastu on? Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 19 Icon_minitime2/5/2012, 21:01

Eelmine käsitöö õps suutis selle täielikus piinaks muuta nii, et mingit sümpaatiat pole mulle selle aine vastu isegi uue õpetaja tulnud. Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Kooolkooolkooool. - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 19 Icon_minitime2/5/2012, 21:03

Võibolla tõesti on ainet veits kehv omandada kui õpetaja halb on, kuid minul oli küll suurepärane käsitöö õpetaja ja sain seal kõva põhja alla. Nüüd on õmblemine rohkem kui käpas ja mulle isegi meeldib õmmelda! Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 19 Icon_minitime2/5/2012, 21:36

No meile sooviti õnne muidu ka, et oleme selle ala valinud. Isegi kui meist ei saa neid, kelleks meid vorbitakse, on meil suured võimalused kärjääri teha. Samuti saab nende teadmiste põhjal hakata ka tulevikus äriga tegelema Very Happy Teen kunagi kirjastuse näiteks onja Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Kooolkooolkooool. - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 19 Icon_minitime2/5/2012, 21:42

No see poleks ju üldsegi mitte paha mõte. Ilmuks palju rohkem lahedaid raamatuid ma kujutaks ette! Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 19 Icon_minitime2/5/2012, 22:18

Ähähh, nii mõnegi tuttava võtaks ette jah Very Happy
Tagasi üles Go down
Espada
Maailmapäästja
Espada


Female Postituste arv : 777
Age : 30
Asukoht : Viljandi

Kooolkooolkooool. - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 19 Icon_minitime10/5/2012, 18:25

Üks... eksam... veel...
Tagasi üles Go down
http://signkolm.blogspot.com
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Kooolkooolkooool. - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 19 Icon_minitime10/5/2012, 19:00

Mis eksam? Neutral
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kooolkooolkooool. - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 19 Icon_minitime10/5/2012, 20:17

12 klass? 9 klass? 6 või 1 klass (okei it was a joke xD polnud just eriti naljakas Embarassed )



Ma vihkan õmblemist. Ma suudan alati masina tuksi keerata, ilma, et ma oleksin aru saanud, kuidas ma seda teen, samamoodi endale jala ette panemisega xD. Ma eelistan pilutamist ja tikkimist, need on easy go, aga kudumine... sellest tuleks mul küll katastroof. Heegeldamisega on nüüd nii, et mis asi see oli?


Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Kooolkooolkooool. - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 19 Icon_minitime10/5/2012, 20:19

Mulle meeldib käsitöö! Õmbleksin kardinaid, kookssin kampsunei, sokke jme ja heegeldan endale pidevalt kotikesi ja linikuid ja õmblemine üldse. Muahh! Very Happy Eks see maitseasi ka jah! Very Happy

No ja minu masinad on mulle ikka alati korralikult allunud ja ei ole hakanud segast peksma! Õmbelema* Very Happy
Tagasi üles Go down
Natu
Totaalne lumememm, noh!^.^
Natu


Female Postituste arv : 270
Age : 25
Asukoht : Kodus

Kooolkooolkooool. - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 19 Icon_minitime10/5/2012, 20:23

Heegeldamine oli selline asi, et..., et..., et ..., et ääm... ple aimugi kuidas seda sulle seletada aga see käis lõngakera ja heegelnõelaga Very Happy
Jaa kuidas on võimalik õmblusmasinat üldse tuksi keerata, mina olen üritanud, aga välja ei tule Crying or Very sad
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kooolkooolkooool. - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 19 Icon_minitime10/5/2012, 20:25

Käsitöö meeldib mulle ka Razz mulle meeldiks õmmelda, kui ma ainult jumalteabkuidas masinat metsa poole ei keeraks. Puidutöö meeldib ka.

Matemaatika on ka äge. Ajalugu on lihtsalt üks suur love. Esta sakib, sest õps pole meile terve aasta midagi õpetanud. Vene keel on igav, vaatan iga viie minuti tagant kella, ise veendunud, et pool tundi on läbi.

Täna spordipäev omas ka. Pritsisime Natuga ennast ikka korralikult märjaks pärast seda Razz

Kaheksandas tuleb loovtöö. Selle aasta tegemised on sellega tehtud (leping). Nüüd võin jälle hingata. Aga geo ilus iga veerandine kolm tuleks ka ära parandada.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Natu
Totaalne lumememm, noh!^.^
Natu


Female Postituste arv : 270
Age : 25
Asukoht : Kodus

Kooolkooolkooool. - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 19 Icon_minitime10/5/2012, 20:27

Korralikult??? See polnud mingi "korralikult" .... eelmisel... üleeelmisel aastal ma olin läbimärg Razz ja kui kopju jõudsin pidin veel riideidki kuivatama. Pff...
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Kooolkooolkooool. - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 19 Icon_minitime10/5/2012, 20:32

Hahahahahhahahaaaaa...Hästi läheb teil siis! Very Happy
Tagasi üles Go down
Natu
Totaalne lumememm, noh!^.^
Natu


Female Postituste arv : 270
Age : 25
Asukoht : Kodus

Kooolkooolkooool. - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 19 Icon_minitime10/5/2012, 20:36

Jaa isegi ülihästi, mulle meeldib täiega koolis käia (päevadel mil ei toimu tunde) Very Happy ja saada läbimärjaks, kuigi nüüd istun nohusena kuhja salvrätikute keskel Sad
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Kooolkooolkooool. - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 19 Icon_minitime10/5/2012, 21:36

Uuh, inka suuline eksam oli äge xD
Ma ajasin nad naerma vähemalt, Tennu ütles et proua Kuri on kuri aga polnud ta ühtegi kuri Very Happy
Ma olen riigieksamitega ühel pool nüüd, yay. Ülikoolis on need aga ees veel *ohkab raskelt*
Tagasi üles Go down
Lily
Kojamees
Lily


Female Postituste arv : 31
Age : 26

Kooolkooolkooool. - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 19 Icon_minitime11/5/2012, 08:47

Natu, sul on ka nohu?
High five! Razz
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 19 Icon_minitime11/5/2012, 10:34

Inka suuline 20/20. (H) Very Happy

AGA. Very Happy Ma olin niiiii õnnelik, kui gümnas käsitööd pold enam. Very Happy
Tagasi üles Go down
Espada
Maailmapäästja
Espada


Female Postituste arv : 777
Age : 30
Asukoht : Viljandi

Kooolkooolkooool. - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 19 Icon_minitime11/5/2012, 11:00

Matemaatika veel...
Tagasi üles Go down
http://signkolm.blogspot.com
Sponsored content





Kooolkooolkooool. - Page 19 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 19 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kooolkooolkooool.
Tagasi üles 
Lehekülg 19, lehekülgi kokku 35Mine lehele : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 27 ... 35  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Vaba teema-
Hüppa: