MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kooolkooolkooool.

Go down 
+47
kiku979
DragonFly
Sandara
Tarretis
Getzzzu
Prince Kirameki
MyMystery
Unicorn
AliceInWonderland XD
Merlin.
shine
Lammas
Lily
nasicc
swessu
CrazyFruty
Natu
Mezilane
Naughty
Cilen
Murtagh
spring
*Nastik.
pipisike
Emma
Kärolyn
Everleigh
AlwaysMe^^
GossipGirl
kcissy
Sixx-
accident
Marmelaad
Tuki
Katu1995
black
Karolin
Keku
Griffu.
White Wolf
Karro
Audrey
padjanägu, [h]
Espada
Tricia
TeddyBear
Pingu
51 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... 18 ... 35  Next
AutorTeade
Keku
Veriveri loveable
Keku


Female Postituste arv : 853
Age : 29
Asukoht : Üksik saar keset Atlandi Ookeani.

Kooolkooolkooool. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 2 Icon_minitime8/9/2010, 16:43

Mul on see nädal juba kaks etteteatamata tööd olnud keemias. : D Suht lahe.. Ja siis homme on vene keeles sõnade töö ning ülehomme geograafias töö euroopa riikide ja nende pealinnade kohta.. Et jah, tere tulemast kooli! : D
Aga õnneks on midagi positiivsemat ka, nagu näiteks see, et ma eilse päeva jooksul 3 viite erinevates ainetes sain : D.
Ja kirjandi kohta.. ausalt öeldes ei ole mina selle suhtes sugugi rahulik. Samas, mul on ka terve õa. aega harjutada, kuid eks näis..
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Kooolkooolkooool. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 2 Icon_minitime8/9/2010, 16:48

Mul on matas juba neli aastat igapäev kodutöö Very Happy Ma olen sellega naljakalt ära harjunud Very Happy
Matas on muidugi juba kaks tunnikontrolli olnud ja uuest ekoolist ei saa ma mittemuhvigi aru -tundub nagu oleks meil iga päev kontrolltöö Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
TeddyBear
Juudijõulupuu
TeddyBear


Female Postituste arv : 228
Age : 27
Asukoht : Kose

Kooolkooolkooool. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 2 Icon_minitime8/9/2010, 16:51

meil on ainult venes tööd olnud, aga matas nt kui on tunnikontroll, siis ta paneb ainult nendele hinded sisse kellel on 5-ed Very Happy aga Kotrolltöö ajal lähevad 2, 3, 4 ka sisse :Daga nt tunnitöö eest võib ka hinde saada, kui valmis saad kiiresti ja ainult 5 läheb sisse Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Kooolkooolkooool. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 2 Icon_minitime8/9/2010, 17:00

meil saab iga TK eest max. 10punkti. Veerandi lõpus liidab nad kokku ja paneb hinde:D
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Tricia
Sinu vanema venna kuri pruut
Tricia


Female Postituste arv : 398
Age : 27
Asukoht : tallinnas ikka

Kooolkooolkooool. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 2 Icon_minitime8/9/2010, 17:37

Ma imestan, et ma saan peale suve aru teemast, millest ma enne suve aru ei saanud. Matemaatikas. Ja ma olen üks vähestest, kes saab füüsikast aru ja me õpime optikat (hetkel valguse peegeldumine, mis on imelihtne). Tekib lausa tunne, et ma olen tark.
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

Kooolkooolkooool. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 2 Icon_minitime8/9/2010, 22:27

Vene keele õps on ikka tore. Annab meile lugeda ja tõlkida mingi x-teksti millest mitte keegi üle 10 lause aru ei saa. Ta arvab vist tõsimeeli, et me terve suvi ainult venelastega rääkisime. Ega tema puhul ie imestaks.

muusikakoolis ka:
Õ: See aasta on meil siis eksamid.
K: Mhmh
Õ: Need on väga tähtsad. Ellmisel korral tegid sa ikka lolle vigu sisse.
K: Jah
Õ: Nüüd ei tohi seda juhtuda. See on väga tähtis eksam. Sul tulevad lollid vead sisse. See eksam on ikka tähtis. Püüa ikka kõik hästi teha.

Nagu ma ise ei teaks! Esimesel koolipäeval kohe sellest kui halvasti mul eelmisel eksamil ikka läks ja kuidas ma peaksin järgmise tegema ja ikka KUI tähtis see on!

... Ei tegelikul on see väga hea õpetaja Kooolkooolkooool. - Page 2 Icon_biggrin
Tagasi üles Go down
TeddyBear
Juudijõulupuu
TeddyBear


Female Postituste arv : 228
Age : 27
Asukoht : Kose

Kooolkooolkooool. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 2 Icon_minitime8/9/2010, 22:33

Aga vut me õpima ka optikat. :)
oh, venku sakib. Very Happy
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Kooolkooolkooool. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 2 Icon_minitime8/9/2010, 22:39

Mul on nii palju õppida ja nii pikad koolipäevad ja nii suur väsimus, et ma vannuks enda nimel, et ma EI OLE koolis ainult üht nädalat käinud. Nagu MISASJAAAA.
Kui juba essa nädal selline on, mis siis edasi veel saab? *taob pead vastu lauda*
Tagasi üles Go down
White Wolf
Inetu päkapikk
White Wolf


Female Postituste arv : 390
Age : 26

Kooolkooolkooool. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 2 Icon_minitime8/9/2010, 23:01

Ma vihkan kõige rohkem ärkamist. Eriti siis, kui ilmad on külmad ja toas on nii vastikult jahe. Õhh...

Venkus vedas. Töövihiku harjutuse laused ei tulnud just väga hästi välja, kuid jutt ja sõna tulid, niiet sain viie. Õpetaja lemmiklaps on tore olla.

Ja tänane esimene loodusõpetuse(e. keemia ja füüsika) tund oli üllatavalt huvitav. Õpetaja on suht hea, aga selle tunni õpiku sisu ei ole just kõige toredam.
Tagasi üles Go down
Griffu.
Admin
Griffu.


Female Postituste arv : 561

Kooolkooolkooool. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 2 Icon_minitime8/9/2010, 23:48

Selle kooliaasta algus on puhas ulme olnud. Absoluutselt ei taju seda, et nüüd on kool ja õppima peab hakkama.
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Kooolkooolkooool. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 2 Icon_minitime13/9/2010, 18:16

Meie keka õpsil on uus hea idee, võinoh.. jah. Teate ju küll, et igal õpsil on oma lemmikmäng ja pea igas koolis on välja kujunenud harjumus, kuidas veedetakse esimene õueveerand. Kus jalka, kus korvpall, kus pesapall, eks.. Meil oli siiamaani ikka pesapall, onju, aga nüüd sai kool endale uue palli - jalgpalli, ning veel täpsemalt - AMEERIKA JALGPALLI. Nii et me tegelesime täna kaks tundi oma päevast üksteise jalust maha jooksmisega.. like, whoa. Very Happy
Tagasi üles Go down
TeddyBear
Juudijõulupuu
TeddyBear


Female Postituste arv : 228
Age : 27
Asukoht : Kose

Kooolkooolkooool. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 2 Icon_minitime13/9/2010, 19:23

ma murraks iga viimse kui kondi, k.a. need mida pole olemas, enda keha, kui seda peaks mängima. Very Happy
me tavaliselt mängime rahvastepalli. Very Happy
v siiis valmistume spordipäevaks, mida ei toimu. Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Kooolkooolkooool. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 2 Icon_minitime20/9/2010, 15:33

Täna oli meil esimene retsi päev Kooolkooolkooool. - Page 2 Icon_biggrin
Nägu on suht mingi paksu kõntsa kihi all. Isegi naabri mutt hakkas naerma mu üle. Igatahes kui me kaheteistkümnedikke näeme peame me kükitama ja "prääks" ütlema ja seda isegi siis kui me neid linna peal näeme. Ja mul on tunne et se kõnts ei tulegi mu näost enam ära. On soovitusi? Kooolkooolkooool. - Page 2 Icon_biggrin
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Kooolkooolkooool. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 2 Icon_minitime20/9/2010, 16:20

Kusjuures, meil POISID ei mängi ameerika jalgpalli, nad vaatavad lihtsalt mokk töllakil teise stata poole pealt, et kas me oleme peats soojaks läind.. ainult tüdrukud mängivad. Fantastika. Very Happy

Mul ühel tuttaval soovitati (retsijad soovitasid) retsinädalal ujumismüts kaasa võtta retsile, et muidu saavad juuksed jube mustaks. Ja kui siis retsi aeg kätte jõudis, siis need samad soovitajad käskisid mütsi peast võtta, kallasid pea mingit hullu jahumunasegu täis ja käskisid mütsi TAGASI pähe panna.. ta käis veel kolm päeva nii ringi, nagu tal oleks mingi hull kõõm peas, sest see lihtsalt EI TULNUD ära. Very Happy Rõve. Very Happy
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

Kooolkooolkooool. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 2 Icon_minitime21/9/2010, 20:56

Meil tuleb alles see reede rebaste retsimine. Põnev-põnev-põnev, tuleb loota, et kaheteistkümnendikud on minagi head välja mõelnud ja et me saame seda kõike näha, mitte ei pea samal ajal tunnis passima-nagu eelmisel aastal Kooolkooolkooool. - Page 2 Icon_biggrin
Tagasi üles Go down
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Kooolkooolkooool. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 2 Icon_minitime27/9/2010, 15:35

Ma vihkan kooli..

lihtsalt mõtlesin, et mainiks.
Tagasi üles Go down
Katu1995
Kuri põhjapõder(???)
Katu1995


Female Postituste arv : 197
Age : 28
Asukoht : :O

Kooolkooolkooool. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 2 Icon_minitime27/9/2010, 15:57

Ma vihkan ka :) hetkel meil koolis mingi imelik aeg ka ja pealegi tuleb meil koolis olümpiamängud.
Ja ma juba lootsin, et ma ei pea üldse osalema, sest mul vabastus, aga pean ikka mingi nõme kohtunik olem -.-
Tagasi üles Go down
http://simsimaailm.forumotion.com/profile.forum?mode=viewprofile
TeddyBear
Juudijõulupuu
TeddyBear


Female Postituste arv : 228
Age : 27
Asukoht : Kose

Kooolkooolkooool. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 2 Icon_minitime27/9/2010, 18:05

meil pole see sügis spordipäeva. Very Happy
jeje jee . Very Happy
Tagasi üles Go down
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 2 Icon_minitime27/9/2010, 18:18

Ma ei suuda uskuda, et ma seda ütlen, aga mulle on hakanud meeldima kooliskäimine:D Ee.. kui ma seda kuskil juba maininud pole:D
Tagasi üles Go down
TeddyBear
Juudijõulupuu
TeddyBear


Female Postituste arv : 228
Age : 27
Asukoht : Kose

Kooolkooolkooool. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 2 Icon_minitime27/9/2010, 20:21

kusjuures, raske seda mainida aga üllatavalt. MULLE KA. Very Happy Nagu täitsalõpp, aga eelmine aasta ikka ootasin seda suve kohutavalt. (A)
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

Kooolkooolkooool. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 2 Icon_minitime28/9/2010, 21:36

Koolis käimine on enamalt jaolt täitsa OK kui kodused tööd välja arvata...mis on väga nõmedad. Very Happy
Tagasi üles Go down
TeddyBear
Juudijõulupuu
TeddyBear


Female Postituste arv : 228
Age : 27
Asukoht : Kose

Kooolkooolkooool. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 2 Icon_minitime28/9/2010, 21:53

ära sa märgi, meil homme 4 tööd. :S ja pildistamine. Very Happy
krt, tahaks juba need kingad üles leida. Very Happy
Tagasi üles Go down
Marmelaad
Tsiklimees
Marmelaad


Female Postituste arv : 430
Age : 30
Asukoht : Sahtlis

Kooolkooolkooool. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 2 Icon_minitime28/9/2010, 22:31

Nädal aega popipanemist mõjub tervisele hästi, ent mitte siis, kui tuleb välja, et homme on kontrolltöö (mis on iseenesest lihtne) aga kordamisküsimused on õpikus, mis on koolis. Very Happy
Tagasi üles Go down
TeddyBear
Juudijõulupuu
TeddyBear


Female Postituste arv : 228
Age : 27
Asukoht : Kose

Kooolkooolkooool. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 2 Icon_minitime29/9/2010, 14:30

mwhah, ma olin hiage nädal aega ja nüüd see nädal mingi miljon kt-d. täna näiteks oli 4 tööd. suht jube. Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kooolkooolkooool. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 2 Icon_minitime29/9/2010, 20:49

Täiesti masendav on kooli uus eeskiri, mille järgi on õpetajal õigust jätta õpilane peale tunde kuni 1,5 tunniks. Absoluutselt kõik õpsid kasutavad seda võimu ähvardada jätta TERVE klass ühe inimese tegude eest peale tunde. -,- Kohe näha, et pole mõtet õpetajatele õigusi anda.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kooolkooolkooool. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kooolkooolkooool.
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 35Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... 18 ... 35  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Vaba teema-
Hüppa: