MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Minu omaaaa....(L)

Go down 
AutorTeade
Emma
Nobenäpp
Emma


Female Postituste arv : 1198
Age : 26
Asukoht : In my dreams...

Minu omaaaa....(L) Empty
27092010
PostitamineMinu omaaaa....(L)

Laul: El Canto Del Loco-Sera
Tuju: Very Happy (L)
Lause: "Torres....torres!!"

Hei,

kuna mul on suht kiire ja ma leidsin just noodid mis tähendab et ma pean harjutama, siis teen ma lühidalt. Mis ma siis vahepeal teinud olen? Kool, kool, nädalavahetused on ka alati täis. See nädalavahetus oli vanaema 55 juubel, siis sai Getuga igast nalja tehtud. Tantsisime seal Geoloogiamajas Justin Bieberi järgi jne. Siis ma käisin Getu ja Cikuga Step Upi vaatamas. SEE ON ÜLIMEGASUPERVÄGAHEA FILM!! Mulle nagu hullult meeeldis.

Eniveis, kuna ma olen nii hõivatud, siis ma polegi vist siia oma palavikust kirjutanud. Jalkapalavik. Torrese-palavik. Ma lihtsalt ARMASTAN Fernando Torrest. Ta tedretähne, pruune silmi, seda armsat naeratust...Kõike-kõike, mis teeb temast nii perfektse inimese. No ja muidugi David Villa ja Canales ja Özil ja Bojan ja üldse kogu Hispaania koondist, Liverpooli, Barcelona FCd ja Real Madridi. Lihtsalt nii meeletult armastan, ma ei saa sinna midagi parata. Very Happy

Ja seoses Torresega tuli mul üks huvitav idee, aga ma ei tea kas mul jagub aega kirjutamiseks...tänagi tahtsin, aga aega pole. Aga no ma vähemalt üritan.

In Love,
Emma
Tagasi üles Go down
Share this post on: reddit

Minu omaaaa....(L) :: Comments

No Comment.
 

Minu omaaaa....(L)

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 Similar topics

-
» See on MINU, ainult MINU.
» Minu elu
» Minu oma.
» Minu lugu

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Varia :: Blogid :: Emma blogi.-
Hüppa: