MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 September/Oktoober 2008

Go down 
AutorTeade
ThatsMe
Tsiklimees
ThatsMe


Female Postituste arv : 444
Age : 27
Asukoht : Wonderland.

September/Oktoober 2008 Empty
15092008
PostitamineSeptember/Oktoober 2008

15. september

Spoiler:


Viimati muutis seda ThatsMe (3/10/2008, 18:19). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/kryssu10
Share this post on: reddit

September/Oktoober 2008 :: Comments

Kärolyn
Re: September/Oktoober 2008
Postitamine 15/9/2008, 18:39 by Kärolyn
Ohh, mina ka sees ^^ Ei ole midagi hullu ju. Minu omad on veel lambimad. Very Happy
Krissu
Re: September/Oktoober 2008
Postitamine 15/9/2008, 20:20 by Krissu
Täitsa norm oli ju Very Happy
SixxBitch
Re: September/Oktoober 2008
Postitamine 15/9/2008, 21:49 by SixxBitch
lol! Hea
ThatsMe
Re: September/Oktoober 2008
Postitamine 16/9/2008, 16:03 by ThatsMe
16. september.



Elage vead üle Very Happy

Okey,nanny käib,seda t¹ekkama ;D
Damn,otsa sai.Very Happy


Teisipäev. Vaadake,see on jubedam päev,kui esmaspäev.

Enivei..

Ma ei saanud kogu öö magada. Naabritel käis kolmas maailmasõda -.-

Hommikul ärkasin alles siis,kui terve pere oli mu voodis kõrva ääres karjumas käinud,et tõuse ülesse.

Seejärel olin pesus. toppisin oma mustad püksid,musta topi,valged sokid ja mingi triiksärgi (häästi nunnuh) selga,kammisin oma punase saarapea ka ära ning kappasin kooli. Ei jäänudki hiljaks sinna.


Esimene tund oli kunstiõpetus,mu lemmik (HH)
Tegime vildikamaali,ma joonistasin oma laialiläinud meigiga silmi(Noore naise nägu),häästi armsad. Igatahes kõigil olid jälle suud lahti (ma ei egotse) (A)

Seejärel oli ajalgu. Luule andis tundi. Tõesõna,kus ta alles mõnitab. Anna otsad,ma jäin vastatades kokutama vahepeal,aga ikkagi sain kiita,ISEGI. Terve tund saime ikkagi läbisegi sõimata. Raunoga käis klat¹,mis sest et ta kutt on Very Happy.
Igatahes,mul on sellest homo sapiensist kõri auguni. Toppigu ise see endale pähe.

Saksa keel study Maarja tegi mulle vahetunnis midagi käega,niiet mul hakkas pärast seda katus sõitma Very Happy Saksas pidime laulma: Mul on üks poni,kaks puudlit jne.. Mul tuli alavääristus peale,jube,ma pole taandarengus ju Very Happy

Matemaatika king Murrud on juba igavad,kordame ju. vist. Enivei,ma ei suutnud eriti tähele midagi panna. Gaidiga kirjutasime omavahel. Ma omaette laulsin ka suht: "kuuma päikese eest,merre sukeldun ma.." See kummitas terve tund peas.

Vahetunnis läksime Inglise keele klassi juurde ootama,poisid hakkasid (laurits & P2tu) Hakkasid meid lükkama,suht kätsiks läks,niiet mul on paar sinikat küljes,krt keegi hammustas mind Very Happy
Muidugi saime sõimata,mida me teeme,jne..
Inglise keeles tegime Unit 1 testi ära(:

Järgmises vahtunnis andsime jälle natuke Peksa üksteisele.. -.-

Eesti kkeel. drunken Ma sain kohustusliku kirjanduse töö viie. Voot. (HH) Yeap,olen tubli,kuigi panin lambist.(:
Terve tunni vahetasime Sikuga kirju,nalja sai, ma mängisin nende tooliga,lükkasin edasi-tagasi.. Oi kui tore oli.

Ja loodus. Vastik aine -.- Damn,jäime kirjaga vahele.. Pinginaabriga kõigutasime Meist eespingis istuvat maarjat. Kahjuks ta sai tooli käest,mida me lükkasime "Äut¹" Laksu. Ma sain sellised süümekad,pärast pandi kitse panema,et ma olen süüdi.Ma palusin vabandust ju,talle ei aita. Aitäh Austatud Jumal,kes sa aitad mind (: Tõesti..

Ma kiusasin ja ajasin lolli juttu kõigiga,toppisin sikul kogu aeg kapuutsi pähe,oleksin maarja telefoni ülakorruselt alla visanud ja palju muudki.. katus sõidab.

Seejärel Sikuga tipa-tapa nurgani.. Ma läksin seejärel koju.. Ma olen tõesti puhas kaamel.. Kõik kohad on valusad.. Noor penskar olen.

Nüüd olen kodus, "Home,sweet home" See oli jutukates. -.-

Lällasin Silveriga ,nüüd Kärolyniga. Teate,see tydo on mulle nii kalliks saanud,lausa südames,nii et ta seal enam välja ei saa. Minu ingel (A). Äwwuts..
Ta rääkis mingist kontserdist mis neil koolis toimus,pidavat vägev olema. Tore seljuhul.Very Happy

Atääh kirjaniku horoskoobi eest (A):)

Toredat õhtut. -.-
Ja see jobu pangu end põlema. -.-

Hetke tuju: Üliõnnelik,õnnest lakke hüppamas. cheers
Tänane laul: Atomic kitten- Eternal flame
Tänane film: Tulejoonel [/spoiler]


Viimati muutis seda ThatsMe (24/11/2008, 13:05). Kokku muudetud 4 korda
Kärolyn
Re: September/Oktoober 2008
Postitamine 16/9/2008, 16:11 by Kärolyn
Aww(A)(A)
Kuule sa ajad nutma mind veel niimoodi. Very Happy
Oi, sinul on minu südames ka oma eriline kohake. I love you I love you rendeer
ThatsMe
Re: September/Oktoober 2008
Postitamine 3/10/2008, 17:13 by ThatsMe
3. oktoober.


Spoiler:
Re: September/Oktoober 2008
Postitamine  by Sponsored content
 

September/Oktoober 2008

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 Similar topics

-
» September/Oktoober 2008
» Oktoober 2008
» September 2008
» August/September
» November 2008

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Varia :: Blogid :: ThatsMe blogi-
Hüppa: