MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 GO GAGA ( 8 osa! )

Go down 
+7
-mariliis
accident
kiiisu
Karro
unforgettable
Murtagh
Liizuh
11 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
AutorTeade
Liizuh
Kojamees



Female Postituste arv : 32
Age : 26

GO GAGA ( 8 osa! )  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: GO GAGA ( 8 osa! )    GO GAGA ( 8 osa! )  - Page 2 Icon_minitime10/9/2010, 22:55

Aega võttis, aga asja ehk sai. AVALDAGE ARVAMUST KA!

5#

Istusime köögis, laua taga ja rääkisime juttu. Vahepeal tõusin ma kergelt ning nihkusin pliidi poole , kus minu makaroni-juustu roog alles valmis. Võtsin kahvliga sealt mõned ja puhusin peale. Pistsin need suhu ja mälusin läbi. Nüüd tuli Shaki oma kahvliga ka proovima ning ta arvas, et käib küll. Keerasin pliidi kinni ja jätsime nad mõneks ajaks veel potti. Istusime tagasi lauda alustasin „ Tead ausalt öeldes tunnen ma isast puudust ning sooviks temaga läbi saada, samas ma ei andestaks talle, et ta mu kõige raskemal ajal hülgas. Mul on raha vaja ning ega minust eksamite ajal eriti töölooma ei oleks ju. Mul on suitsude ning söögi ja arvete jaoks raha vaja,“ ning naeratasin nukralt. Shakira oli alguses vait ja tõi siis lagedale idee „ Lasen oma vanematel plekkida meile üks nädala lõpp su isa hotellis. Selle ajaga saad vaadata milliseks ta muutunud on, on tal naine jne.“ Tegelikult on see normaalne idee ja puhkus eksamite kõrvalt on midagi, millele ei, ei ütleks. Tõstsime mõlemad omale taldrikule makarone juustuga ja asusime sööma. Sõime kähku ära ja läksime rõdule istuma. Potsatasime mõlemad istuma ning ma süütasin järjekordselt suitsu. Shakira kargas püsti ise tuppa astudes ja lausudes „ Oota, tulen kohe tagasi.“ Noogutasin, ise esimest mahvi tõmmates. Ta kalpsles tagasi mõlemas käes üks siidripurk. Naeratasin ja laususin „ sa oled geenius!“ Ta turtsatas ja võttis oma pakist ühe suitsu. Nii me seal istusime, jõime ja suitsetasime. Ütlesin „ vaata seal,“ ning näitasin vastas maja akna suunas, „ elavadki need uued, kelle juurde me lähme“ Shakira naeratas rõõmsalt ja pakkus „ äkki mõni kena tüüp ka seal? Anyway, sa oled valmis oma isaga ära leppima?“ Ma naeratasin nukralt ja tõmbasin suure mahvi ning puhusin valge tosssu oma kopsudest välja. Alustasin vaikselt „ See ei ole leppimine. Ma poen seni, kuni saan piisavalt raha kätte, et ära elada. Ma ei andesta talle seda kunagi, et ta mu hülgas, siis kui…“ puudutasin käega õrnalt oma alakõhtu ja teisega, mille näppude vahel oli suits, hõõrusin armi oma kaelal. Shakira noogutas ja lisas „Aga see teadmine, et ta on su isa, ei muuda midagi? Raputasin pead ning tõmbasin suitsu edasi. Rüüpasin lonksu siidrit ning pakkusin siis „ Ma tahan lihtsalt näha mis temast saanud on ja kui ta mulle rahalist toetust pakub, siis ma võtan selle vastu. Võib-olla alguses teesklen, et ei tunne teda ära või midagi. Ta vist mäletab minu blonde juukseid, kui ma väike olin, aga nüüd on mul ju mustad juuksed ja teistsugune soeng. Alla olen ma ka kõvasti võtnud, kunagi kaalusin umbes 12 aastaselt nii palju, kui praegu.“ Ma kaalun kuskil, 47- 48 kilogrammi, osaliselt on see õnnetusest ja kui isa mu hülgas, kõik kokku selle põhjutanud. Shakira noogutas ning tõmbas suitsu lõpuni. Ma tegin seda sama ja tõusin püsti lausudes „ Lähme sättima.“ Ta noogutas ja võttis oma siidri purgi näppu ning kalpsas mulle järgi ise samal ajal vilistades mingit viisijuppi. Läksime minu tuppa ja nii kaua, kui ta riideid valis, käisin ma pesemas ära. Tagasi jõudes rüüpasin oma siidrist suured lonksud ja juba oli see umbes poole peal. Shakira tegi oma kutsika silmi ja küsis „ Kas sa teeksid mulle selle laheda meigi. Mingi soen oli ka mis sa kunagi hullult hästi tegid?“ Ma naeratasin ja tegin kavalat nägu „ Kui sa mu asjad oma klubikotti paned.“ Ta noogutas reipalt ja ma asusin asja kallale. Sain tema soengu valmis, jättes tema pruunikates toonides juuksed lahti, kergelt lainelised. Enda mustad järgutatud juuksed sirgendasin ära ja panin tuka üles, veidike tupeeritult. Tegime ühe viina lahti ja hakkasime seda jõhvikamahlaga jooma. Tuju muudkui tõusis ja aeg lendas. Sikutasin oma valge kleidi selga ning rindade alla panin ühe laia musta pihavöö. ( selline on kleit http://sc4.stylefeeder.com/thumb/yx/32/yx32jg6t/yx32jg6t-200.jpg , aga vöö käib veel juurde.) Kuna see oli väga lühike kleit, siis ma tänasin jumalat, et seal all olid valget värvi nagu topelt aluspüksid. Sellised on lühikestel võistlus tantsu kleitidel ka. Ma segasin vahepeal endale juba kolmanda kokteili ja pole ime, et ma nii litsaka kleidi julgesin selga panna. Shaki pani selga ka väikese tumeroosa kleidi ning lisasks võttis väikese musta koti, ilma sangadeta, mida on kerge näppude vahel hoida. ( See on kleit : http://1.bp.blogspot.com/_ZQps0h_98O0/RlzoDtSkP6I/AAAAAAAAAAc/tWDMfP1bBL0/s320/pink+dress.jpg , NB: see kleit oli TUMEroosat värvi ja see rindade all ja all ääres olev linane riie oli musta vävi!) Lõpetasime oma koksid ja tegime rõdul kiired suitsud. Tundsin, et ma olen juba mõnusalt svipsis( napsune), aga ma ei tunnistanud endale seda. Võtsime kumbki ühe viina kätte ja 2l jõhvikamahla paki ka. Liikusime koridori ja ma panin endale mustad stiletod jalga, Shakira pani veidikene madalama kontsaga ning teise kujuga kontsad jalga ja astusime koridori. Keerasin ukse lukku ja panin võtme igaksjuhuks mati alla, sest pärast kaotame selle veel ära ka koos kotiga. Kõbistasime kiirelt õue ja vaatasime kummalegi poole ise itsitades:“ Kui keegi meid praegult jälgib, siis see võib suht koom vaate pilt olla,“ nõustusin temaga ja naersin. Tippisime üle tänava ja sisenesime bee¾ikates toonides koridori, kust ronisime paar korrust üles poole. Koputasime uksele ülitugevalt, endal nukid suhteliselt punased. Ukse avas üks mustade juuste ja pruunide silmadega kutt. Vaatasin Shakira poole ja laususin täiel häälele“ Õuli-mõuli. Vot see on kena tüüp, „ pöördusin tagasi kuti poole „ tulime peole, joogid meie poolt,“ Shakira libistas ühe jala pooleldi ukse vahelt sisse ning kummardudes veidike ette, paljastades oma avara dekoltee. Tüüp avas ukse ja lasi meid sisse. Naeratasin põgusalt ja astusin Shakira järel sisse. Sikutasin oma stiletod jalast ja marssisin otse edasi, see oli sarnane korter nagu minul, ainult, et 2 magamistoaga. Sammusin suurdetuppa ja naeratasin seal istuvale tüdrukule. Ta oli umbes minu vanune, kartulikoore värvi juustega, mis olid tal lohakas krunnis. Potsatasin tema kõrvale valgele nahkdiivanile ja sirutasin käe tema poole „ Olen Devila ja tulin siia jooma,“ ise viina pudelit avades ja läbipaistvatesse klaasidesse, mille see tüüp just toonud oli. Ta istus koos Shakiga meie kõrval asuvale väikese diivani peale. Poiss tegi paar kõnet ja peagi tulid tuppa 2 ilusat tüüpi, kelle nimesid ma ei kuulnud.Ärkasin hommikul, sest pea lõhkus valutada. Sirutasin ennast ning tundsin, et mu käsi puutus midagi puidust. Avasin aeglaselt ühe silma ja silmitsesin kulunud, helerohelist bleedi, mis oli ümber minu keritud. Keerasin ennast veidi paremale, aga kahetsesin seda kohe, kui olin sellega hakkama saanud. Ma maandusin külili põrandale ja see ajas mu lõpuks istukile keerasin pea vasakule ja märkasin seal ühte tumedate juustega tüüpi valjusti nohisemas, lahti tehtud rohelisel diivanil, ajasin ennast püsti ja tundsin, et mu parem külg, millele ma olin maandunud tuikas natuke. Tõusin püsti ja tekk mu ümbert langes põrandale, alles nüüd märkasin, et mul oli seljas vaid roosa rinnahoidja, mida ümbritses must pits ning samasugused aluspüksid, mis meenutasid tegelikult rohkem stringe. Tüüp avas ühe silma ning pobises „ oo, mis keha,“ ja keeras teisekülje. Vaatasin uniselt ringi ja asusin oma kleiti otsima. Kõndisin aeglaselt, sest mu pea oli otsekui plahvatamas ning kiiremini kõndimine polnud lubatud. Otsisin terve korteri läbi, aga ainuke mis tuttav tundus oli, diivanil magav Shakira, kes lamas mingi tüübi kõrval, neil oli peal valge tekk, mis kattis nende alasti kehasid. Väristasin õlgu ja liikusin koridori. Naeratasin õnnelikult, kui märkasin seal oma musti stiletosid. Võtsin need näppu ja astusin aeglaselt koridori. Tampisin vaikselt alla, hingasin sisse-välja ja astusin õue. Kas nüüd või mitte kunagi. Tegin paar kiiremat sammu, sest ma olin, pitsilises pesus, keset tänavat, stiletod näppu ja soeng… Issand, see võib mingi pardipesa olla ma arva. Märkasin vastasmaja teisel korrusel kahte vanameest, kellele ma silmailu pakkusin. Võtsin oma jõu kokku ja ei teinud sellest lõikavast valust välja ja jooksin üle tänava, otse oma trepikotta. Hingasin kergendatult ja läksin lifti. Viimasel hetkel surus keegi oma jala sinna vahele ja vupsas lifti. See oli see sama tüüp, kes oli mulle ükspäev otsa jooksnud. Ta vaatas mind suurte silmadega ja seisis minu kõrvale. See oli häiriv vaikus, kuni ta lõpuks lausus „ Ilus pesu,“ ning muigas. Saatsin talle altkulmu pilgu ja pobisesin „ Aitäh,“ Mul oli alles promill sees, sest mingit häbi tunnet minus küll ei olnud. Suur hall lift avas aeglaselt oma uksed ja ma vupsasin sealt välja. Ignoreerisin seda valu ja trampisin oma korteri ukse juurde, mati alt võtsin võtme ja sisenesin ohates korterisse. Lõpuks ometi kodus.


Viimati muutis seda Liizuh (11/9/2010, 13:36). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

GO GAGA ( 8 osa! )  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: GO GAGA ( 8 osa! )    GO GAGA ( 8 osa! )  - Page 2 Icon_minitime11/9/2010, 12:12

Haha. xD

"Ilus pesu."

xD
Tagasi üles Go down
Liizuh
Kojamees



Female Postituste arv : 32
Age : 26

GO GAGA ( 8 osa! )  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: GO GAGA ( 8 osa! )    GO GAGA ( 8 osa! )  - Page 2 Icon_minitime11/9/2010, 12:21

Mis on? Very Happy ja kuidas meeldib siis ? :)

No ma räägin ju. Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

GO GAGA ( 8 osa! )  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: GO GAGA ( 8 osa! )    GO GAGA ( 8 osa! )  - Page 2 Icon_minitime16/9/2010, 17:32

Mõnus. GO GAGA ( 8 osa! )  - Page 2 Icon_biggrin
Milla uut saab?
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

GO GAGA ( 8 osa! )  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: GO GAGA ( 8 osa! )    GO GAGA ( 8 osa! )  - Page 2 Icon_minitime16/9/2010, 19:28

Meeldib, muidu ma ei loeks ju. Wink

Ma ahistan teda msn'is, kui ta sisse tuleb. Very Happy
Tagasi üles Go down
Liizuh
Kojamees



Female Postituste arv : 32
Age : 26

GO GAGA ( 8 osa! )  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: GO GAGA ( 8 osa! )    GO GAGA ( 8 osa! )  - Page 2 Icon_minitime17/9/2010, 17:48

Tänud Wink

Issand,ma ei tule enam kunagi msn-i Very Happy:D
Tagasi üles Go down
kiiisu
Naerupall



Female Postituste arv : 11
Age : 29
Asukoht : Viljandi

GO GAGA ( 8 osa! )  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: GO GAGA ( 8 osa! )    GO GAGA ( 8 osa! )  - Page 2 Icon_minitime19/9/2010, 16:46

UUT !! :):)
Tagasi üles Go down
Liizuh
Kojamees



Female Postituste arv : 32
Age : 26

GO GAGA ( 8 osa! )  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: GO GAGA ( 8 osa! )    GO GAGA ( 8 osa! )  - Page 2 Icon_minitime19/9/2010, 18:47

Noniii, lõpuks siis ka teised, peale Marelle avaldasid arvamust Very Happy Seeosa on üsna sant, aga peagi läheb huvitavamaks. Vähemalt tuleb rohkemmillest kirjutada jne. Andke andeks, et igav, aga see eest natuke pikemehk Very Happy


Tundsin, et kõhus keeras ja otsustasin, ennem kui hilja, vannituppa minna.Toetasin õrnalt kraanikausi vastu ja mõlgutasin mõtteid. Kuulsin kuidasvälisuks avanes ja keegi sisse astus. Aeglased sammud jõudisd vannitoa uksetaha ning uks avati. Ukse vahelt pistis pea sisse Shakira. Ta naeratas nõrgaltja tõi seljatagant nähtavale ühe 1,5l siidri ja naeratas õrnalt „ Hakkame nüüdpead parandama, ma suren“ Noogutasin ning liikusin tema järel oma tuppa tagasi.Tumepruunist riidekapist võtsin ühe kollase dressipluusi, mis ulatas ületaguotsa. Möödusime kollakates toonides köögist ja maandusime rõdul. Shakiraavas pudeli ja potsatas istuma, mina tema kõrvale. Ulatasin käe pudeli poole javõtsin selle enda kätte. Naeratasin rahulolevalt ja panin pudeli suule.Kallutasin ning mõnus, magusvedelik voolas mööda mu söögitoru alla poole.Asetasin pudeli meie vahele ja vaatasin vastas maja korteri poole, kus eileolime. Natukese ajapärast ilmus sinna rõdule, suits näpus, üks tumedate sassisjuustega tüüp, kes meile viipas. Tõstsin kätt vastu ise Shakirale uimaseltöeldes „ Täna ei taha ma suitsu nähagi vist.“ Shakira nohises vastu ja kui mapea tema poole pöörasin , avastasin, et vaene peoloom on selle paariminutigajuba magama jäänud. Võtsin pudeli järjekordselt oma kätte ja kulistasin mõnuga.Istusin rõdu peal üle tunni aja, kuni lõpuks otsustasin tuppa minna, pudel olinagu nii tühi juba. Suundusin kööki ja avastasin, et see pohmakas on eriti kiirestimööda läinud. Naeratasin õnnelikult ja lasin ühte suurde kruusi tavalist külmavett. Vilistasin rõõmsalt üht viisijuppi ja suundusin ennast korda tegema.Võtsin kampsuni ära ja panin läkapast muusika üürgama. Kõndisin aluspesusvannituppa ja panin vannivee jooksma. Pesin nii kaua hambad ära ja harjasinjuukseid. Koorisin ennast alasti ja astusin vanni, mida täitis mõnusalt leigevesi. Ligunesin seal tükk aega, kuni kõlas uksekell. Pööritasin pahuralt silmaja astusin vannist välja, nagist võtsin ühe rätiku, mille endale ümber kerisinja ukse poole pahuralt sammusin. Avasin ukse ja vastu vaatas mulle armsatepruunide silmadega kutt. Ta naeratas ja lausus „ Hello, my sunshine!“ ningvajutas mu huultele musi. Vaatasin teda segadusega ja küsisin „ Miks see?“ Taparem kulm tõmbus kortsu ja ta naeratas „ Kas siis oma tüdrukule ei või musigiteha?“ Minu sees puhkes tornaado ja ma küsisin kõhklevalt :“ Tüdrukule ?“ Poisi silmades oli segadus ja ta ültes „ Isesa ju eile ütlesid.“ Ma vaatsin talle silma ja küsisin „ Kui joogine ma olin?“ Ta nägu tõmbus kortsu „ Noh, sa olid omadegasuht kastis. Kas sa siis ei mäleta, et sa hakkasid minu tüdrukuks?“ Ma tatsasinühe kohapeal ja laususin siis :“ Okei. Mis su nimi siis on?“ Ta vist arvas, etsee on mäng, et ma ei tea ta nime. Ta sirutas käe ja lausus „ Tom. Ja sinu?“Noogutasin tervituseks ja laususin „Devila.“ Ta naeratas ja ta hakkas midagiütlema, aga ma katkestasin ta enda lausega :“ Ma lähen nüüd vanni tagasi. Tuletunniaja pärast tagasi.“ Ütlesin talle veel moka otsast sau ja kõndisinkiiresti vannituppa, et ta mulle ei saaks järjekordset musi kinkida. Istusinuuesti vanni ja hakkasin vaikselt mõtlema „ Ma pidin omadega ikka väga kastisolema. Kena tüüp on ta küll, aga peaks ennem sõpradena olema ja siis vaatama,mis edasi saab. Ma ei saa ju kohe hoobilt hakata temaga voodit jagama, kui maei tea ta vanustki. Arvatavasti ta eile ütles seda mulle, aga ma ei mäleta …“minu mõttelõnga katkestas Shakira, kes vannituppa astus. Ta keeras kohe otsaringi ja ütles „ Ma lähen koju magama. Helistan sulle õhtul,“ ning läinud taoligi. Pesin kiiresti ennast ära ja ronisin vannist välja. Sammusin oma tuppaja panin muusika natuke kõvemaks. Kammisin juukseid ja värvisin ripsmed ära. Selgapanin tumesinised kitsad teksapüksid ja valge topi. Telefoni ja sularaha võtsinendaga elutuppa kaasa ja asetasin need lauale. Panin kohvi vee keema, kui käisuksekell. Avasin ukse ja seal seisis Tom. Noogutasin õrnalt ja lasin ta sisse.Ta võttis oma valged Reeboki tossud äraja järgnes mulle elutuppa. Noogutasin peaga valge nahkdiivani poole ja laususin„ Võid istuda. Kohvi tahad?“ Ta noogutas mulle ja ma läksin köögi osa poole.Kuna elu tuba ja köök olid koos, seal polnud seina vahel, siis tundsin temapilku endal. Liikusin kahe valge tassiga elu tuppa ja ulatasin ühe talle. Tanaeratas armsalt, paljastades oma valged hambad. Liiga täiuslik sõnas hääl mu peas. Pöörasin pea ära, etmitte sulada ja üritasin hoida oma uhkemat ja ülbet hoiakut. Ta alustasuurimisega, kui vana ma olen, miks ma üksi elan ja nii edasi. Vastasinkõikidele ta küsimustele pealiskaudselt, mingeid nn saladusi ma talla küll eirääkinud ja uurisin enam vähem sama temalt. Sain teada, et ta on 20, elab koos oma kaksikõega seal vastasmajas, vanemad elavad veidikene linnast väljas oma majas, Deivi( kaksikõde)käib tööl linnas ja ei viitsi kaugelt iga päev käija, seega tuli ta ka linna.Tema hobidest jne. Kell oli juba õhtul 9 ja me otsustasime pitsat tellida.Panime mingi komöödia peale ja vaatasime seda.

---------- Nädala möödudes----------

Tom-iga oleme head sõbrad, iga päev käime põhimõtteliselt väljas. Miskitikka susiseb. Selle pohmaka elasin kenasti üle ja rohkem viina pole veelvõtnud. Koolis tegin juba ühe proovi eksami ära, mis õnnestus päris hästi.Shakiral on teema selle tüübiga, Jackiga, kellega ta seal korteri peol oli.Enam ei mängi ma Tom-i ees mingit ülbet vms, olen vabalt ja olen mina ise.Sikutasin just oma tumesinised lühikesed teksad jalga ja lippasinkoridori, sest keegi oli uksetaga. Avasin ukse ja vastu vaatas Shakira säravnägu ta libistas ennast sisse ja embasime teineteist. Naeratasin ja laususin „diivani laua peal on ¹okolaadi, ilma pähkliteta,“ ma ei jõudnud õietigilõpetada, kui Shaki juba laua juurde jõudis. Ta tõstis pöidla püsti ja viibutasseda, andes märku, et see ¹okolaad maitseb talle. Naeratasin ja laususin „Panen oma asjad kokku, siis võime minna.“ Tahtsime niisama poodidesse Shakiragaminna, tuulutama rahakotti ja kuna täna oli hommikul ainult tund aega kestevloeng. Kell oli juba enamvähem 2 pärastlõunal ja ma olin kohe omadega valmis.Haarasin öö kapi pealt oma päikeseprillid, telefoni ja kapi kõrvalt käekoti,kuhu libistasin oma telefoni ja rahakoti ning igaks juhuks ja meigiasjad. Omapluusi peale ( see on pluus https://2img.net/r/ihimizer/img137/3098/06904125945c85.jpg ) eihakanud ma pusa panema, sest õues oli väga soe. Ikkagi mai kuu lõpp juba.Lippasin köögi aknalaua juurde, kust võtsin oma helesinise LM-i paki.Naeratasin rahulolevalt ja sõnasin Shakirale „ Hakkame siis minema,“ ningliikusin koridori, et oma mustad gladiaatorid jalga panna. Shakiral olid seljasmustad lühikesed püksid, valge maika, mille peal oli väike must vest ning käeotsas kõlkusid tal ainult rahakott ja telefon. Ta märkas mu ilmet ja lausus „Kott on all juba,“ ning astus minu eeskorterist välja. Noogutasin ja panin korteri ukse lukku. Lippasime treppidestalla, mitte ei läinud liftiga, ning liuglesime otse minu musta iluduse juurde.Sättisin ennast rooli ja otsisin kotist suitsu, mille ka süütasin. Koti panintaha istmele , Shaki koti kõrvale. Ma küll ei tea, kust see kott siia sai, agama ei hakkanud küsima ka, sest Shakira seletas õhinalt „ Lähme siis suurdekaubakasse ennem ning õhtul võime teha istumise Tom-i ja Jackiga. Või lähmehoopis ise välja või sul on midagi hoopis Tom-iga plaanis?“ Noogutasin ta jutule kaasa ja tõmbasin suitsu, avasinviimaks suu „ Ma ei tea, me võime minu juures kahekesi ka istuda, filmi õhtuvõi midagi. Noh,“ tõmbasin vahele suure mahvi ja jätkasin „ Tom on täiega kenakutt noh, hoia või 10 küünega kinni, aga meie iseloomud ei klapi, aga ju vaatabmis saab.“ Shakira noogutas kaasa ja avas, siis suu :“ Jack on ka vapsee ningiseloom on tal ka viis pluss.“ Naersin ja vajutasin gaasi, nii et selja kergeltvastu istet tõmbas. Imesin oma suitsu ja ütlesin siis mõtlikult „Muide Tomtahtis mult midagi ükspäev küsida, aga ma aimasin, et ta tahab meie sõprusesträäkida, ühe korra varem üritas ka juttu sellele teemale viia, aga ma seilasinteisele teemale. Ma ei tea mida talle öelda, kas sebida temaga või siislihtsalt sõpradena“ Shakira õngitses endale ka suitsu ning pani sellele tuleotsa ning lausus peale esimest mahvi „ Ma arvan, et sa võid ju hakata temagasebima, pohhui keegi on su kõrval vähemalt seni, kuni uue leiad,“ segasin tajutule naerdes vahele „ Vot, kus petmis tark meil siin.“ Ta naeris kähedalt jajätkas, „ ja sa oled piisavalt julge, et kui uue leiad, saad Tomi maha jätta,kui tema sind just ennem ei jäta.“ Ta tõmbas 2 kiiret mahvi ja küsis siis :“Mille poolest te siis nii erinete?“ Ma naersin mõrult ja laususin siis, „ Vaat,et sa kellelegi ei räägi. Ta kannab rohelisi läätesid ja värvib oma juukseidmustaks, mina veel arvasin , et kust nii kena kutt naturaalse välimusega tuleb.“Shakira hakkas naerma ja lausus siis „ Pole ime, kui ta ka solaariumis käiks.“Minu veidike tõsisemat ilmet märgates küsis ta üle „ Oot ta käibki?“ Ma viskasinsuitsu välja ja vastasin „ Mul on tunne, et käib jah, sest tal on solaariumi seekaart võimidagi rahakoti vahel ja suht pruun on ta ka ju.“ Shakira krimpsutasnina ja me hakkasime mõlemad naerma, sest Shakira taipas, et selle solaariumigategin ma nalja. Ma lisasin veel „ Ta huumorisoon omab ära nah. Ta ei saa ühestiasjast aru.“ See pakkus Shakirale veel nalja, ning ta kõkutas tükk aega, kunima raadio valjemaks keerasin.
Tagasi üles Go down
kiiisu
Naerupall



Female Postituste arv : 11
Age : 29
Asukoht : Viljandi

GO GAGA ( 8 osa! )  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: GO GAGA ( 8 osa! )    GO GAGA ( 8 osa! )  - Page 2 Icon_minitime19/9/2010, 18:58

hea (Y) :)
Tagasi üles Go down
Liizuh
Kojamees



Female Postituste arv : 32
Age : 26

GO GAGA ( 8 osa! )  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: GO GAGA ( 8 osa! )    GO GAGA ( 8 osa! )  - Page 2 Icon_minitime19/9/2010, 19:01

Veel heam on kuulda, et sulle meeldib Wink
Tagasi üles Go down
accident
Suur ja laisk lohe
accident


Female Postituste arv : 101
Age : 27
Asukoht : Tallinn

GO GAGA ( 8 osa! )  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: GO GAGA ( 8 osa! )    GO GAGA ( 8 osa! )  - Page 2 Icon_minitime19/9/2010, 21:31

Tore jutt, hea sisuga, ainult üks asi, mis jubedalt häirib.
Et sa vist ei tunne nuppu nimega Enter?
Seda sa võiksid kasutada vahel, et oleksid lõigud, mitte lihtsalt suur pikk tekst.
Seda on raske jälgida ja vahel ma lihtsalt lasen silmadega teksti üle, et ei viitsigi selle pärast lugeda, et lõike pole.
Ja kontrolli oma jutumärkide kasutust ka, et kas tühikud on õiges kohas ja nii. :)
See on ainult vormistamise viga, jutul endal pole midagi viga.
Hea on, uut. :)
Tagasi üles Go down
Liizuh
Kojamees



Female Postituste arv : 32
Age : 26

GO GAGA ( 8 osa! )  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: GO GAGA ( 8 osa! )    GO GAGA ( 8 osa! )  - Page 2 Icon_minitime20/9/2010, 17:38

Tunnen küll, aga mõndasid just häirib (võibolla mitte selles foorumis), aga ma ei saa ju iga paari rea tagant jälle uut rida teha nagu hiiglaslik luuletus, mille lõpud riimi ei lähe. Ju ma proovin, aga ma pole kindel, kuhu need teha Very Happy

Suured aitähh`id ikkagi Wink
Tagasi üles Go down
-mariliis
Võlur
-mariliis


Female Postituste arv : 63
Age : 29

GO GAGA ( 8 osa! )  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: GO GAGA ( 8 osa! )    GO GAGA ( 8 osa! )  - Page 2 Icon_minitime20/9/2010, 17:53

tundub, et Tom on hoopis gay, aga eks siis näis mis edasi tuleb :)
muidu hea ja ütleks ka sama mida accident. Ootan huviga uut osa Wink
Tagasi üles Go down
http://styleofmimi.blogspot.com/
Liizuh
Kojamees



Female Postituste arv : 32
Age : 26

GO GAGA ( 8 osa! )  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: GO GAGA ( 8 osa! )    GO GAGA ( 8 osa! )  - Page 2 Icon_minitime20/9/2010, 19:06

Very Happy mis sa sellest arvad, kui ta oleks?

rõõm kuulda, varsti ehk tuleb ka Wink
Tagasi üles Go down
kiiisu
Naerupall



Female Postituste arv : 11
Age : 29
Asukoht : Viljandi

GO GAGA ( 8 osa! )  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: GO GAGA ( 8 osa! )    GO GAGA ( 8 osa! )  - Page 2 Icon_minitime20/9/2010, 22:56

uut jaa :)
Tagasi üles Go down
Liizuh
Kojamees



Female Postituste arv : 32
Age : 26

GO GAGA ( 8 osa! )  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: GO GAGA ( 8 osa! )    GO GAGA ( 8 osa! )  - Page 2 Icon_minitime21/9/2010, 18:06

GO GAGA ( 8 osa! )  - Page 2 Icon_flower
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

GO GAGA ( 8 osa! )  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: GO GAGA ( 8 osa! )    GO GAGA ( 8 osa! )  - Page 2 Icon_minitime21/9/2010, 18:19

Lugesin lõpuks ära, meeldib. xD
Tagasi üles Go down
Liizuh
Kojamees



Female Postituste arv : 32
Age : 26

GO GAGA ( 8 osa! )  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: GO GAGA ( 8 osa! )    GO GAGA ( 8 osa! )  - Page 2 Icon_minitime21/9/2010, 20:00

nice Very Happy
Tagasi üles Go down
-mariliis
Võlur
-mariliis


Female Postituste arv : 63
Age : 29

GO GAGA ( 8 osa! )  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: GO GAGA ( 8 osa! )    GO GAGA ( 8 osa! )  - Page 2 Icon_minitime21/9/2010, 21:43

ma arvan, et see oleks.... päris okei vist, kui ta gay oleks, sellesmõttes, et midagi mul nende vastu ju pole Very Happy
aga kus uus osa on?
Tagasi üles Go down
http://styleofmimi.blogspot.com/
Liizuh
Kojamees



Female Postituste arv : 32
Age : 26

GO GAGA ( 8 osa! )  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: GO GAGA ( 8 osa! )    GO GAGA ( 8 osa! )  - Page 2 Icon_minitime22/9/2010, 16:47

mul mõtted jooksevad nüüd Very Happy
täna/homme õhtul ma arvan, et tuleb :)
Tagasi üles Go down
Liizuh
Kojamees



Female Postituste arv : 32
Age : 26

GO GAGA ( 8 osa! )  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: GO GAGA ( 8 osa! )    GO GAGA ( 8 osa! )  - Page 2 Icon_minitime22/9/2010, 18:26

Nonii, lugege ja avaldage arvamust! Tean, suht lühike, aga millalgil teen selle tasa. Päikest(#)



„ Orlando, ma anun sind, ära löö mind!“ kõlas mu kõrvu kriiskav hääl, milletekitas telekas mängiv seebika kaasnäitlejanna. Ma ei keskendunud selle lokkisjuukselise naise vaatmisele, olin liialt ärevil, et üldse sellise mõtetutegevusele aega raisata. Selle asemel sorteerisin riideid, mis murohekates/mustades toonides diivani ees hunnikus vedelesid. Juba täna, reedeõhtul, sõidame minu isa hotelli lõõgastuma. Ma ei suutnud lihtsalt otsustada,milliseid riideid kaasa võtta. Hunnikust võtsin halli-kollase-punase kirju topija asetasin selle enda kõrvale, valgete kottis põlvpükste juurde.Need oli mulplaanis õhtul sinna saabudes selga panna. Võtsin hunnikust kollase pusa, valgepusa, 5 t-särki, igaüks oli ise värvi, paar maikat, pikad tumesinised- jamustadteksad, hunniku sokke ning paar paari puhast pesu. Mõned aksesuaaridpanin ka väikesesse sahtlisse kohvri siseküljel. Kuna olin hommikul juba omajuuksed ära sirgestanud lisasin ka kotti ka sirgendaja, millel oli ka vahetatavots, et lokke teha.
Liikusin vannituppa ja tegin endale kerge meigi, ripsmetu¹¹, rõhutamaks omapõsesarnasid, siis sinna alla veidike põsepuna ning huultele hügeenilinehuulepulk. Kõik pesuvahendid ja võimaliku korjasin ma vannitoast kokku javedasin kohvrisse. Kuna kõik see kraam ei mahtunud minu valge-sinise kirjussekohvirsse ära, siis otsisin veel lisaks käekotile ka ühe väiksemat sortispordikoti, kuhu mahutasingi oma pesemis asjad ära. Käekotti panin rahakoti,meigikoti, võtmed ja telefoni. Ammusest ajast leidus seal ka imekombel valgeorbiti väikene nätsu pakk. Vedasin oma kolm, üsna rasket pagasit koridori jaliikusin elutuppa, et telekas kinni panna. Köögist rõdupoole liikudes märkasin,et kell on juba viis ning Shakira peaks varsti siia jõudma. Kimusin rõdul omasuitsu ruttu ära ja liikusin tagasi tuppa. Laual märkasin ka oma väikest armsatläpakat, mille samuti kotti surusin. Vahetasin oma kodudressid nende riietevastu, mis mul välja olid valitud ja võtsin oma kodinad kätte ja lahkusinkorterist.

Lohistasin oma kotid lifti juurdening olin valmis vajutama suurele hallile nupule, kui märkasin, et ukste pealeon kleebitud silt, millel seisis suur kiri „ LIFT RIKKIS, KASUTAGE TREPPE!“Virutasin liftile jalaga ise talle altkulmu- pilguga lausudes „ Sa vana vastik,hall lift. Ma sulle siin teen rikkis,“ ning olin valmis liftile jalaga uuestivirutama, kui aga kuulsin seljatagant väikest naeruturtsatust. Keerasin ennastvihast vahutavana ringi ja märkasin seal umbes minu vanust kutti, kes lapsikultitsitas. Ta astus paar väikest sammu minu poole ja küsis mahedal häälel:
„ Kas võib teid aidata?“ Saatsinpilgu oma kottidele, mis truult minu vasakul käel seisid. Arutlesin mõtetes, etmitu korda ma peaks käima, et need alla saada. Lõpuks loobusin sellest jalaususin:
„ Hea küll, võta see kohver siis,“ ning haarasin oma kätte musta käekoti javäikese musta spordikoti, mille õrnalt oma õlale vinnasin. Hakkasin eesvaikselt astuma, kui olime jõudnud viiendale korrusele, kostus mu tagant jälleselle poisi hääl „ Mida sa siin vead?“
Viisin pilgu üleõla taha ja vastasin naerusuiselt „ Riideid.“
„ Sa kolid ära?“ kõlas mulle vastu.
„ Ei,“ turtsatasin vaikselt, „ lähen nädalavahetuseks spasse.“
„ Nädalavahetuseks? Sul on siin vähemalt terve kolme kuu riided,“ vingus taedasi.
Keerasin ennast täielikult ümber ja väike altkulmu pilk lendas tema pooleteele. Panin oma kaks kotti maha ja ütlesin tõsiselt „ Võta siis need kotid, mavõtan kohvri.“
Ta ohkas kergendatult ning võttis minu kaks kotti. Lasin talle ees minnaning lohistasin kohvrit edasi.
Ta viis pilgu minu poole ja lausus siis „ Sa jõuad seda ikka?“
Turtsatasin, järjekordselt ning vastasin „ See, et ma kaalun alla 50kg, eitähenda, et ma midagi ei jõua.“
Ma olin kindel, et ta tahaks midagi küsida, aga ta ei julge. Või siisimekombel, teda see ei huvitagi. Edasi liikusime vaikuses, kuni jõudsime allaparklasse. Ta saatis mind mu autoni, kus ka Shakira närviliselt edasi-tagasikõndis. Tüüp keeras oma pea minu poole ja lausus siis „ Sinu auto?“ Kui ta mupea noogutust nägi lausus ta „ Veidike ebaviisakas on teistele keskmistsõrmenäidata.“ Ma kortsutasin kulmu, sest ei saanud aru, kuhu ta oma jutuga sihib.Minu nägu märgates lausus ta nagu muuseas „ Ma olin see halliautoga , kes sulleette keeras.“ Mu silmad suurenesid veidikene ja ma laususin tavalisel häälel„Ah, et liiklushuligaan elab minuga samas majas?“ Ta astus mulle lähemale ningasetas kotid minu kõrvale maha ise lausudes „ Noh, mitte päris, aga mu vendelab siin, ta ei ole liiklushuligaan, ma olen siin tihe külaline.“ Ta astusveel üht sammu minu poole, nii et ta soe hingeõhk kõditas mu kaela. Muhingamine kiirenes veidi, aga kohe peale väikest turtsatust keeras ta otsaringi ja hakkas parkla teisse otsa liikuma. Keerasin ennast auto poole ningvõtsin signa maha. Shakira pani oma kohvri taha ning mina panin oma spordikotika sinna. Enda kohvi tõstsin taha istmele, kuhu me ka oma käekotid panime.
Kiirendasime mööda maanteed hotellipoole ja nautisime muusikat. Ma küll ei teadnud, mida Shakira mõtleb, aga minumõtted olid pöördunud selle noormehe juurde, kes mind aitas.
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

GO GAGA ( 8 osa! )  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: GO GAGA ( 8 osa! )    GO GAGA ( 8 osa! )  - Page 2 Icon_minitime26/9/2010, 10:48

Kas see on see tüüp, kes "juhuslik kokkupuutuja" on või midagi rohkem? Mulle ei jõua praegu kohale. *naerab*
Osa on hea. Very Happy
Tagasi üles Go down
Liizuh
Kojamees



Female Postituste arv : 32
Age : 26

GO GAGA ( 8 osa! )  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: GO GAGA ( 8 osa! )    GO GAGA ( 8 osa! )  - Page 2 Icon_minitime26/9/2010, 11:26

Keeruline teks -.-
Kiitos :)
Tagasi üles Go down
Sulesepp
200 posti tüüd
Sulesepp


Female Postituste arv : 207
Age : 30

GO GAGA ( 8 osa! )  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: GO GAGA ( 8 osa! )    GO GAGA ( 8 osa! )  - Page 2 Icon_minitime26/9/2010, 15:54

väga asjade põhine tekst:D
Tagasi üles Go down
PINK
200 posti tüüd
PINK


Female Postituste arv : 205
Age : 27

GO GAGA ( 8 osa! )  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: GO GAGA ( 8 osa! )    GO GAGA ( 8 osa! )  - Page 2 Icon_minitime27/9/2010, 18:48

hea,
uut ikkka .
Tagasi üles Go down
Sponsored content





GO GAGA ( 8 osa! )  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: GO GAGA ( 8 osa! )    GO GAGA ( 8 osa! )  - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
GO GAGA ( 8 osa! )
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Armastusjutud (vanemad)-
Hüppa: