MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Mõelge nüüd natuke järele...

Go down 
5 posters
AutorTeade
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Mõelge nüüd natuke järele... Empty
PostitaminePealkiri: Mõelge nüüd natuke järele...   Mõelge nüüd natuke järele... Icon_minitime12/9/2008, 21:31

Eile Pinguga rääkimine ajendas mind nüüd seda lühijutukest tegema. Ma loodan, et ma nüüd kedagi, kes on kristlike kalduvustega, ei solvanud Very Happy

Jah - võib ju nii olla, et Sina, Jumal (kohe nii auväärne, et peab suure tähega kirjutama), oled seal kuskil taevas olemas ja jõllitad meid vabal ajal. Räägitakse, et just Sina juhidki meie elusid. Eino aitäh siis, sest minu ja nii mõnegi teise tüübi elu oled sa totaalselt perse keeranud. Ja järgmine kord ära vahi, kuidas ma peldikus käin või end du¹i all pesen!
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Mõelge nüüd natuke järele... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõelge nüüd natuke järele...   Mõelge nüüd natuke järele... Icon_minitime12/9/2008, 21:35

Ma ei irnu iial. Ma itsitan viisakalt ja jumalannalikult. Doh Very Happy
Ja sa võid Jumalale öelda, et ta sind ei vahiks, aga minu perverset poolt sa juba ei hävita Very Happy:D

Pealegi. Ma rääkisin sulle, kuidas asjalood tegelikult on Very Happy:D

ja tõesti, kristlikud, ärge solvuge palun (: aitäh Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Mõelge nüüd natuke järele... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõelge nüüd natuke järele...   Mõelge nüüd natuke järele... Icon_minitime12/9/2008, 21:43

Praegu räägin ma meessoost Jumalast, kes on täielik ahistaja, oleks siis, et ta ühte paljast naist vahiks, aga ei, tal on vaja kõiki maailma naisi, ja ka MEHI (no mida pede Very Happy) vahtida, täis perv ikka Very Happy
Teeme nii, et sa vahid ikka meessoost isikuid, sest ma ei soovi, et mu lemmik pingviinijumalanna oleks omasooihar Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Mõelge nüüd natuke järele... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõelge nüüd natuke järele...   Mõelge nüüd natuke järele... Icon_minitime12/9/2008, 21:58

Heh. Very Happy
Hea jutt jookseb sul nh, ma vaatan. Very Happy Kuigi vist M´l ka mingi osa. Very Happy
Ja noh... ma tean siit ühte katoliiklast. Tglt vist suht sama, mis kristlane... ahh, vahet pole. Ja tema võtaks seda ka arvatavasti naljaga. Very Happy
Aga jah. (Y) Wink
Tagasi üles Go down
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Mõelge nüüd natuke järele... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõelge nüüd natuke järele...   Mõelge nüüd natuke järele... Icon_minitime12/9/2008, 22:02

No...Ma loodan küll tegelikult. Üldse, ma ei poolda ühtegi usku, kui siis ainult mõnda tõekspidamist erinevatest uskudest Very Happy Täname-täname Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Mõelge nüüd natuke järele... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõelge nüüd natuke järele...   Mõelge nüüd natuke järele... Icon_minitime12/9/2008, 22:09

Mina olen maausku. Very Happy
Aga jah... Very Happy Seesammune... Mina ei saa aru, kuidas mõned pühad, nt lihavõtted, võivad niimoodi liikuda kuupäevaliselt. Very Happy Või oli see mingi muu kristlusega seotud kuupäev, mis liikus... Ahh, ei mäleta. Very Happy
Tagasi üles Go down
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Mõelge nüüd natuke järele... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõelge nüüd natuke järele...   Mõelge nüüd natuke järele... Icon_minitime12/9/2008, 22:10

Ma pole uurinud, ei tea. Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Mõelge nüüd natuke järele... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõelge nüüd natuke järele...   Mõelge nüüd natuke järele... Icon_minitime12/9/2008, 22:12

Mnjaa... Very Happy
Mingi kuupäev oli... Me vahepeal isaga hullult arutasime seda asja. Very Happy
Tagasi üles Go down
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Mõelge nüüd natuke järele... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõelge nüüd natuke järele...   Mõelge nüüd natuke järele... Icon_minitime12/9/2008, 22:14

Okei Very Happy Weird stuff Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Mõelge nüüd natuke järele... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõelge nüüd natuke järele...   Mõelge nüüd natuke järele... Icon_minitime12/9/2008, 22:21

Mnjaaa. Very Happy
Tagasi üles Go down
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Mõelge nüüd natuke järele... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõelge nüüd natuke järele...   Mõelge nüüd natuke järele... Icon_minitime12/9/2008, 22:27

..Very Happy
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Mõelge nüüd natuke järele... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõelge nüüd natuke järele...   Mõelge nüüd natuke järele... Icon_minitime12/9/2008, 23:01

Ma ütlesin sulle eile, et jumalat pole olemas Very Happy
Ma igavledes olen teda ikka otsinud naabruskonnast. Ükski siinne(minunaabritestsiis) jumal/anna ei ole nii jobu, et endale ka nime ei võta. Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Mõelge nüüd natuke järele... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõelge nüüd natuke järele...   Mõelge nüüd natuke järele... Icon_minitime14/9/2008, 22:45

Nooo...Vb ta lihtsalt varjab end? Very Happy Miks muidu enamik inimesi teda usub ja mõni on isegi näinud? Very Happy
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Mõelge nüüd natuke järele... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõelge nüüd natuke järele...   Mõelge nüüd natuke järele... Icon_minitime14/9/2008, 23:14

Sest inimestel on hea kujutlusvõime Very Happy
2000 aastat tagasi sündis mingi lihtsalt peast põrunud mehike ja pani sellele kõigele aluse.
Meil pistetaks sellised ohmoonid kohe hullarisse.
Aga nät. Miks see jumal siis sittagi ei tee? Käsib ainult isadel oma lapsi mõrvata. silent
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Mõelge nüüd natuke järele... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõelge nüüd natuke järele...   Mõelge nüüd natuke järele... Icon_minitime15/9/2008, 15:53

Nojah, see kujutlusvõime on ligi 3-l MILJARDIL inimesel, millegipärast kujutavad nad koguaeg ühte asja ette Very Happy Ma ütlesin, et siinkohal ma kristlastest endist rääkima ei hakka Very Happy Kuigi mul oleks paljutki öelda..
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Mõelge nüüd natuke järele... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõelge nüüd natuke järele...   Mõelge nüüd natuke järele... Icon_minitime15/9/2008, 18:57

lol! lol!
Pool mu suguvõsa on muidu kristlased xD
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Mõelge nüüd natuke järele... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõelge nüüd natuke järele...   Mõelge nüüd natuke järele... Icon_minitime15/9/2008, 19:50

ma olen ristitud +o(
Aga see polnud minuvalik! Very Happy
Ma olen Mämmuusku.^^ Ainult et okastraadipeavõru asemel kannan ma tiaarat queen
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Mõelge nüüd natuke järele... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõelge nüüd natuke järele...   Mõelge nüüd natuke järele... Icon_minitime15/9/2008, 21:23

lol!
Tagasi üles Go down
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

Mõelge nüüd natuke järele... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõelge nüüd natuke järele...   Mõelge nüüd natuke järele... Icon_minitime27/3/2009, 20:25

Ou, mis teema Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Sponsored content





Mõelge nüüd natuke järele... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõelge nüüd natuke järele...   Mõelge nüüd natuke järele... Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Mõelge nüüd natuke järele...
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Lühijutud ja mõtteterad-
Hüppa: