MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 2010 [Loetud lehekülgi: 9069]

Go down 
2 posters
AutorTeade
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

2010 [Loetud lehekülgi: 9069] Empty
PostitaminePealkiri: 2010 [Loetud lehekülgi: 9069]   2010 [Loetud lehekülgi: 9069] Icon_minitime8/7/2010, 20:00

*X*1*X*


2010 [Loetud lehekülgi: 9069] Videvik_091409

Pealkiri: Videvik

Autor: Stephenie Meyer

Lehekülgede arv: 457 lk

Sisu: Isabella Swan kolib päikeselisest Phoenixist süngesse Forksi linnakesse isa juurde. Forksi keskkoolis kohtub ta salapärase võluva Edward Culleniga ning tema elu võtab ülipõneva ja hirmutava pöörde. Portselanheleda naha, kuldsete silmade, lummava hääle ja üleloomulike annetega Edward on ühtaegu vastupandamatu ja läbinähtamatu. Kuni tänaseni on tal õnnestunud oma tõelist loomust varjata, aga Bella võtab nõuks tema tumedale saladusele jälile jõuda. Bella aga ei mõista, et mida rohkem ta Edwardisse kiindub, seda rohkem riskib ta nii enda kui ka oma lähedaste turvalisusega. Ja nüüd võib olla hilja ümber mõelda...
Kolm asja on aga kindlad. Esiteks, Edward on vampiir. Teiseks, ta januneb Bella vere järele. Ja kolmandaks, Bella on tingimusteta ja pöördumatult temasse armunud.

Minu arvamus: See oli üks esimesi raamatuid, mida ma mina vormis lugesin. Alguses oli see vägagi segav ja kaalusin mitte edasi lugeda, kuna see tundus igavana, kuid mida enam ma lugesin seda vähem ma lõpetada tahtsin. Ma leian et raamat oli üsna huvitav. Olen seda kaks korda lugenud, kuid vaevalt et seal kolmandat korda tuleb.

Hinne:
8/10


*X*2*X*

2010 [Loetud lehekülgi: 9069] Noorkuu

Pealkiri: Noorkuu

Autor: Stephenie Meyer

Lehekülgede arv: 515 lk (k.a Tänuavaldused ja muud.)

Sisu: Bella Swani jaoks on üks asi tähtsam kui elu: Edward Cullen. Aga armastus vampiiri vastu on palju ohtlikum, kui Bella oleks iial osanud arvata. Edward päästis Bella juba ühe õela vampiiri küüsist, aga nüüd, mil nende kõiketrotsiv suhe paneb kaalule kõik, mis on neile vähegi kallis, mõistavad nad, et mured pole kaugeltki lõppenud...

Minu arvamus: Kõige närvikäivam osa selles Videviku sarjas. Ausalt. Edward on LOLL..muidugi, ega Bella paremgi ole, kuid siiski ning nagu alati lõpp oli hea..Mulle meeldib see Vampiiride Nõukogu. Nad on seal toredad, eriti Aro. Üldiselt jäin rahule, oleks võinud parem olla, kuid võib rahule jääda.

Hinne: 8/10


*X*3*X*

2010 [Loetud lehekülgi: 9069] Paikesevarjutus

Pealkiri: Päiksevarjutus

Autor: Stephenie Meyer

Lehekülgede arv: 584 lk

Sisu: Seattle’it vapustab rida salapäraseid tapmisi ning ähvardav oht sunnib igipõliseid vaenlasi liitu sõlmima. Bella kistakse üha sügavamale müütide ja üleloomulikkuse maailma, kus võitlust ja vastuseisu on oodata rohkem kui ühel tasandil ning head ja kurja, lähedast ja kauget, elu ja surma tundub eraldavat vaid õhkõrn piir. Bella peab langetama mitmeid valikuid ja tõdema, et minevikuvarjud on visad järgnema ja kättemaksuhimu niisama kergesti ei kustu...

Minu arvamus: Ma ei oskagi midagi muud öelda, et meeldis, väga. See oli huvitav ja kaasahaarav.

Hinne: 9/10


*X*4*X*

2010 [Loetud lehekülgi: 9069] Koidukuma

Pealkiri: Koidukuma

Autor: Stephenie Meyer

Lehekülgede arv: 730 lk

Sisu: Olla pöördumatult armunud vampiiri tähendab Bella Swani jaoks ohtlikult teravdunud reaalsuses põimunud fantaasiat ja õudusunenägu ühekorraga. Lõõmav kirg Edward Culleni vastu kisub teda ühes, sõprus libahunt Jacob Blacki vastu teises suunas, on Bellal selja taga tormiline aasta täis kiusatust, kaotusi ja püüdlusi jõuda murdepunktini. Tema otsus, kas ühineda sünge, kuid lummava surematute maailmaga või jääda truuks inimese-elule, on muutunud niidiks, mille küljes ripub kummagi hõimu saatus.

Minu arvamus: Vahepeal tekkis selline igav koht, kuid üldiselt oli raamat piisavalt huvitav, et lugeda. Lõpp läks palju kergemalt, kui oleksin arvanud ja see kuidas Bella muutus ja kuidas ta edasi jätkas oma elu. Nohjah..ootasin midagi muud. Hea meel oli see et ta ei paisanud Charlie'd oma elust välja, Charlie meeldis mulle. Ja Jacob..nii palju siis sellest, et „Kuni su süda veel lööb, võitlen ma sinu eest.“ Aga üldpildis, meeldis see osa. Edvard on endiselt loll, minu arvamuse järgi Very Happy

Hinne: 8/10


*X*5*X*

2010 [Loetud lehekülgi: 9069] Eoin

Pealkiri: Artemis Fowl

Autor:
Eoin Colfer

Lehekülgede arv: 280 lk

Sisu: Raamatu peategelane Artemis Fowl on kaheteistkümneaastane kriminaalse loomuga imelaps. Ent isegi tema ei suuda ette näha, mis hakkab juhtuma, kui ta röövib haldja, kapten Holly Shorti haldjate eriüksusest. Need ei ole mingid tavalised muinasjutuhaldjad. Need haldjad on relvastatud ja nad on ohtlikud. Kuid Artemis Fowl on leiutanud plaani perekonna vara tagasivõitmiseks; plaani, mis võiks kukutada tsivilisatsioonid ja paisata planeedi liikidevahelisse sõtta. Ning just seetõttu lõpetavad haldjad reeglite järgi mängimise.
Raamatus on seotud nii

Minu arvamus: Olen lugenud seda kaks korda. Esimest korda lugesin, siis ma käisin veel põhikoolis. Väga häguselt mäletasin sellest, kuid teadsin, et mulle meeldis see raamat väga. Hiljem otsisin ma selle raamatu siis üles ning lugesin seda uuesti. Nüüd juba vaatasin asja teise nurga alt. Mulle meeldis kuidas sinna raamatusse oli põimitud iiri folkloor. See oli üsna huvitav, kuid leian, et see on siiski noorematele lugejatele mõeldud.

Hinne: 6/10


Viimati muutis seda Everleigh (31/12/2013, 11:15). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

2010 [Loetud lehekülgi: 9069] Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 [Loetud lehekülgi: 9069]   2010 [Loetud lehekülgi: 9069] Icon_minitime8/7/2010, 20:37

*X*6*X*

2010 [Loetud lehekülgi: 9069] 9781905654314

Pealkiri: A House of Night - Marked

Autor: P.C. Cast & Kristin Cast

Lehekülgede arv:
348 LK

Sisu:
After she is Marked, 16-year-old Zoey Redbird enters the House of Night and learns that she is no average fledgling. She has been Marked as special by the vampyre Goddess Nyx. But she is not the only fledgling at the House of Night with special powers. When she discovers that the leader of the Dark Daughters, the school's most elite club, is mis-using her Goddess-given gifts, Zoey must look deep within herself for the courage to embrace her destiny— with a little help from her new vampyre friends.

Minu arvamus: Alguses olin ma üsna skeptiline selle sarja suhtes, kuid see muutus peagi, kui ma seda lugem hakkasin. Mind köitis uus lähenemine vampiiri maailmale. See oli tõesti midagi uut ja raamat oli üsna põnev. Jäin sellega rahule, väga.


*X*7*X*

2010 [Loetud lehekülgi: 9069] 9781905654321

Pealkiri: A House of Night - Betrayed

Autor: P.C. Cast & Kristin Cast

Lehekülgede arv: 375 lk

Sisu:
Zoey has managed to settle in at the House of Night and come to terms with the vast powers the Goddess Nyx has given her. Just as she finally feels she belongs, the unthinkable happens: human teenagers are being killed, and all evidence points to the House of Night. While danger stalks the humans from Zoey’s old life, she begins to realize that the very powers that make her so unique might also threaten those she loves.

Minu arvamus: Segane tundus vahepeal. Mul oli väga kahju, mis Stevie Raega juhtus. See oli nii ebaõiglane. Kahtlased asjad olid seal. Ma eeldasin et Neferet on heade poolel, kuid võta näpust. Loreniga on ka mingi wtf küsimus, ma hakkan vaatama, et Zoeyl tekib neid mehi liiga kiirelt aga see selleks. Lisabki rohkem põnevust. *irvitab*
Väga õnnelik olin, kui sain teada et Stevie Rae on tagasi. Kahtlasena, kuid sellegi poolest. Walking and talking, that's good enough for me Very Happy


*X*8*X*

2010 [Loetud lehekülgi: 9069] 9781905654338

Pealkiri: A House of Night - Chosen

Autor: P.C. Cast & Kristin Cast

Lehekülgede arv:
322

Sisu:
Dark forces are at work at the House of Night and Zoey Redbird’s adventures at the school take a mysterious turn. Her best friend, Stevie Rae, is undead and struggling to maintain a grip on her humanity. Zoey finds herself in the very unexpected and rare situation of having three boyfriends. Mix a little bloodlust into the equation and the situation has the potential to spell social disaster. Just when it seems things couldn’t get any tougher, vampyres start turning up dead. Really dead. It looks like the People of Faith are tired of living side-by-side with vampyres. But, as Zoey and her friends so often find out, how things appear rarely affects the truth…

Minu arvamus: Emn. Mis ma öelda oskangi? Love sucks. Erik on idioot, seda igas mõttes, tõsiselt hakkab vastu juba. Mulle hakkas meeldima Aphrodite, olgugi, et ta enamus ajast on siiski bitch. Heath on samuti tore. Parem kui Erik igal juhul.
Neferet muutub aina ohtlikumaks ja segasemaks, kuid ta paneb mind muigama. Lõpp oli..ee..vahva. Stevie Rae sai oma inimlikkuse tagasi, which was cool, she bite Aphrodite't ja siis oli WTF?! Sõna otseses mõttes. Järgnev, mis seal toimus oli üsna huvitav. Ma ei hakka rohkem spoilima siin, kes on lugenud, need teavad ja kes ei ole, need lugegu, et teada saada.
Eniveis. Ma armastan seda sarja. Aina paremaks osad lähevad lähevad.
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

2010 [Loetud lehekülgi: 9069] Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 [Loetud lehekülgi: 9069]   2010 [Loetud lehekülgi: 9069] Icon_minitime8/7/2010, 22:01



*X*9*X*

2010 [Loetud lehekülgi: 9069] 9781905654567

Pealkiri: A House of Night - Untamed

Autor: P.C. Cast & Kristin Cast

Lehekülgede arv: 411 lk

Sisu: A week ago Zoey had a group of special friends, three boyfriends and a (kinda) clear conscience. Now she has none of the above. Luckily ice-queen Aphrodite is showing signs of melting and ex-roomie Stevie Rae isn´t as dead as she´d thought. Though Stevie´s now hanging out in tunnels with freaks - gross. If she can get them to listen, Zoey will need all her friends as events take a frightening turn at the House of Night school for vampyres. Shocking true intentions are about to come to light, loyalties will be tested and an ancient evil is about to rise again. Some days being special just doesn´t seem all that ...

Minu arvamus: Wow...addicted Very Happy
MA ei teagi mida öelda, lihtsalt mega hea raamat. Lõpus oli küll, et jälle Stevie Rae!? Oli nagu et shiit xD Eniveis, ka see oli vägagi kaasahaarav ja põnev. Aina enam hakkab mulle Aphrodite meeldima, ja ta sai endale ka loomakese, that's so sweet.
Starkist oli kahju, nagu tõesti. Ma vihkan Neferet't, ta võiks end põlema panna. Ja Kalona on kahtlane, väga kahtlane. Et jah, ootan suure huviga uut osa.


*X*10*X*

2010 [Loetud lehekülgi: 9069] 9781905654574

Pealkiri: A House of Night - Hunted

Autor: P.C. Cast & Kristin Cast

Lehekülgede arv:
439 lk

Sisu:
´The door closed with a sickening thud of finality, shutting my friends out and leaving me alone with my enemy, a fallen angel, and the monstrous bird creature his ancient lust had created. Then I did something I´d only done twice before in my life. I fainted.´ It´s all happening, though Zoey Redbird wishes it wasn´t. She has her friends back, which is great. But a dark angel has taken over the House of Night, supported by High Priestess Neferet. Not so great. This leaves Zoey hiding out with the (supposedly friendly) red fledglings in Tulsa´s prohibition-era tunnels. The not greatness continues. Zoey has some boy-thoughts to distract her, with a chance to make-up with super-hot-ex Eric. But thoughts of the archer that died, semi-permanently, in her arms also keep distracting her. Then he shows up as Neferet´s newest minion. Well, hell. Zoey and friends need a plan to put things right, soon, if she´s to keep both head and heart intact.

Minu arvamus: Kalona on imelik. I do not trust him. Stark on arenemas, aia oleks zoey nahas olla. Heath on nii nunnu, et ma ei tea. Tõsiselt armas.


*X*11*X*

2010 [Loetud lehekülgi: 9069] 9781905654581

Pealkiri: A House of Night - Tempted

Autor: P.C. Cast & Kristin Cast

Lehekülgede arv: 319 lk

Sisu: Zoey needs a break after some serious excitement. Sadly, the House of Night school for vampyres doesn´t feature breaks on its curriculum - even for a High Priestess in training and her gang. Plus juggling three guys is no stress reliever, especially when one is a sexy Warrior so into protecting Zoey that he´s sensing her emotions. Wider stresses lurk too, and the dark force in Tulsa´s tunnels is spreading. Could Stevie Rae be responsible for more than a group of misfit fledglings? And Aphrodite´s visions warn Zoey to stay away from the immortal Kalona and his dark allure - but they also show that only Zoey can stop him. She´s not exactly keen to meet up, but if Zoey don´t go to Kalona he´ll exact a fiery vengeance on those closest to her. She just has to find the courage to do what´s necessary, or everything that´s important to her will be destroyed.

Minu arvamus: OMG! Täielik ahastus tekkis lõpus. Mismõttes Zoey hing on purunenud..see oli esimene küsimus. Ja Heath! Tõsiselt kurb lõpp oli sellel osal, mis oli hea vaheldus, kui aus olla. Pinget hoiab see päris tublisti üleval.


Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

2010 [Loetud lehekülgi: 9069] Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 [Loetud lehekülgi: 9069]   2010 [Loetud lehekülgi: 9069] Icon_minitime8/7/2010, 22:41

*X*12*X*

2010 [Loetud lehekülgi: 9069] 9780141328522

Pealkiri: Vampire Academy

Autor: Richelle Mead

Lehekülgede arv: 332 lk

Sisu: St Vladimir´s Academy isn´t just any boarding school - hidden away, it´s a place where vampires are educated in the ways of magic and half-human teens train to protect them. Rose Hathaway is a Dhampir, a bodyguard for her best friend Lissa, a Moroi Vampire Princess. They´ve been on the run, but now they´re being dragged back to St Vladimir´s where the girls must survive a world of forbidden romances, a ruthless social scene and terrifying night time rituals. But most of all, staying alive.

Minu arvamus: Taaskord huvitav raamat. Tegemist on sarjaga, mis on mulle jällegi meeltmööda. Suht kahtlane ja segane oli alguses see, kuid see hakkas nii tasapisi huvitavaks minema. Segaseks ajab ehk see et Rose on vahepeal Lissa peas/mõtetes. Jah, segane, xD
Üldine hinnang on hea.

*X*13*X*

2010 [Loetud lehekülgi: 9069] 9780141328546

Pealkiri: Vampire Academy - Frostbite

Autor: Richelle Mead

Lehekülgede arv: 327 lk

Sisu: It´s winter break at St Vladimir´s, and a massive Strigoi vampire attack has put the school on high alert. This year´s trip away from the academy to the wintery peaks of Idaho has suddenly become mandatory. But Rose´s troubles seem to follow her wherever she goes - dealing with the pain of knowing that her relationship with her tutor Dimitri can never be, things get even more complicated when one of her closest friends admits his feelings for her. The glittering winter landscape may create the illusion of safety but Rose - and her heart - are in more danger than she ever could have imagined...

Minu arvamus: Põnevaks läheb. Lõpp tõi kergelt pisara silmanurka. Masonist on nii kahju. Rose on vahelduva eduga bitch, kuid siiski mul on temast kahju. Dimitri lõpuks tunnistab oma tundeid! Wii. Väga lahe, tubli Dimka Very Happy Dimitri hüüdnimi...
Ei, väga hea raamat, mulle meeldis.

*X*14*X*

2010 [Loetud lehekülgi: 9069] 2lo3cz6

Pealkiri: A House of Night - Burned

Autor: P.C. Cast & Kristin Cast

Lehekülgede arv: 323 lk

Sisu: Things have turned black at the House of Night. Zoey Redbird’s soul has shattered. With everything she’s ever stood for falling apart, and a broken heart making her want to stay in the Otherworld forever, Zoey’s fading fast. It’s seeming more and more doubtful that she will be able pull herself back together in time to rejoin her friends and set the world to rights. As the only living person who can reach her, Stark must find a way to get to her.  But how?  He will have to die to do so, the Vampire High Council stipulates.  And then Zoey will give up for sure. There are only 7 days left…
Enter  BFF Stevie Rae.  She wants to help Z but she has massive problems of her own.  The rogue Red Fledglings are acting up, and this time not even Stevie Rae can protect them from the consequences.  Her kinda boyfriend, Dallas, is sweet but too nosy for his own good.  The truth is, Stevie Rae’s hiding a secret that might be the key to getting Zoey home but also threatens to explode her whole world.
In the middle of the whole mess is Aphrodite: ex-Fledgling, trust-fund baby, total hag from Hell (and proud of it).  She’s always been blessed (if you could call it that) with visions that can reveal the future, but now it seems Nyx has decided to speak through her with the goddess’s own voice, whether she wants it or not.  Aphrodite’s loyalty can swing a lot of different ways, but right now Zoey’s fate hangs in the balance.

Minu arvamus: Kuradi kahju on Heathist. Ja Zoeyst samuti. Mulle on tõsiselt meeldima hakanud Rephaim, Dallas ei ole enam nii lahe. Ei oska leppida asjadega. Üldiselt on Stevie Rael jamad kaelas, tema keelatud armastus jne. Tahaks juba kaheksandat raamatut...


*X*15*X*

2010 [Loetud lehekülgi: 9069] 9780141328553

Pealkiri: Vampire Academy - Shadow Kiss

Autor: Richelle Mead

Lehekülgede arv: 443 lk

Sisu: It´s springtime at St. Vladimir´s Academy and Rose is close to graduation, but since making her first Strigoi kills, things haven´t felt quite right. She´s having dark thoughts, behaving erratically, and worst of all ...might be seeing ghosts. Consumed by her forbidden love with her tutor Dimitri and protecting her best friend, the Moroi princess Lissa, Rose is in no state to see the deadly threat that will change her entire world - and make her choose between the two people she loves most.

Minu arvamus: Toredalt paks raamat oli, kuigi vahepeal läks kuidagi igavaks aga neid kohti polnud palju õnneks. Mulle hakkab Adrian meeldima, kuninganna on idioot..pooled Moroi'd on idioodid, kui aus olla. Dimist ja Rosest on kahju. Üldiselt mulle meeldis ja jäin rahule. Ei jõua ära oodata kuni ma saan oma käed neljandale osale külge panna, neljas tuleb huvitav. Ma eeldan. Lissat pole vist eriti palju seal aga noh, elab üle..
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

2010 [Loetud lehekülgi: 9069] Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 [Loetud lehekülgi: 9069]   2010 [Loetud lehekülgi: 9069] Icon_minitime16/7/2010, 16:46

Vahelduseks midagi muud ka..

*X*16*X*

Pealkiri: Kokkutulek / Reunion

2010 [Loetud lehekülgi: 9069] N33090

Autor: Jenny Carroll

Lehekülgede arv: 180 lk

Sisu: Vaimud pole koerad. Kutsumise peale nad ei tule. Kuid kuueteistkümneaastane Suze tahab väga, et Jesse - kuum sell, kes keeldub tema toas kummitamist jätma - kohemaid välja ilmuks. Sest Suze - ameti poolest vahendaja, kelle ülesandeks on saata tõrksad hinged tagasi sinna, kuhu nad kuuluvad - on nelja traagilises autoõnnetuses hukkunud keskkooliõpilase vaimuga tegeledes kõrvuni hätta sattunud. Häda on selles, et üha enam paistab, nagu poleks õnnetuses mitte midagi juhuslikku, ja nelik ihkab kättemaksu... mitte ainult nohikule, kes nad tappis, vaid igaühele, kes neid takistab.

Minu arvamus:
I liked it! Jesse on endiselt mega armas. Kunagi lugesin ma ka esimest osa ..teist osa eestis ei olegi, kokkutulek on kolmas osa juba selles sarjas. Kahju lausa. Teine osa tundus samuti huvitav olema. Aga selles osas...Jessele meeldib Suzie, nunnu, tahaks neljandat osa, mida eestis jälle ei leidu! Ma ei tea, RLS inglid on kahtlased..alles lõpus sai teada kes oli selles nö õnnetuses süüdi. Lõpp oli üsna põnev. Ühesõnaga ei kahetse et seda raamatut lugesin. ^^
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

2010 [Loetud lehekülgi: 9069] Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 [Loetud lehekülgi: 9069]   2010 [Loetud lehekülgi: 9069] Icon_minitime31/7/2010, 15:22

*X*17*X*

Pealkiri: Purustatud

2010 [Loetud lehekülgi: 9069] 2802&t=gif&w=70&h=105

Autor: Richard Stanley "Dick" Francis

Lehekülgede arv: 236 lk

Sisu: Kui d¾oki Martin Stukely sureb pärast Cheltenhami ratsavõistlusel kukkumist, mässitakse tema sõber, tunnustatud klaasikunstnik Gerard Logan ühe kadunud videokasseti loosse. Pärast sõbra surma tuleb Loganil tegemist teha uute ja harjumatute ohtudega. Nimelt arvab üks kurjategijate grupp, et kadunud kassett sisaldab informatsiooni hindamatu varanduse kohta ja et Logan teab, kuhu see kadus. Logan mõistab peagi, et ellu jäämiseks tuleb tal endal tõde välja selgitada ja võiduajamine kasseti kätte saamiseks kujuneb raskemaks, kui surnud d¾oki sõber oleks iial osanud arvata.

Minu arvamus: Omajagu põnevust pakkuv raamat ja mulle päris meeldis see raamat, mistõttu tahaks ka teisi selle autori raamatuid lugeda. Soovitan.

Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

2010 [Loetud lehekülgi: 9069] Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 [Loetud lehekülgi: 9069]   2010 [Loetud lehekülgi: 9069] Icon_minitime31/7/2010, 15:40

*X*18*X*

Pealkiri:
Captive Bride

2010 [Loetud lehekülgi: 9069] 9780380016976

Autor: Johanna Lindsey

Lehekülgede arv: 384 lk

Sisu: From the moment Philip Caxton sets his eyes upon lovely Englishwoman Christine Wakefield, he knows that he must have her. Born half-Arab and known among his people as Sheik Abu, he plots to have her kidnapped and brought to his remote camp in the desert.

Christina is angry and frightened when she suddenly becomes the helpless captive of this strikingly handsome stranger...but is soon weakened by her heart's blazing desire to explore her virile captor's most sensuous cravings. Her idyllic time with Abu is interrupted when she is kidnapped again, this time by another tribe. This act was done in order to lure the sheik to their camp so that an act of revenge for a past misdeed may be carried out. Abu rushes to Christina's rescue and, after escaping a slow death, brings his beloved back to the safety of his camp. But their happiness is shortlived when Christina is falsely told that Abu no longer desires her and wishes her to leave. With a broken heart, she leaves the desert to return to her past life in England.

But nothing will ever be the same, as she still loves Abu and fears she may never see him again. Or will she?

Minu arvamus: Mu üks lemmikuid raamatuid! God, I really love this book.
See tegevus ei toimu meie ajal, see toimub mingi 18 sajandil vms, ma pole täiesti100% kindel et just 18 sajand, kuid tundus et oli. Meeldis väga Christina, keda Abu vahest ka Tinaks kutsub ja muidugi meeldis ka teine peaosa täitev tegelane Philip. Väga huvitav oli lugeda, kuidas Tina meest täiega vihkas, kuid peale seda kui Philip röövis ta, hakkasid asjad muutuma ja lõppkokkuvõttes armus naine Philipi aga noh, kus sellega, et siis asjad lihtsamaks lähevad. Väga nõme inimene oli Tommy, kes tahtis hullupööra Tinaga abielluda et lõpuks tahtis ta Philipi tappa. Väga crazy.
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

2010 [Loetud lehekülgi: 9069] Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 [Loetud lehekülgi: 9069]   2010 [Loetud lehekülgi: 9069] Icon_minitime4/8/2010, 17:44

*X*19*X*

Pealkiri: Vampire Academy - Blood Promise

2010 [Loetud lehekülgi: 9069] 9780141331867

Autor: Richelle Mead

Lehekülgede arv: 493 lk

Sisu: How far will Rose go to keep a promise? The recent Strigoi attack at St. Vladimir´s Academy was the deadliest ever in the school´s history, claiming the lives of many. Even worse, the Strigoi took some of their victims with them - including Dimitri. He´d rather die than be one of them, and now Rose must abandon her best friend, Lissa - the one she has sworn to protect no matter what - and keep the promise Dimitri begged her to make long ago. But with everything at stake, how can she possibly destroy the person she loves most?

Minu arvamus: Mõnusalt paks raamat. Mõni koht oli selline mis tekitas unisust, kuid muidu üsna huvitav ja põnev osa. Hea vaheldus oli see et tegevus ei toimunud pidevalt akadeemias ja kui toimus siis läbi Lissa ainult. Dimka pere oli samuti tore ja mulle meeldib Abe, kes kujunes välja Rose'i isaks, mis oli muigele ajav.
Dimitri kohta nii palju, et väga nõme, et ta Strigoi on, kuid eeldatavasti lähevad lood temaga põnevaks, lõpp oli palju tõotav nii, et ootan pikki silmi, mil ma järgmise osa kätte saan.
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

2010 [Loetud lehekülgi: 9069] Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 [Loetud lehekülgi: 9069]   2010 [Loetud lehekülgi: 9069] Icon_minitime3/9/2010, 23:09

*X*20*X*

Pealkiri: Harry Potter and the Deathly Hallows

2010 [Loetud lehekülgi: 9069] 9780747595823

Autor: J. K. Rowling

Lehekülgede arv: 607 lk

Sisu: ´His hand closed automatically around the fake Horcrux, but in spite of everything, in spite of the dark and twisting path he saw stretching ahead for himself, in spite of the final meeting with Voldemort he knew must come, whether in a month, in a year, or in ten, he felt his heart lift at the thought that there was still one last golden day of peace left to enjoy with Ron and Hermione.´ With these words "Harry Potter and the Half-Blood Prince" draws to a close. And here, in this seventh and final book, Harry discovers what fate truly has in store for him as he inexorably makes his way to that final meeting with Voldemort. In this thrilling climax to the phenomenally bestselling series, J.K. Rowling reveals all to her eagerly waiting readers.

Minu arvamus: See on minu meelest üks süngemaid raamatuid ja ka huvitavamaid. Ma täitsa mõistan, miks paljudele lastele meeldib HP sari. Kuid ma leian et see ei ole ainult lastele, kuna iga osaga lähevad asjad üha keerulisemaks.
See raamat oli üks mu lemmikuid, ka kuues raamat 'Segavereline prints' oli hea. Mõlemad viimased osad olid üpris sünged. Selles raamatus oli kuidagi rohkem seda pinget ja konfliktsust trio vahel, mis pakkus pinget. Ron on idioot..kuigi kui aus olla seda oli ka Harry.
Roni ja Hermione leidsid hea ajastu nö teineteise leidmiseks, see oli muigele ajav ja ma poleks kunagi uskunud Snapest seda, mis lõpus välja tuli. Ta hakkas mulle isegi meeldima. Draco oli mulle aga alati meeldinud ja meeldib siiani.


Viimati muutis seda Everleigh (6/9/2010, 17:56). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Marmelaad
Tsiklimees
Marmelaad


Female Postituste arv : 430
Age : 30
Asukoht : Sahtlis

2010 [Loetud lehekülgi: 9069] Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 [Loetud lehekülgi: 9069]   2010 [Loetud lehekülgi: 9069] Icon_minitime3/9/2010, 23:33

Segavereline prints on küll kuues raamat, kui aus olla. Rolling Eyes
Mida sa Snape'ist ei uskunud?
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

2010 [Loetud lehekülgi: 9069] Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 [Loetud lehekülgi: 9069]   2010 [Loetud lehekülgi: 9069] Icon_minitime4/9/2010, 02:47

Oih, jah, kuues Very Happy

Ma poleks arvanud, et Snape siiski heade poolel oli, imestan ikka veel selle üle xD
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

2010 [Loetud lehekülgi: 9069] Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 [Loetud lehekülgi: 9069]   2010 [Loetud lehekülgi: 9069] Icon_minitime8/10/2010, 14:44

*X*21*X*

Pealkiri: Vampire Academy - Spirit Bound

2010 [Loetud lehekülgi: 9069] SPIRIT-120

Autor: Richelle Mead

Lehekülgede arv: 479 lk

Sisu: Dimitri gave Rose the ultimate choice. But she chose wrong…

After a long and heartbreaking journey to Dimitri’s birthplace in Siberia, Rose Hathaway has finally returned to St. Vladimir’s-and to her best friend, Lissa. It is nearly graduation, and the girls can’t wait for their real lives beyond the Academy’s iron gates to begin. But Rose’s heart still aches for Dimitri, and she knows he’s out there, somewhere.

She failed to kill him when she had the chance. And now her worst fears are about to come true. Dimitri has tasted her blood, and now he is hunting her. And this time he won’t rest until Rose joins him… forever.

Minu arvamus: OMG! OMFG!!! Ugh, ma tahan uut raamatut juba! Damn it! Very Happy
See jäi nüüd küll mega kohapeale kinni. Lihtsalt suurepärane raamat, veelgi kaasakiskuvam kui eelmised olid. Mulle meeldis Dimitri ja ma olen kindel, et ta seisukoht muutub tunnete valdkonnas, at least I hope it does.
Ja mis lõpus oli..holy s*** ikka. See oli hea twist, mille autor teha suutis. Vaene Rose, kuigi ma julgen ennustada et Rose pääseb sellest lõpuks, kuna see järgmine raamat "Last Sacrifice" peaks olema Rose seikluste kohapealt viimane raamat, järgmisetes on juba teised peaosatäitjad...eniveis, ootan huviga uut raamatut.
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

2010 [Loetud lehekülgi: 9069] Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 [Loetud lehekülgi: 9069]   2010 [Loetud lehekülgi: 9069] Icon_minitime19/10/2010, 21:31

*X*22*X*

Pealkiri: City of Bones (The Mortal Instruments)

2010 [Loetud lehekülgi: 9069] Books?id=UwH5IwTWH3EC&printsec=frontcover&img=1&zoom=1&edge=curl&sig=ACfU3U0aNnzvlhQLDF2-abN9Oz_9y7YDAg

Autor: Cassandra Clare

Lehekülgede arv: 485 lk

Sisu: Suddenly able to see demons and the Shadowhunters who are dedicated to returning them to their own dimension, fifteen-year-old Clary Fray is drawn into this bizarre world when her mother disappears and Clary herself is almost killed by a monster.

Minu arvamus: Huvitav ja üsna köitev raamat. Tegevust oli mõnusalt ja ei jäänud kordagi sellist momenti, et ma ei viitsi lugeda. Väga viis raamat.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





2010 [Loetud lehekülgi: 9069] Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 [Loetud lehekülgi: 9069]   2010 [Loetud lehekülgi: 9069] Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
2010 [Loetud lehekülgi: 9069]
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Aastas loetud raamatud 2010

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Võistlused :: Enim loetud raamatuid aastas :: Everleigh-
Hüppa: