MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 You .

Go down 
AutorTeade
SugarPiece
Kuri põhjapõder(???)
SugarPiece


Female Postituste arv : 193
Age : 27

You .  Empty
PostitaminePealkiri: You .    You .  Icon_minitime1/7/2010, 16:35

Otsustasin korrakski oma mõtted või tunded kirja panna, mis-sest, et sellest endiselt välja midagi ei tulnud, ma lihtsalt proovisin.

Istun vaikselt aknal, tuul sasib kergelt mu juukseid. Mõtlen. Mõtlen Sinust. Jah, just Sinust. Mõtlen, miks ma Sind kunagi endale ei saa.. Mõtlen, miks on Sinuga nii fucking keeruline.. Koguaeg mõtlen Sinust, ainult Sina, sest Sa oled põhiline.. Ma tahaks Sind näha, Sind suudelda, Sinuga olla.. Aga ma ei saa.. ja just sellepärast, et Sina seda ei taha. Selle asemel, et Sind enda ees näha, näen ma ainult mingeid puid, katust enda jalge all ja nahkhiiri õhus lendamas.
Ilmselgelt olen ma juba siin päris kaua istunud. Varsti saab pool tundi sellest siin, kui olen istunud ning Sinust mõelnud. See aeg, kui Sinuga koos olin, oli minu jaoks parim. Tahaks seda aega tagasi, aga elu ei lase. Elu läheb edasi..

FUCK OFF !
Yeah, kelle jaoks on lill, kelle jaoks libu. Mul on igaljuhul sita kvaliteediga elu. Sest vihkan seda, kui pidevalt haiget saan.. Ma oleks isegi õnnelik, kui mul oleks Sina! Ja ma ei väsiks kunagi Sinust ära, sest Sa oled parim!
Kergelt külm hakkab juba.. hüppan aknalaualt maha, panen akna kinni, kaardina tõmban ette ja istun voodile ning ikka veel mõtlen ma Sinust. Ja ikka veel ma tahan Sind, mis-sest, et Sa nii Fucking Bitch oled, I still want you.


Hiljem..

Tõusen vaikselt voodilt püsti ja ilmselgelt mu viimane mõte on Sind per*e saata.
FUCK YOU !


Vihkan sind alates sellest, mil mulle haiget tegid.

***
Võin ju vihata, sisimas ikka armastan.


Olge lahedad.

By : Marta .
Tagasi üles Go down
 
You .
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Lühijutud ja mõtteterad-
Hüppa: