MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Ma ei kujuta ette ka, mis see on..

Go down 
2 posters
AutorTeade
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Ma ei kujuta ette ka, mis see on.. Empty
PostitaminePealkiri: Ma ei kujuta ette ka, mis see on..   Ma ei kujuta ette ka, mis see on.. Icon_minitime4/6/2010, 22:03

Ja just täpselt nii on ka nagu pealkiri ütleb. Very Happy Ma ei tea, misasi see on. ma olen terve päev tahtnud midagi kirjutada ja mõtted hakkasid voolama ja panin kirja ja siis lõppesid ära ja valmis sai mingi.. asi.. ma ei tea, mis selle point on, ma ei tea mingeid tagamaid.. ma lihtsalt kirjutasin, teadmata, mida ma kirja panen. Ja järge sellele loomulikult ei tule, since mul pole õrna aimugi, misasi see ongi.

Jutt on. Ma arvan.

-----------------------

4.06.2010

Ma sooritasin täna sotsiaalse enesetapu, puues end vikerkaarevärvides nööriga otse Paradiisiaiast võetud Saatuse puu kõige kõrgema oksa külge, kus kõik mind näha võisid.

Ja nagu arvata oligi, heideti mind Paradiisist välja. Otse maa peale, nende ebatolerantsete inimeste sekka, keda ma enne varjamata uhkusega oma sõpradeks ja lähedasteks võisin nimetada. Ja lebades siin ebaõigluse keskel, viisin ma pilgu üles, sulgesin silmad ja anusin, et see kõik lõppeks. Ja mu palveid võeti kuulda.


Üksik tütarlaps põlvitab tuhmunud hauakivi ees, hõõrudes seda oma pehme käega, et graveeritud kiri loetavamaks muuta. Ükshaaval puhastab ta kõik tähed samblast ja mullast ning eemaldub siis pisut, lastes oma siniste silmade lõbusal pilgul üle kirja käia. „Tema?“ sõnab tüdruk küsivalt ja tõstab pilgu, kissitades ereda valguse tõttu silmi.

Ta suudab eristada vaid enda kõrval seisva naise tumedaid piirjooni, sest päike paistab otse viimase selja tagant, kuid sellest piisab, et näha õrna peanoogutust. Tüdruk liigutab samal viisil pead ja viib pilgu tagasi, tõustes viimaks. „Siin pole keegi ammu käinud,“ sõnab ta lihtsal toonil, justkui püüdes sellisel viisil vestlust lõbusamana hoida. Mõttetu üritus, sest surnuaeda rusuv vaikus on vallutanud ka tema kõrval seisva noore naise hinge ja südame.

Vaatamata noorele eale, mõistab tüdruk kaotusvalu liigagi hästi. Samuti vaikides libistab ta oma jahedad sõrmed ema sooja peopessa ja naeratab õrnalt. „Nüüd on ta Ingel,“ sõnab tüdruk lapseliku armsusega hääles, pannes ka naise naeratama.
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Ma ei kujuta ette ka, mis see on.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei kujuta ette ka, mis see on..   Ma ei kujuta ette ka, mis see on.. Icon_minitime5/6/2010, 10:40

Mulle meeldis.
Ja ma oleks tahtnud järge Very Happy
Tagasi üles Go down
 
Ma ei kujuta ette ka, mis see on..
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Lühijutud ja mõtteterad-
Hüppa: