MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Meie Juttude kogumik!

Go down 
+16
Murtagh
GossipGirl
Prince Kirameki
Espada
Pingu
Cliodna
NamNami
black
Hellla
Maiu Laaneoja
Pizza
Audrey
Keku
Tärru.
Karro
Tuki
20 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorTeade
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Meie Juttude kogumik! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie Juttude kogumik!   Meie Juttude kogumik! - Page 5 Icon_minitime31/8/2011, 23:11

See on täitsa hea mõte! Very Happy
Tagasi üles Go down
Sulesepp
200 posti tüüd
Sulesepp


Female Postituste arv : 207
Age : 30

Meie Juttude kogumik! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie Juttude kogumik!   Meie Juttude kogumik! - Page 5 Icon_minitime8/9/2011, 15:23

muidugi, teeme nii! ma küll ostaks:D
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Meie Juttude kogumik! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie Juttude kogumik!   Meie Juttude kogumik! - Page 5 Icon_minitime10/9/2011, 21:26

Mina ka Very Happy See on väga hea idee Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

Meie Juttude kogumik! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie Juttude kogumik!   Meie Juttude kogumik! - Page 5 Icon_minitime12/9/2011, 20:46

Mina ostaks kah Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Meie Juttude kogumik! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie Juttude kogumik!   Meie Juttude kogumik! - Page 5 Icon_minitime12/9/2011, 21:31

Niisiis. Very Happy Kõik ostaksime. Very Happy
Järgmine samm? Very Happy
Kes, kus, mis? Very Happy Kellel oleks võimalik printida... köita ka ehk. See asi reaalselt teoks teha? Või kellel on ideid? Kuna see nüüd tuleb väga meie(oma)näoline, siis võime me seda tuunida ja kõike selliseks, milliseks me tahame. Seda arvestamata, kas poelettidel müügiks läheks. Very Happy
Ja siis siit spin-off ideena - miks mitte jälle kokkutulekut teha? Pea 3 aastat viimasest möödas. Very Happy Võiks seal siis ju jagada ja uudistada neid... (Muuhulgas.)
Ja kes siis veel ei julenud võibolla oma loomingut tervele Eestile tutvustada, saaks veel oma mingisuguse jutukese/luuletuse sinna saata ja lisada? Ei tohiks ju enam raske olla. Ja oma rahvas ka, kes lugeda ja meenutada saab. :)
Tagasi üles Go down
Sulesepp
200 posti tüüd
Sulesepp


Female Postituste arv : 207
Age : 30

Meie Juttude kogumik! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie Juttude kogumik!   Meie Juttude kogumik! - Page 5 Icon_minitime9/12/2011, 16:32

teema algataja on meid 2ra unustanud
Tagasi üles Go down
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

Meie Juttude kogumik! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie Juttude kogumik!   Meie Juttude kogumik! - Page 5 Icon_minitime12/3/2012, 19:21

Jah.. mis seal ikka unustada, ma vahepeal kogu aeg pkkunud meid kirjastustele, aga keegi ikkagi ei taha. Nii et KUI, siis peab selle oma jõududega ära tegema.
Tagasi üles Go down
Espada
Maailmapäästja
Espada


Female Postituste arv : 777
Age : 30
Asukoht : Viljandi

Meie Juttude kogumik! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie Juttude kogumik!   Meie Juttude kogumik! - Page 5 Icon_minitime20/3/2012, 23:59

Ma pakuks veel üht varianti, kuidas oleks näiteks www.lulu.com 'iga? Seal avaldamine tuleks päris odav, kui me endale just mingit kasumit saada ei taha.
Tagasi üles Go down
http://signkolm.blogspot.com
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

Meie Juttude kogumik! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie Juttude kogumik!   Meie Juttude kogumik! - Page 5 Icon_minitime2/4/2012, 18:43

Äkki tutvustad seda veits, mida see endast kujutab?
Tagasi üles Go down
Espada
Maailmapäästja
Espada


Female Postituste arv : 777
Age : 30
Asukoht : Viljandi

Meie Juttude kogumik! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie Juttude kogumik!   Meie Juttude kogumik! - Page 5 Icon_minitime3/4/2012, 22:10

Niisiis. https://www.youtube.com/watch?v=QBmsWTwPBCk&feature=player_embedded

See on lühike ülevaatevideo sellest, kuidas raamatut avaldada, ei ole üldse raske ning võimalusi on väga palju. Kindlasti tuleks ise juurde uurida mõne asja kohta, aga see peaks olema täiesti tasuta ning lulu.com prindib raamatu välja siis, kui tellimus on tehtud ning makstud. Samuti saab seda hiljem lisada näiteks amazon.com'i ning muudesse kohtadesse. : ) Seda lehte uurides saab ka päris palju selgeks. Ja nii palju kui mina aru olen saanud, pole seal mingit piirangut, et kust riigist ollakse vms.

http://www.lulu.com/shop/andrus-vaht/moka-kohvik-2009/hardcover/product-5401860.html Leidsin isegi ühe eestikeelse teose siia näiteks tuua.
Tagasi üles Go down
http://signkolm.blogspot.com
Sponsored content





Meie Juttude kogumik! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie Juttude kogumik!   Meie Juttude kogumik! - Page 5 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Meie Juttude kogumik!
Tagasi üles 
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 5Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Meie juttude kogumik VOL 2
» Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Uudised-
Hüppa: