MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 ^^

Go down 
AutorTeade
Emma
Nobenäpp
Emma


Female Postituste arv : 1198
Age : 26
Asukoht : In my dreams...

^^ Empty
27032010
Postitamine^^

Laul:Defrage-We never die

Hei!

Jälle pole hästi kaua kirjutanud.
Viimane nädal koolis oli suhteliselt sündmustevaene,peale reede. Neljapäeval käsin vanavanaema matustel,pääsesin kiranduse tunist,kus hetkel teemaks luule. Sleep
Laupäev käiain klaveris ja siis hängisin naabritüdrukuga,pühapäeval käisin sõbrannaga ¹oppamas,esmasp passisin isa juures. Teisipäeval käisin soomes Heurekas,kus ma suutsin ühe trossi peal sõita ratta koematta keset trossi lükata ja ma ei saanudki seda tagasi,ja kuna teised juba väsinud olid,käisime söömas,poes ja ootasime autos laeva. Mina suutsin muidugi terve tee Tallinasse magada,nii et umbes 10 minta enne väljumist üles ärkasin. Very Happy
Kolmapäeval käisin Sannuga "Variautorit" vaatamas. Neljapäeval käisime vennaga Skyparis ja reedel passisin jälle Tondil.

Vahepeal olen veidi kirjutanud,aga juhe on koos. Ma lihtsalt ei suuda otsustada,mida peategelasega ette võtta. Täna hommikul Birgitiga arutasime,mis kleidi ma ta pulma panen ja siis tekkis mingi epiloogi mõte,aga seda veel vaatab Wink Aga jama on selles,et ma vist kujutan ennast liiga jutu sisse ja panen ta kokku sellega,kellega ma ise tahaks koos olla,sest tegelased on ju otse elust võetud,aga elame üle. Very Happy

Emma
Tagasi üles Go down
Share this post on: reddit

^^ :: Comments

No Comment.
 

^^

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Varia :: Blogid :: Emma blogi.-
Hüppa: