MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 A walk to remember

Go down 
+6
Audrey
GossipGirl
padjanägu, [h]
kurmzu
nasicc
FlyWithMe
10 posters
AutorTeade
FlyWithMe
Juudijõulupuu
FlyWithMe


Female Postituste arv : 241
Age : 29
Asukoht : EiKunagiMaa

A walk to remember Empty
PostitaminePealkiri: A walk to remember   A walk to remember Icon_minitime11/3/2010, 21:56

Zanr: Draama/Romantika
Stuudio: Warner Bros. Pictures (2002)
Pikkus: 1 tund 41 minutit
Lavastaja: Adam Shankman ("Juukselakk")
Riik: USA

Osades:
Shane West ("Kiirabihaigla")
Mandy Moore ("Printsessi päevikud")
Peter Coyote ("Behind Enemy Lines: Axis of Evil")
Daryl Hannah ("Kill Bill - Pruudi kättemaks vol. 2")
Lauren German ("Hostel 2")

Armastus on nagu tuul. Sa küll ei näe seda, aga sa tunned seda.

Kui kaasõpilane pealtnäha süütu nalja tõttu haiglasse satub, ähvardab Landon Carterit (Shane West) koolist väljaviskamine. Karistuseks peab Landon tegema ühiskondlikku tööd, mille hulka kuulub ka kooli kevadnäidendis esinemine. Kuna noormees näidelda ei oska, küsib ta abi omaette hoidvalt Jamie Sullivanilt (Mandy Moore), linnakese preestri tütrelt. Neiu lubab Landonit aidata juhul, kui poiss tõotab temasse mitte armuda. Ajapikku muutub nende suhe tõsisemaks ning endalegi ootamatult on Landon armunud. Jamiel on aga saladus, mida ta pole valmis veel poisiga jagama...

Lugu armastusest, mis ületab isegi surma kõikehõlmava piiri.

A walk to remember Untitled-1_5

Oeh.. Olen seda filmi mitmeid kordi vaadanud. Ja iga kord kaasneb sellega ka nutmine. Läheb nii südamesse. Armastan seda lihtsalt.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

A walk to remember Empty
PostitaminePealkiri: Re: A walk to remember   A walk to remember Icon_minitime11/3/2010, 23:01

Paar aastat tagasi oli see film viimse fraasini peas. Very Happy Enam pole tükk aega vaadanud. Very Happy 12 olin vist, kui selle avastasin... üks sõbranna rääkis, et hea film. No ma siis vaatasin ka... ja lihtsalt armusin sellesse. (:

Pole sõnu.

Raamat on ka hea. Very Happy
Tagasi üles Go down
FlyWithMe
Juudijõulupuu
FlyWithMe


Female Postituste arv : 241
Age : 29
Asukoht : EiKunagiMaa

A walk to remember Empty
PostitaminePealkiri: Re: A walk to remember   A walk to remember Icon_minitime11/3/2010, 23:14

Hehe.. Mulle eelmine aasta öeldi, et see on hästihea film. Mõtlesin, et vaatan siis. Tükki ei võta küljest. Meeldis. Väga. Ja kui lõppema hakkas, lõpus Landon Jamie isa juures käis, tuli mulle alles meelde, et ma olen seda filmi varem ka näinud. Tundusgi kuidagi kahtlaselt tuttav koguaeg. Olen udupea. :)
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

A walk to remember Empty
PostitaminePealkiri: Re: A walk to remember   A walk to remember Icon_minitime11/3/2010, 23:25

Haha. Very Happy
Armas film oli... nutsin silmad peast. Very Happy
Tagasi üles Go down
kurmzu
Juubilar
kurmzu


Female Postituste arv : 159
Age : 31

A walk to remember Empty
PostitaminePealkiri: Re: A walk to remember   A walk to remember Icon_minitime27/4/2010, 18:11

pisar tuli silma jaa... olen paar korda näinud seda, ükspäev vaatasin uuesti ja ikka ei saanud pisaraid eemal hoida :)
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/jaaaanika-/
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

A walk to remember Empty
PostitaminePealkiri: Re: A walk to remember   A walk to remember Icon_minitime28/4/2010, 15:33

ühe korra olen näind, ja ainus, mis ma sellest mäletan on see, et see meeldis mulle koohuutaavalt. Very Happy
Tagasi üles Go down
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

A walk to remember Empty
PostitaminePealkiri: Re: A walk to remember   A walk to remember Icon_minitime28/4/2010, 19:12

Kõige lemmikum koht on see, kus Mandy laulab seal etenduses ja siis see poiss suudleb teda Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

A walk to remember Empty
PostitaminePealkiri: Re: A walk to remember   A walk to remember Icon_minitime28/4/2010, 21:44

Paar aastat tagasi, kui ma seda esimest korda nägin, tahtsin seda koos emmega vaadata. Issi tahtis midagi muud vaadata. Ütles meile, et "Ah, nagunii on mingi mõtetu jama..."
Veensime(ee... sundisime...) teda siis meiega koos seda filmi vaatama ja kui see film ära lõppes ütles ta: "See oli ikka kuradima hea film!" Very Happy

Mul hakkavad pisarad jooksma siis, kui Landon on teada saanud, et Jamie'l see haigus (leukeemia?) on ja ta oma isa juurde läheb (kes on vist arst)... Minu meelest see koht on tegelikult nii armas.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

A walk to remember Empty
PostitaminePealkiri: Re: A walk to remember   A walk to remember Icon_minitime28/4/2010, 21:52

Ma ei mäletagi enam, millal mina nutma hakkasin... Ma isegi ei mäleta, kas ma teadsin ennemalt, et tüdruk haige v ei... Sõber rääkis sisust... mingi aeg käis klick, miks nii... aga ma ei mäleta, kas filmi vaadates v enne seda. Very Happy Aga filmi lõpus nutsin ma alati... nii esimesed kakskümmend korda. Edasi suudan juba nutmata vaadata. Very Happy

(Ja see 20 korda pole liialdus. On filme, mida ma olen vaadanud iga päev nii 2-3 korda. Tuhkatriinu lugu sai päevas kogu vaba aja vaadatud... Võlutud Ellat vaatasin kunagi mitu kuud järjest reede öösiti. Titanicut olen vaadanud reede õhtuti mitu nädalat järjest... Kui Potteri maania oli, siis sai paar nädalat jutti iga päev mõlemat osa vaadatud (esimesed kaks). Mul olid need vahepeal viimse repliigini peas. Very Happy )

Aga nt "Klassi" puhul mäletan ma täpselt, millal nutma hakkasin. Film oli jõudnud pool tundi kesta. Aga see oli lihtsalt nii jube, mida see poiss läbi pidi elama, et ma töinasin juba algusest peale. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

A walk to remember Empty
PostitaminePealkiri: Re: A walk to remember   A walk to remember Icon_minitime29/4/2010, 20:27

Ma üritan vältida teleka ees nutmist, kui mu vanemad kodus on aga kui ma olen üksi, siis võtan vabalt.
Mul on siiani meeles, kui ma mingit filmi vaatasin, hoidsin nuttu tagasi ja kugistasin lusikaga sokolaadi jäätist. Aga see ei aidanud Very Happy
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

A walk to remember Empty
PostitaminePealkiri: Re: A walk to remember   A walk to remember Icon_minitime29/4/2010, 22:55

Nooh.. ma vaatasin ära nüüd.. uuesti. Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

A walk to remember Empty
PostitaminePealkiri: Re: A walk to remember   A walk to remember Icon_minitime30/4/2010, 15:50

Tubli, Ines. Very Happy

Ma üldiselt nutmist ei häbene... pere ees. Very Happy Vaatasin enda toas Silda Terabithiasse. Ja siis nutsin täiega. Nagukõva häälega ja isa tuli hirmunult vaatama, et mis toimub... Ma siis selili põrandal kott-tooli peal, täiega nutan... arvutiekraanil poiss nutab... Teda ajas naerma hoopis. Very Happy
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

A walk to remember Empty
PostitaminePealkiri: Re: A walk to remember   A walk to remember Icon_minitime1/5/2010, 00:02

Ma küll häbenen. Enne eelmist aastat polnd kumbki mu vanematest mind u. 7 aastat nutmas näind. Very Happy Nüüd tuli puberteet peale, peavad jälle ära harjuma. Very Happy

Aga jah.. film iseenesest oli hea. Tekitas ühe klaveriloo mängimiseks jälle inspiratsiooni. (ja seda oli vägaväga vaja, kuna see on lõpueksami lugu, niiet vägasuperonkõik.) Very Happy
Tagasi üles Go down
TeddyBear
Juudijõulupuu
TeddyBear


Female Postituste arv : 228
Age : 27
Asukoht : Kose

A walk to remember Empty
PostitaminePealkiri: Re: A walk to remember   A walk to remember Icon_minitime21/7/2010, 23:55

Ma pole ÜLDSE emotsionaalne inimene, ma ei naera ja ei nuta niisama aga selle filmi ajal tuli ikka päris palju pisaraid silma. Very Happy
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

A walk to remember Empty
PostitaminePealkiri: Re: A walk to remember   A walk to remember Icon_minitime8/8/2010, 09:37

Ma vaatasin ka eelmisel nädalal (vist) selle filmi ära. Ja ma teadsin, et ma hakkan nutma, sest ma alati hakkan Wink Very Happy See on lihtsalt üks mu lemmikuimaid filme.
Tagasi üles Go down
Griffu.
Admin
Griffu.


Female Postituste arv : 561

A walk to remember Empty
PostitaminePealkiri: Re: A walk to remember   A walk to remember Icon_minitime11/10/2010, 17:38

Leidsin ka lõpuks aega, et ära vaadata. Pisaraid valama ei hakanud, aga NIIIIII kurb oli. -.-

Meeldis, et matuseid ei näidatud.
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

A walk to remember Empty
PostitaminePealkiri: Re: A walk to remember   A walk to remember Icon_minitime11/10/2010, 17:56

Mulle ei meeldinud. Ebasiiraks ja ettenähtavaks jäi (A). Gee, kui palju filme on tehtud bad boy'st ja good girlist. BB&GG Very Happy:D
Ka asjaolu, et see tsikk tulihingeline usklik oli tõmbas viis suurt miinust filmile taha. Raske on vaadata ajupestud inimesi. Atheist talking Very Happy

Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
kurmzu
Juubilar
kurmzu


Female Postituste arv : 159
Age : 31

A walk to remember Empty
PostitaminePealkiri: Re: A walk to remember   A walk to remember Icon_minitime24/2/2011, 17:53

Kas keegi teab kust seda raamatut tellida/osta saab? Otsin igalt poolt, kuid on kas välja müüdud või ei leia. Ehk keegi oskab aidata. (:
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/jaaaanika-/
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

A walk to remember Empty
PostitaminePealkiri: Re: A walk to remember   A walk to remember Icon_minitime24/2/2011, 19:05

Kriso.ee
Enamus raamatud odavad, kohaletoimetamine tasuta. Mingi nädala-paariga saab kätte.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





A walk to remember Empty
PostitaminePealkiri: Re: A walk to remember   A walk to remember Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
A walk to remember
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Remember me
» Remember you or not - I love you!
» Remember Me, My Dearest

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Muu-
Hüppa: