MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 The Imaginarium of Doctor Parnassus

Go down 
+3
padjanägu, [h]
Keiti
FlyWithMe
7 posters
AutorTeade
FlyWithMe
Juudijõulupuu
FlyWithMe


Female Postituste arv : 241
Age : 29
Asukoht : EiKunagiMaa

The Imaginarium of Doctor Parnassus Empty
PostitaminePealkiri: The Imaginarium of Doctor Parnassus   The Imaginarium of Doctor Parnassus Icon_minitime11/3/2010, 19:58

"Doktor Parnassuse Imaginaarium" on fantaasiaküllane lugu, mis räägib loob doktor Parnassusest ja tema erakordsest Imaginaariumist - rändav etendus, kus publik saab osaks vastupandamatule otsusele: kas valida valgus ja rõõm või pimedus ja süngus. Doktor Parnassus oskab juhtida teiste inimeste fantaasiat, aga tegelikkuses on ta neetud tumeda saladusega. Kaua aega tagasi tegi ta kihlveo saatanaga, Mr Nickiga, kus ta võitis surematuse. Palju sajandeid hiljem leidis doktor Parnassus oma elu armastuse ja tegi saatanaga uue lepingu - ta vahetas oma surematuse nooruse vastu, tingimustel, et tema esmasündinud laps, saades 16. aastaseks, kuulub Mr Nickile. Kui aga tema tütar Valentina hakkab lähenema sellele vanusele, üritab doktor Parnassus teha kõik, et tema tütart ei tabaks jube saatus ja parandada vead, mis ta minevikus tegi.

Osades:
Johnny Depp ("Sleepy Hollow")
Heath Ledger ("The Dark Knight")
Jude Law ("Cold Mountain")
Colin Farrell ("Alexander")
Christopher Plummer ("Twelve Monkeys")
Lily Cole ("St. Trinian's")
jt.

Zanr: Fantaasia/Seiklus
Stuudio: Sony Pictures Classics (2009)
Pikkus: 2 tundi 2 minutit
Lavastaja: Terry Gilliam
Riik: Prantsusmaa/Kanada/UK

The Imaginarium of Doctor Parnassus Imaginarium_doctor_parnassus_poster-535x401


Oijah, HEATH, oi issand, mulle niiiiiiii meeldis seee film, eriti Heath, tõseist nagu. Oeh, viimane Heath'i roll oli ka see üldse.

Aga olete näinud ? Kuidas meeldis?
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

The Imaginarium of Doctor Parnassus Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Imaginarium of Doctor Parnassus   The Imaginarium of Doctor Parnassus Icon_minitime11/3/2010, 20:01

Kahjuks ei ole näinud.. aga ma PEAN seda vaatama...
HEATH - HEATH - HEATH ja JHONNY ja LILY...
Ei OLE võimalik, et kõik ilusad inimesed kokku juhtunud on... Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

The Imaginarium of Doctor Parnassus Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Imaginarium of Doctor Parnassus   The Imaginarium of Doctor Parnassus Icon_minitime11/3/2010, 20:04

See ja Aice imedemaal reklaamid tulid umbes samal ajal välja, niiet mul oli vahepeal mingi suur segadus, et kas see on üks ja sama või erinev film.. mitte, et see kuidagi siia teemasse puutuks aga nojah. :d
johnny! :)
kuigi kinno ma seda vaatama ei lähe, kunagi netist ehk. Very Happy
Tagasi üles Go down
FlyWithMe
Juudijõulupuu
FlyWithMe


Female Postituste arv : 241
Age : 29
Asukoht : EiKunagiMaa

The Imaginarium of Doctor Parnassus Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Imaginarium of Doctor Parnassus   The Imaginarium of Doctor Parnassus Icon_minitime11/3/2010, 20:11

Hehe, mul oli ka segadus hetkeks isegi. Aga võtsin neti lahti ja kõik oli selge.
Ja jah, peamine põhjus miks ma seda vaatama läksin oli HEATH <3 Aga see oli hea film ka täitsa. Mulle meeldis/meeldib edasi ka.
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

The Imaginarium of Doctor Parnassus Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Imaginarium of Doctor Parnassus   The Imaginarium of Doctor Parnassus Icon_minitime11/3/2010, 20:12

A mismõttes see Heathi viimane roll on? Ta ei osale rohkem filmides orsmt?
Tagasi üles Go down
FlyWithMe
Juudijõulupuu
FlyWithMe


Female Postituste arv : 241
Age : 29
Asukoht : EiKunagiMaa

The Imaginarium of Doctor Parnassus Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Imaginarium of Doctor Parnassus   The Imaginarium of Doctor Parnassus Icon_minitime11/3/2010, 20:13

Ta suri 2008 aasta jaanuari kuus ravimite üledoosi. : (
Ja see jäi tema viimaseks filmiks.
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

The Imaginarium of Doctor Parnassus Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Imaginarium of Doctor Parnassus   The Imaginarium of Doctor Parnassus Icon_minitime11/3/2010, 20:20

Ma nutsin sellepärast Very Happy
Tagasi üles Go down
FlyWithMe
Juudijõulupuu
FlyWithMe


Female Postituste arv : 241
Age : 29
Asukoht : EiKunagiMaa

The Imaginarium of Doctor Parnassus Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Imaginarium of Doctor Parnassus   The Imaginarium of Doctor Parnassus Icon_minitime11/3/2010, 20:22

Sa ei olnud ainuke.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

The Imaginarium of Doctor Parnassus Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Imaginarium of Doctor Parnassus   The Imaginarium of Doctor Parnassus Icon_minitime11/3/2010, 20:23

*kergitab lõbustatult Inese poole kulme* Kus sa ka elad... Very Happy

Jube mõttetu film. Üldse ei meeldinud. Mäletan, et astusin kinosaalist välja täieliku ükskõiksuse ja jälestusega. Mitte midagi head pole öelda, (A) Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




The Imaginarium of Doctor Parnassus Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Imaginarium of Doctor Parnassus   The Imaginarium of Doctor Parnassus Icon_minitime12/3/2010, 19:15

Õõ. Ma ei oska selle filmi kohta eriti midagi tarka öelda. Täiesti külmaks jättis.
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

The Imaginarium of Doctor Parnassus Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Imaginarium of Doctor Parnassus   The Imaginarium of Doctor Parnassus Icon_minitime12/3/2010, 20:15

Ma pean häbiga tunnistama, et ma ei saanud sellest filmist uffigi aru Very Happy Võibolla oli asi selles, et ma vaatasin seda bussis.. Võibolla selles, et see oligi selline twisted Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Stardoll
200 posti tüüd



Female Postituste arv : 203
Age : 27
Asukoht : Seal kus sind ei ole!!!

The Imaginarium of Doctor Parnassus Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Imaginarium of Doctor Parnassus   The Imaginarium of Doctor Parnassus Icon_minitime21/6/2010, 19:02

Ma olen seda näinud ja mulle väga meeldis. Eelkõige vaatasin seda muidugi Healthi pärast, ja nüüd sellele mõeldes, et see oli ju ta viimane film. Aga hea film oli minu arust ja hinne oleks 9/10, sest põnevust oli natuke vähe.
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

The Imaginarium of Doctor Parnassus Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Imaginarium of Doctor Parnassus   The Imaginarium of Doctor Parnassus Icon_minitime24/6/2010, 20:02

Ma sattusin kaa siia teemasse tagasi.. ja ma ei oska midagi öelda, sest kui ta 2008 suri, miks see film siis alles nüüd välja anti? Very Happy

ja kas see heath on see kes mängis mingi 10 põhjust sind vihata vms? Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

The Imaginarium of Doctor Parnassus Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Imaginarium of Doctor Parnassus   The Imaginarium of Doctor Parnassus Icon_minitime24/6/2010, 22:26

Jah. Very Happy
See sama Heath. Very Happy

Ja ma ei tea... vbl sp, et sellist tedious filmi annab ikka kokku miksida? (A) Very Happy
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

The Imaginarium of Doctor Parnassus Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Imaginarium of Doctor Parnassus   The Imaginarium of Doctor Parnassus Icon_minitime25/6/2010, 11:36

Oh, siis ma teadsin, et ta surnud on! Juutuubis ühe loo all oli R.I.P kirjas. :)

annab ikka või? Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

The Imaginarium of Doctor Parnassus Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Imaginarium of Doctor Parnassus   The Imaginarium of Doctor Parnassus Icon_minitime25/6/2010, 18:40

Ooojaa. Very Happy
Tagasi üles Go down
kettz
Piraat
kettz


Female Postituste arv : 16
Asukoht : Tallinn

The Imaginarium of Doctor Parnassus Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Imaginarium of Doctor Parnassus   The Imaginarium of Doctor Parnassus Icon_minitime30/8/2012, 13:58

olen näinud ja väga meeldis Very Happy kahju et see Heathi viimaseks rolliks jäi, aganoh, elab üle (:
Tagasi üles Go down
Sponsored content





The Imaginarium of Doctor Parnassus Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Imaginarium of Doctor Parnassus   The Imaginarium of Doctor Parnassus Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
The Imaginarium of Doctor Parnassus
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Doctor Who

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Muu-
Hüppa: