MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 The Scribe (Inglise keeles)

Go down 
+5
Kärolyn
kcissy
WorldIsYours
nasicc
NamNami
9 posters
Mine lehele : 1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
NamNami
Juubilar
NamNami


Female Postituste arv : 169
Age : 27
Asukoht : Tallinn

The Scribe (Inglise keeles) Empty
PostitaminePealkiri: The Scribe (Inglise keeles)   The Scribe (Inglise keeles) Icon_minitime10/3/2010, 23:44

Siin siis väikene jutukene mille alustasin tükk aega tagasi.

In a world of magnificent dresses, 60-roomed castles and ridiculous hats, there is one castle, hidden deep in a valley, bordered with cloud-penetrating mountains, enclosed in a tall oak forest, with exactly 42 rooms, and no people, which luckily means no ridiculous hats.
Well, of course there is one person there. Otherwise there wouldn't be much to talk of, would there?
You see, for in the second highest room, in the tallest tower, there is a boy, or, well, a man. Ish.
He sits, on a mahogany chair, by a mahogany bed and a mahogany desk, looking out of an oak window, for where can you find so much mahogany anyway?
From the window, he can see anything. He can look out and see knights charging towards the castle, or a giant eagle, carrying a damsel in distress. Or an angel, floating down from the clouds. And all that, he writes down. In books. Piles of piles of books.
On one side of him, is a meager pile of 50 or so books. Filled from cover to cover. And on the other side, there are..mountains, of beautifully decorated yet completely empty books, which he has yet to fill.


Viimati muutis seda NamNami (9/6/2012, 22:31). Kokku muudetud 6 korda
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

The Scribe (Inglise keeles) Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Scribe (Inglise keeles)   The Scribe (Inglise keeles) Icon_minitime18/3/2010, 22:58

Tead, mulle ikka TOHUTULT meeldib su kirjutamisstiil. Very Happy Selline... omapärane. Köitev. Very Happy

Well, of course there is one person there. Otherwise there wouldn't be much to talk of, would there?
You see, for in the second highest room, in the tallest tower, there is a boy, or, well, a man. Ish.


See osa näiteks. Very Happy Ma nii naersin selle a man. Ish. koha peal. Very Happy

Edasi ka asi läheb? Very Happy V nh, on plaanis juba midagi? Very Happy
Tagasi üles Go down
NamNami
Juubilar
NamNami


Female Postituste arv : 169
Age : 27
Asukoht : Tallinn

The Scribe (Inglise keeles) Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Scribe (Inglise keeles)   The Scribe (Inglise keeles) Icon_minitime18/3/2010, 23:34

Haha. Tänud :) Kas sa said mu kirja kätte? :3

Eee..ma ei tea..mulle endale see jutuke päris meeldib, aga..ma ei tea.. eks näeme x3
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

The Scribe (Inglise keeles) Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Scribe (Inglise keeles)   The Scribe (Inglise keeles) Icon_minitime19/3/2010, 13:33

Sain jah. Very Happy Ja siis tükk aega istusin ja naersin. Very Happy (Ma ei tea miks. Very Happy )
Tagasi üles Go down
NamNami
Juubilar
NamNami


Female Postituste arv : 169
Age : 27
Asukoht : Tallinn

The Scribe (Inglise keeles) Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Scribe (Inglise keeles)   The Scribe (Inglise keeles) Icon_minitime19/3/2010, 15:32

Hehe. Kirjuta siis ikka vastu kaa :3
Ma hetkel väga tahan kirjutada, aga ma ei tea millest kirjutada, ja kui midagi pähe tuleb, siis ei tule kuidagi hästi välja. Kui koju lähen (Praegu olen koolis :) ) siis proovin midagi selle jutuga seoses kirjutada Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

The Scribe (Inglise keeles) Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Scribe (Inglise keeles)   The Scribe (Inglise keeles) Icon_minitime19/3/2010, 18:27

Tore. Very Happy

(Üritan täna, enne Tlna minekut valmis saada. Very Happy )
Tagasi üles Go down
WorldIsYours
Juubilar
WorldIsYours


Female Postituste arv : 150
Age : 31
Asukoht : Seal, kus juhtub:)

The Scribe (Inglise keeles) Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Scribe (Inglise keeles)   The Scribe (Inglise keeles) Icon_minitime20/3/2010, 15:40

Mulle meeldis see salapära, mis oli teksti sisse jäetud. :)
Loodan, et see jääb sissejuhatuseks ja saad lõpuks ka jutu valmis:D
Tagasi üles Go down
NamNami
Juubilar
NamNami


Female Postituste arv : 169
Age : 27
Asukoht : Tallinn

The Scribe (Inglise keeles) Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Scribe (Inglise keeles)   The Scribe (Inglise keeles) Icon_minitime20/3/2010, 15:42

Aitäh :) Eks ma üritan jah. Praegu mõtlen siin, kuhu seda juttu võiks viia..
Tagasi üles Go down
NamNami
Juubilar
NamNami


Female Postituste arv : 169
Age : 27
Asukoht : Tallinn

The Scribe (Inglise keeles) Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Scribe (Inglise keeles)   The Scribe (Inglise keeles) Icon_minitime21/3/2010, 13:51

Nii. Siin on siis natuke veel seda jutukest. Peaks selle teema vist mingisse teisse alafoorumisse liigutama.. :3

'Hair flowing, eyes sparkling, plastered in armor, the faerie knight looked over the valleys around her. Her lips curved to a smile as her eyes rested on the castle. Tall enough to reach into the clouds. Servants buzzing all around it.
Her pointed ears pricked up at the sound of a scream. Her eyes darted to the road at the foot of the mountain. A farming couple, assaulted by bandits.
"Right." The faerie pulled on her helmet, which was decorated with feathers, and walked purposefully to her pure white steed, climbing on and flicking the reins, which caused the horse to come up on it's hind legs, before speeding down the hillside.
She was a faerie knight once more.'


"Lovely. I finished a book, and it's not even teatime. Though I wouldn't say no to a spot of breakfast. I wonder if I can find the kitchen this time.." Obviously, staying in his room more often than not, the man wasn't completely sure where everything was. Plus. In a castle that size, there were usually two or more of each place in question. Disorientating.
"Mr. Oliver Crewe!" Came a shout, causing the man, assumingly called Oliver, to jump, bumping his elbow on the wall to his side. Living in such a secluded area, he hadn't had any guests in..oh, 100 years? 110? (The kitchen seemed to find food materials on it's own.) And how did he know his name??
Oliver scrambled up from his seat, and exited his room, briefly wondering which direction to go, before zooming down the steps, and through a selection of doors, and then appearing on a porch, 2 storeys above ground.
Hoping that he'd come to the right front door, (there were, of course, 4) he leaned over the side, peering towards the door. There he was. Um..who was he?
"Who are you, good sir? And why are you here at my door?"
"Why, I'm the postman, Mr. Crewe. You've got a small bundle here. Rather heavy, it is! As well as 2 letters."
"Really?..Well, I'll be down in..Umm. Around 5 minutes. Make yourself comfortable!"
Oliver disappeared from sight of the postman, and spent the better part of the next 4 minutes trying to find his way down. Finally, he found himself outside, breathless.
"There we are." Said the postman, dropping the bundle in his hands. 'Rather heavy', had been an underexaggeration. He positioned the letters on top of the package, and brought out a clipboard, with a feather quill tied to it.
"Sign here, would you?"
"Right.." Oliver balanced the package on his knee and wrote his signature on the paper. A C inside an O.
"Cheerio!" The postman said, rather cheerfully. "Have a nice day." He added, tipping his hat to Oliver, before setting down the road once more.
"Right.." Oliver repeated, and walked back into his castle, managing to find one of the kitchens without too much trouble, he surrendered the package to a table, and went in search of a knife.


Viimati muutis seda NamNami (30/3/2010, 23:07). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

The Scribe (Inglise keeles) Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Scribe (Inglise keeles)   The Scribe (Inglise keeles) Icon_minitime21/3/2010, 14:29

mulle täiega meeldib Very Happy
ma ei suuda nii hästi eesti keeleski kirjutada kui sa inglise keeles Razz ja ma armastan inglise keelt, nii et siit lisapunktid sulle Very Happy

kui sellele on mõeldud veel mõni osa (mida ma väga loodan), siis uut ! Very Happy
Tagasi üles Go down
NamNami
Juubilar
NamNami


Female Postituste arv : 169
Age : 27
Asukoht : Tallinn

The Scribe (Inglise keeles) Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Scribe (Inglise keeles)   The Scribe (Inglise keeles) Icon_minitime21/3/2010, 14:55

Minu arust sa kirjutad jumala hästi :) Ma ei oska eesti keeles üldse kirjutada :3
Aitäh et kommenteerisid Very Happy Ma arvan et tuleb vast küll mõni osa juurde, endale päris meeldib seda kirjutada!
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

The Scribe (Inglise keeles) Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Scribe (Inglise keeles)   The Scribe (Inglise keeles) Icon_minitime21/3/2010, 21:18

jaja.. ma tõesti ei oska normaalselt kirjutada (okei, see nüüd kõlas juba nagu reit Razz)
ja ma soovin, et ma suudaks inglise keeles kirjutada (ja õigesti kirjutada) Very Happy ja ma ei väsi ütlemast, et see jutt on lahe Very Happy
Tagasi üles Go down
NamNami
Juubilar
NamNami


Female Postituste arv : 169
Age : 27
Asukoht : Tallinn

The Scribe (Inglise keeles) Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Scribe (Inglise keeles)   The Scribe (Inglise keeles) Icon_minitime21/3/2010, 21:25

Ega see inglise keel ei ole teab mis raske. Lihtsalt natukene vaja harjutada :) Või siis mõnes inglise keelses koolis käia :3
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

The Scribe (Inglise keeles) Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Scribe (Inglise keeles)   The Scribe (Inglise keeles) Icon_minitime21/3/2010, 21:30

Umn.. Make a book. Very Happy Päris ausalt. Very Happy Ma olen lugenud raamatuid. Ohtralt raamatuid tegelikult. Mis sellele alla jäävad.

Respect.
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
NamNami
Juubilar
NamNami


Female Postituste arv : 169
Age : 27
Asukoht : Tallinn

The Scribe (Inglise keeles) Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Scribe (Inglise keeles)   The Scribe (Inglise keeles) Icon_minitime21/3/2010, 21:37

Ega ma tahaks küll, kes ei tahaks Razz Aga kui ma midagi kirjutan, siis tuleb mul kogu aeg mõtteid juurde, ja siis lõpuks ma ei viitsi seda esimest juttu üldse kirjutada Very Happy Kuigi.. Selle jutuga ei pruugi nii minna, kuna siia saab igast asju sisse tuua Razz Eks näis..
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

The Scribe (Inglise keeles) Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Scribe (Inglise keeles)   The Scribe (Inglise keeles) Icon_minitime21/3/2010, 21:40

Kui sa lõpuni suudad sellist kirjutamisstiili hoida, siis mul on tegevusest jumala pohhui. Very Happy See võib mingi surmigav olla, aga lugeda on ikkagi põnev.
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

The Scribe (Inglise keeles) Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Scribe (Inglise keeles)   The Scribe (Inglise keeles) Icon_minitime21/3/2010, 21:45

NamNami kirjutas:
Ega see inglise keel ei ole teab mis raske. Lihtsalt natukene vaja harjutada :) Või siis mõnes inglise keelses koolis käia :3

jahh.. täpselt... vaja harjuda Very Happy aga kui sul oleks selline inglise keele õpetaja nagu mul, siis saaksid aru kui võimatu see on Very Happy kogu mu inglise keel, mis ma selle aasta jooksul õppinud olen, on pärit filmidest ja raamatutest, mida ma ise lugenud/vaadanud olen.
ja ma tahaks inglise keelsesse kooli. kohutavalt tahaks, aga eestis on see üsna võimatu (kui ma nüüd just inglise kolled¾isse sisse ei saa). Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

The Scribe (Inglise keeles) Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Scribe (Inglise keeles)   The Scribe (Inglise keeles) Icon_minitime21/3/2010, 21:49

See on see koht, kus ma jälle oma õde tänan, et ta mind kakskeelsena üles kasvatas..
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
NamNami
Juubilar
NamNami


Female Postituste arv : 169
Age : 27
Asukoht : Tallinn

The Scribe (Inglise keeles) Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Scribe (Inglise keeles)   The Scribe (Inglise keeles) Icon_minitime22/3/2010, 02:04

Kui ma alguses venemaal hakkasin esimesse klassi minema, polnud mul ühtegi inglise keelset sõna suus. Mu õpetaja lubas mu isale et jõuludeks hakkan rääkima, ja see oli nii :) Jumala hea kool oli. Aga jah, eesti kohta ma ei tea. Kui ma seal olin, kolmandas klassis, oli kõik nii lihtne, et kohe piinlik oli Razz
Mina ütleks, et lihtsalt loe palju. See aitab kõige rohkem. Mis see pagana reeglite õppimine ikka aitab Razz Siin, me ei õpi reegleid üldse. Me lihtsalt loeme jutte ja luuletusi ja raamatuid, ja vastame nende kohta igast küsimusi..Ja me teame kuidas kõik käib, ja mitte mingeid pagana reegleid ei ole vaja Very Happy Reeglid on nii tüütud. Nagu kõik need eesti käänded ja välted ja mis veel..
Tagasi üles Go down
WorldIsYours
Juubilar
WorldIsYours


Female Postituste arv : 150
Age : 31
Asukoht : Seal, kus juhtub:)

The Scribe (Inglise keeles) Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Scribe (Inglise keeles)   The Scribe (Inglise keeles) Icon_minitime22/3/2010, 12:58

Mulle ka nii meeldib:)
Saan õnneks aru ka inglise keelest, kuid ise niimoodi kirjutada ei oska:P
Müts maha sinu ees.
Tagasi üles Go down
NamNami
Juubilar
NamNami


Female Postituste arv : 169
Age : 27
Asukoht : Tallinn

The Scribe (Inglise keeles) Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Scribe (Inglise keeles)   The Scribe (Inglise keeles) Icon_minitime22/3/2010, 13:37

Suur aitäh :) Ma loodan täna veel natuke kirjutada sellest jutust Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

The Scribe (Inglise keeles) Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Scribe (Inglise keeles)   The Scribe (Inglise keeles) Icon_minitime30/3/2010, 22:55

Nõustun Kärolyniga. Very Happy See kirjutamisstiil on üle kõige. Very Happy Kasvõi lihtsalt selle pärast tasub seda lugu lugeda. Very Happy Uut, pikemat... Very Happy (Ja ega ma enam midagi enamat öelda oskagi eriti. Very Happy )
Tagasi üles Go down
NamNami
Juubilar
NamNami


Female Postituste arv : 169
Age : 27
Asukoht : Tallinn

The Scribe (Inglise keeles) Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Scribe (Inglise keeles)   The Scribe (Inglise keeles) Icon_minitime30/3/2010, 23:03

Aitäh Razz Ma olen väga hea asjade edasi lükkamises.. aga ma hakkan nüüd järgmist osa kirjutama :3 Nii et ootake seda homseks. Või täna õhtuks. Üks kahest.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

The Scribe (Inglise keeles) Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Scribe (Inglise keeles)   The Scribe (Inglise keeles) Icon_minitime30/3/2010, 23:37

Ma lähen magama... Very Happy
*haigutab*
Öööd. Very Happy
Tagasi üles Go down
NamNami
Juubilar
NamNami


Female Postituste arv : 169
Age : 27
Asukoht : Tallinn

The Scribe (Inglise keeles) Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Scribe (Inglise keeles)   The Scribe (Inglise keeles) Icon_minitime30/3/2010, 23:37

Head und :3
Tagasi üles Go down
Sponsored content





The Scribe (Inglise keeles) Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Scribe (Inglise keeles)   The Scribe (Inglise keeles) Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
The Scribe (Inglise keeles)
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4Mine lehele : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Monica. Inglise keeles!
» Jimmy's Mission (inglise keeles)
» City Animal(vabandust, inglise keeles^^)
» Teises keeles...

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Huumor-
Hüppa: