MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Valmis jutud.

Go down 
+2
Keiti
nasicc
6 posters
AutorTeade
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Valmis jutud. Empty
PostitaminePealkiri: Valmis jutud.   Valmis jutud. Icon_minitime24/2/2010, 14:20

Nonii. Ükspäev hakkasin siin foorumis tuulama, et midagi lugeda leida, kuid... võta näpust. Mitte midagi uut ei tulnud silme ette. Aga ma ei vaadanud kõikjale ja ma olen kindel, et siin foorumis on veel avastamata suurusi.

Ja siis mõtlesin, et võiks olla nurgake, kuhu me saame oma lõpetatud jutud üles panna. Et... ehk oma LÕPETATUD jutu nimi, link, sisututvustus ja kas see on armastusjutt või draama või seiklusjutt vms.

Usun, et seda tasub teha ka paljalt oma jutu reklaamimiseks. :)


Minu lood (kronoloogilises järjestuses, vanemad enne):

1.Mõttetud ülesvõtted. (aprill-mai 2007) ARMASTUS

Kui niivõrd-kuivõrd kuulsale Evelynile muutub kodune pingeline elu liiga kurnavaks, otsustab ta põgeneda. Üksinda linnas hakkama saada pole just kerge ning peagi põrkab ta kokku mehega, kelle ees ta veel paar päeva tagasi ühes baaris oma margi totaalselt maha teha suutis...

Warning: Reidiajastust.


2. Saatuse tahtel sinu (aprill-mai 2007) ARMASTUS

Kui Grace'il saab villand oma elust, mida ta elab peost peoni, triibust triibuni, otsustab ta enesetapu teha. Ärkab ta aga üles amneesiaga, ümbritsetud võõrastest inimestest ning teadmata, kuidas ja mis asjaoludel ta sinna sattus. Appi tuleb nägus arst Eric, kelle ülesanne on talle kõike meenutada.

Warning: Arenenum reidiajastu. Very Happy


3. Suurim viga 1. (mai-juuni 2007) ARMASTUS

Kui Amy hea internetisõber ta persse saadab, tüdruk alguses nutab teda taga, hiljem unustab. Kümne aasta pärast läheb ta uude kohta tööle ja avastab äkitselt, et hakkab päevast-päeva ninapidi koos olema Landoni-nimelise mehega. Ja aegamisi selgub, et Landon ongi see poiss, kelle ta oli lubanud igaveseks unustada.


4. Ole ettevaatlik sellega, mida soovid. (juuni-juuli 2007) PÕNEVUS/KUI KUHUGI EI MAHU

Kui Elyoni väike õde Alyssa sureb poltergeistide märatsemise tagajärjel, otsustavad ta vanemad, et soovivad oma eluga mujal edasi minna. Elyon, kelle vanaema talle enne oma surma paranormaalseid nähte kirjeldava märkmiku jättis, otsustab isegi sadade kilomeetrite tagant oma õe tapnud poltergeistid üles leida ja tappa. Kuid mida rohkem ta nende poltergeistide kohta teada saab, seda üllatavamaks kogu juhtum muutub...


5. Suurim viga 2. (juuli 2007 - august 2008) ARMASTUS

Kui Michael, Susani tutvus neti kaudu, temaga enam suhelda ei taha, ei taha seda Susan ka. Vahepealsete möödunud aastate jooksul on tüdruk noormehe juba unustanud, kuid ülikooli astudes tuleb välja, et minevik ei jäta sind nii kergesti maha...


6. Liin number 7. (märts-juuni 2009) DRAAMA/ARMASTUS

Liisa, kes on alati ühistransporti vihanud, peab bussiga pooletunnise katsumuse läbi tegema. Üle tüki aja taaskord bussile astunud, leiab ta sealt lahkudes, et kogemus polnudki nii hull. Paljuski tänu kenale poisile, keda ta salaja jälgis. Järgmisel nädalal läheb ta eneselegi üllatuseks täpselt sama bussi peale, et noormeest uuesti kohata... ja sellest saab alguse ilus sõprus.


7. Korter number 52. (detsember 2009 - jaanuar 2010) ARMASTUS

Kui Urmas oma uue korteri üürilepingule alla kirjutab, on sellesse lükitud üks naljakas klausel: ta peab säilitama ühe toa puutumatult, et korteri omaniku perekond seal vajadusel ööbida saaks. Urmasele ei tähenda see punkt lepingus eriti midagi, kuni korteri uksest sajab sisse 16aastane ülisärtsakas tütarlaps, kellega ta peamiselt nädalalõppudel korterit jagama on sunnitud...


8. Kuu valvab sinu üle. (jaanuar-veebruar 2010) DRAAMA

Internetti ei saa alati usaldada ja me kõik teame seda. Kui Anett tutvub pealtnäha toreda poisi, Janariga, viib see tema eraelu parajasse puntrasse ja kohati tundub, et see pundar on jõudnud liiga sõlme minna...
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Valmis jutud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Valmis jutud.   Valmis jutud. Icon_minitime24/2/2010, 15:16

Mul on selline ettepanek, et kui tekib uusi lõpetatud jutte, siis kasutada EDIT nuppu, mitte hakata tegema uusi postitusi. Nii on ühe autori jutud ainult ühes postis ja on neid lihtsam sorteerida.


Viimati muutis seda Takuya Kenzo (12/8/2013, 11:27). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Valmis jutud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Valmis jutud.   Valmis jutud. Icon_minitime24/2/2010, 22:58

I got bored, I discovered that.

Seega minu jutud, ka kronoloogilises järjekorras (ning jah, ma ei loe "Leanne'i laulu" jutu alla). Kunagi see nimekiri pikeneb. Very Happy


1. "Anna mulle aega!". Aja triloogia 1. osa. - Armastus/Draama/Ulme. Harry Potter/Charmed X-over.

Linda, noor Eesti tütarlaps, saab sünnipäevaks salapärase Ajakeeraja. Selle abiga rändab ta ajas kümneid aastaid tagasi ja kohtab seal kedagi, kelle pärast ta tihti on soovinud, et oleks kümneid aastaid vanem. Kuid kuigi algus on paljutõotav, ei tõota lõpp sugugi nii hea tulla...

Warning: VÄGA reidiajastu.


2. "Tuletüdruk" - Sõprus/Perekond/Kategoriseerimatu. "X-Men Origins: Wolverine" fanfiction. Mai 2009 - Mai 2010

Nädal enne Siena Morrise 15. sünnipäeva saab tema ema Shanon autoõnnetuses surma. Tüdruk, kellel pole enam kedagi peale kümmekond aastat tagasi lahkunud isa Christopheri, põgeneb kodust plaaniga riik otsast lõpuni läbi käia ja isa üles leida. See aga osutub arvatuks väga palju raskemaks. Lisaks kõigele tuleb välja väga palju head ja ka halba infot nii Chrisi kui Siena enda kohta. Ja neiukese leekpunane juus ei ole enam ainuke asi, mis tuld lööb...

Warning: Arenenud reidiajastu. Palju grammatilisi ja loogilisi erroreid (võib tekitada hullemaid ajukahjustusi kui LOST).


Viimati muutis seda Werewolf Took (5/5/2010, 23:30). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Valmis jutud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Valmis jutud.   Valmis jutud. Icon_minitime24/2/2010, 23:38

Ma panen oma jutud täiesti suvalises järjekorras..vist. Very Happy

1.Tõde on valus
Draama & Armastus

Marii on selline hästi ülbe tüdruk, kellele meeldib inimestega mängida. Marko on nohiku moodi poiss, kes imetleb Mariid. Noored hakkavad käima, aga siis tuleb välja, et Marii vaid kasutab teda ära. Edasi järgneb selline kokku-lahku värk.

Kommentaar minult: Üli haige jutt. Mu esimene jutt siin foorumis. Halvasti kirjutatud ja täiesti ebausutava sisuga. xD

2. Bulletproof
Ulme&Seiklus&Põnevus

Naine hüüdnimega Bullet, kuulub salajasse rühmitusse, kus pole just kõige lahkemad inimesed.
Kui tema ja ta sõbrad võtavad kinni noor tüdruku Proofi, ei oska Bullet veel aimatagi, et see tüdruk talle saatuslikuks saab.
Nimelt kiindub Bullet Proofi üsna kiiresti ning kui tal palutakse tüdruk tappa, ei suuda ta seda teha.
Lõpuks surevad mõlemad.

Kommentaar minult: Noh, selles on palju kirjavigu. Aga üldiselt on see selline kahtlane jutt. Segane, kui aus olla.

3. This is true world
Ei oska seda kuhugi liigitada

Jaana ema tahab kolida välismaale oma uue peika juurde elama, kuid tüdruk ei taha. Ta hüppab välja sõitvast autost, kohtub naljaka perekonnaga ja sõidab lõpuks ikkagi ära ning mõistab, et kolimine polegi nii hull.

Kommentaar minult: See ei pidanud üldse nii ära lõppema nagu ta lõppes. Very Happy Iseenesest on see vist ka põhimõtteta.

4. Elu on nagu Ameerika mäed
Armastus & Draama

Alica oli Maarekisse tohutult armunud. Seda seni, kui poiss hakkas käima tema emaga.
Alica avastas, et ta on rase ja, et ei ema ega Maarek ei taha teda enam näha.
Põhimõtteliselt otsus tüdruk, et lööb ennast maha.

Kommentaar minult: Haha. Ma ei mäleta seda juttu üldse, aga tean, et lõpp on väga veider.

5. Forever love
Armastus & Draama

Hanna ja Roland olid hirmus armunud, kuid poiss kadus järsku. Hanna läks oma eluga edasi ja üritas teda unustada.
Ühel päeval kohtas ta Rolandit uuesti, kuid teeskles teist inimest. Lõpuks said nad siiski aru, et nad mõlemad ikka on Hanna ja Roland, kuid siis ei tahtnud nad enam teineteisega mingit tegmist teha.

Kommentaar minult: See on üsna veider.

6. Vale suund
Armastus

Sandra on täiesti tavaline tüdruk, kes on alati taga rääkinud populaarsematest. Kuid kui ta satub ükskord rääkima Chat'iga, mõistab ta, et populaarsed ei olegi nii nõmedad.
Sandra on endale koguaeg vandunud, et ta ei armu iialgi populaarsesse poissi, kuid ometigi ta armub Chat'i poissi Maitu.
Lõpuks selgub, et Mait ei ole siiski unelmate poiss.

Kommentaar minult: Ma olin see jutu üle varem väga uhke. Enam ei ole.

7. Roosiaia Mõisapreili RoosMarii
Armastus & Draama

Rosemarie on tavaline mõisatüdruk, kes tahaks hirmsasti ühe kena mehega reisile minna. Kuid tüdruk arvab, et ta isa ei lubaks seda iial.
Järsku on aga tüdruku isa mõrvatud ja Rosie tee on vaba. Ta reisib koos Mattiasega ning saab mehe kohta üllatavaid asju teada, enne kui mees ta isa mõrva eest kinni pannakse.

Kommentaar minult: Päris... :)

8. Goodbye mother, welcome future
Draama

Joonas on kohutava lapsepõlvega poiss, kes kohtub imelise Elinaga. Viimaks saab ta selgust ka sellele, kuidas ta õde suri.

Kommentaar minult: Lõpp läks jälle käest ära ja muutus täielikult.





Viimati muutis seda Keiti (28/4/2010, 13:51). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Valmis jutud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Valmis jutud.   Valmis jutud. Icon_minitime24/2/2010, 23:55

Küll on huvitav selliseid igavusi peletavaid teemasid avastada, et lihtsalt midagi postitada. *naerab* Aga ma nõustun kõigega, mis siin ees öeldud on. (: Khm, ma pidin nüüd vanat Meie Juttude foorumit külastama. Nii lahe. Very Happy Ja ma tean, et mul on pooled lühijutud, aga noh, ma panen need ikkagi siia. Very Happy

1. Saatuse kurvad keerud. (Mai 2007) DRAAMA, lühijutt.

Peategelasega juhtub tema jaoks kõige suurem õnnetus üldse. Kuidas on võimalik, et ühel hetkel sul on parim sõbranna, aga järgmisel hetkel on ta kellegi teise parim sõbranna?

ERROR: Mase.

2. Minu maailma purunemine. (Juuni 2007) DRAAMA, lühijutt.

Peategelane räägib päevast, mis muutis ta elu. 24. september, mis on juhuslikult tema sünnipäev, muutub äkitselt tema elu kõige halvemaks päevaks. Ja see ei ole veel kõik..

ERROR: Masendav. Väga. Ja lapsikult kirjutatud, aga ma olin siis ka ainult 12-aastane. Very Happy

3. Elu on lõputute vigade tegemiseks. (Juuni 2007) DRAAMA, lühijutt.

Peategelasel on käsil üks järjekordne raske päev, mil ta meenutab hetki, mis muutsid tema elu. Ta lahkab läbi kõik, mis nendel päevadel juhtus ja neab ennast, et tegi selliseid otsuseid.

ERROR: Taaskord täielik masekas.

4. Lagunev maja. (August - oktoober (?) 2007) DRAAMA.

Mari-Liis on kutsutud ühe oma sõbra poolt tema sõprade iga-aastasele kogunemisele metsa. Asi, millega tüdruk ei osanud arvestada, olid sealsed "sisseastumiskatsed", mille ta peab edukalt sooritama. Samuti selgub, et mitte kõik Joseph'i sõbrad ei ole tema vastu sõbralikud.

ERROR: Reit, reit, reit! Very Happy

5. Sigatüügas ja sealne elu. (Mai - 4. august 2008, 17.05) FANFICTION.

On kolm erinevat seltskonda ja igas rühmas toimub kellegagi midagi erilist. Lõpuks toimub Sigatüükas ball, kus valitakse kolm esinduspaari, kelle kleidid ja maskid on kõige suurema mulje avaldanud. Kui kolm tüdrukut oma poiss-sõpradest laval lahkuvad, ei oska nad aimatagi, mis edasi hakkab juhtuma.

ERROR: Oh, see on mu esimene normaalses pikkuses jutt. Very Happy Ja tegelaste nimed on võetud siis foorumitest. Ahjaa, mõningased kohad on kirjutatud EITC-i poolt. ;d

6. Life, that sucks! (August 2008 - 11. jaanuar 2009, 00.20) ARMASTUS.

Annabel ja Helen on parimad sõbrad igavesti kuni.. äkki enam ei ole. Annabel üritab oma armuelus selgusele jõuda ning närvidele käiv parim sõbranna aita sellele just kaasa, niisiis otsustab ta proovida natukene teistsugust elu.

ERROR: Suht reit jälle, vist. Very Happy Ma parem rohkem ei kommenteeri. Lihtsalt mainin, et see lõpp ei ole kõige parem.

7. Ära hõiska enne õhtut! (Veebruar 2008 - 21. veebruar 2010) DRAAMA, ARMASTUS.

Kuigi Liisu on oma klassi kõige parem ja targem õpilane tabab just teda see ootamatu ja halb saatus. Tema arust on see muidugi kohutavalt ebaõiglane. Eriti nõme on siis, kui ta avastab, et kõik ei läinudki päris nii lihtsalt kui ta arvas!

ERROR: Kuulge, see on hetkel mu debüüt! Very Happy Ja ma kirjutasin seda kaks aastat! Very Happy Gosh, ma olen nii proud. Very Happy Aga error iseenesest on see, et mulle hetkel enam see lõpp ei meeldi. *naerab*

Praeguseks siis rohkem midagi välja pakkuda pole. Oh, jessas, neid on ikka palju küll, mis siis, et enamus on mingid ühe-osalised. Very Happy Omg, mul on hetkel oma juttude põhjal tunne, nagu ma oleksin maailma kõige masendavam inimene. Sad xd
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

Valmis jutud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Valmis jutud.   Valmis jutud. Icon_minitime25/2/2010, 18:03

Mul on pikemaid lõpetatud jutte suht vähe praegu pakkuda, aga äkki lisandub lähiajal üks veel Wink
Niisiis.

Lõpetamata lugu(2007 november - veebruar 2010)

Ühele inimesele ei saa ometi maailma saatust õlgadele panna, eriti kui neid maailmasid loendamatult! Kuid nagu näha, saatus sellest ei hooli ja valib välja noorukese Norelle, kelle käes võim Musta Võluri plaane nurjata. Vahele sekkuvad mitmed isikud, kellel on endal omad kasud sees, mis võivad asju muuta. Lisaks peab Norelle veel pidama võitlust iseenda võimatu iseloomuga, võtma vastu otsuseid, millest ta midagi eriti ei tea ja viimaseks, otsustama mitte ainult teiste saatuse üle, vaid ka enda.

Fanfiction sees on võimalikult palju raamatutegelasi. Suht segane on ka ja tegevus läheb hästi kiiresti. Aga muidu täitsa okei :)
15 osa.

Igavik (2007 september-2007 detsember) ][Nii kiiresti? o.O]

Kathleen on igate pidi eeskujulik vampiir. Ta määratakse noore, kuid äärmiselt andeka Sethi õpetajaks. Rhon esindab maagide rühmitust, kelle sooviks on elanikkonnale nuhtluseks olevatest vereimejatest vabanemine. Rhonil on aga selja taga valus minevik ning haav kisutakse lahti, kui ta kohtub Kathleeniga.

Armastus/ulme, mis on äärmiselt algeline ja suht ebaoriginaalne. Aga äkki kelellegi meeldib Wink
9 osa.
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Valmis jutud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Valmis jutud.   Valmis jutud. Icon_minitime26/2/2010, 18:25

Mul ei ole ka lõpetatud jutte praegu just eriti palju, kuid siin nad nüüd lõpuks on, kronoloogilises järjekorras Very Happy

Mats minevikust (Oktoober 2007-Mai 2009) Põnevus

Kui lastekodus kasvanud Marteni poolõde Beatrice, rikka ärimehe tütar, pooduna leitakse, satub Marten tema matustele minnes kokku tüdruku kallima Sassiga. Olles jõudnud üheskoos järeldusele, et Beatrice'i surma põhjus on hoopis mõrv, mitte enesetapp, otsustavad nad juhtumi uurimise enda kätte võtta. Aega pole raisata, sest peagi jälitab neid nii kurja moega palgamõrvar Scrooge kui ka nende endi saladusi täis minevik ja on oht, et nad mõlemad koristatakse ära veel enne, kui nad toimunu kohta tõe jõuavad paljastada.

Ma lugesin mingil hetkel väga palju krimkasid ja mõtlesin, et kirjutaks ka ise midagi sellist, aga see jutt venis ja venis ja venis... Very Happy

Viha päev. (Aprill-September 2008) Huumor

Krister Kirschbaum on just kavatsenud hakata kevadvaheaega nautima, kui ootamatult sajab tema poole sisse tema läti sugulane Karlis ning teatab, et kavatseb terveks koolivaheajaks Eestisse ankrusse jääda. Mitte kunagi pole Kristeril, keda Karlis norivalt Christophiks kutsub, seisnud ees nii kohutavat katsumust...

"Berti päevikute" stiilis lugu sellest, kui hirmuäratavad võivad olla tüütud sugulased.

Aston Martin ja sinine kivi (Jaanuar-Veebruar 2009) Kui kuskile ei mahu

Kui okultismifänn Aston deemoni välja kutsub ja temast enam lahti ei saa, on selge, et mängus on kellegi kuri käsi. Nii ei jää noormehel üle muud, kui deemon Azraeliga kampa lüüa ja uurida välja, miks kord juba välja kutsutud deemonid enam maalt lahkuda ei saa. Vastus võib, kuid ei pruugi peituda raamatus "Valitseda põrgus II" ning ka mõned Astoni sõbrad teavad asjast rohkem, kui alguses välja lubavad paista...

Näidend. Lõpp kiskus veits ära.

Boys Next Door (Märts-Aprill 2009) Ulme

Ann on täiesti tavaline teismeline tüdruk, kelle kõrvalmajja kolivad elama kaksikvennad Embry ja Ebril. Tüdrukule saab kiiresti selgeks, et nende kahega on midagi valesti ning kui Embry veenab Anni, et tema vend on koletis, kes tuleb hävitada, peab Ann kiiresti otsustama, kumma poisi poolt olla.

Küllaltki lühike, aga mulle endale meeldib see mu lõpetatud juttudest peaaegu kõige rohkem. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Milky Orange ^^
Needusemurdja... lalalala
Milky Orange ^^


Female Postituste arv : 311
Asukoht : Pärnu

Valmis jutud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Valmis jutud.   Valmis jutud. Icon_minitime11/8/2013, 18:02

Jenniferi lugu: reaalsus - põnevusjutt

Jennifer tutvub internetis tüdrukuga, kellest saab tema parim sõbranna. Aga seda vaid veidikeseks, sest läbi netiavaruste hakkavad tüdrukud rääkima ka mehega, kes paistab olevat tore ja ilus. Kuid kui Jennifer ja Kristin lepivad kokku kohtumise selle salapärase mehega ühelt näiliselt huvitavalt leheküljelt, tõmmatakse nad hirmutavasse seiklusesse, kus mõlemad neist ei pruugigi pääseda. Jennifer peab läbi elama valu, hirmu, vandenõu, kaotuse, tugevuseks vaid peagi haihtuv lootusekiir.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Valmis jutud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Valmis jutud.   Valmis jutud. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Valmis jutud.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Game or Love? ( 3. osa valmis )

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Uudised :: Juttude kirjeldused-
Hüppa: