MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Mis olex?

Go down 
2 posters
AutorTeade
P2nta.
Juubilar
P2nta.


Female Postituste arv : 165
Age : 28
Asukoht : Kõikjal ja mitte kusagil.

Mis olex? Empty
PostitaminePealkiri: Mis olex?   Mis olex? Icon_minitime13/1/2010, 20:40

Vabandan siis ette ära, kui kuskil peaks kirjavigu olema. Vabandust, kui kellegile ei meeldi, et kirjutasin x-ga ja y-ga, aga mulle meeldis tol hetkel nii. (:
Ootan kommentaare ja arvamusi. (:
Mainin ära, et see on öösel kirjutatud, kui mul midagi paremat teha polnud, kuid samas ei pruugi see just parim teos olla. :d


Mis olex?

Mis olex, kui mind polex? Mis olex, kui ei olex mind? Mõtlesin, Yritasin kas või mingisugustki teooriat välja nuputada. Tyhjus. Midagi. Mitte midagi ei suutnud välja mõelda. Jalutasin mööda metsateed ja tahtmatult tungisid pidevalt yhed ja samad mõtted mulle pähe.
Pisike jänesepoeg silkas yle metsaraja, ise lumega yhte sulandumas. Ta pälvis hetkega kogu mu tähelepanud. Mu näole tekkis õrn naeratusevine. Kuid samamoodi hetkega, nagu oli mu tähelepanu tõmmatud, oli see järgmise hetkega kadunud ja naaldus jälle mu veidratele küsimustele, mis tegelikult iseenesest nii väga veidrad polnudki.
Aga mis siis ikkagi olex? Kysisin seda eneselt mõttes tol õhtul juba õige mitmendat korda. Mõtlesin, mõtlesin ja veel ja veel ja veel ja veel. Tyhjus, pimedus..
Lykkasin rajalt lumise oxa ning mulle avanes imeilus vaatepilt. Naeratasin õnnelikult.
Suur põld lumevaiba all, helbekesed sillerdamas, just nagu tantsixid. Päike hakkas loojuma ja andis veel vaid õrna kuma, mis taevale kauni roosaka värvuse andis.
Aga mis siis ikkagi olex, kui mind polex? Mõtlesin.. Tyhjus.. Mõtisklesin hetke veel. Tyhjus.. Ja.. Just!
Kui mind polex, olex tyhjus.
Libistasid oma käe minu oma juurde ning haarasid selle enda sooja pihku. Sulgesin enda sõrmed õrnalt ymber su käe. Just nagu olexid sa mu arutlust valjult kuulnud, andsid mulle veel yhe vastuse.
Kui polex mind, polex sind. Järelikult polex meid. Just nimelt meid. Rõhutasin seda sõna mõtteis kõvasti, nii, et see vastu kajama hakkas. Yheta polex teisel mõtet.
Meid.
Toetasin pea vastu su õlga ja sulgesin silmad, õnnetunne sydames.
Tagasi üles Go down
Stiina
200 posti tüüd
Stiina


Female Postituste arv : 220
Age : 29
Asukoht : Jumalast hüljatud paradiisis.

Mis olex? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis olex?   Mis olex? Icon_minitime13/1/2010, 20:46

Tead tibu? Mulle see meeldib. See läks mulle mu hetkelises tujus nii korda lihtsalt. Ja.. jah. Jätka sama hästi.

ps. x-id ja y-ud läksid eriti hinge: paneb mõtlema, kas peaks enda vana kirjutamisviisi juurde tagasi pöörduma.
Tagasi üles Go down
http://ggreenladybugg.blogspot.com/
P2nta.
Juubilar
P2nta.


Female Postituste arv : 165
Age : 28
Asukoht : Kõikjal ja mitte kusagil.

Mis olex? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis olex?   Mis olex? Icon_minitime13/1/2010, 20:49

Nuu Tibu. Tore siis. (: Awwwz..
Ex ma proovin. (:

Njahh.. Mulle meeldivad need tähed. xd
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Mis olex? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis olex?   Mis olex? Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Mis olex?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Lühijutud ja mõtteterad-
Hüppa: