MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Millest NEMAD mõtlevad?

Go down 
3 posters
AutorTeade
tzerrikas
Narkar
tzerrikas


Female Postituste arv : 40
Age : 30

Millest NEMAD mõtlevad? Empty
PostitaminePealkiri: Millest NEMAD mõtlevad?   Millest NEMAD mõtlevad? Icon_minitime24/8/2008, 19:47

Nii tegin uue jutu see peaks olema nagu lühijutt, aga kahtlaselt tuleb vist järjekas.Razz
loodan et meeldib:D


Järjekordne päikseline hommik Karola öö-tumedas toakeses, ja järjekordselt peab ta minema kooli ilma, et isegi vaataks oma teises toa otsas olevate nukkude ja pehmete mänguasjade poole. Kuid nemad on sellega juba harjunud, Karola on juba 7 klassi õpilane ja pole juba oma lapsepõlve asjadega mänginud palju aastaid, kuid ära ta ka neid ei anna. Mis-siis, et ta ema on palju kordi üritanud tema vanu mänguasju tuttavate lastele ja lastekodudesse anda on Karola alati sellest keeldunud, kuna tüdruk on oma asjadesse väga kiindunud.

Kui Karola oli omale riided selga ajanud ja ruumist väljunud tegi üks armas väike karvane mängu koer peaga liigutuse nagu noogutaks kellegile. Ja äkitselt köhatas keegi teises toa nurgas, ningseejärel tõususis ruumis lärm.- See võib tunduda inimesele imelik aga kui olla hästi vaikne siis võib ka mänguasjaga ruumis viibides kuulda tema tasast hingamist.- Ja nii juhtub igal hommikul kui Karola kooli lippab hakkab tema tuba kihisema lärmist mida teevad just need samad mänguasjad.

„Nii Kiku oled sa üleaval või!“ karjus üks väike armas hobune üle terve ruumi oma sõbrale jänkule kes kükitas teises toa otsas.

„Jah ma olen üleval oota ma tulen kohe sinu juurde!“ karjus Kiku ja hakkas hobu juurde roomama.
Tagasi üles Go down
Disaster
Juudijõulupuu
Disaster


Female Postituste arv : 240
Age : 30
Asukoht : At the Freakshow .

Millest NEMAD mõtlevad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Millest NEMAD mõtlevad?   Millest NEMAD mõtlevad? Icon_minitime24/8/2008, 20:52

mm , nagu ma aru sain on siin rääkivad mänguasjad Very Happy
huvitav... xD
ootan huviga järge Very Happy Pole selliseid jutte lugenud! xD
Tagasi üles Go down
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Millest NEMAD mõtlevad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Millest NEMAD mõtlevad?   Millest NEMAD mõtlevad? Icon_minitime24/8/2008, 23:18

Aww..Very Happy Huvitav ja teistsugune, ootan uut osa :)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Millest NEMAD mõtlevad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Millest NEMAD mõtlevad?   Millest NEMAD mõtlevad? Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Millest NEMAD mõtlevad?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Millest Cullenid vaikivad, aka aasta oli siis 1916...

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Põnevus-
Hüppa: