MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Angela vs. Ingela

Go down 
+11
StripedMämmu
Audrey
SugarPiece
LittleMissy
LittleStar
Kärolyn
White Wolf
Superstar
KK
nasicc
LikeNoOther
15 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
LittleMissy
Juubilar
LittleMissy


Female Postituste arv : 171
Age : 28
Asukoht : aga mis see sinu asi on ? :)

Angela vs. Ingela - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Angela vs. Ingela   Angela vs. Ingela - Page 2 Icon_minitime4/1/2010, 12:19

oi , se angela on eriti kuri koguaeg :DD
aga , samas on lahe , kuidas ta oma õde kaitseb janii
meeldib ! :)
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Angela vs. Ingela - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Angela vs. Ingela   Angela vs. Ingela - Page 2 Icon_minitime4/1/2010, 14:41

*koputab kannatamatult uksele*
Millal uut osa saab?

P.S.: X-dee jutt on. Very Happy Ainult see on natuke kahtlane, et Eestis on tegevus - ja siis peaaegu kõigil ingliskeelsed nimed. xd Ei, hea jutt on. :)
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Angela vs. Ingela - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Angela vs. Ingela   Angela vs. Ingela - Page 2 Icon_minitime4/1/2010, 14:57

Vot see käib ka vastukarva... nimed. Very Happy
A mai süüdista. olen ise samasugune olnud, (A) Very Happy
Tagasi üles Go down
White Wolf
Inetu päkapikk
White Wolf


Female Postituste arv : 390
Age : 26

Angela vs. Ingela - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Angela vs. Ingela   Angela vs. Ingela - Page 2 Icon_minitime4/1/2010, 17:02

Sa ajasid mulle kirjutamisisu peale.
UUT!
Very Happy
Tagasi üles Go down
KK
Naljatila



Female Postituste arv : 95
Age : 30

Angela vs. Ingela - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Angela vs. Ingela   Angela vs. Ingela - Page 2 Icon_minitime4/1/2010, 18:50

Väha hea osa! :)

Aga see on jh naljakas, et see Angela on selline kuri, natuke tundub õrnalt isegi poisilik. Et, annab peksa jne. Very Happy

Aga, suht armas on, et nad läbi saavad. Very Happy

Uut,uut,uut! Very Happy
Tagasi üles Go down
LikeNoOther
Totaalne lumememm, noh!^.^
LikeNoOther


Female Postituste arv : 257
Age : 31
Asukoht : Kuskil Eestis.

Angela vs. Ingela - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Angela vs. Ingela   Angela vs. Ingela - Page 2 Icon_minitime4/1/2010, 19:09

Hehe, ma pole öelnud et see eestis toimub Very Happy
Kus te üldse seda võtate ? Very Happy

Angela - ta on jah kuri, tegelt ma oleks ka kui mu õde nii vastutustundeline oleks, aga oodake kino alles algab Very Happy ,

White Wolf - Aww... nii armas :)

Kuda ma 2 aastat surnud olin ? heh, no ütleme nii et nägin oma isa surma pealt ja see oli kohutav . aga sellest on 13 aastat möödas juba. nii et jahm .

AGA SUUURED TÄNUD KÕIGILE KES LOEVAD, ma tegelt arvasin et äkki paar tükki loeb, ei uskunud et kohe nii palju, aga täna saab uue osa kaaa :)

SUURED TÄNUD :)

Uus osa :)

Eelmises osas:
"Teie ei joo! Eriti sina Ingela, sa ei ole enam üksi, kas tead?" kurjustasin õega.
"Sa ei ole mu ema, nii et anna siia!" naeris õde vastu.
"Aga mina olen!" hõikas järsku keegi meie seljatagant. Pöörasime kõik ümber ja karjusime: "EMA!!!"


4. osa

Pöörasime kõik ümber ja karjusime: "EMA!!!" jah isegi poisid, see oli isegi natuke naljakas, aga jäime tõsiseks.
"Muidugi mina, mida te siis ootasite? Jõuluvana ve?" imestas ema.
"Heh, mis sa kodus teed?" üritasin naeratada.
"Ma juhuslikult elan siin, ja mis siin toimub? Ja Angela, mis mõttes et su õde ei ole enam üksi ah?" küsis ema tõsiselt. Ou sh*t.
"Seda et.-" katkestasin Ingela.
"Selles mõttes et ta on nüüd Keviniga koos ja Kevinile ei meeldi joomine, mõistad?" üritasin omaarust nalja teha. Ema aga jäi tõsiseks.
"Kevin! Kevin! Ootoot, ma tean küll sind, sa oled see linna suurim HULIGAAN! Sind ma kindlasti oma tütre kõrvale ei taha, NÜÜD KAO SIIT PAREM!" ma pole vist elusees ema nii vihasena näinud. Kevin tõusis ehmunult püsti ja läks, Joe ja Nick tema järel, teel välja põrkasid nad meie papsiga kokku.
"Nonoh, kus teil nii kiire hakkas?" ehmatas isa, vastust ta ei saanud, poisid olid juba kadunud. Tormasime mõlemad Ingelaga papsi juurde ja kallistasime tugevalt teda.
"Mu inglikesed!" kallistas paps meid vastu. "Kuda teil ka läheb?"
"Hästi paps, me nüüd lippame oma tuppa. Tsau" lehvasime papsile ja kadusime kiirelt oma tuppa.
"Heihei, ma pole teiega veel lõpetanud!" karjus ema meile järgi, tegime aga nii et me ei kuulnud. Sibasime kiirelt minu tuppa.
"See oli vedu, kui ema teada saab et ma rase olen, lööb ta mu maha." ohkas õde mul. Haarasin laua pealt telefoni ja saatsin Joeyle sõnumi.

Joey, helistan õhtul siis räägime mis sai.

Angela&Ingela


Saatsin sõnumi ära ning panin telefoni lauale ja viskasin voodi peale pikali.
"Mis teeme nüüd siis?" küsisin õelt, kes ise toolil istus.
"Ma arvan et peame papsi ära ootama, tema saab aidata mind" rääkis õde.
"Jah, paps kindlasti aitab" liitusin temaga.

Paps on meil mega muhe tüüp, ta alati kaitseb meid ema eest. Ta annab raha kui palume, aitab meid hädast alati välja. Ema ei tea pooli asju millega mu õde hakkama saanud on, jah tema kuna mina olin ju korralik, ma olin lemmiklaps, aga vaatame mis ema nüüd must arvab kui nägi mind joomas. Mõnes mõttes on paps ka nõme, kuna ta ei ole nii tihti kodus kui tahaksime. Mamps on nagu ema ikka, siuke kuri ja ülikaitsev tahab olla.

Nii nagu arvasime tuli paps kuskilt tunnipärast minu tuppa.
"No inglikesed, millega te siis hakkama saanud olete?" küsis isa lõbusalt ja potsatas põrandale maha, bokserid ja maika seljas, vot see on meie kodupaps.
"Paps, meil on vaja rääkida" ütlesin isale tõsiselt.
"Nonii, siin on juba midagi tõsisemat käsil" oli isa mures ja sättis end korralikumalt istuma.
"Täpselt nii, kumb räägib?" küsisin õelt.
"Sina!"
"Okei, paps siuke teema, et... Ingela on rase!" ütlesin otse välja. Paps armastab otsekohesust ja ausust.
"Või nii ja te kindlasti tahate et mina emale selle uudise teatavaks teen eks?"
"Nooo... nii me plaanisime jah"
"Eks ma annan endast parima, eks te siis varsti kuulete mis ema sellest arvab" ütles paps ja lahkus mu toast. Jäime mõlemad vaikseks ja ootasime parimat, et ema leppiks sellega ja ei saaks mingi hullu draamaga hakkama.

"NO SEE EI VÕI OLLA, KURADI PLIKA MA ÜTLEN, MA KOHE NEILE TEEN. INGELA! ANGELA! ALLA JA KOHE!" oli kuskil 10 minuti pärast ema lõugamist kuulda. Ohkasime ja läksime käsikäes alla.
"MIS JUTT SEE ON ET SA OLED RASE? SA OLED ALLES 16, SEDA EI SAA OLLA" karjus ema kohe edasi kui alla jõudsime.
"Ema ära karju ja kuula mind ära" segasin emale vahele. "Jah see ei ole normaalne et Ingela last ootab aga ema see on tema otsus" võtsin õelt ümbert kinni ja rääkisin edasi. "Mis karistust sa ka talle välja ei mõtle, sa pead leppima sellega et ta saab Keviniga-" siis aga katkestas ema mind.
"MIDA? SELLE KRIMINAALIGA? NO SEDA EI OLE. MA VIIN TEID SIIT KAUGELE ÄRA, KUS NEED POISID TEID EI LEIA, MA VANNUN. Ja siis kui laps sünnib, ütlen ma teistele, et see on minu. Jah nii ma teengi." arutas ema omaette.
"Kaily siis-" alustas isa.
"SINA OLE VAIT!"
"EMA SA EI SAA MEILE NII TEHA, SEE ON MINU LAPS JA TEEN TAGA MIS TAHAN" karjus Ingela emale vastu.
"SINA MINU PEALE EI KARJU, SA TEED NII NAGU MA ÜTLEN" vihastas ema ikka päris hullusti, ta hakkas Ingelat lööma kui isa tal käest haaras.
"Sina minu tütart ei puutu" sisises isa. Nägin et Ingelal tulid pisarad.
"Sina oled ka mulle vastu jah? Vaatame kes siin perepea veel on" ütles ema ja marssis meie juurest minema.
"Inglid minge ülesse, ma räägin teie emaga" saatis paps meid ülesse.
"Lähme!" ütlesin õele ja läksime koos üles.
Nii kui minu tuppa jõudsime, langes õde mu voodisse ja puhkes nutma.
"Ma teadsin... teadsin et ema... nii reageerib" ütles õde nuttes.
"Rahu nüüd, küll me midagi välja mõtleme, issi aitab meid, ma tean." üritasin Ingelat maha rahustada. Appi, kui ema tõesti selle tõeks teeb ja meid ära viib, siis ma ei näe enam ju Nicki ja Joed, ning Ingela Kevinit. Ma pean midagi tegema.
"Ma tulen kohe tagasi." ütlesin kiirelt õele ja jooksin alla tagasi. Leidsin ema ja isa köögist. Jäin natuke eemalt kuulama.
"Kaily rahu nüüd, see ei ole nii hull asi, mõtle sa saad vanaemaks" püüdis isa ema rahustada. Ema hakkas sellepeale naerma.
"Vanaemaks? Jah muidugi, Michael ma olen 38 alles" ütles ema isale.
"Parandan, sa oled 31. alles" ütles isa emale. Oot misasja? Mu ema on 38 ju.
"Vait! Sellest me ei räägi!" nägin et emal jälle viha tõusis.
"Kaily, kas sa sellepärast ei taha et Ingela lapse saaks, et sa ise tegid selle asja kunagi? Mäletad sa olid alles 15 ju, kui sa inglid said"


Nii arvamusi tahan KINDLASTI, isegi kui kellelegi midagi ei meeldi, öelge kohe kõik julgelt välja, siis tean mida parandada.
Varsti tuleb ka 5. osa. Mul täna mõte jookseb :)
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Angela vs. Ingela - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Angela vs. Ingela   Angela vs. Ingela - Page 2 Icon_minitime4/1/2010, 22:31

Vot seda asja ma ei kommenteeri rohkemaga kui see lause siin.
Tagasi üles Go down
LikeNoOther
Totaalne lumememm, noh!^.^
LikeNoOther


Female Postituste arv : 257
Age : 31
Asukoht : Kuskil Eestis.

Angela vs. Ingela - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Angela vs. Ingela   Angela vs. Ingela - Page 2 Icon_minitime4/1/2010, 22:32

äää ? ei jõua kohale Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Angela vs. Ingela - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Angela vs. Ingela   Angela vs. Ingela - Page 2 Icon_minitime4/1/2010, 22:34

Sest et kui ma midagi ütleksin, siis väga halvasti. Very Happy (A)
Tagasi üles Go down
LikeNoOther
Totaalne lumememm, noh!^.^
LikeNoOther


Female Postituste arv : 257
Age : 31
Asukoht : Kuskil Eestis.

Angela vs. Ingela - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Angela vs. Ingela   Angela vs. Ingela - Page 2 Icon_minitime4/1/2010, 22:36

ÜTLE , no kurat seda ma tahangi Very Happy

*põlvitab hirmsasti et sa sõimaks mind* :Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Angela vs. Ingela - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Angela vs. Ingela   Angela vs. Ingela - Page 2 Icon_minitime4/1/2010, 22:37

Very Happy Very Happy
Mai viitsi sõimama ka hakata. Very Happy ja pikalt jahuma. Very Happy
Lühidalt - selle osa sisu oli SITT. Very Happy (A)
Esiteks - nii tuima "hoolivat" isa ei kujuta ma elusees ette.
Ja nende ema? No kammooon.
Sellist asja ma ootaks reidist või ladina-ameerika seebikast nh. Very Happy
Tagasi üles Go down
LikeNoOther
Totaalne lumememm, noh!^.^
LikeNoOther


Female Postituste arv : 257
Age : 31
Asukoht : Kuskil Eestis.

Angela vs. Ingela - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Angela vs. Ingela   Angela vs. Ingela - Page 2 Icon_minitime4/1/2010, 22:43

Isa ei ole neil tuim, lihtsalt püüab neist aru saada, ütleme nii et isa on neil noorepõlvne või nii... ema - kusjuures see ema koht on elust enesest, aga sõbrantsil oli isa ka samaga nagu ema... ei ütleks et nii hull oleks...

aga.... JESS, MA SAIN SU RÄÄKIMA Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Angela vs. Ingela - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Angela vs. Ingela   Angela vs. Ingela - Page 2 Icon_minitime4/1/2010, 22:47

Mwaha. Very Happy
Kui see mingi võimumäng, tean järgmine kord suud kinni hoida. Very Happy Very Happy
Nende isa nagu oleks seda eeldanudki. Tõsiselt nh. Very Happy "Või nii..." Ja kohe teadis, mida edasi panna. Very Happy
Ja 15aastasena laps saada? Ja end 7 aastat nooremaks valetada?
Ma saan aru, et mu 97aastane vanatädi nii teeb (tglt ta võttis vanust maha, nii et hetkel pole keegi kindel, millal ta täpsemalt sündinud on, aga vanaema nagu teadis sünniaastaks 1912 öelda. Very Happy ), aga et noor naine endale 7 aastat juurde paneks.. Very Happy
Tagasi üles Go down
LikeNoOther
Totaalne lumememm, noh!^.^
LikeNoOther


Female Postituste arv : 257
Age : 31
Asukoht : Kuskil Eestis.

Angela vs. Ingela - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Angela vs. Ingela   Angela vs. Ingela - Page 2 Icon_minitime4/1/2010, 22:49

Eih see pole võimumäng, mulle meeldib kriitika, mis teha Very Happy

No mõtle ise kui sa 15 aastaselt sünnitaksid, ja tütred praegu alles 16.
et suhteliselt, ma teeks sama. Very Happy ma arvan Razz
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Angela vs. Ingela - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Angela vs. Ingela   Angela vs. Ingela - Page 2 Icon_minitime4/1/2010, 22:50

Noh, vähemalt on lootust, et lapselapselapselapsed sünnitavad 19aastaselt... Very Happy Asi edeneb, millest nii suur boleemika?! XD
Tagasi üles Go down
LikeNoOther
Totaalne lumememm, noh!^.^
LikeNoOther


Female Postituste arv : 257
Age : 31
Asukoht : Kuskil Eestis.

Angela vs. Ingela - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Angela vs. Ingela   Angela vs. Ingela - Page 2 Icon_minitime4/1/2010, 22:52

Asjast peab asja ka saama Very Happy irw
Kuule me teeme mõnusalt offtopicut siin või mis, kas sa ei pane tähele.
Räägime küll teemast aga ikkagi Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Angela vs. Ingela - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Angela vs. Ingela   Angela vs. Ingela - Page 2 Icon_minitime4/1/2010, 22:56

No kui me teemats räägime, siis pole ju offtopic. Very Happy

(See minu praegune tekst pole ka, kuna see läheb teemasse, kas me siin kirjutame teemasse v ei. ;D )
Tagasi üles Go down
LikeNoOther
Totaalne lumememm, noh!^.^
LikeNoOther


Female Postituste arv : 257
Age : 31
Asukoht : Kuskil Eestis.

Angela vs. Ingela - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Angela vs. Ingela   Angela vs. Ingela - Page 2 Icon_minitime4/1/2010, 22:58

Kirjutame ikka Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Angela vs. Ingela - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Angela vs. Ingela   Angela vs. Ingela - Page 2 Icon_minitime4/1/2010, 23:00

Jah. Very Happy
Ja me kirjutame teemasse (Angela vs. Ingela on teema), nii et... jah. Very Happy
Sry, hoogu läksin. xD
Tagasi üles Go down
LikeNoOther
Totaalne lumememm, noh!^.^
LikeNoOther


Female Postituste arv : 257
Age : 31
Asukoht : Kuskil Eestis.

Angela vs. Ingela - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Angela vs. Ingela   Angela vs. Ingela - Page 2 Icon_minitime4/1/2010, 23:13

Täpselt Very Happy :)
Nii kas ma võin nüüd 5 osa valmis teha ükskord ? Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Angela vs. Ingela - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Angela vs. Ingela   Angela vs. Ingela - Page 2 Icon_minitime4/1/2010, 23:19

Kes keelanud on? Very Happy
Tagasi üles Go down
LikeNoOther
Totaalne lumememm, noh!^.^
LikeNoOther


Female Postituste arv : 257
Age : 31
Asukoht : Kuskil Eestis.

Angela vs. Ingela - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Angela vs. Ingela   Angela vs. Ingela - Page 2 Icon_minitime4/1/2010, 23:37

Sina ! Very Happy

Tänud kõigile ja siis tegin täna nagu ütlesin veel ühe osa :)

Eelmises osas:
"Kaily, kas sa sellepärast ei taha et Ingela lapse saaks, et sa ise tegid selle asja kunagi? Mäletad sa olid alles 15 ju, kui sa inglid said"


Nii ja 5.osa

Ootoot, nüüd ma ei saa enam midagi aru, mu ema oli alles 15 kui ta meid... sünnitas ve? Nüüd ma mõistan ka miks ta Ingli suhtes nii karm on. Aga ikkagi see ei anna talle õigust tema elu üle otsustada.
"Asi ei ole selles, ma ei taha veel vanaemaks saada, ma saadan nad mõlemad nunnakloostrisse, seniks kuni Ingela sünnitab-"
"EMA EIII! Sa ei saa meile seda teha, sa ei tohi, sa ise olid samas olukorras, isegi veel noorem, see ei ole aus, sa ei tohi, MA VIHKAN SIND" karjusin emale näkku ja tormasin üles tuppa tagasi. Ma olin paanikasse juba sattumas, millega mu ema hakkama võib saada ja mis mu õest ja Keerasin ukse lukku ja hakkasin asju omal pakkima, äratasin ka Ingela üles, kuna ta oli vahepeal magama jäänud.
"Ingela! Ingela! Ärka nüüd! Mine kiirelt rõdu kaudu oma tuppa ja lukusta omal uks, et ema sisse ei saaks ning hakka asju pakkima, me põgeneme siit, ma hiljem seletan miks" seletasin kiirelt õele, Ingel toibus natuke aega siis läks. Võtsin oma spordikotti välja ja hakkasin riideid sinna toppima.
Kopp.Kopp.
"Angela, lase mind sisse." kuulsin isa häält uksetaga.
"Ei, isa, mine ära" karjusin vastu. Siis jäi vaikseks, panin kotti kõik oma tähtsamad asjad, mp3, läpakas, riided, ühed botikud, rullikad panin jalga, mütsi, sirgendaja jne. Kui nendega ühele poole sain, läksin Ingela poolele. Viskasin koti Ingela poolele ja ronisin ise järgi. Ingela oli õnneks juba valmis.
"Kus kaudu lähme?" küsis õde mult.
"Kas puuonni küljes on veel redel olemas?" küsisin talt, noogutas.
"Siis sealt kaudu lähmegi" viskasime kotid alla ja ronisime ise järgi, mööda redelit puu peale ja sealt mööda nööri alla.
"On suga kõik korras?" küsisin kohe õelt kui alla jõudsime.
"Jah, on küll"
"Tore lähme nüüd" võtsime kotid ja hakkasime liikuma pargi poole.
"Kuhu me üldse lähme?" küsis õde.
"Oot ma helistan poistele." hakkasin telefoni otsima aga seda polnud kuskil. Shit koju jäi.
"Mu telefon jäi tuppa, oota siin, ma lähen käin kiirelt ära" ütlesin koti maha visates ja kiirelt tagasi minnes.

Ronisin astmetelt üles tagasi, mis puupeal olid. Jõudsin tuppa, võtsin lauapealt telefoni ja ronisin alla tagasi. Jooksin õe juurde ja poisid olid juba siin, õigemini Nick ja Joey, koos kottidega.
"Ou mis nüüd toimub?" küsisin vaadates poistele otsa.
"No kui teie lähete, tuleme meie ka. Emale-isale ütlesime meie et lähme reisile mõneks ajaks, nad küll ei jaganud algul matsu, aga siis seletasime et lähme sõpradega matkale." seletas Nick.
"Ahah, ja kuhu me siis lähme? Kui kõik nii valmis minema on?" küsisin siis.
"Kevini juurde. Tal on neljatoaline korter, mahume ära küll." vastas Joey.
"No aga lähme siis!" võtsime oma kompsud ja asusime teele. Milleks Kevinile nii suur korter? Äkki elab ta kellegiga koos? Väga imelik.
Aga teema juurde tagasi, ema oli väga ebaõiglane et ta nii käitus, nunnakloostrisse? no mida veel. Isa õnneks kaitseb meid, aga kauaks seda ka jätkub? Ja mis nüüd edasi saab ? Okei, panime plehkat, nii edasi ? Raudseltt... kui ema avastab et jooksu panime, saadab kohe mendid sappa. Ja kui ta panebki meid sinna kloostrisse, mis siis saab? Appi ma ei taha mõeldagi sellele. Ja kui õde kavatsebki sünnitada, mis siis saab? Mis ta edasi tegema hakkab? Ta pole kooligi ära lõpetanud, rääkimata tööst.

Varsti jõudsime ka Kevini juurde, see on ikka tõsiselt SUUR korter, see on nagu maja juba. Esik on hiiglaslikult suur sinine, kui edasi minna tuled elutuba mis on kahtlaselt kollane? Siis vasakul tuleb köök, siis koridorist edasi minna on veel 5 ust. Kevin oli meid esikus juba vastu võtmas.
"No tulge edasi, tulge edasi, musi anna oma kott mulle." ütles Kevin ja võttis Ingela kotti enda kätte. Võtsime jalanõud jalast ja läksime edasi.
"Ingela sa magad minu toas, Nick-Joe te saate ühise toa ja Angela sina saad viimase." seletas Kevin ning liikusime edasi. Mina sain endale helesinise toa, Kevini tuba on roheline ja poiste tuba lilla, nende tuba on päris koomiline. Kevin ütles et ennem elas seal üks gey poiss ja ta tegi toa lillaks.

Kui asjadega ühele poolele saime, läksime elutuppa.
"Mis nüüd siis edasi saab?" küsis Nick.
"Ma arvan et eks nüüd aeg näitab mis saab" ohkas õde mul, Kevin kallistas teda tugevalt ja suudles laubale.
"Aga õts kas me kooli ikka lähme?"
"Muidugi lähme." noogutas õde innukalt.
"Seegi hea."
"Ja mina võiks teid igapäev kooli hakkata viima ja tagasi tooma." pakkus Kevin välja.
"Ja mina hakkan tööl käima" ütles ka nüüd Joey sõna sekka.
"Nii et me saame hakkama eks?" küsisin.
"Muidugi saame, me oleme üksteisel olemas ja me saame hakkama" innustas õde meid kõiki. Tegime ühe grupikalli ja hakkasime telekat vaatama, Kevin tõi ka meile kõigile jäätisetopsid.

Õhtul kuskil 8 ajal käis koputus uksele. Avasin ise selle ja seal seisis isa.
"Paps, kuda sa leidsid meid?" imestasin.
"Kas sa sisse ei kutsugi mind?" küsis ta kõigepealt.
"Jah muidugi, tule sisse." lasin papsi sisse ja läksime elutuppa. Kevin tuli kohe mu isa tervitama.
"Tere Michael, sa pole mul ammu külas enam käinud!" naeris poiss.
"Tsau sulle ka Kevin, ma vaatan et oled ilusti mu korterit üleval pidanud" naeris paps samuti. Jälgisin neid kahte nagu lolle.
"Hold up, mis toimub?" hõikasin neile kahele vahele segades.
"Su isa... see on tema korter tegelikult, ta aitas mind sel hetkel kui mu vanemad mind välja viskasid." seletas Kevin.
"Ahah, ja paps millal sa meile kavatsesid sellest rääkida?" imestasin.
"Emm, no sellele ma ei oskagi vastata ja kuidas teil noortel läheb siis?" küsis paps lõbusalt ja istus meie juurde diivanile.
"No mis ta ikka läheb, kas ema teab et me siin oleme?" küsis Ingela.
"Nalja teed ve? Mina teda siia kindlasti ei lase, ta ei teagi selle olemas olust, ma käin tavaliselt siin kui mul Kailyst üle viskab" naeris paps. Vaatasin talle suu lahti otsa.
"Sul viskab mampsist üle? Päris äge. Äkki tahad veel meiega midagi jagada? Äkki meil on kuskil veel üks õde või vend?" iroonitses Ingela.
"No mitte päris aga kui sellest juba juttu tuli, siis... ma... ma lahutan teie emast...

Teate isegi mis tegema peate Wink
Tagasi üles Go down
KK
Naljatila



Female Postituste arv : 95
Age : 30

Angela vs. Ingela - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Angela vs. Ingela   Angela vs. Ingela - Page 2 Icon_minitime4/1/2010, 23:46

Mm, eelmises osas oli see jh, natukene kahtlane, et kuidas isa seda rasedus uudist nii kergelt vastu võttis. Aga muidu (Y)

See osa oli ka hea.:) Ootan põnevusega, mis edasi saab.

Vinge paps neil.
Tagasi üles Go down
LikeNoOther
Totaalne lumememm, noh!^.^
LikeNoOther


Female Postituste arv : 257
Age : 31
Asukoht : Kuskil Eestis.

Angela vs. Ingela - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Angela vs. Ingela   Angela vs. Ingela - Page 2 Icon_minitime4/1/2010, 23:51

Iga isa võtab seda vastu omamoodi :)

tänud :)

Jah, tahaks endalegi .
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Angela vs. Ingela - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Angela vs. Ingela   Angela vs. Ingela - Page 2 Icon_minitime5/1/2010, 01:18

Kevin tõi ka meile kõigile jäätisetopsid.
lihtsalt juhtus 5 jäätisetopsi külmikus vedelema? Very Happy

Tüüpiliseks kisuv, kullake!
Algus oli tüüpiline. Lõpp oli utoopiline. Very Happy

Uut! Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Angela vs. Ingela - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Angela vs. Ingela   Angela vs. Ingela - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Angela vs. Ingela
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Armastusjutud (vanemad)-
Hüppa: