MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Silmad täis pisaraid ja süda täis valu... [One-Shot]

Go down 
AutorTeade
LikeNoOther
Totaalne lumememm, noh!^.^
LikeNoOther


Female Postituste arv : 257
Age : 31
Asukoht : Kuskil Eestis.

Silmad täis pisaraid ja süda täis valu...  [One-Shot] Empty
PostitaminePealkiri: Silmad täis pisaraid ja süda täis valu... [One-Shot]   Silmad täis pisaraid ja süda täis valu...  [One-Shot] Icon_minitime1/1/2010, 22:02

Ühe poisi elu.


Richard oli... erinev.
Väljast oli ta stabiilne. Ta oli normaalne. Ta oli veatu. Tal oli palju sõpru, ta oli tark, ta mängis kitarri ja ta ei lasknud kunagi oma unistustel ununeda ja ma armastasin teda selle eest. Ma olin ainult 15 kui ma temaga oma esimesel keskkooli aastal, ma teadsin et ta oli ainulaadne. Ma pole kunagi kellegi teise vastu midagi sellist tundnud.
Jah, väljast, näis Richard peaaegu täiuslik. Kuid sees elas purunenud perekond. Ta vanemad füüsiliselt ja verbaalselt kuritarvitasid teda, ta hakkas lõikuma ennast ja varjas need armis ja iga öö, tuli ta alati mu majja ja me lihtsalt rääkisime.
Richard ja mina olime parimad sõbrad. Me rääkisime üksteisele kõigest.
Teegelt, see on vale.
Peaaegu kõigest.
Ma ei rääkinud talle iialgi et armastan Teda. Ma ei rääkinud talle iial et hoolin temast rohkem kui sõbrast. Ma ei öelnud talle iial et pea vastu.
Ma oleks pidanud. Sellepärast süüdistasin ka ennast tema saatuse pärast.
Teate, kui Richard oli 17, oli tal väga pahad perekonna probleemid. Ma püüdsin teda aidata, niipalju kui sain. Ainukesed asjad mis teda hoidsid eemal pärismaailmast oli tema kunst ja muusika. Laulud mis ta kirjutas olid kurjad, ja ta kirjutas tihti luuletusi surmast ja enesetapust.
Ta kunst oli alati ilus, aga hiljem, tema loomingud sai enam ja enam õudseteks. Mõned isegi hirmutasid mind. Pildid ja maalingud tema vanematest - nad lamasid eraldi põrandatel, veri igal pool, vihased sõnad venisid ülepiltide punase värviga.
Ma oleks pidanud teda aitama. Ma oleks pidanud midagi tegema...
Üks öö tuli Richard minu juurde, nagu tavaliselt. Aga seekord, vaatas ta mind hirmunult. Ta koputas mu aknale ja lasin ta kohe sisse. Ta värises külmast. Oli hiline Jaanuar ja väljas oli vähemalt -7 kraadi, ja tal ei olnud jopet. Ma pakkusin talle oma ühte tekki, ta mässis kohe end selle sisse.
"Mis viga, Richard?" küsisin närviliselt talt. Ta pilk jäi kindlalt põranda peale kui ta ütles.
"Ma kardan, Riley" sosistas ta.
"Mida sa kardad?" küsisin vaikselt. Ta ei vastanud mulle. Ta lihtsalt värises edasi. Ma ronisin talle kaissu ja nii me jäime magama.
Järgmisel hommikul ärkasin üles. Richard oli läinud. Ma arvasin et ta läks koju, niisiis panin riidesse ja läksin kooli. Minu tavaline toiming. Keegi mind nagu nii koolis ei märka. Ma olin nagu kummitus, hõljudes läbi koridoride. Aga nii kui kooli jõudsin, tabas mind kõhtu tugev valu.
Midagi oli valesti.
Siis möödusin Richardi kapist.
Nägin sadu roose Richardi pildi ümber, koos kolme küünlaga. Vajusin põlvili maha ja nutsin hingetult. Ülejäänud kõik oli täiesti tuim.

Ma ei olnud kunagi sama enam pärast seda. Siiamaani mäletan Richardi naeratust. Ma mäletan õnnelike hetki.
Pärast seda ööd, nutsin end igaöö magama, teades et Richard ei koputa kunagi enam mu aknale. Ta oli sooritanud enesetappu.
Tehes seda, tappis ta ka vaimselt minu.
Aga nüüd, iga pisar mille tuli, tuli ainult tema pärast.

Lõpp ..
Tagasi üles Go down
 
Silmad täis pisaraid ja süda täis valu... [One-Shot]
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Headuse valu

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Lühijutud ja mõtteterad-
Hüppa: