MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Supernatural

Go down 
+3
Maiu Laaneoja
nasicc
Bee
7 posters
AutorTeade
Bee
Vapper lohetapja
Bee


Female Postituste arv : 146
Age : 30
Asukoht : craztyown

Supernatural Empty
PostitaminePealkiri: Supernatural   Supernatural Icon_minitime29/12/2009, 00:39

Ma arvasin, et see teema on olemas, aga näe, ei leindudki.
Mis te siis sellest sarjast arvate ja kes üldse vaatavad seda?
Supernatural on mul igastahes kõige kõige lemmikum sari, mis ma eales näinud olen. Ahh, ma ei oska tegelikult seletadagi miks see mulle nii väga meeldib, aga minu arust on kogu see mõte lihtsalt juba huvitav ja täiesti geniaalne !
Ja muidugi ma ei saa küsimata jätta, kumb teile rohkem meeldib, Dean või Sam ?
Mulle endale vist meeldib Dean, kuigi nad mõlemad on muidugi omamoodi erilised. Ma usun, et ma ise vist suudan Deaniga palju rohkem samastuda kui Samiga ja üldsegi, Deani muusikamaitse ja stiil ja kõik on minu arust mega.
Jajaa , avaldage siis arvamust. :)
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Supernatural Empty
PostitaminePealkiri: Re: Supernatural   Supernatural Icon_minitime29/12/2009, 15:08

Paar aastat tagasi vaatasime Lambaga esimest poolt hooaega. Very Happy Nii paljuga mu kokkupuuted piirduvadki. Very Happy Muidu meeldis täiega. Very Happy
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Supernatural Empty
PostitaminePealkiri: Re: Supernatural   Supernatural Icon_minitime29/12/2009, 16:17

ma olen mõelnud küll selle teema tegemisele Very Happy

igatahes. alustasin vaatamist üle aasta aja tagasi. vaikselt, rahulikult, venna juures. siis kevadel vist laenasin vennalt kolme hooaja dvd'd, mille ta kirjutanud oli ja neljandat vaatasin netist. viiendat nüüd tõmbasin iga neljapäev. ei suuda oodata, et järgmist osa näeks Very Happy
üks lemmikumatest osadest on see Yellow Fever Very Happy see oli liiiiiiiiiiiiiga hea lihtsalt Very Happy üks oli veel, toda ei mäleta hetkel nimepidi Razz või oota... midagi lucky'ga oli. see, kus nad seda jänesejalga vmt vist läksid garaa¾ist otsima ja leidsid selle omaniku. see hullem õnnevärk, kus sam'il õnnestus oma jalats sinna kanalisatsiooni kukutada Very Happy et see on definitely üks lemmikumatest sarjadest. kahju, et viies viimane on :/ and sam and dean are hot!
seal yellow fever'is oli see "Eye of the tiger" lõpp LIIIIIIIIIIIGA hea lihtsalt Very Happy pärast youtube'ist olen korduvalt vaadanud. kui tuleb see lugu raadiost või keegi helistab mulle (helinaks on refrään), siis saab neid liigutusi kaasa ka tehtud Razz
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Supernatural Empty
PostitaminePealkiri: Re: Supernatural   Supernatural Icon_minitime23/1/2010, 00:55

andke andeks aga supernaturali viimane osa oli palju creepym kui see teine õudukas. minge pekki, it gave me chills! Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Külaline
Külaline




Supernatural Empty
PostitaminePealkiri: Re: Supernatural   Supernatural Icon_minitime24/1/2010, 22:19

Woah, Supernaturali teema? Yays! Very Happy

Absoluutselt armastan. And I'm more of a Dean-girl, than a fan of Sam's. Ja loomulikult Castiel on ka nunnu. Very Happy

Darn, ma olin nii vihane enda peale, kui mulle ei tulnud kohe meelde, et uus SPNi osa on väljas. Alles nüüd sain selle ära vaadatud. Very Happy

Ja mulle meeldis see "Eye of the Riger" stseen nii väga, et tõmbasin selle enda telfusse. ^^

Mm, pean ka seda mainima, et üks minu lemmikumatest osadest on S05E08 Changing Channels. See oli lihtsalt epic. Very Happy Ja loomulikult on kõik osad nunnud, kus on minu lemmik ingel sees. ^^
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Supernatural Empty
PostitaminePealkiri: Re: Supernatural   Supernatural Icon_minitime24/1/2010, 22:57

aga kuidas sulle viimane meeldis? Very Happy ja dean on küll naljakas Razz
sael oli kaudselt ka castiel sees Very Happy

"pudding!" X'D
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Külaline
Külaline




Supernatural Empty
PostitaminePealkiri: Re: Supernatural   Supernatural Icon_minitime24/1/2010, 23:11

Hah, see "pudding" koht oli vapustav. I loved it. Very Happy

Ja hell, see viimane osa andis inspiratsiooni. Ma tahan hullult SPNist videot teha, isegi laul on ka olemas, aga skille napib. Very Happy
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Supernatural Empty
PostitaminePealkiri: Re: Supernatural   Supernatural Icon_minitime24/1/2010, 23:21

eye of the tiger on mu moblahelin, btw Very Happy lõikasin selle osa laulust välja, kus ta tantsib, ehk refrään Razz
SPN on NIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII hea sari, ma ei saa üle Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Külaline
Külaline




Supernatural Empty
PostitaminePealkiri: Re: Supernatural   Supernatural Icon_minitime1/2/2010, 13:17

I've got nothing to say. S05E12 algus oli super! Very Happy

Sam: *gasp* "We're talking about sex, right?"

"We're sooooo gonna do it." *grin*
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Supernatural Empty
PostitaminePealkiri: Re: Supernatural   Supernatural Icon_minitime1/2/2010, 18:09

yeah xD see oli hea.
"are you talking about... sex?" Very Happy
ma mõtlesin, et miks kurat ta nõnda käitus Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

Supernatural Empty
PostitaminePealkiri: Re: Supernatural   Supernatural Icon_minitime1/2/2010, 21:00

Eeem, millest see räägib?
*tunneb ennast natuke lollina*
Supernatural Lol
Tagasi üles Go down
Bee
Vapper lohetapja
Bee


Female Postituste arv : 146
Age : 30
Asukoht : craztyown

Supernatural Empty
PostitaminePealkiri: Re: Supernatural   Supernatural Icon_minitime1/2/2010, 21:25

Pm on see sari kahest vennast, kes jahivad igasugu üleloomulikke olendeid ja päästavad tänu sellele inimesi. Very Happy Praeguseks on küll juba arenenud palju kaugemale, aga point on umbes selline.
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Supernatural Empty
PostitaminePealkiri: Re: Supernatural   Supernatural Icon_minitime1/2/2010, 21:39

jep. supernatural creatures on peateemaks.
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

Supernatural Empty
PostitaminePealkiri: Re: Supernatural   Supernatural Icon_minitime1/2/2010, 21:47

Tänks. Pealkiri on väga tuttav, aga ma ei suuda meenutada, kust.
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Supernatural Empty
PostitaminePealkiri: Re: Supernatural   Supernatural Icon_minitime7/2/2010, 11:09

viimane osa oli feil xD lõpp. angels are watching over you. nice one Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Supernatural Empty
PostitaminePealkiri: Re: Supernatural   Supernatural Icon_minitime7/2/2010, 11:30

ammm, ma mäletan kui kanal2 (?) vist seda näitas... Aga see oli nii hilja õhtul tavaliselt, et ma jäin alati alguses diivanil magama -.-
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Supernatural Empty
PostitaminePealkiri: Re: Supernatural   Supernatural Icon_minitime7/2/2010, 12:28

jep, kunagi näitas Razz aga seeonniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii hea sari lihtsalt. kahju, et ainult 5 hooaega :/ aga no, parem kui dollhouse'i 2 -.- see on tõesti mõnitamine juba.
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Supernatural Empty
PostitaminePealkiri: Re: Supernatural   Supernatural Icon_minitime7/2/2010, 12:30

hahaa Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Supernatural Empty
PostitaminePealkiri: Re: Supernatural   Supernatural Icon_minitime15/2/2010, 15:08

rr, viimane osa oli nii äge. Seal oli Cas! Burksidega! Very Happy 'm so happy now, got to see my fave angel. ^^
aga mnjahm, mõned kohad olid veidi friikid. Ja see emotsiooniline lõpp oli ka hea. Very Happy
Tagasi üles Go down
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

Supernatural Empty
PostitaminePealkiri: Re: Supernatural   Supernatural Icon_minitime2/3/2011, 22:50

6 hooaeg juba jookseb ju?! Very Happy

Aga muidu, ma tõmbasin 1 hooaja, 4 osa on veel vaadata jäänud ja see on ikka päris hea aga õudne minu jaoks, pool ajast hoian silmi kinni, sest ma kardan ehmatada Razz

2. hooaeg ka tõmbab ja kavatsen kõik ära ikka vaadata ilusti flower
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Supernatural Empty
PostitaminePealkiri: Re: Supernatural   Supernatural Icon_minitime23/5/2011, 20:30

Esimene oli väga algus ikka, seal oli iga osa eraldi stooriga. nüüd on vähemalt väga läbiv põhiteema juba mitu seasonit olnud Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

Supernatural Empty
PostitaminePealkiri: Re: Supernatural   Supernatural Icon_minitime6/6/2011, 14:50

1. hooaeg on nüüdseks läbi, 2. ka olemas aga ei ole veel aega olnud, et vaadata seda aga ootan huvita, mis juhtuma hakkab. Kõige parem ongi see, et ma saan järjest vaadata, ei pea midagi ootama :)
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Supernatural Empty
PostitaminePealkiri: Re: Supernatural   Supernatural Icon_minitime20/4/2013, 16:09

Siia pole pea kaks aastat keegi kirjutanud, aga ma kavatsesin seda teha, sest Supernatural on lihtsalt parim sari! Selles on kõike, mida ühes sarjas vaja on. Oeh, ma ei oska sellest pikemalt kirjutada, sest mul pole selleks sobivaid sõnu...

Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Supernatural Empty
PostitaminePealkiri: Re: Supernatural   Supernatural Icon_minitime20/4/2013, 21:28

Olen SuperWhoLocki uhke esindaja ja ütlen, et mulle meeldivad kõige rohkem crossoverid.
Supernaturalist olen tänase seisuga ära näinud viis hooaega, kuuendast seitse episoodi, olen Dean-girl, shipin Destieli ja leian, et Crowley on üks sassy mofo. Ja siis muidugi seda, et kõik need inglid eesotsas Luciferiga on väga värskendav vaheldus Doctor Who nuuksuvatele inglitele. Lemmikepisoodi on raske öelda, sest neid on palju ja pea igas on mingi lemmikkoht, "Carry On My Wayward Son" ajab mu iga kord nutma, nüüd olen vesiste silmadega vaat et iga episoodi ajal, sest valus on, kurb on, nii kahju on. Crowley "they burned down my house... they ate my tailor!" oli mul päris pikalt telefonihelinaks ja Tumblri põhjani lahatud gif setid on mu sarja sisseelamist veelgi süvendanud. Jah. Ja kas me räägime sellest, et Supernaturali cast tegi lausa kaks Harlem Shake'i videot? Haah! Kuidas Jared esimese video filmimise alguses sellest säutsus...

Oo, ja gag reele vaadates küsin endalt pidevalt, kuidas nad saavad selle lollitamise kõrvalt üldse midagi filmitud.

Tagasi üles Go down
Sponsored content





Supernatural Empty
PostitaminePealkiri: Re: Supernatural   Supernatural Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Supernatural
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Muu-
Hüppa: