MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kõige kurvem kiri

Go down 
+2
nasicc
Missk
6 posters
AutorTeade
Missk
Teise astme kurjuse abiline
Missk


Female Postituste arv : 7
Age : 35
Asukoht : Iirimaa

Kõige kurvem kiri Empty
PostitaminePealkiri: Kõige kurvem kiri   Kõige kurvem kiri Icon_minitime8/12/2009, 07:17

On öö.
Istun oma pisikeses toas ja kuulan Fields of Gold'i. Vaatan aknast helekollast kuud ja tean, et sina vaatad ka. Soolased, soojad pisarad voolavad mööda mu põski alla.
Kolks ja kolks. Olen kurb, sest ma igatsen sind ja mul on kõrini, et sa juba ei tule.

Mõtlen, milline sa välja võiksid näha. Kindlasti pikk ja tugev. Tumedate juuste ja siniste silmadega. Lõhnad sa kindlasti millegi kalli järele ja riided pole sul ka pahad. Ahh, mis tähtsust sel on. Peaasi, et ükskord tuled mu juurde. Kujutan sind veel korraks ette; oled just magama sättinud, lebad üksinda oma suures voodis ja vaatad seda sama helekollast kuud, nagu minagi, ja mõtled kus ja kes su teine pool küll võiks olla. Kujutad ette mu mererohelisi silmi ja igatsevat pilku. Ma tean, et juba ma armastangi sind. See on nagu kaugsuhe, selle vahega, et me pole kunagi kohtunud. Kui oleks, siis ei oleks ma saanud sind ju ometigi märkamata jätta. Ma armastan sind, igatsen sind ja tahan sind juba kohata.

Sting laulab mulle juba kahekümnendat korda vaikselt kõrva sisse. Ikka ei saa küllalt. See on lihtsalt nii imeilus lugu. Miski piinab sees. Mind on pikemat aega juba segased tunded valdanud. Kurbus, igatsus, ootusärevus, teadmatus, meeleheide, üksindus, mingi tundmatu vajadus millegi järele, teadmata mille. Ühte ma arvan teadvat, sa oled eestlane. See sai selgeks siia Iirimaale tulles, et Eesti mehed on ikka kõige paremad.

Kurbus hiilib jälle vaikselt põue. Nii palju armastust mahub minu sisse, aga pole kedagi kellele seda kinkida. Ta kasvab ja kasvab, juba on seda südames nii palju, et tahab lõhkeda. Ja see teeb füüsiliselt haiget. Tahaks täiest kõrist karjuda. Võimaluse korral teeksin seda, ehk hakkaks parem.
Ma ootan ju sind, ma ei taha igat ette juhtuvat. Ja ma tean, et tulemata sa ei jää. Sa lihtsalt ei tohi mulle nii teha. Ma tunnen, et ei ole seda lihtsalt mitte kuidagi ära teeninud. Aga millal sa tuled, seda ei tea keegi. Ja see ootamine tundub lõputu.
Aga kuidas sind küll otsida sellest suurest maailmast? Ma ei tea su nime, vanust, välimust, ega üldse mitte midagi. Asud sa siin või Eestis?
Tunne mu sees ei anna ikka asu, sa oled ajaliselt lähedal, tunnetan seda.

Igatsus on üks kole loom, kes elab mu südames. Ta on kindlasti roti moodi, sest oma pikkade teravate hammastega ta sööb mu hinge ja see teeb põrgu moodi valu. Aitab.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kõige kurvem kiri Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõige kurvem kiri   Kõige kurvem kiri Icon_minitime8/12/2009, 09:41

Väga meeldib! :)
Mõtlesin juba üllatusega, et vohh, mõni uustulnuk on millegi tõsiselt heaga hakkama saanud - nimi polnud tuttav. Siis vaatasingi, et ainult kaks postitust. Very Happy
Aga jah... mõnus, voolav. :) Ja südamlik, pani mõtlema. :)
Loodan, et sul on veel midagi varrukas. :)
Kirjutaksin pikemalt, aga ausalt öeldes pole ma kiitmisega harjunud. Very Happy
Tagasi üles Go down
Missk
Teise astme kurjuse abiline
Missk


Female Postituste arv : 7
Age : 35
Asukoht : Iirimaa

Kõige kurvem kiri Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõige kurvem kiri   Kõige kurvem kiri Icon_minitime8/12/2009, 16:35

Oi aitäh.:)
No see on hea võibolla sellepärast, et see tuli otse südamest tol hetkel. Ja nüüd kus ma ta leidnud olen, võin kirjutada teise osa kui keegi tahab:)
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kõige kurvem kiri Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõige kurvem kiri   Kõige kurvem kiri Icon_minitime8/12/2009, 17:16

Otse südamest asjad ongi kõige ehedamad. (:
Aga kirjuta! :) Oleks tore edasi kuulda/lugeda seda lugu. :)
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Kõige kurvem kiri Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõige kurvem kiri   Kõige kurvem kiri Icon_minitime8/12/2009, 20:18

Mulle väga meeldib! See oli selline ... värskendav kogemus võrreldes teiste algajate tüüpiliste "sex, drugs and rock'n'roll" juttudega.
Mulle väga meeldis, et see oli nii reaalne. Näiteks see, et üks lugu mängis juba mitmekümnendat korda, tõi millegipärast naerause näole. Ma kuulan tihtipeale üht lugu niimoodi järjest uuesti ja uuesti, kui see on hea lugu.
Lisaks see teema ... sisu ... enesekindlus selles jutus. "Tean, et oled olemas. Tean, et mõtled mulle." See oli väga lahe.
Meeldib, et ei asu Eestis. Mitte sellepärast, et mulle Eesti ei meeldiks (sest see on vastupidi, ma olen millegipärast pööraselt kiindunud Eestisse) vaid sellepärast, et see tegi jutu originaalseks. Eeldan, et see fakt, et tegevus toimub Iirimaal, annab sellele jutule midagi juurde.
Loodan väga, et sa kirjutad edasi, ma kannatamatult tahaks teada, mis edasi juhtub, miks ta Iirimaal on, miks ta Eestis käis, miks ta teab, et ta kedagi ootab.
Uut.
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Kõige kurvem kiri Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõige kurvem kiri   Kõige kurvem kiri Icon_minitime8/12/2009, 20:26

ohoooooooo, midapekki Very Happy jälle sattusin millegi hea otsa , edasi :)
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Missk
Teise astme kurjuse abiline
Missk


Female Postituste arv : 7
Age : 35
Asukoht : Iirimaa

Kõige kurvem kiri Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõige kurvem kiri   Kõige kurvem kiri Icon_minitime8/12/2009, 21:44

Ma tänan:))))
Selline lugu oli selle kirjaga, et ma kirjutasin ta üle poole aasta tagasi lihtsalt kurbuse hetkel sahtlisse endale. Nüüd mul on dilemma kas kirjutada teie soovil edasi välja mõeldud stoorit või seda mis tegelikult juhtus.Mida arvate?:)
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kõige kurvem kiri Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõige kurvem kiri   Kõige kurvem kiri Icon_minitime8/12/2009, 21:53

Mis tegelikult juhtus, (A) Very Happy
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Kõige kurvem kiri Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõige kurvem kiri   Kõige kurvem kiri Icon_minitime9/12/2009, 18:36

Ma arvan, et sa pead ise otsustama. Ma tahan seda, kumb on armsam ja huvitavam. Ja ma vist ei tahakski teada, kas see juhtus päriselt või mitte. (:
Tagasi üles Go down
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

Kõige kurvem kiri Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõige kurvem kiri   Kõige kurvem kiri Icon_minitime11/12/2009, 01:19

Mina tahan edasi kuulda, Kertu :)

väga hea oli !

Endal ka vahepeal selline tunne..täpselt samasugune nagu sina selles kirjas kirjeldad ..
Tagasi üles Go down
Taylor
Kuri põhjapõder(???)
Taylor


Female Postituste arv : 199
Age : 28
Asukoht : In my dreams.

Kõige kurvem kiri Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõige kurvem kiri   Kõige kurvem kiri Icon_minitime11/12/2009, 22:35

Mina tahaks pärislugu kuulda, aga jah, see on su oma otsus. Kumb on sinu arvates parem. Very Happy
Aga edasi tahaks kindlasti. :)
Tagasi üles Go down
http://orkut.com
Sponsored content





Kõige kurvem kiri Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõige kurvem kiri   Kõige kurvem kiri Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kõige kurvem kiri
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kiri

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Armastusjutud (vanemad)-
Hüppa: