MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Soov {LÕPETATUD}

Go down 
+18
imeilus1
Dreams
ayy2757
Sümmeetria
LittleMissy
WorldIsYours
Karolin
Tennu
Pizza
padjanägu, [h]
Karro
LittleStar
black
Taylor
Murtagh
Stiina
Tricia
Everleigh
22 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next
AutorTeade
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Soov {LÕPETATUD} - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soov {LÕPETATUD}   Soov {LÕPETATUD} - Page 4 Icon_minitime20/12/2009, 22:21

muudaks tagasi? (aa) Very Happy
no millal on varstiii? Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Soov {LÕPETATUD} - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soov {LÕPETATUD}   Soov {LÕPETATUD} - Page 4 Icon_minitime21/12/2009, 13:22

See nädal?
Ja ei muuda, sinu kiuste kohe Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Soov {LÕPETATUD} - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soov {LÕPETATUD}   Soov {LÕPETATUD} - Page 4 Icon_minitime22/12/2009, 19:41

UUT! Nüüd, kohe praegu!
Tagasi üles Go down
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Soov {LÕPETATUD} - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soov {LÕPETATUD}   Soov {LÕPETATUD} - Page 4 Icon_minitime22/12/2009, 20:40

Einoh.. eino.. mh, minu kiuste? ausalt ka naguu. Very Happy
nõme.
aga ikkagi tahaks juba ammu Uuuuuuut Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Soov {LÕPETATUD} - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soov {LÕPETATUD}   Soov {LÕPETATUD} - Page 4 Icon_minitime23/12/2009, 03:10

Uus osa on nähtamatul väraval, minge lugege seda Very Happy
Siia hetkel uut osa ei tule XD
Sorrryy! Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Soov {LÕPETATUD} - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soov {LÕPETATUD}   Soov {LÕPETATUD} - Page 4 Icon_minitime29/12/2009, 11:45

Okei, uus osa ka siin.
Pean ütlema, et see on lühike, kuid minu jaoks suhteliselt OK osa! Very Happy
Jah, ma ei suuda mitte naerda asjade üle, mis siin tuleb. Khm. Piinlik.
And now, lets get on with the story, enjoy!!

***

Seitsmes osa

Järgmine päev saabus aga kiiremini. Päikesevalgus saatis palatisse rõõmsaid kiire ja linnud sädistasid helisevalt. „Kes akna lahti tegi?“ oigasin ma ning tõmbasin endale teki üle pea. „Mina, nii et ärka üles,“ kostus lõbus ja reibas hääl. „Su isa kirjutab parberitele alla, sa saad õhtuks koju,“ lisas noormees muigega. Ta mitte ei muianud koju saamise üle, vaid selle üle, kuidas ma teki alla end ära peita tahtsin, et ma ärkama ei peaks.

„Thomas, pane see paganama aken kinni!“ käskisin ma viimaks oma kähedalt häälel.

„Ära mitte loodagi,“ naeris Thomas pead raputades ja tõmbas mul´t järsult teki pealt.

„Heiiiii!“ karjatasin ning vahtisin talle pahaselt otsa. „Sa oled jobu,“ pomisesin ohates ja vaatasin üles monitoridele, mis enam ei piiksunudki. „Need lülitati välja hommikul, sa ei ole enam ohtlikus seisundis, et südant ja muid asju jälgima peab koguaeg,“ seletas Thomas, kui oli märganud, mida ma vaatasin. Langetasin pilgu ning neelatasin. Mu käsi tegi endiselt haiget, õigemini kõik kohad tegid mul veel haiget. Alex. Mõtted läksid jällegi mehele, kes mu siia saatis.

„Kas..kas on teada, kes mind haiglasse pani? Kes ründas mind?“ küsisin ma ettevaatlikult ja vältisin hoolikalt Thomase pilku. „Ei.“ lühike ja napisõnaline vastus, mis pani mul kõhust keerama.

„Kas nad uurivad seda?“ jätkasin ma pärimist, kuid ei oodanud erilise innuga sellele vastust. Sulgesin silmad ja ohkasin. Kuidas ma küll sellest supist välja saan? Ma pean Thomase päästma ja talle toeks olema, mitte vastupidi. Kõik oli esimese raksuga puusse läinud ning see ei olnud mitte mingil moel hea. Ma olen kindel, et ma näen Alexit veel, viimane ei anna nii kergelt alla, kuid, kes see teine oli. See, kes varjus oli, kelle häält oli ainult kuulda? Hammustasin huulde ja avasin aeglaselt silmad.

Thomas vaatas mind murelikult, kuid ei öelnud midagi. Soojalt naeratades tõusis ta viimaks püsti ja läks akna juurde, mille ta lõpuks ka kinni pani. „Väljas on soojaks läinud, üha enam leiab lapsi mänguväljakutel mängimas,“ ütles ta vaikselt aknast välja vaadates. Kortsutasin kulmu Tomi juttu kuulates. „Kas on kõik korras?“ küsisin ma ette vaatlikult ning ajasin end istukile. „Sa olid nii lähedal surmale, Amanda. Ma..me arvasime, et oleme su kaodanud.“ lausus noormees, olles endiselt minu poole seljaga. Süüdlaslikult langetasin ma pilgu, ma ei osanud midagi öelda. Ma panin nad muretsema, kuigi mina poleks pidanud olema see, kelle pärast muretsema oleks pidanud. Ohkasin raskelt ja sosistasin: „Anna andeks.“

Thomas ei öelnud selle peale midagi, palatisse laskus rõhuv vaikus. Kella tiksumine oli ainsaks heliks, kuni palatisse sisenes uus inimene. Minu isa. „Sa oled üleval,“ naeratas isa leebelt ja tuli minu voodi juurde. Noogutasin isale vastuseks ja pöörasin Thomast vaatama, kes ei olnud sõndagi lausunud. „Ma lähen, pean täna kooli minema,“ teatas noormees viimaks ja pöördus mind ning isa vaatama. „Jah, muidugi,“ vastas isa, kui mina tummana Thomast vaatasin. Ma olin pettunud, et ta ära läheb, kuid ei hakanud ka midagi ütlema, kui ta tahab minna, siis mingu. Thomase pilk jäi pidama minul ja ma tundisin, kuidas minust värin üle käis. Ta pilk oli nukker, kuid midagi oli seal veel, midagi, mis vaevas teda, midagi, mida ta varjas minu eest. Oleksin hea meelega küsinud, kuid isa juuresolekul otsustasin, et parem oleks seda mitte teha.

Jälgisin Thomast vaikide, kui viimane minu juurde tuli. „Hoia ennast siis, varsti näeme, eks,“ ütles ta mulle vaikse ning naeratas mulle. See ei olnud tema tavaline rõõmsameelne ja muretu naeratus. „Thomas-“ alustasin ma, kuid pidin vaikima, kui ta järsku mind õrnalt suudles. Tundsin liblikaid kõhus segaseks lendamas. Ta eemaldus minust, meie vahel oli vaid mõni sentimeeter. Thomase pilk oli aus ja siiras ja ma ei suutnud naeratust alla suruda. Ma olin õnnest segane, sõna otses mõttes, kuid hoidsin jõuga ennast vaos. Silmitsesin teda küsivalt. „Sa meeldid mulle rohkem, kui tervislik on,“ sosistas ta mulle. Ta libistas oma sooja käe mu külmale põsele. „Hiljem räägime,“ lubas ta ja eemaldus siis, vaadates mu isa poole, kes oli meie poole seljaga ja oma arvates seadis ta tugitooli vaipa korda. „Head päeva,“ soovis Thomas isale ja liikus siis ukse poole. Terve see olukord hetkel, oli veider.

Thomas suudles mind! Isegi hirm Alexi ees, ei suutnud minu näolt naeratust pühkida. Kui Thomas palatist lahkunud oli, pöördus isa näoga minu poole. „Arvatavasti Thomas juba rääkis, sa saad täna õhtuks koju,“ lausus isa aeglaselt. „Thomas on tore poiss, Amanda, kuid sellegi poolest, ära enda valvet unusta, vaata ette. Ta on tore, kuid ta on siiski meesterahvas,“ ütles isa, mille peale ma oigasin. No selge, ma teadsin kohe, kuhu see jutt läheb.

„Isa, ma ei kavatse temaga magama hakata..mitte kohe vähemalt,“ vastasin ebamugavust tundes.

„M ei ütle, et ta ei tohi seda teha..sa oled piisavalt suur, et oma otsuseid teha, kuid tehke seda ohutult,“ lausus isa, kes ennast ilmselgelt piinlikust tundis nagu ka mina kes nüüdseks täiesti näost punaseks olin läinud. „Isa, palun, ma olen seitseteist, ma arvan, et sa ei pea enam mulle sellist loengut pidama, meil on koolis selliseid loenguid küllaga olnud,“ pomisesin taaskord vastuseks ja pöörasin pilgu oma tekile, mis oli hetkel huvitavam, kui ükski muu ese.

Isa põrnitses mind hetke, ta hakkas midagi ütlema juba, kui uks uuesti avanes ja palatisse sisenes mu ravi arst. Ma tänasin õnne, et keegi vahele tuli. Muidu oleksin ma lausa hea meelega maa alla vajunud. „Tere Amanda, mina olen doktor Richard Holt, sinu raviarst,“ tutvustas mees ennast, millele ma vaid noogutusega vastasin. „Kuidas sa ennast tunned?“ päris ta arstlikul toonil ja vaatas mu jalguotsis olevat haiguskaarti. „Hästi,“ vastasin ma arsti jälgides. Mees naeratas rahulolevalt ja pani mu haiguskaardi tagasi hoidikusse. „Ma usun, et su isa juba teatas sulle, et ma lasen su täna haiglast välja kirjutada,“ sõnas Richard isa poole korraks vaadates, kes arstile noogutas.

Seejärel vaatas Richard mulle otsa. „Kuulsin, see on hea uudis,“ sundisin ma ennast vastama, kuid miski pani mind väga pingesse. Arsti hääl tekitas minus raske tunde, tunde nagu see palat muutuks aina lämmatavamaks. Pilk minu silmis hakkas virvendama. Pilgutasin silmi paar korda, lootes et värvilised täpid kaovad, kuid need olid endiselt mul silme ees.

„Amanda, on sinuga kõik korras?“ kuulsin Ricahrdit küsimas. Ma noogutasin uimaselt, kuid ei vastanud. Tundsin jahedat, kuid kindlat kätt mu õlal, mis lükkas mind tagasi pikali. „Amanda, kas sa kuuled mind?“ mehe hääl muutus aina kaugemaks. Kõik käis peas ringi, püüdsin ennast meelemärkusel hoida, kuid see muutus üha raskemaks.
~
Isa vaatas mind ehmunult ja viis pilgu arstile, „Mis temaga on?“ nõudis ta hirmunult. Kõik oli just äsja korras. Richard ei vastanud midagi, vaid vajutas seina juures olevat nuppu. „Ma pean paluma teil hetkeks välja minna, me vaatame ta üle ja tulen teatan teile, mis juhtus,“ lausus arst kiirelt, kui palatiuks taas avanes ja kaks medõde sisse tulid.

Isa vaatas oma tütart hetke ning väljus palatist, üritades mõelda, mis juhtunud oli. Kõik oli korras! Amanda tundis ennast hästi, kuni praeguseni, kuidas Amanda seisund niiviisi muutuda sai, nii äkitselt? Heino tundis meeleheidet ja teadmatusest tekkinud hirmu. Ta ei suudaks üle elada uuesti seda, kui ta tütar uuesti kooma vajub. Ta vaatas koridoris ringi. Igal pool sibasid ringi medõed, kõigil olid omad tegemised ja ülesanded. Mehe pilk jäi pidama Amanda palati uksel, mis nüüd kindlalt kinni oli.
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Soov {LÕPETATUD} - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soov {LÕPETATUD}   Soov {LÕPETATUD} - Page 4 Icon_minitime29/12/2009, 14:34

Mulle ei meeldi Thomas *näitab keelt*

Ma tahan ALEXIT!

Ja muidugi uut. xD
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Soov {LÕPETATUD} - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soov {LÕPETATUD}   Soov {LÕPETATUD} - Page 4 Icon_minitime29/12/2009, 14:39

Wow. Kohe siis punasega? Very Happy
Hull laps XD
Üks tahab Alexit, teine Thomast.
Ma teen üldse nii et mitte kumbki ei saa Amandat Very Happy
Ei, okey. Alex tuleb, millalgil.
Ja Thomas...aia, ma ei ole kindel, et kõik tema kavatsused head on aga ma jään nüüd vait ilusti :)
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Soov {LÕPETATUD} - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soov {LÕPETATUD}   Soov {LÕPETATUD} - Page 4 Icon_minitime29/12/2009, 14:46

See vait jäämine ei olnud üldse ilus -.-

Btw, ma olengi hull laps, seal pole midagi imestada xD

Ja nüüd Alexit xD
Muidu ma varastan ta ära xD
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Soov {LÕPETATUD} - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soov {LÕPETATUD}   Soov {LÕPETATUD} - Page 4 Icon_minitime29/12/2009, 14:49

*naerab*

Sa varastad Alexi ära?

*kraatsib kukalt*

Ee..kuidas sa seda mõtled teha? Very Happy

Ei okei. Alex...oh sa mu meie. Ta tuleb järgmises osas vist sisse, pole kindel Very Happy

Tal on ka puhkust tead vaja XD
Tagasi üles Go down
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Soov {LÕPETATUD} - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soov {LÕPETATUD}   Soov {LÕPETATUD} - Page 4 Icon_minitime29/12/2009, 16:56

Alex Ei Tule j2rgmises osas sisse!
See osa oli pm Ideaaaaaaalneee! Ja ausalt, see on nii n6me, et sa tahad Amandat mingisuguse inimesega kokku panna, kes talle haiget teeb ja ma ei tea veel mida. Pealegi oli Amandal siin ylesanne Tom 2ra p22sta, vott.
Igaljuhul, see oli SUPER! Very Happy Very Happy ja PalunPalunPalun tee veel selliseid Armsaid osasid Tomi ja Amandaga ja Palun Palun Palun 2ra keera Tomi kohe halvaks, ma tahan veel paari osa kus ta oleks hea ja siis v6id sa oma vastiku plaani k2iku lasta ja keerata loo selliseks, et hoopis Alex on hea ja Tom paha jne. Ma tean kyll et nii juhtub : (

aga jah, see oli Super. Peaaegu (sest tom ytles, et Amanda meeldib talle rohkem kui tervislik oleks, viib kohe m6tted sinu pahadele m6tetele xd)

Uuuuut! Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Soov {LÕPETATUD} - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soov {LÕPETATUD}   Soov {LÕPETATUD} - Page 4 Icon_minitime29/12/2009, 17:45

Alex ei ole ka hea XD
Mõlemad on kahtlased..kolleegid Very Happy
Mulle ka meeldis see osa.
Aga Alex tuleb ikkagi sisse varsti. Wiii! Very Happy
Tagasi üles Go down
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Soov {LÕPETATUD} - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soov {LÕPETATUD}   Soov {LÕPETATUD} - Page 4 Icon_minitime29/12/2009, 17:49

Ei Tule. Very Happy
Ja Tom pole Kolleeg, ta on Amanda BF ja J22bki selleks. Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Soov {LÕPETATUD} - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soov {LÕPETATUD}   Soov {LÕPETATUD} - Page 4 Icon_minitime29/12/2009, 17:52

*naerab*
Sa teed mu meele rõõmsaks oma jutuga, ausalt.
Tom on tore ja armas ja nunnu...but he still will be the bad guy WITH Alex Very Happy
Nendest saab vist paar, though, kuid kui kauaks, seda ma ei tea XD
Tagasi üles Go down
LittleStar
Totaalne lumememm, noh!^.^



Female Postituste arv : 253
Age : 29

Soov {LÕPETATUD} - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soov {LÕPETATUD}   Soov {LÕPETATUD} - Page 4 Icon_minitime29/12/2009, 18:45

Alex või Thomas, Thomas või Alex...
Alex vist siiski, kuna tema on hetkel see bad guy, ja siis...Ja siis...Oehh, ma ei tea, igatahes, tahan Alexit!
Ja muidugi tahan uut osa kaa(A)=)
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Soov {LÕPETATUD} - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soov {LÕPETATUD}   Soov {LÕPETATUD} - Page 4 Icon_minitime29/12/2009, 18:54

Tänks Very Happy
Uue saate millalgil, vaatan võib-olla kirjutan selle isegi täna juba valmis aga sel juhul tuleb see öösel üles.

Uskumatu on vaadata, et mu jutte loetakse Very Happy
Ja tahetakse uusi osi Very Happy
Ei, väga tore on. Kõigile suured kallid! Very Happy
Tagasi üles Go down
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Soov {LÕPETATUD} - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soov {LÕPETATUD}   Soov {LÕPETATUD} - Page 4 Icon_minitime29/12/2009, 19:05

Kirjuta jah *hull 88 inimene muidugi tahab, et 88sel yles pandaks, siis ongi midagi 88sel teha Very Happy*

no sul lihtsalt liiga hea jutt ju. Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Soov {LÕPETATUD} - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soov {LÕPETATUD}   Soov {LÕPETATUD} - Page 4 Icon_minitime29/12/2009, 19:27

Ma olen ka suht ööinimene jaah.
See on tore, et hea jutt on ^^
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Soov {LÕPETATUD} - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soov {LÕPETATUD}   Soov {LÕPETATUD} - Page 4 Icon_minitime29/12/2009, 21:32

Um... Noh... Lihtsalt varastan xD Ma teen jutu, kuhu panen Alexi sisse xD
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Soov {LÕPETATUD} - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soov {LÕPETATUD}   Soov {LÕPETATUD} - Page 4 Icon_minitime29/12/2009, 21:40

Lollakas ! Very Happy

*naerab*

Autoriõigusest oled midagi kuulnud? Very Happy

Alexi nime võid ju kasutada aga see ei ole ikkagi minu Alex XD
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Soov {LÕPETATUD} - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soov {LÕPETATUD}   Soov {LÕPETATUD} - Page 4 Icon_minitime30/12/2009, 14:53

Murtagh ei tea autoriõigustest mitte midagi :$

Ma võtan just sinu Alexi xD
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Soov {LÕPETATUD} - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soov {LÕPETATUD}   Soov {LÕPETATUD} - Page 4 Icon_minitime30/12/2009, 16:52

I don´t think so.

Sa ei oskaks kunagi minu Alexit kirjeldada Very Happy

Mitte sellisena, nagu ma teda näen Razz
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Soov {LÕPETATUD} - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soov {LÕPETATUD}   Soov {LÕPETATUD} - Page 4 Icon_minitime1/1/2010, 17:03

Ma võtan su mõtted endale xD

Okei, siin on suht offtopic hetkel xD
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Soov {LÕPETATUD} - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soov {LÕPETATUD}   Soov {LÕPETATUD} - Page 4 Icon_minitime3/1/2010, 22:00

On.
Uus osa tuleb...millalgil XD
Ma ei tea täpselt millal.
Loodan, et te jõuate ära kannatada Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Soov {LÕPETATUD} - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soov {LÕPETATUD}   Soov {LÕPETATUD} - Page 4 Icon_minitime6/1/2010, 17:25

UUT!!
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Soov {LÕPETATUD} - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soov {LÕPETATUD}   Soov {LÕPETATUD} - Page 4 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Soov {LÕPETATUD}
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 15Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Soov.
» Veel viimane soov

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Everleigh looming-
Hüppa: