MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Titanic

Go down 
+25
Mezilane
Naughty
MyMystery
Viinamari
*Nastik.
Cilen
nasicc
FlyWithMe
EITC.
Taylor
Diana.
Bluebelli
Prince Kirameki
Maiu Laaneoja
White Wolf
Karolin
Pingu
Emma
Sixx-
Pump
Astrid.
Audrey
black
Tärru.
Tricia
29 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
AutorTeade
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Titanic - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titanic   Titanic - Page 2 Icon_minitime27/11/2009, 23:16

ma vaatasin väiksena multika versiooni, kus räägiti eelkõige hiirtest kes seal laevas olid, aga nad kõik pääsesid lõpus eluga sealt, see oli mingi äge laste versioon. Nii et kui ma päris filmi nägin siis ma olin päris ¹okeeritud, kuna ma olin üsna kindel olnud, et nad jäävad kõik ellu tegelikult. Very Happy
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Titanic - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titanic   Titanic - Page 2 Icon_minitime22/12/2009, 13:54

Titanic on mu absoluutne lemmikfilm läbi aegade!
Tagasi üles Go down
Taylor
Kuri põhjapõder(???)
Taylor


Female Postituste arv : 199
Age : 29
Asukoht : In my dreams.

Titanic - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titanic   Titanic - Page 2 Icon_minitime25/12/2009, 16:39

Päris lemmik see mul pole, sest see lõpp on liiga dramaatiline. See versioon, mis on Katherine-Zeta Jones'iga, see mulle eriti ei meeldi, olgugi, et lõpp on veidi õnnelikum. Very Happy Noh, mulle see meeldib, aga on.. eem, paremaid. :)
Tagasi üles Go down
http://orkut.com
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Titanic - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titanic   Titanic - Page 2 Icon_minitime25/12/2009, 21:27

see Zeta ei ruuli eriti.. muudab selle filmi nõmedaks.
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Titanic - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titanic   Titanic - Page 2 Icon_minitime22/1/2010, 22:41

Mulle üleüldse ei meeldi see nõme versioon Catherine-Zeta Jonesiga, sest see ei ole ... õige! KUNAGI pole nii, et kõik head jäävad ellu ja pahad surevad ära. Seda pole kunagi. Nii et see on halb versioon.
Aga see DiCaprioga ... lemmikfilm. Lihtsalt üle kõige. Ma arvan, et ma nutan kõige kauem kõigist selle pärast, kuigi ma olen seda ma ei tea mitu korda näinud. Lisaks superheale filmile, meeldib mulle tegelikult täiega üldse see laev, ma olen otsinud igasuguseid lahedaid fakte selle laeva kohta, kõik see sündmus täiega huvitab mind. Sellel laeval on juhtunud nii palju halbu asju, mida ebausklikud kõik peaksid ilmselt saatuseks, et kuna kõik see juhtus, siis laev läks põhja, aga ma ei tea, ma pole ebausklik. Siiski on hästi lahe kõike seda teada saada. :)
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Titanic - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titanic   Titanic - Page 2 Icon_minitime23/1/2010, 08:50

mhh, jaga infot Very Happy:D
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
FlyWithMe
Juudijõulupuu
FlyWithMe


Female Postituste arv : 241
Age : 29
Asukoht : EiKunagiMaa

Titanic - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titanic   Titanic - Page 2 Icon_minitime11/3/2010, 23:38

Mulle meeldib. Väga, kusjuures. Telekast tuleb, siis võtan alati omale aega, ja vaatan. Tavaliselt lõppeb filmi vaatamine küll pisarates, aga pole hullu. Järgmine kord vaatan ikka.
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Titanic - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titanic   Titanic - Page 2 Icon_minitime27/5/2010, 22:05

Oi, mis ma teen, otsin niisama fakte Titanicu kohta ja teen mingi lingi lahti - hüpppab ette MEIE JUTUD! Mis toimub?? :)
Ja siis ma märkasin, et Martha oli mul midagi teha palunud. Noo ... ma ei teagi. Igast lahedaid asju on, hästi palju müüte ja värke, mis on nagu lahedad, aga tegelikult väljamõeldised.

Mida ma kindlasti pean teile näitama - vaadake seda trailerit:
https://www.youtube.com/watch?v=vD4OnHCRd_4
Titanic 2 - Jack's Babk (aka T(w)o the Surface).
See on tegelikult väljamõeldis, muidugi, ja mingit sellist filmi ei tule, aga niisama lahe. (:

Ei tegelikult on minujaoks kõik Titanicuga seotud värgid lahedad. Ma võin tunde otsida selle kohta informatsiooni ja ma tean mingi kõike ja see on superlahe ja no ma olen põhimõtteliselt loodud selle laevaga kokku, ütleme nii. Ainus, mis oleks veel rohkem meant-to-be oleks see, kui ma oleks selle laevaga põhja läinud. Mis oleks natuke nõme olnud, aga no siis me oleks forever-together. Ja ma räägin nagu mingist inimesest juba, aga no ma olengi kuulus igasuguse jura plärajana. Titanic on lihtsalt kõik. Ja film on muidugi suur osa sellest. Aga see on ka klassika. Ja väga faktipõhiselt tehtud. (:
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Titanic - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titanic   Titanic - Page 2 Icon_minitime27/5/2010, 22:59

Vähem kui 2 aasta pärast saab sajand... Very Happy
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Titanic - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titanic   Titanic - Page 2 Icon_minitime28/5/2010, 00:26

filmist eks? xd
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Titanic - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titanic   Titanic - Page 2 Icon_minitime28/5/2010, 14:51

lol! Martha. (:
Aga tõsi ta ole ... :)
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Titanic - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titanic   Titanic - Page 2 Icon_minitime7/6/2010, 16:10

Vabandust topeltposti pärast.

Ma mõtlesin, et kuna see on nagunii siin juttude foorum ja mul endal hetkel juttu pole, mida reklaamida, siis ma võiks samahästi kellegi teise oma reklaamida. Jutt ise asub siin.
Räägib siis 47-aastasest Rose Calvertist, kes on kolmkümmend aastat iga päev soovinud, et ta saaks olla jälle Titanicul ja Jack päästa. Ja täpselt kolmkümmend aastat pärast Titanicu uppumist ärkab ta üles ja avastab, et on jälle viisteist. Ja siis näeb ta kõvasti vaeva, et tulevikku muuta. Jutt on lõpetatud ja kui minu arvamust keegi kuulda tahab, siis väga hästi kirjutatud. See on küll inglise keeles, aga praegu pole peaaegu kedagi, kes seda enam ei valdaks. :) Selle hinnang oli vist 13+, ehk ma olen hoiatanud nooremaid. :)

Läks vist hästi selle teemaga kokku. :)

PS. Teised jutud sama autori poolt on ka head ja seal on igast toredaid autoreid veel, kes kirjutavad päris hästi, nii et kui kedagi huvitab, siis võiksite seal rohkem ringi vadaata. Ja ma võin kõigile häid jutte soovitada, vabandust ainult, et nad kõik Titanicuga seotud on. :)
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Titanic - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titanic   Titanic - Page 2 Icon_minitime11/7/2011, 19:51

Ei või olla.
MIKS JUST INGLISE KEELNE?
Ma hakkan nutma.. Sad
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Titanic - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titanic   Titanic - Page 2 Icon_minitime11/7/2011, 20:09

aga titanicu teine filmi osa on päriselt ka olemas nüüd . aga mina ei vaataks seda elu sees, vaadake treilerit ( panen lingi ka allapoole ) , minu arust on lihtsalt haige hakata tegema järge filmidele, mis on lõplikud ja lihtsalt ei vaja enam järge, mis rikuks kõik ära

https://www.youtube.com/watch?v=f720MNvOeVc siin Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Titanic - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titanic   Titanic - Page 2 Icon_minitime11/7/2011, 20:25

Aga järgmine aasta tuleb Titanic 3D-s. :)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Titanic - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titanic   Titanic - Page 2 Icon_minitime11/7/2011, 20:46

Ja vaatan 3d-s kuidas Leonardo DiCaprio ära upub? No thanks.
Tagasi üles Go down
Viinamari
Juudijõulupuu
Viinamari


Female Postituste arv : 240

Titanic - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titanic   Titanic - Page 2 Icon_minitime5/4/2012, 19:54

Mulle ka meeldib, täiega.
Alati kui seda vaatan hakkan lõpus nutma.
Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

Titanic - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titanic   Titanic - Page 2 Icon_minitime4/5/2012, 12:54

Käisin ka seda vaatamas. Mina nutsin kõige rohkem siis, kui vanapaar niimoodi voodis magades vee alla jäi. Aga pisaraid jätkus filmi lõpuni.
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Titanic - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titanic   Titanic - Page 2 Icon_minitime4/5/2012, 13:47

Minujaoks on kõige jubedam koht see, kus seda imikuga naist näitab. Nii kurb! Sad Kuidas ta seal täielikus paaniks on ja siis mingi vees ära koos lapsega külmub. Crying or Very sad
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Titanic - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titanic   Titanic - Page 2 Icon_minitime4/5/2012, 16:10

Mulle endiselt ei meeldi see film. Selle 3D-sse convertimine oli kaa suht ajuvaba idee.
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Titanic - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titanic   Titanic - Page 2 Icon_minitime5/5/2012, 10:37

Miks sulle ei meeldi Titanic Pingu?
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Titanic - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titanic   Titanic - Page 2 Icon_minitime5/5/2012, 15:18

Mulle ka ei meeldi Titanic. Kuidagi istu need mega draamad, ma eelistan romantilisi komöödiaid Razz saab naerda vähemalt Razz
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Natu
Totaalne lumememm, noh!^.^
Natu


Female Postituste arv : 270
Age : 25
Asukoht : Kodus

Titanic - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titanic   Titanic - Page 2 Icon_minitime5/5/2012, 16:07

TITANIC DA BEST!!!! Mulle meeldib see igalt poolt kuigi mulle endilegi ei istu need draamad, siiski tegin Titanicu jaoks erandi. See film on lihtsalt niivõrd hea Very Happy .
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Titanic - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titanic   Titanic - Page 2 Icon_minitime5/5/2012, 16:21

endalegi*

Ma eelistan actioni, aga mitte ulmet ega õudukaid, romantilised komöödiad on ka vahvad, vaatan täna kahte uut filmi, mille olin nädal tagasi soetanud:P
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Titanic - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titanic   Titanic - Page 2 Icon_minitime5/5/2012, 16:36

Titanic on niga kord pisara silma toonud, kui vaadanud olen. Very Happy
See laul ise juba on kurb, mida C. Dion laulab.. Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Titanic - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titanic   Titanic - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Titanic
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Muu-
Hüppa: